Keresés

Részletes keresés

Roadtrain Creative Commons License 2011.10.13 0 0 6616

Köszönöm szépen!Aminek kimondottan örülök,hogy a gépből így esett ki :)) De tényleg gyönyörű színek vannak.

Előzmény: malacnátha (6609)
ikajli Creative Commons License 2011.10.11 0 0 6615

Köszi. Művészinek nem nevezném, de jó szórakozás volt megcsinálni őket. Persze a tükröződésekkel nem nagyon foglalkoztam, főleg a fókuszra figyeltem.

Előzmény: malacnátha (6593)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.11 0 0 6614

Az ősz nagyon szép évszak, a színeit nagyon szeretem.

               

Hintázók Creative Commons License 2011.10.11 0 0 6613

:)))

Azért a két véglet között is vannak képek :)

Előzmény: malacnátha (6610)
M.VIII Creative Commons License 2011.10.11 0 0 6612

"Buborék, buborék
Színjátszós, csodaszép
Imitt veres, amott kék
Orromból jött ki elébb"

 

 

 

 

(Remek képek!)

 

Előzmény: ikajli (6592)
malacnátha Creative Commons License 2011.10.11 0 0 6611

fura ez a kép... de ötletesen fura :)

a vízjeled a sarokban zavaró

Előzmény: Sebi001 (6596)
malacnátha Creative Commons License 2011.10.11 0 0 6610

az már XXX amateur lenne :)))

 

on: nekem is a színes tetszik.

Előzmény: Hintázók (6604)
malacnátha Creative Commons License 2011.10.11 0 0 6609

Gyönyörű színek.

Előzmény: Roadtrain (6602)
malacnátha Creative Commons License 2011.10.11 0 0 6608

Nagyon szép felvétel.

olyan brossúra-szerű... nekem egy öregkori öngondoskodás reklám jut róla eszembe :-)

Előzmény: eechalhoub (6598)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.10 0 0 6607

Előzmény: Törölt nick (6606)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.10 0 0 6606

Előzmény: Törölt nick (6605)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.09 0 0 6605

:-)

Előzmény: Hintázók (6604)
Hintázók Creative Commons License 2011.10.09 0 0 6604

A hölgy a feleségem, természetesen van róla közelebbi is :)))

Előzmény: Törölt nick (6603)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.09 0 0 6603

Nekem a színes jön be! A fekete fehér inkább épületek között látványos, a természet annyira szép, hogy színek nélkül csak rontani lehet a hatást.

( A hölgyről nincs közelebbi? ) DDDD :-)

Előzmény: Hintázók (6601)
Roadtrain Creative Commons License 2011.10.09 0 0 6602

Hintázók Creative Commons License 2011.10.09 0 0 6601

 

 

 

Hintázók Creative Commons License 2011.10.09 0 0 6600

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.08 0 0 6599

Nagyon jó lett!

Előzmény: eechalhoub (6598)
eechalhoub Creative Commons License 2011.10.08 0 0 6598

Tetszenek, főleg az a kettő, amit kedves h1n1 topiktárs is kiemelt! :) Ma kicsit őszködtem,

Előzmény: ikajli (6592)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.08 0 0 6597

:-)

 

Előzmény: malacnátha (6594)
Sebi001 Creative Commons License 2011.10.08 0 0 6596

Sebi001 Creative Commons License 2011.10.08 0 0 6595

este

malacnátha Creative Commons License 2011.10.08 0 0 6594

:) Rómában a rómaiak.

Előzmény: Törölt nick (6588)
malacnátha Creative Commons License 2011.10.08 0 0 6593

Ezek tetszenek.. totál nem odaillőek a tükröződések :-o - nagyon művészi.

Előzmény: ikajli (6592)
ikajli Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6592

Még tavasszal próbáltam buborékokat fotózni. Itt van pár kép.

(remélem sikerül a linkelés)

Előzmény: eechalhoub (6587)
malacnátha Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6591

Valamiért egy prezentáció egy slide-ja ugrott be róla..

tetszik, hogy olyan mintha nem is fénykép lenne, hanem vmi grafikus munka.

Előzmény: eechalhoub (6582)
ikajli Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6590

Ja, és nekünk egyiptomi jelmezes színészek pózoltak (pénzért).

Előzmény: Törölt nick (6588)
ikajli Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6589

Jártam arra nyáron, nekem is megtetszett ez az épület. Le is fényképeztem, azért emlékeztem rá.

Előzmény: Törölt nick (6588)
Törölt nick Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6588

Verona :-)

 

Előzmény: ikajli (6586)
eechalhoub Creative Commons License 2011.10.07 0 0 6587

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!