Keresés

Részletes keresés

peemrose Creative Commons License 2006.01.14 0 0 3532
Előzmény: palika25 (3531)
palika25 Creative Commons License 2006.01.14 0 0 3531

Ime a keresett hanghordozó borítója! Vkinek nincs meg? :-))

de még a kiadó nevét se lehet elolvasni a borítón. :-((((

Előzmény: peemrose (3530)
peemrose Creative Commons License 2006.01.14 0 0 3530

FIGYELEM!

a neoton sztárjai koncertek időpontjai és helyszínei megváltoztak.  részletek a honlapon.

A hivatalos Neoton Familia honlap
Előzmény: norcso (3529)
norcso Creative Commons License 2006.01.13 0 0 3529

Sziasztok,

 

a szolgáltató már dobta is a videót, itt az új elérhetőség annak(egy ideig), akinek még esetleg kell:

 

http://neoton051230.sorfozde.hu/

 

Norcso

Előzmény: norcso (3524)
zsolt 24 Creative Commons License 2006.01.13 0 0 3528
sziasztok ! szerintemis nagyon jo a 30,-ai koncert videoja!Valakinek véletlen nincs felvétele a Népstadionbeli koncertröl nem gond ha csak egy két szám, annak is nagyon örülnék !még azt szeretném megkérdezni hog ynem tudja valaki hgy a neoton familia meddig fog még együtt lenni ? azt szeretném ha soha nem válnának szét többet és további sok jo bulit csinálnának! köszi a választ sziasztok
Éva74 Creative Commons License 2006.01.13 0 0 3527
Sziasztok! Köszi az infót a Viváról, de sajna nincs Vivánk, ezért segíthetnétek, hogy hol található meg, ahonnan vossza lehet nézni, ill. letölteni (ha lehet) Köszi szépen Éva
Előzmény: nrobi (3525)
peemrose Creative Commons License 2006.01.13 0 0 3526

a neoton sztárjai koncertek időpontjai és helyszínei jelentősen változtak.  részletek a honlapon.

 

www.neotonfamilia.com

Előzmény: nrobi (3525)
nrobi Creative Commons License 2006.01.13 0 0 3525

 

Szia Norcso!

 

Én már le is töltöttem a 2005.12.30. fellépést amit te raktál fel, nagyon szuper a felvétel, nagyon örülök neki.Hála érte neked!

Ne feledjétek Éva 15:00-től ma a VIVÁ-n!!az Interaktívban.

 

Sziasztok:Robesz

norcso Creative Commons License 2006.01.13 0 0 3524

Sziasztok,

 

aki nem volt ott 30-án a koncerten, annak feltöltöttem egy néhány perces felvételt, ami innen letölthető max.1 hétig (a szolgáltató korlátozza a letöltési számot és a tárolási időt is sajnos):

 

http://s49.yousendit.com/d.aspx?id=3VW1JOT8EK4SK0GT2Z81WEY0MD 

 

Üdv.

 

Norcso

Előzmény: norcso (3523)
norcso Creative Commons License 2006.01.13 0 0 3523

Szia Bubu79,

 

örülök, hogy örömöt okoztam, így legalább tudom, kihez tartozik a Bubu79 név.  30-án biztosan nem találkoztunk, mivel a párommal nem voltunk olyan "hangulatban", hogy bárkivel is tudtunk volna érdemben találkozni, bár a fellépést nagyon élveztük.

 

Üdv.

 

Norcso  

 

 

Előzmény: bubu79 (3505)
nrobi Creative Commons License 2006.01.13 0 0 3522

Sziasztok Neotonosok!

 

 

Ma 15:00-töl a VIVA-n az Interaktivban Csepregi Éva is meghívott vendég lessz, ha tudjátok majd rögzitsétek videora, mert arra én sajna nem érek haza.

Köszönet érte. Sziasztok.

palika25 Creative Commons License 2006.01.13 0 0 3521

Szia peem!

 

A nap folyamán még elővarázsolom a keresett lemez borítóját. :-)) Megjelent az biztos, de szerintem nagyon kevés példányszámban.

Előzmény: peemrose (3519)
Éva74 Creative Commons License 2006.01.12 0 0 3520

Sziasztok!

 

Ha már az I belive-nél tartunk, nincs meg valakinek a lemez szöveganyaga?

Köszi előre is. Éva

 

A hozzászólóknak  köszi a támogatást az ötlethez, jó lenne valamilyen módon megvalósítani, de ehhez komoly szervezés kell. Sajna én nem vagyok elég közel a "tűzhöz", hogy egy ilyet megszervezzek, de hátha rátalál valaki az ötletre, aki segítene! Üdv. Éva

Előzmény: peemrose (3519)
peemrose Creative Commons License 2006.01.12 0 0 3519
Palika, én akárhányszor kérdeztem, mindig az volt a válasz (az Évától is) hogy az nem jelent meg. Persze ez nem jelent semmit. Ha Koreában jelent volna meg, akkor az a Seoul records lett volna, de azokat a lemezeket meg lehet találni az interneten. a többiről fogalmam sincs.
Előzmény: palika25 (3518)
palika25 Creative Commons License 2006.01.12 0 0 3518

Sziasztok!

 

Nem tudja valaki hogy Eva: I believe c. lemezét melyik kiadó adta ki Angliában? Vagy valahol?

Előzmény: Patak Éva (3517)
Patak Éva Creative Commons License 2006.01.10 0 0 3517
Előzmény: Patak Éva (3516)
Patak Éva Creative Commons License 2006.01.10 0 0 3516

Sziasztok!

Bocsánat,hogy betettem ezt a két képet,de mint tudjuk a Csepi is játszott a Ruttkai Éva Színházban nem egy előadásban.Gondoltam senki nem fog ezért megharagudni,ezért ennek is van itt helye szerintem,mivel egy helyen voltak.

 

Nyugodj békében Nagy Miklós Igazgató Úr!

 

A Családjának Őszinte Részvétem!

Előzmény: Patak Éva (3515)
Patak Éva Creative Commons License 2006.01.09 0 0 3515
 :-(((
Előzmény: Valentina (3514)
Valentina Creative Commons License 2006.01.09 0 0 3514
Most hallottam, hogy meghalt Nagy Miklós, a Ruttkai Éva Színház igazgató/rendező/színésze. :( Nyugodjon békében...
kika28 Creative Commons License 2006.01.09 0 0 3513

Kedves Éva!

 

Köszönöm a választ! Üdv!

Kika

Előzmény: Éva74 (3504)
emedit Creative Commons License 2006.01.08 0 0 3512

Sziasztok!

 

 

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz, hisz vidéki lévén én is hasonló cipőben jártam mint Ti (szülői féltés stb.).

Ezért is örülök annak, hogy az idén több Neotonost sikerült megismernem, és egy elveszettnek hitt Barátnőt visszakapnom!

 

Én is jónak tartok bármilyen ötletet, hogy a kapcsolatok megmaradjanak és hogy jobban megismerjük egymást.

 

Ha ehhez még az együttes vagy Csepi partner lenne azt hiszem nagyon sokunk álma válna valóra.

 

Üdv mindenkinek!

 

Edit

őzi Creative Commons License 2006.01.08 0 0 3511

Üdvözlet minden NEOTONOS barátnak!

 

Ez az összejövetel egy fantasztikus ötlet! Azthiszem nagyon sokan vagyunk vidékiek, akik a koruk, és természetesen a szülők féltő gondoskodása, esetleg egyéb okok miatt, kimaradtunk szinte mindenből, ami annak idején a Neoton Famíliával kapcsolatosan történt. Tábor, koncertek sokasága, klub ...stb. Amikor a búcsúkoncert volt 1998-ban a BS-ben én végigsírtam a koncertet. Nemcsak azért, mert a Neoton Família utóljára lépett fel együtt, és nekem az volt életem első Neoton Família koncertje, hanem azért is, mert végre, amire elértem odáig, h eljuthattam volna több Neotonos bulira, már nem lehetett részem benne.

Iszonyúan sajnáltam és most, h itt a fórumon többetekről is kiderült, h nem vagyok egyedül, szerintem, mi elindíthatnánk közösen vmit. Mivel, ha jól gondolom eléggé szétszórtan vagyunk az ország minden részéből, vagy kijelölünk egy olyan pontot, amit mindenki könnyebben elér, vagy (ha nem is kezdésnek, de esetleg később) mindenki lakóhelyén összejöhetnénk egyszer- egyszer. A helyi, keresne vmi jó kis helyet, mondjuk egy étterem különtermét v. bármit, ahol kényelmesen elbeszélgethetünk, zenét hallgathatunk és megismerjük egymást, a családot... Jó időben, pedig kirándulhatnánk is és persze, együtt elmehetnénk Éva fellépéseire.

Természetesen ezek csak ötletek, amik most így hirtelen eszembe jutottak. Ha valakinek van valami szuper ötlete, szerintem mindnyájan vevők vagyunk rá.

Remélem nem haragusztok meg rám, h leírtam az ötletem.

 

Puszilok mindenkit! Szeretettel: Őzi

 

Hofburg Creative Commons License 2006.01.08 0 0 3510

Szia Éva!

Dehogyis vetettél fel hülyeséget, szerintem ez egy nagyon is jó ötlet!! Én is kimaradtam anno a táborokból, mert csak 14-15 éves voltam a Família felbomlása idején. Utána, az Éva-Neotonos időkben azért már jobban tudtam utánuk menni ide-oda. Így dedikálásokban, fellépésekben, Neoton-karácsonyban azért szerencsére volt részem.:)

Bocsánat, ha megint összekeverném a dolgokat (olyan nehéz megjegyezni, melyik nicknév kit takar:)), de ugy Te voltál az, aki Évának ajándékozott egy albumot nemrégiben? Ha mégsem, akkor bocsi!

 

Bubunak: látod, iparkodom megjegyezni, ki kicsoda. Hátha segített a múltkori kaposvári óraadásod éjnek évadján.:)) Sikeres vizsgaidőszakot kívánok Neked!!

Előzmény: Éva74 (3507)
bubu79 Creative Commons License 2006.01.07 0 0 3509

Sziasztok!

 

Éva74, sajnos én is azok közé tartozom, akik kimaradtak az ilyen földi jókból, mint klubok, táborok, koncertek. Egyrészt mert vidéki voltam, másrészt meg csak 11 mikor a família megszünt. Valahol szerintem mindanyian irigyeljük azokat, akik akkoriban részesei lehettek mindezeknek. Épp ezért is örülök, hogy a net segítségével megismertem egy csomó embert, akikkel azóta nagyon jó barátság alakult ki, és ha tehetem elmegyek a fellépésekre, legyen az bárhol, hisz valahogy most pótolom azokat az elveszett éveket. A népstadion óta már jópár szép emlékkel gazdagodtam, melyet sosem felejtek el.

 

Teljes mértékben támogatom az ötletet, hogy jó lenne, ha néha összejönnénk valahol és pár órát együtt töltenénk. Még talán akár egy hétvégi tábor gondolatát is megkockáztatnám. Tudom, azóta sok minden változás történt, az együttessel is, de talán... Meg kéne kérdezni az illetékeseket, ők mit szolnának hozzá. Egy próbát szerintem megérne.

Előzmény: Éva74 (3507)
Andina Creative Commons License 2006.01.07 0 0 3508

Szia Éva!

 

Azt hiszem, tudom, hogy mit érzel azzal kapcsolatban, hogy mindenből kimaradtál, amiből csak lehetett. Én is mindig szerettem volna a "családhoz" tartozni, de vidéki lévén és a szülők miatt ez nem volt lehetséges.

Ez a probléma már nem áll fenn, viszont van helyette más, hiszen van egy hét hónapos Jázminom és így megint nehezebb a dolgom.

Az ötlet azért nagyon tetszik, remélem, meg lehet valósítani.

 

Andi

Éva74 Creative Commons License 2006.01.07 0 0 3507

Sziasztok kedves Neotonos barátaim!

 

Ugye szólíthatlak így titket?

Már nagyon sokat bánkódtam azon, hogy anno a nyolcvanas években kimaradtam minden földi jóból (itt élményekre, barátságokra, emlékekre gondolok ), amit kaphattam volna a Neoton famíliától. Olvasaimból kiderül itt a fórumon, hogy többen is jártatok annak idején táborokba, klubokba, ahol ismerkedtetek, közel kerülhettetek a zenekarhoz, Évához! Sajnos ez az én életemből kimaradt, szüleim féltve őriztek, ők nem jártak koncertekre és még sorolhatnám az okokat, de kár ma már ragozni.  

Azért szeretném, ha mesélnétek azokról az időkről, milyenek voltak ezek a táborok, mit csináltatok, hogy zajlott, hány naposak voltak...stb. szóval minden érdekel.

A napokban az jutott eszembe, hogy ilyen hétvégét nem lehetne szervezni, ahol a rajongók régiek és újak, akár családostól együtt az együttessel, vagy akár csak Évával és családjával együtt tölteni pár napot? Nem tudom elképzelni milyen lehetett régen, bár olyan sosem lesz az tuti, de szerintem páran biztosan örülnénk egy ilyen bulinak. Vagy hülyeséget vetettem fel???? Írjatok! Ha rossz az ötlet, akkor elvetem..

 

Üdvözlet mindenkinek! Éva voltam 1974-ből

 

 

palika25 Creative Commons License 2006.01.07 0 0 3506
Előzmény: bubu79 (3505)
bubu79 Creative Commons License 2006.01.06 0 0 3505

Sziasztok!

 

Bocsi, hogy csak most írok, de vizsgidőszak van. :(

Jó hogy sokakkal találkoztunk 30-án Pesten. Igaz hideg volt, de a koncert nagyon jó volt. Gondolom, aki ott volt egyetért. Csak kár, hogy a tervezettnél röviebbre sikerült.

 

Éva74 Örülök, hogy 30-án tudtunk találkozni, és ha nem is sokat, de tudtunk beszélgetni. Talán majd legközelebb. Szívesen a videót. Remélem tetszett.

 

P.Évi te is eltűntél. De tudod mondtam, hogy nyugodtan írhatsz.

 

Norcso, szerintem veled nem találkoztam 30-án, de örültem, hogy feltettél egy képet, amin én is látszom:)

 

Két kedves hölgy, tök jók a képek, de nem tudnátok nagyobba feltenni? Legalább a csoportképeket!

 

 

Előzmény: Éva74 (3504)
Éva74 Creative Commons License 2006.01.05 0 0 3504

Szia Kika28!

 

A Pago pago klip részletei a képek! Ha jól tudom.Üdv. Éva

Előzmény: kika28 (3503)
kika28 Creative Commons License 2006.01.05 0 0 3503
BÚÉK Mindenkinek! Ezek a képek miből valók? És fristi ha neked meglenne nem tudnád feltenni? Előre is köszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!