Keresés

Részletes keresés

Carina_S Creative Commons License 2016.04.05 -1 0 71

"Ez az oldal soha nem fogja megütni OLX szintjén mivel 1 év alatt sem tudtak odáig jutni. Azonnali programozói csapat csere !
Meg van már az utód.  globalpiac.hu"

 

Válasz a pirossal kiemeltre!:>>

Hát, ha javaslatot szeretnél nekik tenni a programozói csapat cseréje ügyében, csak rajta: itt van annak az oldalnak a linkje, amelyiken ezt megírhatod a Jófogás csapatának:>> http://ugyfelszolgalat.jofogas.hu/customer/en/portal/articles/1530129-m%C5%B1szaki-hiba-az-oldalon <---(("Ügyfélszolgálat--> Műszaki problémák--> Múszaki hiba az oldalon--> Ha ez nem válaszolta meg a kérdésedet, kattints erre a linkre."))

Előzmény: prolanc (52)
Carina_S Creative Commons License 2016.04.05 -1 0 70

más bögészék = más böngészők

Előzmény: Carina_S (69)
Carina_S Creative Commons License 2016.04.05 -1 0 69

Ezen ne bánkódj!

 

Egyrészt ha valóban sokáig működőképtelen marad az üzenőfala, akkor ezt a konkurencia is észreveszi, azaz lecsapnak rá a keselyűk, jön helyette másik. És minthogy más normálisan nincsen a Jófogáson kívül, csak az OLX, lehet hogy ha még egy ideig rosszul csinálja a Jófogás az üzenőfalát, és emiatt nem lehet rajta üzenni az eladóknak, akkor lehet hogy visszajön ide az OLX. (Amelyik döglődik, arra előbb-utóbb rászáll a konkurencia.

 

Nekem is van egyébként egy gondom vele. Ez húsvét szombatján vagy vasárnapján kezdődött, pont azzal egybeesve, amikor a húsvéti nyuszis képű szalagcím-árkedvezményt reklámozó húsvéti nyuszis kockakép-reklám először megjelent a belépéskor, ezt követően pedig belépés után -- (előtte még látható volt!!) -- a 3-féle adatbeíró-mező, a "Név" mező, a "Telefonszám" mező, és az "E-mail cím" mező eltűnt. Csak az "Üzenet beírása" mező maradt meg, de ha így írunk üzenetet, akkor egy piros betűs hibaüzenet lesz az eredmény: "Kérjük, adja meg az adatait az üzenet elküldéséhez, név, telefonszám, e-mail cím!". Enélkül ugyanis nem megy el az üzenet.

 

Az adatbeíró mezők csak belépés előtt vagy kilépés után, tehát kizárólag kilépett módban látszódnak. (Kép-1.):>>

<< (Itt azért látszik az ABP, azaz az AdBlock Plus ikonja, mert kínomban feltelepítettem a Firefox-omra, hátha kilövi a reklámot, de csakazért sem sikerült lelőnie!!!!!!)

A hiba Mozilla Firefox és Google Chrome böngészők alatt egyformán jelentkezik, és a Jófogás-os sütik (cookies) törlésére sem oldódik meg: a hibás sütik ui. újból és újból létrejönnek!!!

 

(Kép-2. -- Húsvéti nyuszis szalagcím-reklám):>>

 

Szóval először beléptem. Ekkor megjelent a hiba, és a fent említett 3-féle adatbeírómező, a "Név" mező, a "Telefonszám" mező, és az "E-mail cím" mező eltűnt. Csak az "Üzenet beírása" mező maradt meg, de ha így írunk üzenetet, akkor egy piros betűs hibaüzenet lesz az eredmény: "Kérjük, adja meg az adatait az üzenet elküldéséhez, név, telefonszám, e-mail cím!". Enélkül ugyanis nem megy el az üzenet. (Kép-3.):>>

 

Úgyhogy írtam a Jófogásnak 4-5 hibabejelentő e-mailt ezen képekkel illusztrálva a hiba mibenléltét, azóta is szeretettel várom magyarázatukat és javítási ígéreteiket (de főleg a megoldásaikat!!!)

 

Áthidaló-kerülő probléma-megoldás receptje: Úgyhogy alternatív megoldásként az eladók telefonszámát lejegyzem (szerencsére 90%-uk megadja!!!!), majd pedig ezután telefonon egyeztetve megkérem őket arra, hogy jelöljük össze egymást a Facebook-on, és aztán a "Facebook-Chat"-en keresztül beszéljük meg az adásvételt, mivel azzal a képeket is és a szövegeket gyorsabban el lehet küldetni, mint az e-mailben. (Akinek nincsen Facebook-weboldala, azzal pedig e-mailezek.) -- Részemről ez az áthidaló kerülő megoldás receptje.

 

Ha valakinek van jobb megoldása és szoftvertechnikus, annak megoldási javaslatait szívesen várom (más bögészék, egyéb megoldások, stb. ... !)

Előzmény: Törölt nick (68)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.02 0 0 68

Ez a tetves, gennyes fosadék oldal már megint nem működik !

Egyszerűen nem lehet hirdetést feladni, eltűnnek a levelezések, szar az egész ahogy van.

Nem értem hogy a jól működő Apródot, későbbi utódját az OLX-et miért kellett így tönkretenni !

Minden értelmes országban (még a románoknál is) működik az OLX !

Itt, szánalmas Magyarországon semmi !!!!

faki Creative Commons License 2016.03.27 0 0 67

Igen, sajnos.

Előzmény: erkia1976 (66)
erkia1976 Creative Commons License 2016.03.27 0 0 66

Köszönöm a válaszát,akkor ezekszerint vissza sem lettem volna köteles vásárolni a kerékpárt,de mivel jóhiszeműleg megtettem,most futhatok a pénzem után.

faki Creative Commons License 2016.03.27 0 1 65

Átvert, nem vagy köteles visszavenni, legalábbis nem találtam erre utalóan semmit a működési szabályzatban. Nem vagyok nagyon jártas a dologban, de valószínűleg polgári peres eljárásban érvényesíthetnéd a panaszodat, aminek a költsége és ideje nem hiszem, hogy arányban lenne a károddal. A kimenetele sem egyértelmű, nehéz lenne a bizonyítás. Nagy jóhiszeműséggel még a szállítás közbeni sérülésre lehetne gondolni, de annak korrekt elrendezését már buktátok az átvétellel.

Előzmény: erkia1976 (64)
erkia1976 Creative Commons License 2016.03.27 0 1 64

Üdvözlök mindenkit,a segítségüket szeretném kérni egy jófogással kapcsolatos ügyben.Feltettem  egy kerékpárt amit a lányom kinőtt 40000ft ért a  jófogásra jófogáspostával,az árat az határozta meg hogy az e fajta kerékpárok milyen árba mozognak a fent nevezett oldalon,a kerékpárról fontos tudni hogy egy jó állapotú neves verseny kerékpár volt,szép állapotban,a voltot azért tettem a végére mert tényleg csak neves és szép volt...Hamar leütötték a kerékpárt,én gondosan becsomagoltam,(mivel nem  tudtam lesz e olyan aki személyesen jön el érte,előre nem csomagolgattam),és elküldtem a gls-el.A gls-nek a az oldalán minden eladó láthatja hol is jár a saját csomagja és  azt mikor veszik át,mikor kerül a vevőhöz.Én is láttam,mégis úgy érzem butaságot csináltam és most már szaladhatok a pénzem után..Szóval a vevő az átvételtől számítva 24-óra múlva felhív hogy nem jó a kerékpár,hogy csörög meg zakatol és hogy ő szerelővel átnézette és az egy romhalmaz,nagyon meglepődtem,de meg is ijedtem mikor azt mondta hogy  feljelent,mert a jófogás is azt mondta neki köteles vagyok visszavenni a csomagot ha ő ugyanúgy visszateszi ingyen postával a jófogásra,én nekem nem volt dolgom még a törvénnyel és nem is akartam hogy  legyen,tudtam hogy kerékpár jó,így visszavettem,az az leütöttem.Csak amikor megérkezett a csomag és kibontottam,akkor lettem rosszul,ugyanis a kerékpár teli volt horzsolásokkal és a kormány is el volt hajolva.Azóta az állítólagos vevőből lett eladó telefonon megszünt létezni....Szóval ebben az ügyben szeretném kérni a segítségüket,hogy mit tudok e én ebben az ügyben tenni,vagy egyálltalán tudok e.

Krissz911 Creative Commons License 2016.03.26 -1 0 63

Aki elégedetlen a jófogással az hirdethet itt is,http://www.globalpiac.hu Én már megtettem.

Ők meg csak nézegessék a működési szabályzatukat.

http://www.thehungariantimes.hu/thetimeshirolvasas.php?id=994

 

GoGo888 Creative Commons License 2016.03.26 0 0 62

Nem tudom észrevettétek e, hogy a Jógfogás-on a keresésnél a szűrő most már totál nem működik. Eddig is voltak időnként gondok Jógfogás-on a kereséssel, de ez így már teljesen használhatatlan!

Ezek nem ellenőrzik az oldalukat sosem?, hogy vajon működik e megfelelően?

Vagy az a pénz amit a programozóknak fizetnek egyáltalán megéri  e, mert szerintem  több kárt csinálnak,mint hasznot anyagilag a hirdetőknek,és  így az oldal látogatottságának.

Nem tudom most már eldönteni, hogy mindez csak programozói hiba vagy szándékos kivételező „(nem)szűrés” a nagyobb remélt nyereség érdekében.

Egy egy ilyen „malőr” teljesen megállítja a kereskedelmet az oldalon, biztos tapasztalta más is pl.: amikor például  "nagy fejlesztések" rendszeresen bedöglik a email kiértesítés saját mail fiókra.
akkor is mindig megáll az eladás, aztán ha 1-2 hét után, pár száz reklamáció után méltóztatnak foglalkozni a hiba javítással, akkor lám a hirtelen mindenki elkezd írni, és  telefonálni a hirdetett termékekért.

Azt hiszik hülyék vagyunk? hát én sem magamnak hírdetni hogy aztán senki se lássa hirdetésem.

De csinálják csak kapzsiságuk visszanyal majd nekik, döntöttem én is elhúzok erről az oldalról és viszem vásárlóimat is, akik azt keresik amit én hirdetek.

Mert senki sem fog feleslegesen hirdetgetni, így ha a vevők meg se találják amit hírdetsz.  
Ha nincs eladási forgalom előbb eladók, és utána a vevők is otthagyják őket, és ba … j-ák a fizetős SMS-üket és vele együtt a látogatottságukat és a bevételüket.



…pff Jófogás … ugyan már…,   Elhuzok innen felesleges itt hírdetni, nekem már nagyon elegem van belőlük!

Én52 Creative Commons License 2016.03.26 0 0 61

Dettó! Egy árva forintot sem! Remélem sokan leszünk.

Előzmény: Krissz911 (60)
Krissz911 Creative Commons License 2016.03.26 0 0 60

Én személy szerint befejeztem a jófogást, nekik semmi sem jó, mindig a működési szabályzatukra hivatkoznak.( ,,hirdetésed a  jelenlegi formájában nem jeleníthető meg, mivel nem felel meg Működési Szabályzatunknak’’)  Máshol is hirdetek, de sehol nem kötöttek még bele a hirdetésembe. Már lassan ott tartunk, hogy az árat is ők fogják megmondani, hogy mennyiért add el, amit feltettél. Van a vatera, eddig is ott hirdettem a jófogás csak alternatíva volt. A vatera viszont fizetős, és jutalékot kell fizetni az eladott áru után, de még mindig olcsóbb, mint itt több ezer Forintért újra feladni vagy előrébb sorolni egy hirdetést. Ez egy nagy pénzlehúzó oldal lett, vagy szeretne az lenni, de Én egy forintot se fogok nekik fizetni.

Én52 Creative Commons License 2016.03.25 0 0 59

Jó melléfogás! Szemét egy oldal! Az OLX-et nem lehetne valahogy visszacsalogatni? Nem szűnt meg, létezik, csak nem nálunk olx.ro olx.in

Aki tud nyelvet, próbáljon írni nekik.

Dj.Cabrio Creative Commons License 2016.03.18 0 0 58

Nincs max egy hete hogy fényképezőm pont csődöt mondva hirdetést akartam feltenni, de mivel nem tudtam képet róla úgy késztetni így 1db prospektus képel próbáltam a kényszer helyzetben, hiszen másoknál is láttam szinte minden nap prospektus képes hirdetést és nem cégest, és a termékem amúgy is kizárólag csak megnézhető személyes átvétellel letehet volna átvenni. A jófogás előszeretettel természetesen elutasította hogy nem jeleníti meg a hirdetést hogy saját kép kötelező stb. a szabályzatra hivatkozva a szabályzatnak nem megfelelő. Aztán ma haza érve felkeresve a jófogás oldalát mint nézelődő rögtön kapásból az első három oldalon 6 magánszemély hirdetőtől látok olyan hirdetést ami prospektus kép és azzal hirdet. A jófogás ezzel ásta alá magát a szemembe mert akkor ez így nem más mint kivételezett rokon barát sógor szabályzat ugye bár, hiszen ha magán hirdetőnek ha csak egy hirdetésénél lenne prospektus kép, akkor azt mondatnánk véletlen a hirdetést ellenőrzők tévedésből elnézték csak hát nem egy hirdetése az, és az már nem véletlen és nem tévedés. Kivételezés!

prs Creative Commons License 2016.03.15 0 0 57

Ezt nem tudom kinek írtad, de nem böngészőhiba volt.

FB-n le is írták. Email nem jött, helyreállították délután valamikor a belépést.

Előzmény: prolanc (56)
prolanc Creative Commons License 2016.03.15 0 0 56

Ilyet nekem is csinált a Mozillával. Ilyenkor probált az IE-vel vagy forditva.

Elba..ott egy oldal.

 

Airbag. Creative Commons License 2016.03.12 0 0 55

nálam is ez a helyzet...

Előzmény: prs (54)
prs Creative Commons License 2016.03.12 0 1 54

Kértem elfelejtett jelszót.

"Az elfelejtett jelszó kéréséről szóló emailt elküldtük Neked."

 

Ez volt kb. tízkor. Azóta is jön.

Előzmény: prs (53)
prs Creative Commons License 2016.03.12 0 0 53

Ma reggeli: "Nem megfelelő email/jelszó"

 

(El van mentve a gépen, tegnap este még jó volt. De amúgy is tudom, mi a jelszó.)

 

MI A B....... F....... VAN?

 

 

prolanc Creative Commons License 2016.03.10 0 0 52

Sziasztok!

Osztom ez  előző hozzászóló véleményét.

Én az életben nem láttam még ilyen piacvezető oldalt amit 1 éve stoppolnak foltozgatnak és még mindig egy nagy rakás hulladék. Fel nem tudom fogni ésszel hogy elvető dolgok nem műkődnek az oldalon de az oldal kinézetével szórakoznak már hónapok óta. nagyon kiváncsi lennék a teamre aki ezt az oldalt úgy gondolják profi módon készitik, mert véleményem,  ezt a szintet egy jó amatőr simán megszégyenitené .Én nem vagyok profi programozó csak hobbiből tanultam meg a php,sql,ajax, stb programozás nyelvet de 1 hónap alatt jegyzettömben külömb oldalt megirnék (mert van) .

Fogalmam sincs miért akkora feladat pl. egy időbélyeget elmenteni az adatbázisba hogy a levelemet olvasták-e. Ilyet meg még egy oldalon sem láttam hogy valakinek küldök üzenetet és frissitem az oldalt fél óráig meg sem jelenik amit küldtem. De ki tudja lehet hogy előbb elolvassák  mielőtt engedélyezik a mentést.

Na az meg egyenesen nevetséges hogy imit amot megjelenik az időbélyeg hogy "olvasta - 1970. jan. 1"  Ez egy PIACVEZETŐ OLDAL.   Ha én lennék a főnők a pofámról égne a bőr biztos rúgnám (de ha elég vastag akkor csak a lé a lényeg  ) az egész programozónak nevezett csapatot.

Miért akkor feladat a ha levelet kapok az oldalon valakitől hogy megnézem hogy ő mit árul. Mert úgye ez is csak adatbázis kezelésen múlik.Sorolhatnám vég nélkül  a hibákat az oldalon, de nem mert várom azt a napot amikor egy ilyen szégyen teljes oldal eltünik a hirdetés palettáról.

Ez az oldal soha nem fogja megütni OLX szintjén mivel 1 év alatt sem tudtak odáig jutni. Azonnali programozói csapat csere !

Meg van már az utód.  globalpiac.hu 

 

 

 

Imikes27 Creative Commons License 2016.03.09 0 0 51

Egy használhatatlan hulladékká változott !!!

 

ahol csak lehet beírom tudom nem sokat ér.. de eggyel több ez elég indok

 

Sajnos mindannyian rá vagyunk kényszerülve mert "ott a tömeg" és mindenki ezt használja.. 

 

A webes felület kriminális azt kellene fejbe lőni aki adminisztrálja ezt az egészet csapatával együtt!

Alapvető funkciók nem működnek..hogy lehet valami ekkora lekvár..

 

Késnek az üzenetek..mit kell azt nekik "moderálni"/átnézni..ki kérte rá? ja senki!(ha már egy épkézláb szűrő/moderáló algoritmusra nem futotta)

 

Egyedül a Jofogás domain tartja életbe ezt a FOST!

 

Ilyen nyomorék szerverekkel(igényhez képest) mit akarnak

 

Tiszta szívemből kivánom hogy Sok milliárdos adósággal a hátán menjen csődbe a tulaj!

 

 

 

 

 

 

 

 

prs Creative Commons License 2016.02.26 0 1 50

Vicces ez a jófogás. (Ironizálok, úgy értem, teljesen logikátlan.)

 

Egyik hirdetésem: 'Kávés vackok'. Elfogadták.

Másik hirdetésem: 'Teás vackok'. Nem fogadták el, túl rövid a rövid elírás. He?

(A hirdetések címe nem pont ez volt, de a különbség pontosan ennyi volt a kettő között.)

 

Nagybetűvel írtam valamit a hirdetés címében (úgy kell, úgy helyes), azért is javítják kicsire. (Csupa nagybetűs szó, dehát rövidítés, mit csináljak.)

Római számot írok, erre megjelenik csupa magyar magyar kisbetűvel.

 

Röhej.

Zokogok.

 

dartvodor Creative Commons License 2016.02.26 0 0 49

Hát sajnos nekem is csak rossz véleményem van az oldalról, rengeteg rajta a csaló. A keresés valami borzalom, bejelölöm Bács megyét erre kidob egy csomó miskolci,budapesti,meg a jó ég tudja milyen hirdetést, mert az eladók bejelölik az ingyenes szállítást ami persze ha nem csaló az illető, akkor sem ingyenes mert az árba felszámolják a postaköltséget.Szerettem volna meghirdetni rajta a régi telefonomat de valamit rosszul fogalmaztam a hirdetésbe és nem jelentette meg a hirdetést mert nem felelt meg a szabályzatuknak.Hát hagytam is a fenébe ez az oldal egy nagy nulla ezért kár volt az olx-et megszüntetni.

Tomi Fanhu Creative Commons License 2016.02.22 0 0 48

Sziasztok !  Most találtam  egy újabb jófogásos szemétséget.  Korábban hirdettem  5-6 ingatlant,  így  besoroltak  cégnek.  Nem  tiltakoztam  ellene, mivel  nem  láttam kockázatát.  Most meg  akartam  hirdetni  az egyetlen autómat (jelenleg semmilyen  hirdetésem nincs az oldalon) ,  és azzal szembesülök, hogy  "cégként"  egyből fizessek  ezervalamennyit,  ez első 3 hónap megjelenésért.

Szemét  egy banda.  Az OLX-en ilyen nem volt !

         

 

TegRazor Creative Commons License 2016.02.15 0 0 47

Egy fos szar hulladék ez a jófogás !!

 

Azt asztali-ról ne is beszéljünk . 

 

Ma már harmadszor próbálom feladni a hirdetésem , mindhiába , se levél nem érkezik , semmi , hogy történt volna valami hiba . 

 

Van egy másik hirdetésem , véletlenül elírtam az árat , ma csak 7 x próbáltam átállítani ... semmi , úgyszintén nem érkezik levél.

 

De ott akadtam ki , amikor egy olyan indokkal nem engedélyeztek egy hirdetést , hogy hamisítvány :D

 

100 ezer Forintos Invicta Subaqua Nome 4-es órámra írják , hogy kamu , amikor az oldal hirdetéseinek 80%-a hamisítvány :D :D :D 

 

Csak írjátok be a keresőbe , hogy Breitling vagy Omega , vagy valami nagyobb márkanevet .

 

20-30 ezer Forintért árulják ezeket az órákat ? :)

 

Egyszer ezt pontosan így szóvá tettem nekik , mint ahogy leírtam , azt a választ kaptam , hogy küldjem el nekik azt az hirdetést , amit szabálytalannak találok :D

 

K. anyád , akkor te minek ülsz ott a székben , minek fizetnek ? Én keressem meg nekik a kamu hirdetéseket ? 

 

De végül ezt a linket küldtem el nekik : http://www.jofogas.hu/

bella1222 Creative Commons License 2016.02.01 0 0 46

Håt valoban nehėz valamit megtalålni. Arrôl nem beszėlve,hogy inkåbb telefonålok. Nem tudom miėrt de ūzenetet sem tudok irni mert nem ir ėkezetes betūt. Lehet ,hogy ez az ėn hibåm de akkor is  igy van.

pisti.75 Creative Commons License 2015.12.28 0 0 45

Valaki tudja hogyan lehet az "ingyenes házhoz szállítást" kikapcsolni, vagyis hogy a keresések között ne jelenjenek meg. PL : csak a Szolnokiak !

Magánszemély22 Creative Commons License 2015.12.28 0 1 44

Ignéczi Zoltán csaló! A Jófogáson csal folyamatosan! Ha feladsz egy hirdetést, hogy keresel valamit jelentkezik rögtön!

tartarus1 Creative Commons License 2015.10.14 0 0 43

Sziasztok! Látom, nem vagyok egyedül... Nagyon megutáltam a jófogást...

Magyarország 2. Legforgalmasabb apróhirdető oldala a startapro.hu Ez az egyetlen alternatíva jelenleg. A többinek nagyon kicsi a nèzettsège.

thealmighty Creative Commons License 2015.10.06 0 0 42

Nekem a Yamba tetszik ( https://www.yamba.hu ), mivel nem az OLX-et utánozza. Ebbe saját kreativitás van, látszik, hogy sokat dolgoztak rajta.

Ezen sincs még sok hirdetés, de én már felraktam ide a cuccaimat! Facebook-on kell reklámozni :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!