Keresés

Részletes keresés

Jajca Creative Commons License 2010.03.29 0 0 24092
Ha allergiás lennél, nem viselnéd el használat közben ;-)

Az életlenséget én is látom, de nekem inkább tömörítési hibának tűnt. Jó lenne látni teljes méretben a kijövő jpg-t és a raw-t is. Ilyen kis méretben nehéz bármit is mondani... legalábbis nekem. ;-)
Előzmény: tlight (24091)
tlight Creative Commons License 2010.03.28 0 0 24091

Ma láttam a topfotón az egyik képet, meg is jegyeztem, hogy minőségproblémák vannak. Most újra végignéztem az ugrópókos sorozatot. Azon kívül, hogy nem tartom az éles részeket igazán jól definiáltnak az életlen részeken lévő színátmenetek sem tetszenek. Az élesség kapcsán jelentkező probléma lehet a leméretezés de annak éppen jól kellene hatni az életlen részekre.

Más is látja vagy alergiás vagyok a 10mpix-nél nagyobb felbontású Canon gépekre?

 

 

Előzmény: Jajca (24088)
h_mate Creative Commons License 2010.03.28 0 0 24090
Gratulálok!
Az első és második nagyon jó lett! Nekem az első a kedvencem! :-)
Előzmény: Jajca (24089)
Jajca Creative Commons License 2010.03.28 0 0 24089
Nekem csak olyan kötelező ujjgyakorlatok voltak a Tokina 100/2,8 + Raynox DCR-250 párossal, a temérdek kerti munka mellett.

Fordított világ

Tyúkhúr

Árvacsalán

Veronika
Jajca Creative Commons License 2010.03.28 0 0 24088
Látom szépen dolgozik a 7D + Canon 100/2,8 IS páros ;-)
Előzmény: magor (-_-) (24087)
magor (-_-) Creative Commons License 2010.03.28 0 0 24087
Hmmm....

www.magor.webuda.com

:)
Előzmény: magor (-_-) (24086)
magor (-_-) Creative Commons License 2010.03.28 0 0 24086
...és a feltőltött képek?

Előzmény: magor (-_-) (24085)
magor (-_-) Creative Commons License 2010.03.27 0 0 24085
Szombati barangolás a kullancsosban.
Jajca Creative Commons License 2010.03.24 0 0 24084
Csak mert akkora csend van... itt a tavasz, a csabai elkerülő út mellett pózol a gólya ;-)

Vandras Creative Commons License 2010.03.16 0 0 24083
Itt is van egy pár kép a tegnapról
Előzmény: Vandras (24082)
Vandras Creative Commons License 2010.03.15 0 0 24082
Na még egyszer itt meg itten
Vandras Creative Commons License 2010.03.15 0 0 24081
Képek <a href="http://picasaweb.google.com/maszongattila/DAFTali20100315Hodmezovasarhely?authkey=Gv1sRgCNrkqcCBreqeoAE#" target="_blank">itt</a> meg itten
Előzmény: exc525 (24080)
exc525 Creative Commons License 2010.03.15 0 0 24080
Fotók a mai DAF-taliról? :)
tojasx Creative Commons License 2010.03.13 0 0 24079
Mennek en de messzire vagyok :-(
Előzmény: sztyui2 (24078)
sztyui2 Creative Commons License 2010.03.12 0 0 24078
Ezt azoknak, akik csak az indexes fórumon követik a daf-os eseményeket:
Márc 15-én Mártélyon találkozó! Már elég sokan vagyunk feliratkozva(min.15-en biztos leszünk), szóval érdemes eljönni:D
Részletek a másik daf fórumon...;-)
exc525 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 24077
TojasX kolléga Baltimore-ban készített autós fotói megtekinthetőek a
WWW.MXFOTO.HU honlapon!!!! ;)

exc525 Creative Commons License 2010.03.11 0 0 24076
Ezt fotóztam! Amikor én csinálok ilyet, utána fél évig nem tok motorra ülni... :D
Előzmény: Jajca (24075)
Jajca Creative Commons License 2010.03.10 0 0 24075
Na várjál! Ez Te vagy, vagy Te csináltad? ;-)
Előzmény: exc525 (24074)
exc525 Creative Commons License 2010.03.10 0 0 24074
Jajca! Hááát én már nyilván nem leszek egészséges... lefertőztek a motorok... :D

Előzmény: Jajca (24072)
Jajca Creative Commons License 2010.03.09 0 0 24073
Ilyen jégcsapok között? A hétvégén?

Én csak kerestem a cseppeket ;-)






Előzmény: tlight (24071)
Jajca Creative Commons License 2010.03.09 0 0 24072
Tudod, az egészséges arányt kell megtalálni ;-)
Előzmény: exc525 (24070)
tlight Creative Commons License 2010.03.08 0 0 24071
Sétátam a pilisben...
exc525 Creative Commons License 2010.03.06 0 0 24070
Hogy ne csak mindig motoros képekkel fárasszalak titeket:













topoly Creative Commons License 2010.03.06 0 0 24069
Dehogynem:) Mellcsizmában:)
Előzmény: tlight (24068)
tlight Creative Commons License 2010.03.06 0 0 24068

Szép idő volt ma... a képen látható padokra egyelőre nem kell leülni ;-)

Előzmény: Vandras (24067)
Vandras Creative Commons License 2010.03.06 0 0 24067
Mártélyi vízállás
exc525 Creative Commons License 2010.03.05 0 0 24066
Ha így marad Mártély, van B terv 15-ére?
Előzmény: Vandras (24063)
Jajca Creative Commons License 2010.03.01 0 0 24065
Nem riasztasz vissza, legfeljebb, ha tutti szakadó esőt mutatnál 15.-re :-)
Előzmény: Vandras (24063)
seeman Creative Commons License 2010.03.01 0 0 24064
Sejtésem szerint a következő vacsorára récehusi készül - párolt káposztával. :)
Előzmény: Vandras (24063)
Vandras Creative Commons License 2010.03.01 0 0 24063
Mártélyi helyzetjelentés 03.01.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!