Keresés

Részletes keresés

Helly7110 Creative Commons License 2010.10.07 0 0 191
Még repülnek:)
vau1111 Creative Commons License 2010.10.07 0 0 190
Bocs hogy kritizálok, de az élesség lehetne jobb helyen is...
Előzmény: mepisz (189)
mepisz Creative Commons License 2010.10.07 0 0 189
Postán ma feladtam a kártyát, köszönjük szépen .
Előzmény: P*istD (186)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 188

Na, ügyes vagyok...

Szóval:

 

Adj egy csókot, királylány!

 

Előzmény: Törölt nick (187)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 187

Adj egy csókot, királylány!

 

 

P*istD Creative Commons License 2010.10.07 0 0 186
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 185

Sziasztok!

 

Szeretnék makrózni én is. Van nekem egy fix. 50 1.8-as objektívem, egy 17-85 is usm, és egy 70-300 is usm obim.

Azt hallottam, hogy előtétlencsével elég jól meg tudom oldani, hogy pl. egy légy szeme kitöltse a teljes képet. Melyik objektívemet válasszam a makrózáshoz és ahhoz  milyen előtétlencsét kéne vennem? Kérlek titeket segítsetek, mert tanácstalan vagyok. Előre is köszönöm. Canon 500 D -m van egyébiránt. Ha valakinek volna is egy eladó ilyen lencséje, azt örömmel venném... :) (Valamilyen olyan érdekelne, ami nem rácsíptetős, hanem feltekerhető az obira.)

Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 184
Micsoda agresszív csiga az ott a második képen. :D
Előzmény: Törölt nick (172)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 183
Köszi a dicséretet:-) Igyekszem:-)
Előzmény: P*istD (178)
P*istD Creative Commons License 2010.10.07 0 0 182
seekthedragon Creative Commons License 2010.10.07 0 0 181
Mai termés a BME kertjéből:







P*istD Creative Commons License 2010.10.06 0 0 180


Hahóó! bealudtatok, skacok? :-)
mepisz Creative Commons License 2010.10.06 0 0 179
P*istD Creative Commons License 2010.10.06 0 0 178
a leanderlevél nagyon szép!
Előzmény: Törölt nick (177)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.06 0 0 177
mepisz Creative Commons License 2010.10.06 0 0 176
P*istD Creative Commons License 2010.10.06 0 0 175
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.06 0 0 174
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.06 0 0 173
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.06 0 0 172
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.05 0 0 171
sakac Creative Commons License 2010.10.05 0 0 170






P*istD Creative Commons License 2010.10.05 0 0 169
mepisz Creative Commons License 2010.10.05 0 0 168
Misa Dejtáron a Börzsöny lábánál lakik.
Előzmény: P*istD (167)
P*istD Creative Commons License 2010.10.05 0 0 167


Kösz a képet András! Misa melyik városban lakik?
mepisz Creative Commons License 2010.10.05 0 0 166

Mivel a Fél (madárfotók ) topik itt van egy belépő lepi , majdnem makró fotóval

hozzájárulok a hsz növekményhez.

cannonball Creative Commons License 2010.10.05 0 0 165
Akkor, hogy legyen makrofotó is :-) :

(a szöcske 2 cm hosszú volt, a szemei mm-re voltak...)szöcskeszeme
Prophetzany Creative Commons License 2010.10.05 0 0 164
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.05 0 0 163
Itt is esik:-(
Előzmény: Helly7110 (161)
Inzsellér Creative Commons License 2010.10.05 0 0 162
A virág nekem is tetszik, jó a háttér, és szép a kompozició
Előzmény: georch (157)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!