Keresés

Részletes keresés

viktor9511 Creative Commons License 2011.05.29 0 0 941

és a képek ... :)

viktor9511 Creative Commons License 2011.05.29 0 0 940

Megvannak a  tervek..

Ha meghagyom a rendes 1-es villamos állomását a játékban, akkor már meg lesz a pályaudvar tábla.

 

 

Elkészítettem, még méretezés , és logó nélkül.

 

 

 

 

 

Remélem tetszik :)

Ez lesz az első objektumom ...

viktor9511 Creative Commons License 2011.05.29 0 0 939

Köszönöm László !

 

A probléma az,hogy letöltöm, és vmi fraps-ot (  játék kamerát ) tölt le... nem a gmax progit. Hanem frapsot telepíti ...

 

Most én nem csináltam vmit jól ?????????

laszlovecsei Creative Commons License 2011.05.27 0 0 938

http://www.turbosquid.com/gmax

 

regisztráltatni kell de ingyenes nyugi.

 

http://www.auran.com/trainz/creation/Trainz_Asset_Creation_Studio.zip

 

és a Trainz gamepack hogy lehessen exportálni .im-be.

 

 

viktor9511 Creative Commons License 2011.05.26 0 0 937

Szia László !!

 

Nagyon szép, szoktam nézni a pálya fotóidat...

Gondolkodok azon,ha kész vagyok Miskolc villamos közlekedésével, elkezdem a Miskolc - Budapest vonathálózat kiépítését.

 

 

 

Mellesleg valaki, tudna segíteni abban,honnan szerezhetek egy használható gmax progit ???

El szeretném kezdeni az objektumok gyártását..

 

 

 

laszlovecsei Creative Commons License 2011.05.25 0 0 936

Sziasztok!

 

Railjet kanyarog a 8-as vonalon Pinnye közelében:

 

 

 

És áthalad fertőszentmiklóson:

 

Robancs684 Creative Commons License 2011.05.22 0 0 935

Viktor!

 

Köszi szépen dicsérő szavaidat. Igen törekszem a szemléletességre, és a pontoságra is egyaránt. :) Már az Újgyőri Piacnál tartok, itt a teljes felső szakaszig új villamossínek kerülnek le, és egy aszfaltréteg is kerül rá Diósgyőrig. Útána fűvesités következik Felső-Majláthig. Emellett folyik az épületek rekunstrukciója (ez még csak az Újgyőri Főtérig van meg), ezután pedig a kisebb objektumok elhelyezése. :)

Előzmény: viktor9511 (934)
viktor9511 Creative Commons License 2011.05.21 0 0 934

Robancs !

 

Nagyon szépen haladsz, így tovább   !   Látom nagyon törekszel arra,hogy Miskolc fő (bb ) pontjai szemléltetésénél úgy építs, hogy ,ha mész a villamossal a városodban, azt érezd,hogy tényleg  mint,ha most lennél ,, adott helyszín :  Városház tér ,, ...

 

- Remélem sikeresen fogod építeni továbbra is a pályádat.

Én nagyon lassan haladok, még mindig a strandig vagyok készen. Sok a tanulni való, ha pedig éppen van egy kis szabad időm, akkor a családommal próbálok lenni . :) Igyekszem én is ...

 

Szép , kellemes hétvégéd legyen !

Viktor.

Robancs684 Creative Commons License 2011.05.21 0 0 933

Pár életkép:

Előzmény: Robancs684 (932)
Robancs684 Creative Commons License 2011.05.19 0 0 932

Egy újabb részel lettem meg. Az Újgyőri főteret nagy döntéssel mégis átalakitottam, ahogyan majd ki fog nézni a villamosprojekt után.

 

Régi Újgyőri Főtér:

 

Új Újgyőri Főtér:

 

Emelett átalakitottam a Thököly utca-Újgyőri Főtér szakasz közötti sínt és útat:

Előzmény: Robancs684 (931)
Robancs684 Creative Commons License 2011.05.17 0 0 931

Készen lett az emlitett következő szakasz is, pár apró hiányossággal.

Szent Anna tér-Thököly utca szakasz:

 

Egy kis érdekes kapcsolodás, ami a tátra el nem indulása miatt került sor:

 

Centrum az 1A-s villamossal, ami hasonlit a régi bengára (a hangja ugyan az):

 

Előzmény: Robancs684 (930)
Robancs684 Creative Commons License 2011.05.16 0 0 930

Viktor!

 

Én is gondolkodom, hogy meghagyom úgy ahogyan van, de nagy az esély rá, hogy az új formályában lesz a pályámon az Újgyőri Főtér.

Ha eljutok odáig, akkor minden kiderül, és már csak ahoz a Szent Anna tér, és a Thököly utca közötti szakaszt kell megépítenem.

Előzmény: viktor9511 (928)
Robancs684 Creative Commons License 2011.05.16 0 0 929

Viktor!

 

Megint hoztam képeket. Valahogy azt vettem észre magamon, hogy pontosabb lettem, és élethűbb is, a pályával kapcsolatban. :)

Mára meglettem a Szent Anna tér megállóig, képek (Városháztér-Szent Anna tér):

 

Ami még kimaradt a nagy átalakitásból, a Disztér és a Szent Anna Tér. Most jelenleg nagy fás rész. :)

Hamarosan azokat is átépitem. :)

 

A Centrum áruházat is eléggé jól megoldottam, vagyis nekem tetszik. :)

Itt van pár kép róla:

 

 

Remélem neked is tetszik, még egy nagy tábla lesz, Centrum felirettel a közepén. :)

Összesen 4 fajta épületet olvasztottam össze, és kijött a Centrum áruház. :)

Előzmény: viktor9511 (928)
viktor9511 Creative Commons License 2011.05.14 0 0 928

Robancs !

 

Köszi a videót :)

Gondolkodok rajta,hogy én lehet meghagyom eredetinek a pályám építése során :)

Robancs684 Creative Commons License 2011.05.14 0 0 927

Viktor!

 

Igen, az Újgyőri Főtér át lesz alakitva a projekt alatt, ami nem is árt. Igen van rossz oldala, pl aki a Vasgyárból jön ki az jó pár séta után tud csak átszálni az 1-es villamosra, diósgyőr irányába. :( A jó az több, pl nem lesznek reggel olyan nagy dugók, biztonságosabb lesz az Újgyőri Főtér, és egy közvetlen kapcsolat alakul ki a buszpályaudvar, és a villamossal. :)

Itt egy látványvideó róla:  http://www.youtube.com/watch?v=xg_isEVHvBg

Előzmény: viktor9511 (926)
viktor9511 Creative Commons License 2011.05.14 0 0 926

Robancs !

 

 

Köszönöm válaszodat, akkor átléptél a felnőtt korba :))) ! Még egyszer Gratulálok :) !

Nagyon szépen haladsz , és képzeld én tegnap tudtam meg ,hogy :

 

Az Újgyőri főtérnél teljesen át lesz alakítva a közlekedés..

Méghozzá elvileg így :

 

A körforgalomból egy nagy füves terület lesz ,  a citroen szalonnál az út be lesz vezetve az Újgyőri felé, nem a fő útvonalon lesz. a villamosnak a megállója a két sín között lesz , a másik oldal meg be lesz füvesítve....

 

Nem tudom, te hallottad-e , szerintem ez nem jó ötlet, viszont sokak szerint a reggeli dugó miatt, jó...

 

 

Köszönöm, azért érdeklődöm a sín után, mert tényleg, mint,ha Miskolc főutcai sínt látnám... :-)

Az objekteket, én sosem mentem el .. :( El fogom kezdeni :))

 

 

 

Köszönöm !

Robancs684 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 925

Viktor!

 

Köszin szépen a dicséretet, és a felkőszöntést is, nagyon aranyos vagy. :)

Már lassan megvan a pálya épületek beépitése az Újgyőri Főtérig, onnan egy kis átalakitás lesz a Kiliánig, utána pedig a Vince utca és Felső-Majlát jön. :) Ezután pedig a kisebb objektumok. :) Arrol is hozok majd képeket. :)

Nem indiszkrét a kérdésed, amúgy a 18. :) :D

Megpróbálom neked megszerezni a sínt. :) Addig kutatok, amig meg nem találom, az össze objekt le van nekem mentve. :) :D

 

Szép hétvégét neked is!

Előzmény: viktor9511 (924)
viktor9511 Creative Commons License 2011.05.13 0 0 924

Robancs !

 

 

Nagyon jóóóóóó !!!

Nagyon szépen és ügyesen haladsz :)  ! Egyre figyelj oda, hogy a főutcán a járda széles... Persze nem annyira, hogy több ezren elférjenek... Viszont eléggé széles :)

 

Ügyes vagy, és nem gondoltam nagyon arra,hogy te az én pályámat másolnád le .. Te is miskolci vagy, egyértelmű,hogy Miskolcot akarod megcsinálni. Ha pedig hasonlítani fog a pálya, annak örülni fogok, nagyon imponáló :)

 

Nagyon sok boldog születésnapot kívánok neked !  Ha nem vagyok indiszkrét, hanyadik ? :)   Ha nem akarod elmondani, természetesen megértem :)

 

 

Szép hétvégét !

 

( a belvárosban lévő sín , nagyon tetszik... Megköszönném, ha utána tudnál járni,honnan van  )   örülnék neki,  viszont,ha nem sikerül semmi gond :)

 

 

 

 

Robancs684 Creative Commons License 2011.05.12 0 0 923

Viktor!

 

Nézd csak, így sikerült a belváros rekunstrukciója, én meg vagyok elégedve vele, szerintem jó lett. Még kisebb objektumok hiányoznak, de azt holnap a szülinapomkor be fogom pótolni. :) Remélem neked is tetszeni fog, a belvárosom. :) :D Nem arra hajtok, hogy hasonlitson, a két pálya, hanem, hanem hogy miskolci vilamos pályára hasonlítson. :)

Pár kép:

 

 

 Városháztér előtt (féloldalasan van még megcsinálva):

 

Városháztér:

 

Városháztér után, a villanyrendőr felé:

 

Villanyrendőr:

 

Villanyrendőr után, a Szinvapark felé:

 

Szinvapark:

 

A lámpák még ki lesznek véve, de majd visszakerülnek, csak nem ilyen sürün. :)

Előzmény: viktor9511 (922)
viktor9511 Creative Commons License 2011.05.10 0 0 922

Robancs !

 

 

Ismételten , nagyon örülök és köszönöm.

 

Nem is tudom, mit mondjak arra,hogy irigykedsz ?! 

Azt tudom rá mondani, hogy nagyon kedves tőled, viszont én úgy gondolom,hogy  fölösleges irigykedni , hiszen a tiéd is nagyon jól néz ki :)

Attól,hogy még nem hasonlít egymásra a két pálya, nem jelenti,hogy jobb az enyém :)  Sőt, ha kicsit átépíted a főutcát, akkor nagyon jól fog kinézni :)   

 

Itt a mi esetünkben 2 verzió van :- )            - Robancs :  Lelkesen építi a pályát, és törekszik a jóra. Kis átalakítással, mégjob lenne :) !

 

                                                                     - Viktor :  Aki szereti a közlekedés , és a lakott területek kiépítését is, éppen ezért szeret vele elbíbelődni :-) 

 

 

 

Várok képeket tőled is, kellemes időtöltést, és további sok sikert a fejlesztési projekthez :-)))

 

 

Robancs684 Creative Commons License 2011.05.10 0 0 921

Viktor!

 

Nagyon jól, és szépen haladsz. Nagyon jó lesz a miskolci pályád. :)

Gratulálok ismételten. :)

Egy kicsit irigykedek, a pályádra, mert nagyon pontos, és jó nézni a képeket. :)

További sok sikert hozzá, biztos hogy jól fog kinézni az a kicsi szakasz is. :)

Előzmény: viktor9511 (920)
viktor9511 Creative Commons License 2011.05.10 0 0 920

Egy pár kép :  Az egész pálya... minden benne van :)

 

 

Valamint, szimuláltam egy kis konfliktust a főutcán. ( Rendőrség , amint a villamosról leszállították a verekedő bandát...

viktor9511 Creative Commons License 2011.05.10 0 0 919

Robancs !

 

Az igazság az,hogy keresgetés terén , néha vagyok ideges, mert van egy kis jegyzet füzetem, és ki vannak jegyzetelve a fontosabb objektumok.

Persze már sokat megjegyeztem fejben is.  Mivel angol, így sok szót amúgy is tudok alkalmazni. Viszont kicsit kavarodás van már a füzetben, így ,ha lesz  időm rendbe teszem azt is :)   Egyenlőre a Selyemréti strandig vagyok készen, plusz az alap villamos szakasz, ahogy rákanyarodik a Tiszai Pu. előtti útra  , illetve a térközök , (  füves , virágos ) rész.   Hozok képeket, ha már kész van a Tiszai pu. :)

 

 

Szép hetet !

Vik.

Robancs684 Creative Commons License 2011.05.10 0 0 918

Viktor!

 

Ténylek kell ehez a játékhoz a türelem, főleg amikor építesz valamit, jah és a keresketés, ami engem néha kiakaszt :)

Előzmény: viktor9511 (917)
viktor9511 Creative Commons License 2011.05.10 0 0 917

Robancs !

 

Köszönöm szépen !

Én is hasonló jókat tudok mondani, nagyon szépen fejlődik a pályád ! :)

 

Valóban nehéz , viszont a Tiszai Pu. épületre van egy ötletem.. Ami ténylegesen nehéz lesz a körforgalom kiépítése , eléggé babrás..

Neked is további jó építést , és türelmet :) !!!

 

Ehhez a játékhoz sokszor kell :) !

Robancs684 Creative Commons License 2011.05.09 0 0 916

Viktor!

 

Nagyon ügyes vagy, jól haladsz, gratula.

Igen, nagyon nehéz a Tiszai, de föleg maga a pályaudvar megépitése. :) Majd valamit kitalálunk, hogy jó legyen. :)

2 helyen akadtam el, a Tiszai pu, és a Centrum, az a 2 épület megépitése nagyon nehéz, a számomra, nincsen olyan jó hasonló objektum hozzá. :(

Sok sikert az épitéshez. :)

Előzmény: viktor9511 (915)
viktor9511 Creative Commons License 2011.05.09 0 0 915

Robancs !

 

Köszönöm  !

 

Az igazság az,hogy A Tiszai nehezebb ,mint gondoltam.

Még a Strandnál járok ... Nehéz, viszont utána jó lesz villamosozni rajta :D:D

 

Lassan ,de biztosan ! :)

 

A héten rengeteg programom van, ( iskola dolgok is )  éppen ezért most nehezebben haladok a pályával.

 

 

 

Robancs684 Creative Commons License 2011.05.09 0 0 914

Viktor!

 

Elsősorban köszi a dícséretet.

Nem tudom honnan van a sín, de utánanézek neked. :)

Tényleg hasonlit a mostani miskolci sínre. :)

 

És te hogyan haladsz? A Tiszaival is fogsz bajlodni, na az lesz még nekem egy nagy feladat. :)

Én már megvagyok a Villanyrendőrig, az átépitéssel. :)

 

Előzmény: viktor9511 (913)
viktor9511 Creative Commons License 2011.05.09 0 0 913

Robancs !

 

Nagyon szépen haladsz ! Sok sikert ! :)

Egy kérdés , ha tudod még :) :  A mostani lerakott sínek honnan vannak ?  Teljesen olyan szinte, ami itt van Miskolcon.. :)

 

A kifehéredett villamosra  ,egy gyógymódot tudok :   Telepítsd be újra a játékba, hátha jó lesz :)

A CENTRUM nehéz .. Még én se csináltam meg, csak tettem oda egy épületet, hogy legyen ott is valami :)

Kell gondolkodási idő, hogy is csináljam meg a CENTRUMOT :) .....

 

 

Viktor.

Robancs684 Creative Commons License 2011.05.09 0 0 912

Viktor!

 

Te hogyan csináltad meg a Centrum áruházat, ami a Sznvapark megállónál van, én nem birom megcsinálni.

Csinálnál egy képet róla?

Előre is köszi. :)

Előzmény: Robancs684 (911)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!