Keresés

Részletes keresés

Káposzta Creative Commons License 2000.01.12 0 0 6
Az ujsághirdetést szerintem is sokan csak falból adják fel aztán ismerősökkel töltik fel az állományt.

Mekkora fizetést érdemes kérni egy interjún?
Pl. ha tudom, hogy az állás amit megpályáztam 100 körül fizet, kérjek annyit, felét, kétszeresét?

whiterabbit Creative Commons License 2000.01.10 0 0 5
Szia Káposzta!

Érdemes felkeresned a www.wesselenyi.com-ot, megtalálod összegyűjtve a legtöbb magyar fejvadász cég honlapját, sőt rengeteg külföldit is. Van egy cikksorozat az internetes állásvadászatról, sok hasznos linkkel.

Írtad, hogy a tapasztalatok is érdekelnek. Állítólag újsághirdetés alapján a legnehezebb állást találni. Nekem mégis így lett. Nemrég váltani akartam, újra egy újsághirdetésre adtam be pályázatot. Ismét bejött. (Végül mégsem fogadtam el, de ez egy másik történet.)
Ez persze nem jelent semmit.

Sok sikert!
wr

Előzmény: Káposzta (1)
Káposzta Creative Commons License 2000.01.10 0 0 4
Nekem is néha az az érzésem, hogy a fejvadászok azt a jelöltet választjáki ki aki "manager"-nek a legalkalmasabb és nem azt aki az adot állásra a legalkalmasabb.
Előzmény: hóember (3)
hóember Creative Commons License 2000.01.10 0 0 3
Fejvadásza válogatja, nem mindig az a legjárhatóbb út. Sőt egyszer én is voltam egynél, pontosabban egy hírdetésre jelentkeztem 1991-ben, és egy fejvadásznővel kellett beszélgetnem. Nem túl jól éreztem magam a bőrömben és dacára annak, hogy visszahívott, hogy O.k., mégse fogadtam el az állást. Aztán voltam a másik oldalon is, amikor cégem megbízásásból én kerestettem fejvadásszal embert. A lehető leghülyébbet vette fel a főnök. Azt ajánlották:-(((

Mindenképpen érdemes nagyon jól körülnézni, mert nem mindegy, hogy utána napi 8 órát milyen környezetben és hangulatban kell dolgoznod.

Majd még írok, ha lesz több kérdésed is.

Előzmény: hóember (2)
hóember Creative Commons License 2000.01.10 0 0 2
Már megint nem mux valami, akkor újra:Nézz be IDE, nem egy nullás topic!

hóMbR

Előzmény: hóember (0)
Káposzta Creative Commons License 2000.01.10 0 0 1
Kösz szépen.
Igazából nem konrét állásajánlatokat szeretnék, arra tényleg van másik topic, hanem tapasztalatokat, hogy hova meg mit éremes, és mit nem. Például érdemes fejvadász cégeknél is jelentkezni, vagy jobb ha egy konkrét munkára jeletkezem? Hol lehet sok érdekes hirdetést találni? Pl a HVG-ben mindig vannnak, van valami más újság is? Negatív tapasztalatok is jöhetnek.
Előzmény: hóember (0)
hóember Creative Commons License 2000.01.10 0 0 0
Nézz be < A HREF="http://index.hu/forum/forum.cgi?a=t&t=1002251&tp=01100">IDE, nem egy nullás topic!

hóMbR

Előzmény: Káposzta (-)
Káposzta Creative Commons License 2000.01.10 0 0 topiknyitó
Elfogyott az állásom.
Jajmicsináljak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!