Keresés

Részletes keresés

BPatty Creative Commons License 2016.09.18 0 0 1617

Ja, ez kimaradt. Én a kuponomért semmit sem kérek. :)

Előzmény: BPatty (1615)
foghijjas Creative Commons License 2016.09.17 0 0 1616

PRK műtétem volt a Saint James szemészeti központban, s van egy eladó 50.000 ft-os ajándék kuponom 2 hónapig érvényes! 20.000-ért odaadnám akit érdekel! :)Szuper ez a klinika!

 

 

 

 

BPatty Creative Commons License 2016.08.30 0 0 1615

Szia!

Nekem van egy kuponom. Ma műtötték a szemem Femto eljárással, csak pozitív véleményem van a Saint Jamesről. :)

Előzmény: zsuzsycs (1614)
zsuzsycs Creative Commons License 2016.08.24 0 0 1614

Sziasztok!

Van még valakinek valamilyen kuponja? Illetve melyik klinikát ajánljátok? A kupon jól jönne, na meg a tapasztalatok is.

Köszönöm!

Szép napot!

zsolyx13 Creative Commons License 2016.08.22 0 0 1613

Szia. Engem érdekelne a kupon ha még nem használták fel, szeptember végén megyek vizsgálatra. zsolyx13@freemail.hu

Előzmény: Geryyy89 (1610)
kogersara Creative Commons License 2016.08.22 0 0 1612

Sziasztok! Én a Da Vinci Magánklinikán műttettem a szemem, és nagyon pozitív tapasztalataim vannak! Érdemes konzultálni velük, mert nagyon profi csapat! http://davincimaganklinika.hu/hu/szolgaltatasaink/lezeres-latasjavitas

Imre 87 Creative Commons License 2016.08.03 0 0 1611

Nagyon köszönöm a választ! A vizsgálaton túl vagyok, kedden műtik a szemem!:) itt az e-mail címem, ezen keresztül tudunk beszélni! imremozes87@gmail.com :)

Előzmény: Geryyy89 (1610)
Geryyy89 Creative Commons License 2016.08.03 0 0 1610

Szervusz!

 

1 hónapja csináltattam meg PRK műtéttel a szemem. Kaptam egy ajánlásos kupont cserébe, amivel te is olcsóbban műtteted, meg én is visszakapok pénzt. Ha jól rémlik az új páciens ingyen veheti igénybe a vizsgálatot, valamint 20000 forint kedvezményben részesül, én pedig 10 vagy 20000 forintot kapnék vissza a műtét árából.

Ha érdekel a dolog este tudok bővebb információt adni.

Egyébként nagyon kedvesek, és nekem eddig minden oké a szememmel, minden ugy volt ahogy elmondták. A jobb teljesen beállt, tisztán látok vele, a bal még kicsit hezitál, de ez benne van a gyógyulásban.

 

Ha további kérdésed van keress bizalommal! :)

Előzmény: Imre 87 (1609)
Imre 87 Creative Commons License 2016.08.03 0 0 1609

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék, hogy van-e a St. James klinikára kuponja valakinek? Illetve mi a véleményetek róla? Elvileg most kedden megyek Femto műtétre, viszont azt olvastam,hogy nincs aberrometeruk (csak vmi ahhoz hasonló) és tartok tőle, hogy nem tudnak azzal olyan jó eredményt elérni, mint egy olyan klinikán,ahol ez a gép van. Mi a véleményetek?

 

A hozzaszólásokat előre is köszönöm!

 

Sziasztok!

metezo Creative Commons License 2016.07.27 0 0 1608

Sziasztok! Van egy 50.000Ft értékű átruházható kuponom a budapesti OptikMed Sasszemklinikára. Részletekért kérlek írj: komerci15@gmail.com

Lariona Creative Commons License 2016.07.23 0 0 1607

Érdekelne Saint James szemműtét kupon. Várom az ajánlatokat az erikabenedek87@gmail.com email címre. Köszönöm.

OGeryyy Creative Commons License 2016.06.28 0 0 1606

Helló ! Van egy ajánlásos kuponom valamint egy sima 30000ft-os nyílt napon kapott atruhazható kuponom.

Előbbi 15000 ft mínusz a vizsgálat arabol és 20000 ft a mutetbol.

Ugyanitt Prk tapasztalataim megosztom. 😃

Erdeklodj: ogeraly89@gmail.com

R!ck4 Creative Commons License 2016.06.24 0 0 1605

Az nem furcsa, hogy minden kuponos átadósnak pár hozzászólása van összesen? :-))

Előzmény: grepelik (1604)
grepelik Creative Commons License 2016.06.12 0 0 1604

sziasztok! a St.Jamesben jún-júl-ban beváltható kuponja van valakinek? repelikg@gmail.com. köszönöm

Perszepeta Creative Commons License 2016.06.10 0 0 1603

Köszi! Azóta nekem ha sokat nem is, de javult a helyzet. Néha cseppentés után már teljesen élesen látok kb fél-1 óráig, aztán megint homályosan kissé, de összességében is jobb, mint egy hete. Laptopozás már megy akár 1 órán át, messzire már jól látok, valamiért az 1 m - pár m közötti távolságokkal van gondom, illetve a bal szemem sokkal gyengébb, bár a kettő együtt elfogadható. Szemszárazság is elmúlt napok óta, a biztonság kedvéért használom a műkönnyet. Szerdán lesz az 1 hónapos kontroll, szóval bizakodom, h nem lesz itt gond :) Sőt ha csak a távolba látást nézzük, már most van olyan jó mint szemüveggel életem során :)

Sándor Oláh Creative Commons License 2016.06.10 0 0 1602

Szia ne ijedj meg! Nekem három hónapja műtötték a szemem és most látok 80%ot ami jó mert csak 70et láttam szemüveggel előtte, a kettős látás még nekem is megvan de már jobb mint az elején. Volt ugy hogy több táblát láttam vezetés közben xd de ez csak este van... Javult azért sokat, és ha elmulik a kettős látás akkor szerintem nagyon jó lesz, de már így is jobb hisz szemüveg nélkül vezetek, dolgozom,. 

Előzmény: Perszepeta (1600)
Bagage Creative Commons License 2016.06.06 0 0 1601

A St.Jamesbe van 50.000,-Ft-os beváltható kuponom június 19-ig.Ha valakit érdekel hívjon.martapoor@gmail.com

Perszepeta Creative Commons License 2016.06.04 0 0 1600

18 napja volt PRK szemműtétem és egy pici bíztatásra/véleményre lenne szükségem. -2,75-ös volt a szemem műtét előtt. 1 hete voltam kontrollon és B 85, J 80%-ot állapítottak meg, de én nem érzem annyinak, pláne hogy pont fordítva, a bal szememmel nagyon homályosan látok, erős a kettős látás mindkét szemre is, igaz néha kitisztul, főleg műkönny használata után. 1 hete nem tapasztalok semmilyen változást. Hamar elfárad a szemem: laptopozás pár perc után kezd összefolyni, tévét úgy ahogy max 1 órát tudom nézni, szóval inkább pihentetnem kell. Tudom hogy TÜRELEM kell még, és fél év a teljes felépülés, de számíthatok arra hogy 1-2 héten belül azért már tisztábban lássak? Távolra egész jó, élvezem, hogy napszemüveget hordok és viszonylag "élesen" látok, de még nem az igazi az sem. Szóval se távolra, se közép-távolra, se közelre nem túl éles a helyzet 18 nap után. Az erőteljes kettős látás zavar a legjobban. Van aki hasonlót tapasztalt? Pozitív, megnyugtató válaszokat várok, pánikra szerintem még nincs okom :)

p91ely Creative Commons License 2016.05.17 0 0 1599

Sziasztok! 
A Saint James-be van 50.000-es kuponom lézeres szemműtétre, június elejéig jó.
Érdeklődni lehet: crudegrape@gmail.com 

srassz Creative Commons License 2016.05.16 0 0 1598

Egy 50000,- Ft értékü  Saint James kuponom, ingyen átadom,

msovarine@gmail.hu

Nadi79 Creative Commons License 2016.05.14 0 0 1597

Sziasztok!

 

Van egy május 23-ig érvényes eladó Saint James kuponom.

Érdeklődni lehet: n.adrienn79@freemail.hu

hajni1625 Creative Commons License 2016.05.03 0 0 1596

Sziasztok! 
Nekem 1 hete volt a PRK lézeres szemműtétem. -3,5 volt mindkettő szemem, és már 10 éves korom óra szemüveget hordtam, úgyhogy már nagyon vártam az éleslátást! :) 
Először én is nagyon izgultam, de a nyugtató megtette a hatását, gyors és fájdalommentes volt a műtét, és utána való nap is szinte teljesen jól voltam! A 2. napon kezdődtek a fájdalmak, de egyáltalán nem volt vészes, pár napig nem tudtam kinyitni a szemem, akkor csak feküdtem egy sötét szobában és jó sokat aludtam, hogy hamar elteljen ez a kis idő. A műtétre rá 3-4 napra már tudtam olvasni és kicsit számítógépezni is, most hogy levették a lencsét az első kontrollon még jobban látok! Néha még elmegy a látásom (ilyenkor közelre nagyon homályosan látok), de összességében egyre jobban érzem magam! :) Napszemüvegben tudok akár órákat is olvasni és telefonozni, gépezni is. 
Mindenkinek csak ajánlani tudom a lézeres szemműtétet, hiszen ma már szinte rutin műtétnek számít, kicsi az esélye a komplikációknak, és a hatás , hogy végre szemüveg nélkül láthat az ember, az hatalmas élmény! :)

dubarena Creative Commons License 2016.04.28 0 0 1595

Sziasztok! 

A Saint james-be van kuponom,május végéig jó.

Érdeklődni lehet: dubarena95@gmail.com

anonimanon Creative Commons License 2016.04.26 0 0 1594

Ja, és inkább egy olyan orvosnak hiszel, aki ebből él, mint a pácienseknek?

Előzmény: anonimanon (1593)
anonimanon Creative Commons License 2016.04.26 0 0 1593

Tök logikus kevésbé biztonságos helyre menni, csak azért mert másol sem 100% a hatékonyság. :D

Előzmény: zautan (1592)
zautan Creative Commons License 2016.04.26 0 0 1592

Én még mindig jobban hiszek egy több évtized tapasztalattal rendelkező orvosnak, mint egy névtelenül megíródott, összeollózott szövegnek. A budapesti elit klinikák hatékonysága sem 100%-os, hiába kerül 600e Ft-ba a műtét.

Előzmény: PRK műtött (1588)
mszabka Creative Commons License 2016.04.25 0 0 1591

Még annyit szeretnék írni az előző hozzászólásban szereplő 50 000 Ft értékű Saint James kuponhoz, hogy szinte bárhol az országban átvehető előzetes egyeztetéssel :-)! E-mail: mszabka@vipmail.hu

 

Előzmény: mszabka (1590)
mszabka Creative Commons License 2016.04.25 0 0 1590

Sziasztok!

 

A Saint James Szemészeti központban látásjavító műtétre beváltható 50 000 Ft kedvezményre jogosító kuponomat 25 000 Ft-ért kínálom nektek. Írjatok, ha érdekel: mszabka@vipmail.hu .

háthaeznemfoglalt Creative Commons License 2016.04.23 0 0 1589

Sziasztok!

Nekem a Saint Jamesben volt femto kezelésem. Már másnap teljesen jól láttam, azóta sincs semmi panaszom -2,75, -2,0 volt előtte. Igaz előtte közelre tökéletesen láttam, ami most már nem igaz, a nagyon apró betűk nem mennek. Nagyon féltem, de örülök, hogy végül bevállaltam. Nekem is van 50000 Ft értékű kuponom, 10000-ért odaadnám, ha érdekel valakit: buvopatakk@freemail.hu

PRK műtött Creative Commons License 2016.04.23 0 0 1588

Messzire kerüld azt a helyet! A saját érdekedben. Nyíregyházán működik az ország legrégebbi, első generációs lézere, mely már múzeumi érdekesség lehetne, és amellyel nem lenne szabad embereket operálni. Hátha lesz egy bátor valaki egyszer majd, aki szétzúzza azt a berendezést. Nekem kétszer is műtötték ott a szememet, a másodikat garanciálisan, az orvosról nem nyilatkozom, de ahogy szakmai körökben azóta hallom, ő a szakma legrosszabbja, igazi sarlatán. Még a neve említése is elborzaszt, átkozom őt, és azt a napot, amikor bementem oda. És most ott tartok, hogy három éve fáj a fejem, homlokom, homályos foltok vannak a látásomban, visszahúzódó, a kellemetlen szem és homlokfájás miatt otthonülő, visszahúzódó, beesett szemű zombi lettem, az azelőtti hobbijaim, magánéletem, barátaimmal, emberekkel való viszonyaim tönkrementek, korábbi életvidámságom teljesen elszállt.

 

Ezt a linket, és a rajta lévő dolgozatot a napokban találtam, jól tükrözi a magyarországi helyzetet, a leírtakat csak megerősíteni tudom. Arra kérnék mindenkit, hogy figyelmesen olvassa végig, mielőtt a szeméhez enged bárkit is nyúlni, mert a szem a lélek tükre, ne engedjük holmi kontároknak összetörni. Én megtettem, és az Isten megvert, tanuljatok a hibámból!

itt a link:

 

http://www.lezeres-szemmutet-ar.hu/lezeres-szemmutet-ar-ertek-viszonyanak-meghatarozasa-muszaki-tartalom-alapjan 

 

 

 

Előzmény: Kájé75 (1564)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!