Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.06.07 0 0 2
Szuper! =O) Maris benne vagytok a kedvencekben...

Nekem egyenlore eleg konkret kerdeseim lennenek, ugye nem baj ha azert ezeket is felteszem?
a

1. Panel lakas, ha jol tudom dan-hazgyari tipus. A konyha kicsi es ablaktalan, az egyik fala a nappali fala is egyben. Elkepzelheto e ott egy tisztesseges meretu ablakot vagni a betonba, hogy legalabb arrafele szellozzon kicsit es ne keljen vakoskodni benne...

2. A mar emlitett lakasban gazzal mukodik a fozes, de vajon at lehet e allitani villanyra? Ugyanis egy villanytuzhely - egyebb jo tulajdonsagai mellett - jobban elhelyezheto ,szemben a gazossal amit csak a bejovo vezetek melle lehet tenni.

3. Rengeteg tarka tapetas falat bamultam mar eletemben, de csak a feher falakat szeretem igazan, viszont olyasmit hallottam ,hogy hideg lakasokat "melegebbe" tehetunk azaltal, hogy a falait meleg szinekre (pl sarga) festjuk. Hogy is van ez?

Valaszaitokat elore is koszi, ha esetleg olyat kerdeztem volna ami nem a ti asztalotok, akkor bocsi. =O)

Előzmény: maestro (-)
cecameca Creative Commons License 2002.06.07 0 0 1
Sziasztok!:)

Kíváncsi leszek a topic alakulására.
Nem is olyan künnyű ez a téma, csak most jöttem rá...
Általában egy kész lakásnak valamennyire kötöttek az adottságai. Ebből kéne a legjobbat kihozni, úgy, hogy a benne élők nyugodtan, kényelmesen folytathassák kedvenc tevékenységüket, esetleg munkájukat, s közben fenntartani az összhangot, megtartani az otthon melegét, megteremteni a pihenés feltételeit, mindezt valamennyire összhangba hozni a környezettel...huh..

Előzmény: maestro (-)
4Hópihe Creative Commons License 2002.06.07 0 0 0
ez jo ötlet volt.)))

kiváncsi volnék az én lakásombol mit tudnátok kihozni...
az is lehetséges,hogy valaki csak az ötleteiteket kérné,de önmaga valositaná meg???
Előzmény: maestro (-)
maestro Creative Commons License 2002.06.07 0 0 topiknyitó
Eredetileg az Üvegfestés topicon kezdődőtt ez a beszélgetés, de talán megér egy külön misét...

Nem műszaki szaktanácsadásnak szánjuk ezt a topicot, mert olyan már több is van (bár szakmabeliek vagyunk). Inkább egy beszélgetés lenne ez a lakberendezésről, otthonteremtésről, ilyesmikről.

Azt a kérdést szeretnénk körbejárni, hogy hogyan lesz a lakásból otthon, mit és hogyan kell hozzátenni a négy falhoz, hogy ne csak lakjunk, hanem éljünk is benne...

Miről is szól a lakberendezés?

a cicamacska + agicza

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!