Ebbe a topikba várunk kezdő és profi makrósok fotóit. A fotók mellé írhattok adatokat, a készítésével kapcsolatos technikát is. Jelenleg létezik egy technikai topik is ami Makró fotózás címen megtalálható ezen az url címen: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9057201
Az adásvételi postok szerzőit a moderátorok kitiltják innen!
Szeretnék makrózni én is. Van nekem egy fix. 50 1.8-as objektívem, egy 17-85 is usm, és egy 70-300 is usm obim.
Azt hallottam, hogy előtétlencsével elég jól meg tudom oldani, hogy pl. egy légy szeme kitöltse a teljes képet. Melyik objektívemet válasszam a makrózáshoz és ahhoz milyen előtétlencsét kéne vennem? Kérlek titeket segítsetek, mert tanácstalan vagyok. Előre is köszönöm. Canon 500 D -m van egyébiránt. Ha valakinek volna is egy eladó ilyen lencséje, azt örömmel venném... :) (Valamilyen olyan érdekelne, ami nem rácsíptetős, hanem feltekerhető az obira.)