Keresés

Részletes keresés

Mariza Creative Commons License 2012.03.31 0 0 36174

Nagyon köszönöm, akkor várok, Babának meg addig összeszedem a 6 éves kislányom babaruháit...:))))))

Előzmény: Südve (36173)
Südve Creative Commons License 2012.03.31 0 0 36173

Orsi most nyakig a Segítsütiben, de biztos, hogy válaszolni fog!

Előzmény: Mariza (36172)
Mariza Creative Commons License 2012.03.31 0 0 36172

Kedves Anyukák!!

 

Ne haragudjatok, hogy kérdésemmel zavarlak benneteket, de ezt az oldalt a Manócsomag honlapján találtam, és a kérdésem is a csomaggal lenne kapcsolatos!!

Hátha tudtok nekem segíteni :)

Írom a kérdésem!

Csütörtökön igényeltem egy manócsomagot, de még semmi féle visszajelzért nem kaptam :( Próbáltam telefonon is elérni az alapítványt, de hangpostára kell rámondani a problémámat, és így ott sem lettem okosabb! A honlapjukon azt írják, hogy az igényléstől számított másnap postára adják...! Persze előtte kapok egy visszaigazolást, de én ezt nem kaptam!!

Az lenne a kérdésem, hogy esetleg van e valami tapasztalatotok a Manócsomagról??? Igényelt e esetleg Valaki Közületek???

Nem nekem van Kicsi Babám, engem csak megkértek, hogy igényeljek, és így nem tudok semmit mondani annak az Anyukának Akinek a Babájának kellene!!  1840 gr.-os Picikének kellenének a ruhácskák!!

Nagyon köszönöm, ha válaszoltok a kérdésemre, és mégegyszer ne haragudjatok, hogy Közétek mertem jönni a bajommal!

Nagyon sok Boldogságot kívánok Nektek, és a Pici Babáitoknak is!!!

fozsuzsi Creative Commons License 2012.03.31 0 0 36171

Zsufka írok mailt.

Előzmény: zsufka77 (36166)
kedveske240 Creative Commons License 2012.03.31 0 0 36170

ez nagyon szuper, annyira ügyes. :-)

Előzmény: zsufka77 (36169)
zsufka77 Creative Commons License 2012.03.31 0 0 36169

Sziasztok!

Jó hirrel jöttem.

Vendike át került a Madarász utcai kórházba a kora osztályra.

Ma reggel már cumiból meg ette az adagját,nagyon ügyes az én kicsi fiam.

bandamari Creative Commons License 2012.03.31 0 0 36168

Ne is foglalkozz vele.

Én még jobban szidtam ugyanazt az intézmenyt,sőt a dolgozóit,mint te.

Fel is vállalom,mert nagyon hanyag munkát végeznek. Egy vidéki kórház szintjét sem ütik meg. Ellátás terén nagyon hanyagok.

 

 

Előzmény: GordonAnyu (36167)
GordonAnyu Creative Commons License 2012.03.30 0 0 36167

Panda mama vagy anya.... Bár így is névtelen hozzászóló maradtál!

Ha nem szimpatikus a személyem, kérlek ne olvasd a blogomat! Nincs szükségem szúrkálódó megjegyzésekre!!!

Pláne úgy gondolom alaptalanul kötöttél belém! Mikor azt írtam, hogy a Pétrefyt kihúzhatjuk a listából arra gondoltam, hogy mivel Gordon 5 kórházban volt, így csúnya lenne ha mindenhova visszajárnánk kontrollra. És lehet, h te elégedett voltál , mégis engedd meg, hogy elégedetlenkedjek, pláne a saját blogomban!!!

Mikor negatív megjeygzést tettem, utána elnézést is kértem, mert elkeseredetségemben történt mindez.

Én nem vagyok hajlandó erről többet beszélni. 

Kerüld a blogom és hagyjál békén, ne írogass!!! Hidd el elég fájdalom ért, nincs szükségem az ilyen kötözködő megjegyzésekre egy idegentől!

VÉGE

 

zsufka77 Creative Commons License 2012.03.30 0 0 36166

Szia fozsuzsi!

Egy kérdésem lenne.

Hogy nekem szükségem lenne egy pulzoximérőre mert a kisfiam gégekanült kapott és úgy gondolom azzal lehet hogy biztonságosabban haza tudnám hozni.

Ha esetleg tudsz valahol jó minőségűt olcsón ,vagy bérelnék is egy időre.

Kérlek írj ha van valami ötleted honan tudnék beszerezni egyett!!!

Előre is Köszönöm!

Üdv:zsufka

Illetve ha van valakinek ötlete szivesen fogadom!!!!!

Előzmény: fozsuzsi (36123)
zsufka77 Creative Commons License 2012.03.29 0 0 36165

Köszönöm a szurkolást!

Jól esik hogy más is agódik az én kisfiamért!

Domi valószinű hogy az időt érzi de engem is érezhet hiszen nem vagyok mostanába valami nyugodt!!!Szerencsére van mama aki sokat segít:)))

Előzmény: kedveske240 (36162)
zsufka77 Creative Commons License 2012.03.29 0 0 36164

Igen tudom hogy meg érzi rajtam,és érzi az iker tesóját is mert mindíg jelez ha baj van.

Ezért ha tehetem akkor le paszolom a kislányt a mamának vagy a papának:)))

Így egy kicsit meg nyugszom de sajnos nem tehetek rólla mostanába csak a kisfiam jár az eszembe,annyira sajnálom amin keresztül megy.

Ténleg kezdek egy kicsit depisedni,pedig tudom hogy ez nem jó próbálom magam nyugtatni de van hogy megy van amikor nem megy.

Úgy érzem egyfolytába aludnék,úgy egy pár hónapot és akkor fel ébrednék és minden rendben lenne.

De magammal nem nagyon szoktam foglalkozni,most nem én vagyok a fontos hanem a gyerekeim,még akkor is ha rá megy az egészségem.

Köszönöm hogy meg nyugtatsz ezzel,tudom én csak jó mástól is hallani:)))

Nagyon féltem őket talán túlságosan is:)))))

Előzmény: rollller (36163)
rollller Creative Commons License 2012.03.29 0 0 36163

zsufka arra is gondolj, hogy dominika megerzi am, ha te feszult vagy, es atveszi a feszultsegedet (es azt se feledd, hogy biztos, hogy hianyzik neki az ikertestvere, meg ha mar jo ideje kulon is vannak valasztva ikrek, meg ha tavol is vannak egymastol), szoval valoszinuleg benne is van feszultseg ilyenkor

Előzmény: zsufka77 (36161)
kedveske240 Creative Commons License 2012.03.29 0 0 36162

nagyon szurkolok Vendikének!

Domin biztos az idő van rajta, ha jön a hideg, szeles az idő, akkor Gáborunk is sokkal kevesebbet eszik és nyugtalanabb.

Előzmény: zsufka77 (36161)
zsufka77 Creative Commons License 2012.03.29 0 0 36161

Ma ki cserélték a Vendikének a kanüljét mert hosszú volt:(((

A műtét sikerült alszik békésen.

Remélem már nem kell töbször zaklatni ez miatt egy kicsit hagy lélegezzen már fel az a baba.

Dominika ma nagyon nyűgös és nem alszik csak 10 perceket enni is össze vissza eszik,csak 60 ml-ként és másfél óránként:(((

Nagyon nehéz az ilyen nap mert ideges vagyok a kisfiú miatt és akkor még itthon a Domi is nyugtalan:(((

zsufka77 Creative Commons License 2012.03.29 0 0 36160

Köszönöm,és nektek is minden jót.

Még ne add fel tudod csodák már pedig léteznek.

Meni mindíg tovább még akkor is ha nem élnek bened remények és csodák!!!

Próbálkozz ne add fel!Én hiszem ha valaki nagyon akarja akkor sikerülni fog!!!!

Előzmény: bandamari (36159)
bandamari Creative Commons License 2012.03.29 0 0 36159

Minden jót kívánok nektek és sok erőt. Remélem,hogy nem olyan rögös úton fogtok járni,mint amilyen nekünk jutott.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Előzmény: zsufka77 (36157)
mikagi Creative Commons License 2012.03.29 0 0 36158

Sziasztok!

 

Minden kis küzdőnek nagyon drukkolunk!!!!!!!!!!!

Egy kedves kéréssel szeretnék hozzátok fordulni :-)!

Köszönöm szépen a segítségetek az alapítvány összes dolgozója nevében!

 

 

 

Felhívás

 

 

Kedves Édesanyák, Édesapák, Nagymamák és Nagypapák!

 

 

 

A „Peter Cerny Alapítvány a Beteg koraszülöttek Gyógyításáért” 23 éves működése kapcsán 54 ezer koraszülött és újszülött szállításával segítette kis betegeinek gyógyulását. A száraz számok mögött olyan egyéni sorsok rejtőznek, amelyek megismerése erőt adhat a ma megszülető sorstársaik szüleinek.

 

Kérjük, enyhítsék szorongásaikat és küldjenek egy fénykép-párt azokról a rokonaikról, akik a megszületésük utáni nehéz helyzetükben a Peter Cerny Alapítvány koraszülött-mentőautóiban kerültek ellátásra – szállításra.

 

Az „Ilyen volt – Ilyen lett” fényképpárokat (esetleg történeteket is) név nélkül, de a születési és az aktuális testsúly megjelölésével szeretnénk feltenni az alapítvány honlapjára (www.pca.hu), így enyhítve mindazok szorongását, akik most járnak hasonló cipőben. Megmenekült – meggyógyult hozzátartozóik képei erőt adhatnak a sokszor már-már reményt vesztett sorstársaik számára.

 

Együtt-érző segítségüket köszöni

 

a Peter Cerny Alapítvány

valamennyi dolgozója

E-mail: info@pca.hu

Postacím: 1450 Bp., Pf. 10.

 

 

 

zsufka77 Creative Commons License 2012.03.28 0 0 36157

Istenem ezek a dolgok olyan súlyosak,én is harcolok az orvosokkal.

Nem tudom hogy jól tettem e hogy bele egyeztem a kanülbe de nekünk nem volt választásunk.A kisfiam nem a gépről nem tudott le jönni hanem a lédcsövén nem tudott levegőt venni.

Sok orvos úgy kezeli a gyerekeket darab darab,csak azt nem tudom ha a sajátja lenne akkor is így fogná fel a dolgokat.

Holnap lesz még egyszer kanül műtétünk mert ki cserélik a mostanit kissebre csak azt nem tudom hogy ,hogy a francba raktak be nekinagyobbat.

Ez megint orvosi hiba,és ha ez miatt be gyullad a tüdeje vagy mit tudom én fertőzést kap,és vissza kerül gépre.

Ki a hibás senki!!!

Mi a homeopátiát alkalmazzuk:))))

Úgy néz ki a Dominál be vált mert haza hoztam és nem vérszegény, a kórházba meg állandóan vért kapott,ott nem nagyon díjazzák ezeket a gyógymódokat:(

Most sikerült meg győznöm a dokikat hogy a kisfiam is hagy szedje a homeapátiás szereket és meg engedték:))))

Annyira fáj a szívem az ilyen gyerekekért,hogy csak egy kis odafigyelés kellett volna és semmi más:(

 

Előzmény: bandamari (36156)
bandamari Creative Commons License 2012.03.28 0 0 36156

Én akkor haragudtam meg nagyon az orvosokra,mikor ilyeneket mondtak: hogy örüljek hogy él.

Meg,hogy mit várok én,mikor ez egy extrém kicsi súllyal született koraszülött gyerek.

A BPD-vel is a kislányunk kapcsán találkoztam először, és mivel sok visszaesés volt sokat kérdeztem,mert nem értettem,hogy mi történik. De az orvosok mindig leráztak. Volt olyan,hogy Bókai doki megvizsgált,azt mondta jól van. Tíz perc múlva meg már lélegeztetőgépen volt,mert egy vérvételt nem bírta ki a tüdeje, ahogy sírt.

Mikor a bal szemén levélt a retinája, Boross doki meg Vámos doktornő kinevetttek,hogy én hülye,hogy aggódom. Két szeme van a gyereknek. Semmi baj, hogy az egyikre megvakult, ott van még a másik.

Aztán idővel az is oda lett.:-((

 

Alternatív gyógymód: aloe vera, bioptron lámpa volt,amit eddig használtam. A szemakupunktúráról érdeklődtem most.

 

Előzmény: zsufka77 (36154)
zsufka77 Creative Commons License 2012.03.28 0 0 36155

Nagyon édes milyen husi már:)))))

Előzmény: GordonAnyu (36151)
zsufka77 Creative Commons License 2012.03.28 0 0 36154

Szia!

Te is sok mindenen mentél keresztül,nagyon erős vagy!!!!!

A negatív tapasztalatból nekem is ki jutott.

De sajnos mi nem úsztuk meg a kanült,sőt tegnap műtötték és ma újra kell mert nagy a kanül a tüdejébe és ki kell cserélni kissebre:(((

Már nagyon elegem van,abból hogy mindenért könyörögni kell,pl:szemvizsgálat.

Nekem azt mondták hogy nem az a fontos hanem az élete,én erre hogy a gépről le kerül és ha van rá lehetőség akkor kerüljük el a vakságot.

Persze ezzel nem azt értem hogy az élete nem fontos de ha nem volt életveszéjbe akkor miért ne vizsgálják meg ,hogy ne legyen már még több problémája.

Reflux,és felszívódási problémánk szerintem nekünk is van és ezért tört el a csontja,vagyis én konkrétan csak azt hallom hogy a csonthártya meg van vastagodva és az annak a jele hogy törés volt.(ÁLLÍTÓLAG)

Mit értesz alternatív gyógymódon?

Mert ezek engem is érdekelnek!!!!

Előzmény: bandamari (36147)
bandamari Creative Commons License 2012.03.28 0 0 36153

   amikor megszületett.    450 gramm volt.

bandamari Creative Commons License 2012.03.28 0 0 36152

én is követem az oldalatokat:-))

nagyon ügyesek vagytok

Előzmény: GordonAnyu (36150)
GordonAnyu Creative Commons License 2012.03.28 0 0 36151

Gordon és apukája :)

GordonAnyu Creative Commons License 2012.03.28 0 0 36150

Hű milyen nagy már a kezdeti képekhez képest. :)

Az alternatív gyógymódokkal kapcsolatban teljesen egyetértek!

Előzmény: bandamari (36149)
bandamari Creative Commons License 2012.03.28 0 0 36149

Sokat írtam már róla,de képet még nem mutattam.

Töltök fel párat.

bandamari Creative Commons License 2012.03.28 0 0 36148

bandamari Creative Commons License 2012.03.28 0 0 36147

Mi belefutottunk mindenbe ami csak lehet. Több tíz csonttörés, Súlyos BPd,gyakorlatilag vakság. Aztán később reflux,felszívódási zavar.

Az agyvérzés maradt ki a repertoárunkból.

A Péterfyben töltött idő és rengeteg negatív tapasztalatból merítve később már a Bethesdában nem vártuk meg,hogy kanült kapjunk. Inkább átvitettük másik kórházba.

A mi kislányunk nagyon kicsi súllyal született. Ezért ez a sok nehézség. Sok esetben az orvosok azt mondták,hogy nincs mit tenni, ezért vagyok ennyire nyitott az alternatív gyógymódok felé.

Túl sokszor hallottam,hogy nincs mit tenni.

 

Előzmény: GordonAnyu (36146)
GordonAnyu Creative Commons License 2012.03.28 0 0 36146

Hát ez felháborító! Pedig az ottani sszemészüket istenítik, mikor maka E. szabin volt mondták, h oda vigyem ne várjak, de én inkább vártam egy hetet. Maka drnő foglalkozott Gordonnal elejétől fogva Ő műtötte rop 3-al és küldte vitrectómiára. És elvileg minden ok Gordon szemével. Szépen követi a tárgyakat stb.

Szóval Maka Erika sztem nagyon jó! 

Sajnálom, hogy Ti így jártatok :((((

Előzmény: bandamari (36143)
Südve Creative Commons License 2012.03.28 0 0 36145

Jól van, csak így tovább!

Előzmény: Fogár (36144)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!