Keresés

Részletes keresés

kibuktatás Creative Commons License 2020.02.24 0 0 9739

AZ INGATLANSZÖVETKEZETI CSALÁSOK ÁLDOZATAINAK!

 

LANTOSNÉ, Dr. GÁL ILONÁNAK, A BAUMAG SZÖVETKEZET BEJEGYZŐ CÉGBÍRÓJÁNAK "ELÉVÜLHETETLEN" ÉRDEME VOLT ABBAN, HOGY A SZÖVETKEZET ÜGYFELEI "160 MILLIÁRD" DARAB "FIKTÍV" SZÖVETKEZETI ÜZLETRÉSZT VÁSÁROLHATTAK!

 

Dr. SÖMJÉNI ÉVÁNAK, A DUNA-PROFIT INGATLANSZÖVETKEZET BEJEGYZŐ CÉGBÍRÓJÁNAK "ELÉVÜLHETETLEN" ÉRDEME VOLT ABBAN, HOGY A SZÖVETKEZET ÜGYFELEI 11 MILLIÁRD FORINT ÉRTÉKBEN "FIKTÍV" SZÖVETKEZETI CÉLRÉSZJEGYET VÁSÁROLHATTAK!

kibuktatás Creative Commons License 2020.02.24 0 0 9738

AHOGYAN AZ A QUAESTORNÁL, A "KORRUPCIÓ" AZ INGATLAN SZÖVETKEZETEK ESETÉBEN IS FELÜLÍRT MINDENT!

 

Először is menjünk vissza a kályhához!

Az ingatlanbefektetés, mint befektetési alapkezelési tevékenység, a Tpt. vonatkozó rendelkezései értelmében kizárólag részvénytársasági formában folytatható tevékenység!

A jogalkotó már csak ezért sem ismeri szövetkezeti formában az ingatlanbefektetési elnevezést!

Ha meg nem ismeri az ingatlanbefektetési elnevezést, akkor maguk a jogalkalmazók, hogyan tudtak vele AZONOSULNI!!!

Minden egyes ingatlanszövetkezetet bejegyző cégbíró azzal, hogy aljas szándékkal mindvégig szembe ment a jogalkotó akaratával, ők maguk lettek a "TÖRVÉNYEK GYILKOSAI"!!!

 

Ha már szövetkezeti célrész-jegyeket értékesítettek, akkor nem árt minden befektetőnek tudnia!

 

Zártkörűen kibocsátott hitelviszonyt megtestesítő értékpapír (szövetkezeti célrészjegy) kibocsátására, forgalomba-hozatalára, értékesítésére, "ALANYI JOGON" csak hitel és takarékszövetkezet JOGOSULT, más, egyéb szövetkezet NEM!

ENNEK ELLENÉRE, EZEK AZ ELEVE CSALÁSRA ALAKULT SZÖVETKEZETI BŰNBANDÁK, MÉGIS TÖBB TÍZMILLIÁRD FORINT ÉRTÉKBEN "ÉRTÉKESÍTHETTÉK" A BEJEGYZŐ (CÉG)BÍRÓK, AZ MNB, A PSZÁF, AZ APEH TUDTÁVAL!!!

BAUmagnélküli Creative Commons License 2020.02.20 0 0 9737

A felszámolónak egyáltalán nem sürgős, hogy a kárunk 0,5%-át kifizesse (ami vásárlóerőben ma már a felét sem éri). Nem tudom a Törvényszék miért nem adja ki végzését a kifizetések teljesítésére? Talán arra várnak, hogy az áldozatvédelmi törvények alapján az állam teljeskörű kártalanítást fog nyújtani, a késedelmi kamatokat is beleértve?...A 2016. évi II.számú közbenső jelentést már minden károsult átvette, ha ismeretlen cím miatt nem tudták kézbesíteni, a második eredménytelen kézbesítés azonosnak tekinthető az átvétellel...a hatóságok mind így járnak el...  

Előzmény: tegzi235 (9735)
nyakfogom Creative Commons License 2020.02.19 0 0 9736

A gyanú lassan igazolódni látszik.

tegzi235 Creative Commons License 2020.02.19 0 0 9735

Üdvözlöm az olvasókat!

 

Köszönöm BAUmagnélküli válaszát, ezek szerint a 4 év kevés volt ahhoz, hogy a bejelentett kár 0,5 %-nak a kifizetése megtörténjen. Szerintem már minden károsult, vagy annak rokona megkapta a körlevelet, ha csak ez volt az akadálya a kifizetésnek. 

Az én veszteségem messze elmarad néhány - nem kevés - károsultétól, nem is tudom elképzelni, hogy mi ad/adott nekik erőt a túléléshez.

Én már néhány éve nem foglalkozom a visszaszerzés - akár részbeni - reményével, emlékszem, hogy Dávid Ibolya is megígérte, hogy amennyiben hatalomra kerülnek, megoldják a Baumag ügyet.

Azután hatalom jött, Ibolya ment, Baumag megoldataln ügye maradt. 

Köszönöm még egyszer a választ!

 

Üdvözlettel: tegzi2357 

nyakfogom Creative Commons License 2020.02.16 0 0 9734

Most,

és itt ,

az indexen,

második esetben javaslom azt,

 

hogy a jelenleg még rendelkezésünkre álló,

index adta lehetőségünket használjuk fel,

 

és mutassuk meg,

mekkora akarat/erő van még bennünk ,

a pénzünk visszaszerzésére.

 

Egyenlőre csak a vezeték,és keresztnevet írjuk le így:

 

Nagy Zsolt

 

támogatom a baumagosok akaratának érvényesítését.

 

BAUmagnélküli Creative Commons License 2020.02.16 0 0 9733

A 2003/2004 évi tüntetéseken átlagosan több mint ötszázan vettünk részt...Balázs Lászlót egyik károsult társunk pofán is vágta a Bíróság lépcsőjén...akkor még "fiatal" nyugdíjasok voltunk. Akik még életben vagyunk, 16 évvel idősebbek lettünk, és ki tudja egészségi állapotunk, anyagi erőforrásaink képesek lesznek-e legyűrni az államilag is támogatott maffiát?...  

Előzmény: nyakfogom (9732)
nyakfogom Creative Commons License 2020.02.15 0 0 9732

Mára már bebizonyosodott,hogy  semmi eredménye sincs annak ,

hogy mi itt kilencen, évek hosszú során , egymásnak panaszkodunk.

 

Ez ,  amit   mi , most itt  az indexen csinálunk ,  az:

-csak vihar a biliben ,

-soha , sehol, semmilyen vizet nem zavarunk ,

-mindenki számára láthatatlanok vagyunk,

-és ami a fő probléma, így soha ,egyetlen forintunkat sem kapjuk vissza.

 

Akaratunk érvényesítését kizárólag,

 

csak egy nagy    összefogás     biztosíthatja.

 

 

Ezért azt javaslom,hogy itt, indexen  mutassuk meg végre erőnket:

 

-12000 baumag károsult

-plusz a rokonok,

-plusz a barátok,

-plusz a jó ismerősök

-plusz a szimpatizánsok

 összefogásával.

 

Itt, az indexen  történő összefogásunk demonstrálásának

-teendőit,

 

-módszerét,és

-egyes  lépéseit  beszéljük meg .

 

Tartsuk szerencsénknek,hogy most még itt az indexen:

 

-fel tudjuk venni egymással a kapcsolatot,

 

-még véleményt, akaratot nyilváníthatunk,

 

-és nevünket adhatjuk egy - közös érdeküket szolgáló - iromány támogatásához.

 

Ehhez várom a javaslatokat.

 

Ellenkező esetben életünk végéig siránkozhatunk itt az indexen is ,de soha semmit  nem fog történni.

 

Rajtunk kívül senki ,a kisujját sem mozdítja meg,a baumagosok érdekében.

 

A kulcskérdés az, hogy képesek vagyunk-e összefogni itt az indexen.

 

Ellenkező esetben ,még az itt írogató  károsultak unokái is sirathatják,

 

a tőlünk kicsalt, elrabolt pénzünket. 

 

Korábban,egy ilyen próbálkozásunkat ,az ellenérdekeltek ,már  sikeresen  meghiusítottak.

Előzmény: BAUmagnélküli (9731)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2020.02.14 0 0 9731

Azon is gondolkodjatok el, hogy a jog szolgái, a bírók és ügyvédek százmilliókat tudnak és tudtak kiperelni az államtól olyan bűnözőknek, romáknak, akiknek egy napot sem kellet megdolgozniuk az ölükbe hulló milliókért. Ugyanakkor nekünk BAUMAG károsultaknak, akik végigdolgoztuk életünket, adóztunk és járulékokat fizettünk, szorgalmasan összekuporgattuk nem kis vagyonunkat, nekünk nem adódik egy olyan kreatív, sikerdíj orientált pártfogónk sem, aki visszaperelné a bűnözőktől, és az Őket támogató államtól ellopott pénzeinket. Ordít a korrupció...

Előzmény: kibuktatás (9730)
kibuktatás Creative Commons License 2020.02.14 0 0 9730

MINDEN "INGATLANSZÖVETKEZETI" KÁROSULT FIGYELMÉBE!

 

 

JOGI SZEMÉLYEK ALAPÍTÁSA!

A SZEMÉLYI STÁTUSJOG, EZEN BELÜL A JOGI SZEMÉLYEK ALAPÍTÁSÁNAK ELŐÍRÁSAI FŐSZABÁLY SZERINT KÖTELEZŐ JELLEGŰEK, "NEM ENGEDIK A TÖRVÉNYTŐL VALÓ ELTÉRÉST"!

ABBAN A TEKINTETBEN PEDIG, HOGY MILYEN SZEMÉLYEK VEHETŐK EGYÁLTALÁN NYILVÁNTARTÁSBA, A JOGI SZABÁLYOZÁS KÓGENS, A FELEK AUTONÓMIÁJA NEM TERJED KI "BÁRMIFÉLE" ÚJ JOGI SZEMÉLY FAJTA LÉTESÍTÉSÉRE, HANEM CSAK OLYAN JOGI SZEMÉLYT HOZHATNAK LÉTRE, AMIT A TÖRVÉNY MINT JOGI SZEMÉLYT KIFEJEZETTEN (AZAZ NEVESÍTETTEN) ELISMER ÉS SZABÁLYOZ!

ERRE FIGYELEMMEL, HA A TÖRVÉNY "NEM ISMERI EL" AZ "INGATLANSZÖVETKEZETI CÉGFORMÁT", NEM ISMERI EL EZT A "SZÖVETKEZETI FAJTÁT", AKKOR A BEJEGYZŐ BÍRÓK, MINT JOGALKALMAZÓK, HOGYAN TUDTAK EZZEL MÉGIS AZONOSULNI!

EZÉRT VOLT JOGSÉRTŐ MINDEN INGATLANSZÖVETKEZET CÉGBEJEGYZÉSE, CÉGNYILVÁNTARTÁSBA VÉTELE!

EZEK A BEJEGYZŐ CÉGBÍRÓK, HA NEM CSÚFOLTÁK VOLNA MEG SZÁNDÉKOSAN A JOGALKOTÓ AKARATÁT, AZAZ NEM JEGYZIK BE "KORRUPT MÓDON" EZEKET A SZÖVETKEZETEKET, AKKOR A CSALÁSOK MINDEN ESETBEN MEGELŐZHETŐEK LETTEK VOLNA!

kibuktatás Creative Commons License 2020.02.12 0 0 9729

ITT A FELSZÁMOLÓ EGYÁLTALÁN NEM OSZT, NEM SZOROZ, MIVEL EGY UTASÍTOTT, EGY VAGYONT FELÉLŐ BŰNBANDA! 

 

MI AZ, HOGY ÁLLAMI HIBA???

KI KELL MONDANI, HOGY ITT A SZÖVETKEZETEK CÉGBEJEGYZÉSE, DE KÜLÖNÖSEN A BAUMAGÉ, BRUTÁLIS BIRÓI KORRUPCIÓN ALAPULT!

MÁR, CSAK EZÉRT SINCS OLYAN, HOGY REMÉNYVESZTÉS! 

MINDEN SZÖVETKEZETI KÁROSULT "üzletrész-adásvételi szerződése, célrészjegy-megállapodása" EGY VALÓTLAN TARTALMÚ, ÉRVÉNYTELEN SZERZŐDÉS, MEGÁLLAPODÁS, MIVEL AZ MINDEN ESETBEN A "BEFEKTETÉSI SZOLGÁLTATÓ""HAMIS MAGÁNOKIRATÁN" ALAPULT!!!

Előzmény: BAUmagnélküli (9728)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2020.02.11 0 0 9728

Neked és sokunknak tudott, de én a kérdezőnek próbáltam válaszolni. Valóban: ha nem alkotnak törvényt a korabeli állami hibák miatt bekövetkezett kárunk teljes, vagy részleges megtérítésére, akkor végleg fel lehet adni minden reményt...

Előzmény: kibuktatás (9727)
kibuktatás Creative Commons License 2020.02.10 0 0 9727

NEM TŐLE KELL VÁRNI A CSODÁT, NEM RÁ KELL HAGYATKOZNI, UGYANIS, EZ MÁR RÉGÓTA TUDOTT!

Előzmény: BAUmagnélküli (9725)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2020.02.09 0 0 9726

helyesbítés:{a befizetett, visszaigazolt tőkénk+a felszámolásba befizetett 1% (max. százezer, min. ezer forint) regisztrációs díj} x 0,005 ...

Előzmény: BAUmagnélküli (9725)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2020.02.09 0 0 9725

2016. végén néhai Wortmann György a BAUMAG SFSZ "f.a." II. számú Közbenső Jelentését részletesen kimunkálva elkészítette, és azt a törvényszéknek valamint a felszámolásba bejelentkezett minden hitelezőnek tértivevénnyel megküldte.

 

Kérdésedet én is feltettem. Idézem a lényeget Pál Attila felszámolóbiztos részemre megküldött válaszleveléből:

 

"...A vagyonfelosztási javaslat alapján járó összeg kifizetésére kizárólag a II. számú Közbenső Jelentés Törvényszéki végzéssel történő elfogadása után kerülhet sor akkor, ha minden hitelező illetve képviselője vagy a követelés jogosultja átvette a Jelentését.

 

Jelen helyzetben további kifizetésre egyenlőre még nincs fedezet.

 

Kérem tájékoztatásom elfogadását.

 

                                                             Tisztelettel:

                                                                                        Pál Attila

                                                                   a Baumag SFSz "f.a." felszámolóbiztosa"

                                                                         MÁTRAHOLDING céges bélyegzője

 

 

Emlékeztetőül: Itt a követeléseink 0,5 %-áról van szó.

 

Számszerűen:{a befizetett, visszaigazolt tőkénk+a felszámolásba befizetett 1% (max. százezer, min. ezer forint) regisztrációs díj} x 0,05  (pl. tízmilliónál ötvenezer forint, egy milliónál ötezer forint, százezer forintnál ötszáz forint)

Előzmény: tegzi235 (9723)
kibuktatás Creative Commons License 2020.02.07 0 0 9724

Nagyon lesújtó, hogy a 60 ezer szövetkezeti károsult közül, ezt csak egy Duna-Profit károsult tudja!
Írja, hogy ezt bizony a "FIKTÍV" célrészjegyre vonatkoztatta, majd később az igazságügyes-miniszter Bárándi Péter, hogy biztosítsa a csalás folytonossá
gát, gyorsan "tagi kölcsönnek" állíttatta be, ami közgazdasági nonszensz!
Magát a "csalás" bűncselekményét, az ezeket bejegyző cégbírók is tovább kussolták, ja, majd el felejtem, utasításra!

Előzmény: Bicskei Tihamér (9721)
tegzi235 Creative Commons License 2020.02.07 0 0 9723

Üdvözlöm a fórum olvasóit!

 

Régen néztem meg a Baumaggal kapcsolatos hozzászólásokat, már nem akartam tovább sokkolni magam. Most arra keresek választ, hogy mi lett a Mátraholding felszámoló által beígért kifizetésekkel, melyet évekkel ezelőtt küldött levelükben ígértek. Igaz, nagyon kevés kifizetési összegről tájékoztattak mindenkit, aki előzetesen bejelentkezett a felszámolóhoz. Nekem személy szerint 70 ezret kellett anno befizetnem a Mátraholdingnak, az ígért összeg nem volt 40 ezer!

 

Egyáltalán létezik még a Mátraholding? Elérhetőséget nem találtam.

 

Üdvözlettel: egy károsult

 

Illa Berek Nádas Creative Commons License 2020.02.06 0 0 9722

"A Kormányinfó Plusz a már megszokott hetente tartott Kormányinfótól eltérő lesz, mivel itt nem csak újságírók, hanem bárki kérdezhet e-mailben vagy postai úton.

 

 

A beérkezett kérdésekből azokban csak a kiválasztottakat, „a leginkább közérdeklődésre számot tartókat” fogja megválaszolni a kormányszóvivő, és mint kiderült, a hónap végén kerül sor videós formátumban a Facebook oldalán.

 

Ez alapján felmerül a kérdés, hogy mennyire tud majd aktuális lenni egy ilyen videó, ha csak havonta készül el. Ráadásul mivel válogatják a kérdéseket és nem élőben válaszolnak rá, így azt sem tudhatjuk, hogy tényleg ezekkel a kérdésekkel és témákkal kapcsolatban volt-e a legnagyobb az érdeklődés a kérdezők között, mint amikről a videókban szó esik."

 

 

Minket minden fórumon negligáltak, és negligálnak a fentiek ismeretében remél innen választ bárki is?

Persze próbálkozni lehet.

Egy kérdés cunamit kellene elindítani.

Előzmény: BAUmagnélküli (9720)
Bicskei Tihamér Creative Commons License 2020.02.06 0 0 9721

A FACEBOOKON OLVASHATÓ A KÖVETKEZŐ!

 

KI TUDJA MEGMONDANI, HOGY A VERTICAL-INVEST SZÖVETKEZET, AHOGYAN A TÖBBI INGATLANSZÖVETKEZET, A (BAUMAG KIVÉTELÉVEL) MELYIK BEFEKTETÉSI TERMÉKÉRE VONATKOZTATTA AZT A JÓL LÁTHATÓ, FUTAMIDŐHÖZ KÖTÖTT KAMAT-HOZAMOT???

Előzmény: Gyépésmérnök (9718)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2020.02.06 0 0 9720

Lehet kérdezősködni...Baumag ügyben is: https://media1.hu/2020/02/05/indul-a-kormanyinfo-plusz/...

BAUmagnélküli Creative Commons License 2020.02.06 0 0 9719

A 2002/2003 években gombamód elszaporodó ingatlan szövetkezetek felhívták a figyelmet arra, hogy a banki betéti kamatoknál magasabb kamatígéretek hátterének utána kéne nézni. A felkészültebb befektetők ezt meg is tették, igyekeztek mielőbb kivenni a BAUMAG-ból is a pénzeiket, így a lavina elkerülhetetlenül beindult, pláne mikor rádöbbentünk, hogy semmilyen garancia, biztosítás, fedezet nincs megtakarításaink visszafizetésére...de már elkéstünk, megtakarításaink köddé váltak, a rablók profitáltak életünk munkájából...a börtönbiznisz, a Szeviép ügy, Gyöngyöspata bebizonyította: az ügyészi, bírói, ügyvédi korrupció miatt az átlagemberek csak vesztesek lehetnek, esélytelenek, bármit is lépünk, avval csak a kárunkat növeljük! Aki nem tagja a korrupt maffiának, annak ne jusson eszébe pénzt kiadni a kezéből! 

Előzmény: Gyépésmérnök (9718)
Gyépésmérnök Creative Commons License 2020.02.03 0 0 9718
duma doszt pénz meg nuku Creative Commons License 2020.01.31 0 0 9717

A jövőben meg ezért nem kaphatjuk meg a pénzünket:

 

"De van egy másik verzió is, jelesül, hogy a költségvetés egy kicsivel kevesebbel ússza meg, engem és az igen szorgalmas, szakavatott segítőimet, egy szép kártérítési összeggel végleg lerendeznek!"

 

A "végleg lerendezés" után, ugye senki nem gondolja, hogy lesz tovább "harc" a többiek kifizetéséért?

Persze a Lajoskámozó mi Tihamérunk még álmodozik.

 

 

 

 

Előzmény: BAUmagnélküli (9715)
nyakfogom Creative Commons License 2020.01.31 0 0 9716


RÁTAPINTOTTÁL A LÉNYEGRE.

Előzmény: BAUmagnélküli (9715)
BAUmagnélküli Creative Commons License 2020.01.31 0 0 9715

A börtönbiznisz és Gyöngyöspata kapcsán eszembe jutott, hogy azért sem kaphattuk vissza elrabolt pénzeinket, mert azok nem kis része ügyészeknél, bíróknál, ügyvédeknél, pénzpiaci felügyeleti és szakértő "csókosoknál" landolt, hogy számunkra kedvező ítélet ne születhessen, a pénzeink az Ő zsebeikben maradhassanak!...  

Bicskei Tihamér Creative Commons License 2020.01.30 0 0 9714

T. LAJOSKÁM!

 

MÁSOKKAL ELLENTÉTBEN, ENGEM KÜLÖNÖSEN NEM ÉRDEKEL, HOGY KINEK, MILYEN ANYAGÁBÓL IDÉZTÉL!

CSAKIS EGY, A PÉNZEM VISSZASZERZÉSE, EZÉRT ARRA BÁTORÍTALAK, HOGY AMIT ELKEZDTETEK, AZT IGENIS FEJEZZÉTEK BE!

NEM FOGLALKOZTAT, HOGY MILYEN ÁRON TÖRTÉNIK MEG, SZERETNÉM VÉGRE A KEZEMBEN TUDNI AZ ELSÍBOLT PÉNZEMET!

SZERINTEM MINDEN JÓZAN FELFOGÁSÚ EMBER IS ÍGY VAN EZZEL!

LEHET AZ IGEN SZORGALMAS, SZAKAVATOTT SEGÍTŐI KÖR, VAGY BÁRMI MÁS, A KUTYÁT SE ÉRDEKLI, MERT, AHOGYAN KORÁBBAN KIJELENTETTEM, AKIK VISSZASZERZIK A PÉNZEMET, AZOKNAK A MEGKAPOTT PÉNZEMBŐL FELAJÁNLOK 20% SIKERDÍJAT!

SZÁMOMRA EZ A LEGFONTOSABB!

MÉG AZ SE ÉRDEKEL, HOGY CSAK EGY EMBER KASZÁL RAJTA!

BIZONYOSAN SOKAN FOGNAK CSATLAKOZNI HOZZÁM!

SOKAN MONDJÁK, HOGY A REMÉNY HAL MEG UTOLJÁRA, TUDOD, EZZEL ÉN IS ÍGY VAGYOK! 

 

Előzmény: Korom Lajos (9712)
duma doszt pénz meg nuku Creative Commons License 2020.01.29 0 0 9713

Senki nem állította, hogy maga írta a beadványt.

Az sem világos, hogy maga milyen iratból idézett és hol?

 

Milyen felhatalmazás szükséges egy nyilvános bejegyzés megosztásához?

 

 

 

Ha egyébként sincs semmilyen bizonyítéka semmilyen állítására, akkor minek okoskodik itt?

Úgyhogy hagyja abba az állandó fontoskodást.

 

Illa Berek, kár ezekre a fantomkákra időt pazarolni, bár a szándékát értem, csak ők nem akarják érteni, persze érthető, hogy miért nem?

Azért mert ők is az ún.: "igen szorgalmas és szakavatott segítői kör"-höz tartoznak, akik ilyen módon remélnek maguknak pénzt.

Előzmény: Korom Lajos (9712)
Korom Lajos Creative Commons License 2020.01.29 0 0 9712

EMBER, FOGJA MÁR FEL A TYÚK ESZÉVEL, HOGY NEM ÉN SZERKESZTETTEM MEG, MERT ELEVE NEM VOLT MIBŐL, ÉN CSAK IDÉZTEM MÁS IRATBÓL!

ÚGY TUDOM, AZ ILLETŐ ÖNT NEM HATALMAZTA FEL ARRA, HOGY KÖZZÉ TEGYEN BÁRMILYEN BÍRÓSÁGI BEADVÁNY(Á)T!

CSAKHOGY TUDJA, ÖN EZZEL A MÓDSZERÉVEL NEM FOG ELŐRÉBB JUTNI! 

FANTOMKÁM, NYUGTÁVAL DICSÉRJE A NAPOT!

 

Előzmény: Illa Berek Nádas (9711)
Illa Berek Nádas Creative Commons License 2020.01.28 0 0 9711

 

Árulja már el, hogy mi abban a szájhősködés, hogy megosztottunk itt egy irományt, aminek nem mi vagyunk a szerzői?

Milyen bizonyítékokat követel rajtunk?

Végképp nem akarja felfogni miért került ide fel ez a levél? Vagy pont ez a pár mondat érinti kínosan? Ezért tetteti a hülyét?

Leírjuk immáron sokadszorra:

 

 

Vészesen fogy az idő, de adok még egy lehetőséget még arra, hogy a nyilvánosság, és a média teljes kizárása mellett, orvosolják végre a mérhetetlen korrupció által szándékos pofátlan JOGSÉRTÉSEKET!!!

 

De van egy másik verzió is, jelesül, hogy a költségvetés egy kicsivel kevesebbel ússza meg, engem és az igen szorgalmas, szakavatott segítőimet, egy szép kártérítési összeggel végleg lerendeznek!

Előzmény: Korom Lajos (9710)
Korom Lajos Creative Commons License 2020.01.28 0 0 9710

EMBER, HA A BEADVÁNY VALÓS IS, AKKOR AZ, CSAKIS A BÍRÓSÁGRÓL KERÜLHETETT KI!

TUDJA, MAGÁBAN A MEGSZERKESZTÉS, MÉG SEMMIT NEM JELENT!

SZÁJHŐSKÉM, HA MÁR FELRAKTA IDE, MIT KEZD VELE, VANNAK MEGDÖNTHETETLEN BIZONYÍTÉKAI!

ELÁRULOM ÖNNEK, NEKEM SAJNOS NINCS, ELLENBEN TÖBBEKNEK LÉTEZIK!   

Előzmény: Illa Berek Nádas (9708)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!