Keresés

Részletes keresés

vz55 Creative Commons License 2010.04.15 0 0 940
Most, hogy kijózanodtam, emlékszem egy-két jó poénra, ami megszinesíti unalmas napjaimat. (napjaitokat is)

1., Szalmatercsen felvettem a buszmegállóban egy srácot, beszélgethetünk Starjánig. (gyakran megteszem, nemre, korra való tekintet nélkül.)
Kérdi, hova megyek, Mondom előbb a Shell kúthoz.

Az jó, mondja Ő, mert ott a főiskola.
Szó szót követ, kiderül, hogy Érd  és építészet.

Erre ő: Hát én úgy tudtam, hogy az építész egész nap ül és rajzol.

Én: aha. és helybe hozzák a zsozsót.............
vz55 Creative Commons License 2010.04.13 0 0 939
höhö. Holnap megyek Sanyi bácsihoz Novajra. Tudod, aki nem emlékszik, mikor ivott vizet.......
Előzmény: vadmurok (938)
vadmurok Creative Commons License 2010.04.13 0 0 938
Ha már erről lecsúsztál, legalább igyál meg 1-2 pohár jó egri bort! :))
Előzmény: vz55 (937)
vz55 Creative Commons License 2010.04.13 0 0 937
Igaz történet, kb. 2 órája esett meg:

Építész kolléganőm, fiatal, szép, és jó magas, mindíg ellát munkával. ( soha meg nem bántottam, célzásokat sem tettem semmire) Csak egy hívás, és indulok Egerbe. Most éppen Mezőkövesden szálltam meg. Telefonált tegnap:
Ne haragudj, még nincs kész a terv. Ha kész lesz, hozzuk hozzád a motelbe.

Nos megjött, mondom neki: ha már itt vagy , maradhatnál reggelig.
Válasz (nevetve): több probléma is van. Először is, 5-ig le kell adnom az anyagot a Megyeházán. Másodszor, itt van a barátom a kocsiban, 110 kg, és kardokat gyárt. Harmadszor, tudja, hogy hívnak, mert elolvasta a kocsidon a rovásírásos nevedet.

Hát ennyi. További szép napot mindenkinek!
vz55 Creative Commons License 2010.04.06 0 0 936
vz55 Creative Commons License 2010.04.04 0 0 935
Előzmény: vz55 (934)
vz55 Creative Commons License 2010.04.04 0 0 934
Bocs. A 4-es kimaradta magát.
Előzmény: vz55 (933)
vz55 Creative Commons License 2010.04.04 0 0 933
Oszt hát aztat énekeltétek-é máma, hogy április -ről szóljon a zének???
RJancsi Creative Commons License 2010.04.04 0 0 932

Húsvétra készülődvén medve koma erősen ittas állapotban fekszik az árokban. Arra jár a nyuszi. Felmérve a helyzetet és a sok évi megalázást agyba főbe veri a magatehetetlen bundást.

Másnap az erdő tanácsa összehívja az állatokat, kivizsgálni az ügyet. Kérdi a bagoly:

- Medve koma, mire emlékszel?

- Hááát, nem sokra.... Arra igen, hogy valami kicsi állat volt..... És mintha két hosszú valami lett volna a fején...

Mire a nyúl lelapított fülekkel jó hangosan:

- Csigabiga, szorul a hurok!!!

 

Kellemes Húsvéti Ünnepeket, és senki ne felejtsen este fehér kesztyűt húzni!

vz55 Creative Commons License 2010.03.27 0 0 931
Tévedni emberi dolog, de másra kenni még emberibb.
mozo01 Creative Commons License 2010.03.25 0 0 930
Haldoklik nagyanyó.
Nagyapó végigjárja az orvosokat, van-e valami remény? Végül egy alternatív doktor azt mondja neki:
- Egy módon segíthet az asszonynak, ha teljesíti férji kötelezettségét!
Mire az öreg:
- Nagyon öreg vagyok én már, kezem között halt meg Lenin elvtárs, hogy tehetnék én ilyet..?
De az orvos csak győzködik, hogy nincs más lehetőség! Nagyapó hát összeszedte minden erejét és teljesített. Reggel ébredezik, hát nincs mellette az ágyban az asszony, ott sürög-forog a konyhában, palacsintát sütöget, kacag és dalol. Nagyapó elkeseredetten verte a falba a fejét:
- Milyen hülye vagyok én! Megmenthettem volna Lenin elvtársat is!!!
vz55 Creative Commons License 2010.03.23 0 0 929
most gyütt:

Az évfolyamból gyér érdeklődés mutatkozott egy prof. előadásai iránt. Ezért
a prof. az egyik előadás végén bejelentette, hogy legközelebb ZH írás lesz,
ahova a hiányzókat is sok szeretettel várja. Közölte, hogy hiányzást csak
akkor fogad el, ha az illető beteg, és már a halálán van. Erre az egyik diák
megkérdezte:
- Elfogadja-e a hiányzás okának a túlzásba vitt nemi élet okozta
végkimerülést?
Kis csend. A prof. a kérdezőre nézett egy pillanatig, majd ezt válaszolta:
- Majd legfeljebb megírja bal kézzel.
vz55 Creative Commons License 2010.03.22 0 0 928
Höhö. A hivatalok és építkezések bezárása után azt kezdek az időmmel és testemmel, ami jól esik. De hát itt a jó idő, nem csak a motorosok rajzanak, hanem az "országúti alkalmazottak " is, de ott azért még se szoktam megállni, se felállni. ( a padkára se....)
Előzmény: RJancsi (927)
RJancsi Creative Commons License 2010.03.22 0 0 927
Ezt tényleg jól elkurt@d! Eddig azt hittük dolgozni jársz Hevesbe, BAZ megyébe, a végén majdnem megsajnáltunk. Most meg kiderül, hogy élvezkedni jársz oda. Még hogy a bütyködet áztatod!!! Legfeljebb előtte meg utána egy kicsit...
Előzmény: vz55 (926)
vz55 Creative Commons License 2010.03.22 0 0 926
Húúú, ezt jól elcsesztem, mert nyilvánosságra hoztam. Ha az szdszfórum megtudja, nem engedi, hogy rájuk szavazzak.
Előzmény: vz55 (925)
vz55 Creative Commons License 2010.03.22 0 0 925
Tévedsz!!! Kijövök. Hétvégét egy ellenkező nemű személlyel töltöttem Mezőkövesden. A motel személyzete tanu rá.

höhö.
Előzmény: RJancsi (924)
RJancsi Creative Commons License 2010.03.22 0 0 924
Ebből már nem jössz ki túl fényesen... Én nővel gondoltam :D:D:D:D
Előzmény: vz55 (923)
vz55 Creative Commons License 2010.03.22 0 0 923
Hát igen. Attól függ, kivel teszem.....
Előzmény: RJancsi (922)
RJancsi Creative Commons License 2010.03.22 0 0 922
Na és? Irigykedjenek nyugodtan :P
Előzmény: vz55 (921)
vz55 Creative Commons License 2010.03.22 0 0 921
Mutatok vidámabbat: most találtam.

Ne csókolózz a hátsó kertben - a szerelem ugyan vak, de a szomszédok nem!
vz55 Creative Commons License 2010.03.22 0 0 920
Pétervására városban szálltam meg. Itt is volt hasonló sikertelen próbálkozás. A motel éjszakása mindent látott éjjel kettőkor.
vz55 Creative Commons License 2010.03.14 0 0 919
Másik történet: Moszkvában egy sumó-birkózó kitépett egy bankjegy -automatát és elvitte. Se traktor, se egyéb segítség. ( Class-fm rádió)
Balázs: senki se állította meg?
Feri: te odamennél hozzá, hogy mit cipelsz, tedd le azonnal??
vz55 Creative Commons License 2010.03.14 0 0 918
Igaz történet:
Tegnap valaki lángvágóval akart kinyitni Egerben egy bankautomatát.
Az egyiket Novajon elkapták, a másikat még keresik.
Felhívtam a polgármestert - és Sanyi bácsit is - hogy nem én voltam, tanum van rá hogy itthon vagyok.
vz55 Creative Commons License 2010.03.14 0 0 917
A feleség verseket olvas, majd egyszer csak felháborodva odaszól a férjének:
- Béla, valami Goethe kiadta a versedet, amit húsz évvel ezelőtt nekem írtál!
vz55 Creative Commons License 2010.03.13 0 0 916
- Gazsi, ti hová jártok szilveszterezni?
- Tavalyelőtt Pásztón vótunk.
- Oszt mi történt?
- Asszonyt hárman megerőszakolták, engem félholtra vertek.
- Hát tavaly?
- Pásztón.
- És mi volt?
- Az asszonyt öten megerőszakolták, nekem eltörték a kezem, meg három bordám.
- És idén hova mentek?
- Hát az asszony Pásztóra akarna...
vz55 Creative Commons License 2010.03.12 0 0 915
Kossuth Adó, valamelyik hajnalban: Sporthíradó.
Nyilatkozó. ( fel is ébredtem a röhögéstől)
"Azt állítja az MLSZ, hogy Csányi Sándor OTP-vezetőt felkérték az elnöki posztra, csak még nem válaszolt. Én meg felkértem Claudia Shiffert, legyen a barátnőm, de még nem válaszolt."

idézet vége.

Hát igen. Én is mondtam a barátnőmnek, hogy Gregor Bernivel szeretnék még egyszer eltölteni egy éjszakát. ( egyszer már szerettem volna)
vz55 Creative Commons License 2010.03.10 0 0 914
- Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utolérhetetlen vagyok az ágyban.
coleng Creative Commons License 2010.03.08 0 0 913
Nőnapi köszöntőként.

* A férfiak hiába szórják szüntelen / A nőkre a gáncs s rágalom nyílvesszejét; / Különb a nő, azt mondom én, a férfinál. (Euripidész)
* Ha Isten a nőt a férfi urává akarta volna tenni, Ádám fejéből vette volna. Ha rabszolgájává, a lábából. Ámde oldalából vette, mert élettársává, egyenlő párjává akarta. (Szent Ágoston)
* Tiszteld a nőket, ők szövik és fonják földi sorsunkba a mennyei rózsát. (Schiller)
* Egy nőt feledni éppen azért nehéz, mert jólesik rá az emlékezés. (Lope de Vega)
* A nőknek megvan az a képességük, hogy egyetlen szempillantás alatt mindent meglássanak. (Balzac)
* Az asszony olyan, mint az árnyék. Ha szaladsz utána, elfut előled, ha szaladsz előle, ő fut utánad. (Eca de Queiroz)
* Az asszony olyan, mint a szélkakas, csak akkor állapodik meg, ha már megrozsdáso­dott. (Goldoni)
* A nők, ha szeretnek, mindent megbocsátanak nekünk, még ballépéseinket is. De ha nem szeretnek, semmit sem néznek el nekünk, még erényeinket sem. (Balzac)
* Egy nő még akkor is emlékszik az első csókra, amikor a férfi már az utolsót is elfelejtette. (G. B. Shaw)
* A férfi azt hiszi, hogy ő választja a nőt, pedig majdnem mindig a nő választja a férfit. (Géraldy)
* A nő az egyetlen olyan egérfogó, mely után fut az egér. (G. B. Shaw)
* Aki nem szereti a bort, az asszonyt és a dalt, bolond marad egész életében. (Luther)
* Boldog az a csokoládé, amely, miután a nők mosolyán át bejárta a világot, szájban olvadva, élvezetes csókban leli halálát. (Anthelme Brillat-Savarin)
* A nők véleménye tisztább a férfiakénál: gyakrabban váltják őket. (Herford)
* Az előttünk elsétáló csodálatos nő illata olyasvalami, amit soha az életünkben nem felejtünk. (Estée Lauder)
* A férfiak többsége egész életében azt csinálja, hogy eligazodni akar az asszonyok szeszélyén, aztán még nagypapa korában is ott tart a tudományával, ahol kamasz­korában tartott. (Krúdy Gyula)
* A legtöbb nő nem az erős támadásnak esik áldozatul, hanem a férfi gyönge ellenállásának. (Móra Ferenc)
* Ha egyedül vagyok egy szobában, akkor ember vagyok. Ha bejön egy nő, akkor férfi lettem. És annyira vagyok férfi, amennyire nő az, aki bejött a szobába. (Ka­rinthy Frigyes)
* Elég nagy baj háramlott a világra, hogy Éva evett az almából és Ádámot megkí­nálta, de hát még milyen lett volna, ha teszem azt, Ádám eszik belőle, és Évát meg nem kínálja? (Mikszáth Kálmán)
* A régi lányok úgy tudtak főzni, mint az anyjuk. A maiak pedig úgy tudnak inni, mint az apjuk. (Oláh Gábor)
vz55 Creative Commons License 2010.03.04 0 0 912
- Jaj, de aranyos kisgyerek! Hasonlít az édesapjára?
- Még csak az kéne! A férjem agyon is verne.
vz55 Creative Commons License 2010.03.03 0 0 911
Hofi Gézának voltak örök érvényű mondásai.

1., Tud uszni? Nem. És ha megfizetem??
2., Hol Keletre nyalunk, hol Nyugatra. Muszáj, hogy a magyarnak mindíg szaros legyen a szája?

Idézet vége..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!