Keresés

Részletes keresés

d.Enci Creative Commons License 2007.08.09 0 0 65
Ez jó volt, így a nap végére!
Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.09 0 0 64
Így van. Jelenleg is ott dolgozom. De ezen kívül még van egy pár lehetőség, pl településfejlesztő/tervező cégek. Van alternatíva. De egy olyan sincs, ahol lenne lőtér... :( :)
Előzmény: d.Enci (63)
d.Enci Creative Commons License 2007.08.09 0 0 63
Hol tudsz ezzel elhelyeszkedni? Önkormányzat?
Előzmény: Törölt nick (62)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.09 0 0 62

Ez így elég egyszerű kérdés, h mit, nem is lehet rá egyszerű választ adni. Elvileg településmérnök leszek, ha nagy leszek. De ez íg elég tág fogalom. :D Igazából úgy lehetne jellemezni a szakot, h mindenből egy kicsi. :D

 

(még az a jó, h csak mi írunk ide, úgyh ennyit az offolásról :P)

Előzmény: d.Enci (61)
d.Enci Creative Commons License 2007.08.09 0 0 61
Sok ilyen lőtér van az országban. Még fősulis voltam amikor a kép készült, ha nem utolsó éves szakközepes. Mit tanulsz?
Előzmény: Törölt nick (60)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.09 0 0 60
Hmm Nagyon hangulatos kis lőtér ez! Az 50m egyazegyben olyan, mint a pécsi. Biztos egy időben épültek. Amúgy nem látszik 10 évesnek az a kép. ;)
Előzmény: d.Enci (58)
d.Enci Creative Commons License 2007.08.08 0 0 59
Na nézd meg, nem szúrta be a címet: www.dvle.hu
Előzmény: d.Enci (58)
d.Enci Creative Commons License 2007.08.08 0 0 58
Nem annyira a sikerről van itt szó, inkább az a légkör, ami kint van a lőtéren. Más embernek érzem ott magam. Akartam írni délelőtt, de elment az internet, hogy ha van kedved nézz rá a -ra. Ez az én egyesületem. Én térdelek "modellt", megvan már 10 éves ez a kép, ha nem több. Ha közelebb lennétek, meghívnánk benneteket egy minősítő versenyünkre.
Előzmény: Törölt nick (57)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.08 0 0 57

Erről van szó! Aki egyszer már átélte a sikert, az már nem tud szabadulni tőle. Pláne ha 15 éve űzi... ;)

Előzmény: d.Enci (56)
d.Enci Creative Commons License 2007.08.08 0 0 56
Egyébként igazad van! Nem adom fel, nem tudom, nem tudom abbahagyni. Most már más a helyzet, anyagilag is, és megvan a háttértámaszom is. Még egy hónap és készen leszünk. Utána rákapcsolhatok végre.
Előzmény: Törölt nick (53)
d.Enci Creative Commons License 2007.08.08 0 0 55
E- mailt írt nekem, mert nem tudott regisztrálni hozzánk, viszont érdeklődik. Pesti, ha komolyan gondolja átirányítom hozzád, te többet tudsz neki mondani az ottani helyzetképről.
Előzmény: Törölt nick (54)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.08 0 0 54
Ki az a Kimmuriel? :DD
Előzmény: d.Enci (52)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.08 0 0 53
Ne viccelj! 30 évesen kiöregedtél? Amíg 50-60 éves lövők pontokat szereznek olimpiákon, addig ne mondj ilyet kérlek. :) Viszont látom nálad már más az élet: család, ház stb. :D De az utánpótlás nevelése becsülendő dolog, amire szükség is van. Egyébként azok az eredmények nem olyan rosszak, amiket leírtál. De az igaz, h lelki támogatás nélkül fiatal fejjel elég nehéz továbbfejlődni...
Előzmény: d.Enci (51)
d.Enci Creative Commons License 2007.08.07 0 0 52
Kimmuriel! Válaszoltam!
d.Enci Creative Commons License 2007.08.07 0 0 51
Most lesz ötödik éve, ha minden igaz, annak, hogy abbahagytam a puskát. Összetett okaim voltak. Az egyik ilyen, hogy másodosztályig jutottam, 380 akármmennyinél nem tudtam többet produkálni. Senki sem tudott segíteni, pisztolyosok magyaráztak nekem. Mit ültethettem volna át a puskába? Kinőttem a ruhámat, nem volt másik, pénzem pedig nem volt rá. Aztán itt volt az a gond, hogy a szüleim nem támogattak, sem annyagilag ( ne ezt vártam volna el ), sem lelkileg, nem tetszett nekik, hogy lövök. A fekvő 570 körül volt, az összetett 560 körül. Pisztollyal nincsenek eredményeim. 1.5, 4.5 éves kisfiaim vannak, fél éve építkezünk talán ősztől járok ismét versenyekre. Kiöregedtem már, hogy nagyratörő céljaim legyenek. Most az utánpótlás nevelés hoz lázba. Amikor kezdtem nyíltirányzékú puskákkal lőttünk. Ifiként, juniorként nyertem megyei versenyeket, ob-kat, (talán ismeretlen ) Alter Center, stb. kupákat. Rengeteg érmem, serlegem van abból az időből. Na röviden ennyi. Ja 30 éves vagyok.
Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.07 0 0 50
Így van, összetetthez rengeteget kell edzeni... Kivéve a nagyon tehetségeseknek. Az lenne a legjobb, ha főállásban lehetne űzni a sportot, és nem kéne mellette gürizni. Hát az meg a másik, h októbertől március-áprilisig nincs lehetőség 50et edzeni. De akkor mesélhetnél te is az eredményeidről!
Előzmény: d.Enci (47)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.07 0 0 49
Naná! Mindent egybevéve és ha jól számolom 21. :)
Előzmény: d.Enci (46)
d.Enci Creative Commons License 2007.08.06 0 0 48
Akartam mondani: az a gond...
Előzmény: d.Enci (47)
d.Enci Creative Commons License 2007.08.06 0 0 47
Az a gong, ha összetettet akkor az ember lőni (ja és eredménnyel!), minimum heti 5-6 edzésre van szükség. Amikor időm engedte, lőttem de. is és du. is. Na de ebből nem lehet megélni. Tavasszal elkezdtünk építkezni, heti egy alkalommal tudom megnézni a pisztolyomat, sokszor már szárazolni sincs erőm.
Előzmény: Törölt nick (45)
d.Enci Creative Commons License 2007.08.06 0 0 46
Nálunk sajna anyagi kérdés, hogy mennyit lövünk egy lapra. Nem olyan rossz eredmények ezek. Meg szabad tudakolnom a korodat?
Előzmény: Törölt nick (45)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.06 0 0 45

Én is úgy lőttem évekig! :D 5öt egy lapra. Akkoriban még az volt a cél, h egy lyukban legyen mind. De aztán átálltam az egylövésre, mivel versenyen is úgy van ugye. H mekkora? Huhh... Hát 5 lövésből átlagban 48-49eket, amiknél az az 1-2 9es olyan 9.5 körüli. Az összetettnél meg az a legnagyobb gond, h keveset tudok edzeni. Igazából mindegyik testhelyzeten van mit javítani (pl BpB: 381 361 362). De az álló az, ami közelebb van a jóhoz. A térdelő a leggyengébb láncszem a 3 közül, az tuti, de úgy néz ki, h kezd az is alakulni.

Előzmény: d.Enci (44)
d.Enci Creative Commons License 2007.08.06 0 0 44
Kíváncsi vagyok, mennyire szórsz? Van egy tanítványom, 9-10 éves kora óta foglalkozom vele, ő csak léggel lő. Arra szokattam rá, hogy egy lapra ötöt lőjön, abból egy bizti, hogy a bojtól távol megy. Nem tudom a srácot agyilag rendbe szedni. Szóval nálad mi van a palettán? Az összetettben mivel van nagyobb baj, az állóval, vagy a térdelővel?
Előzmény: Törölt nick (43)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.05 0 0 43
Konkrétabban? Léggel legutóbb 575-öt lőttem egy pécsi versenyen. Nem egy nagy eredmény, de én nagyon örülök neki, hisz egy elég mély gödörben voltam az elmúlt években. Edzésen megy 10-12 körrel több is, egyelőre ezen vagyok, h azt át tudjam menteni versenyre is. 50m-en meg kb 2 éve kezdtem el edzeni. Úgyh a legutóbbi versenyeredmények sem túl fényesek még. BpB-on a fekvőm 576 lett, az összetettem meg 1104. Úgyh van még mit fejlődnöm. :)
Előzmény: d.Enci (42)
d.Enci Creative Commons License 2007.08.04 0 0 42
Lehetne ennél konkrétabban is? Pl. milyen volt az utolsó edzésed? Írhatsz számokat is, otthon vagyok benne!
Előzmény: Törölt nick (41)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.04 0 0 41
Hogyne lenne szabad! Bár igazából nem nagyon vannak. Jó persze egy-két hazai versenyről meg ob-król érmek, de nagyobb céljaim vannak. Úgyh ezen dolgozom már évek óta, h elérjek egy stabil szintet minden számban. És akkor jöhetnek a nagyobb versenyek. :)
Előzmény: d.Enci (40)
d.Enci Creative Commons License 2007.08.03 0 0 40
Irsz valamit az eredményeidről, szabad ilyet kérdeznem? Félő, ha a lentiekhez hasonlóan folytatódik a beszélgetés, átcsapna politizálásba. Na azt inkább mégse, főleg egy ilyen oldalon.
Előzmény: Törölt nick (39)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.03 0 0 39
Na igen, az ördögi kör. Elég lenne egy kicsi befektetés, egy magántőke, h beinduljon a folyamat. De ugye inkább máshova pumpálják a pénzt.
Pedig a lövészet sikersportnak nevezhető (persze nem annyria mint a vizes sportok).
Előzmény: d.Enci (38)
d.Enci Creative Commons License 2007.08.02 0 0 38
Én csinálnám, de hidd el nálunk évente 1-2 gyerek érdeklődik. Amikor kijönnek a szülőkkel a lőtérre, akkor a fele azért nem engedi ki a gyereket , mert siralmas állapotokat lát, a másik fele pedig azért, mert kilómétereket kell a busztól gyalogolni. Én megértem őket. Inkább frinc-franc iskolai lőtérre viszik a gyereket, ritka, hogy onnan lesz valaki "nagy".
Előzmény: Törölt nick (33)
Törölt nick Creative Commons License 2007.08.02 0 0 37
:-)
Előzmény: d.Enci (36)
d.Enci Creative Commons License 2007.08.01 0 0 36
Ingyen lőszer, szép idők...
Előzmény: Törölt nick (34)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!