Keresés

Részletes keresés

M61021 Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4984
Pont nem látszunk mögöttetek:)
Előzmény: countrygirl (4982)
Betsy 73 Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4983
Naaaggggyonnn kirrrrááály!:-)
Előzmény: countrygirl (4982)
countrygirl Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4982
A 3 jeles steel-rajongó fórumtag Bojti-koncerten... ÁÁÁÁÁÁÁÁá, nem látszik a fejünkön, hogy Bojtin vagyunk!!!!!:DBözse, Schefi és én
countrygirl Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4981

Erre milyen választ vártál??!:D

 

Fenn vannak a képeink, elég vegyesvágott!

http://indafoto.hu/sheriffkoma

 

Pussz mindenkinek!:D

Előzmény: ptolgyes (4980)
ptolgyes Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4980

Meg is kérdeztem Andristól előtte, hogy szabad-e. Azt mondta, hogy hogyne, úgyhogy betoltam. :)

Előzmény: countrygirl (4979)
countrygirl Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4979
Hihi..:) A strobo-t is kiszúrtam!!!:) és én is komolyan elgondolkodtam, hogy vajon a Bojti élt-e már meg olyat, hogy stroboszkóp villogott a nótájuk alatt..:)
Előzmény: ptolgyes (4977)
countrygirl Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4978
ptolgyes Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4977

"de már rózsaszín reflektorok világították meg a színpadot a verse elejétől"

 

Örülök neki, hogy a rózsaszínt észrevetted, kiváncsi vagyok a közönségből hány embernek tűnik fel... :) A dolog úgy történt, hogy tavaly egyszer felhívott Bordács Atti, hogy be kéne ugrani játszani egy koncertet, mert neki van egy olyan, amit muszáj elvállalni (Orszánczky Jackie-vel). Na akkor megtanultam azt az 1 cd-nyi műsort (azaz rengetegszer hallgattam meg, hogy a fülembe másszon), és onnan emlékeztem, hogy ez jön szövegben. Jó poén volt... meg a stroboszkóp a Micimackó szólóra...  :)

 

Amúgy fényben nem tudtuk azt, mint a Dj előző években, de az az érzésem, hogy hangban sikerült megoldanunk a kérdést, és nekem ez a fontos. Pl. hogy Kaszab Tibi 40e forintos kínai gitárját sikerült ilyen hangra csiholni, és olyant játszott, hogy a közönség lassan kezdte volna bontani a sátrat, számomra azt jelenti, hogy valamit Inch kollega jól gondolt a keverő mögött. Azt csak képzelni tudom, hogy mi lett volna, ha utána felmegy az Acousticure... Szerintem azért lett volna jó, hogy ha nem az utcán történik a koncert, mert akkor egy nagyobb tömeg ovációja kísére volna a koncertet, inspirálta volna a zenészeket, arról nem is szólva, hogy sok ember így ismerhette volna meg őket.

 

A Bojtorján amúgy atom profi zenekar, nem borul a hangkép, amikor a jönnek a dinamikai csúcsok, könnyű őket hangosítani és alapból szeretem a nótáikat.

 

A betelefonáló pedig szarjon sünt.

Előzmény: countrygirl (4971)
Betsy 73 Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4976

Hát a szervezőt én is nagyon sajnálom! Mert ha van egy rendezvény hótt gagyi programokkal, és közbe tátják a szájukat ott vagy hatszázezren, és kifizetik a belépőjegyet, és dől  a lové, akkor persze azt mondják, milyen sikeres rendezvény volt, még akkor is, ha egy nagy nulla volt!

 

Ez a fesztivál pedig tényleg az egyik legjobb rendezvény volt, és kár hogy így belekavart valami idióta:-(

 

De a legjobban azt sajnálom, hogy az utcazenélésből kimaradtunk, erről csak most hallottam én is, a francba!!!!!!

Mi elindultunk ugyanis vissza a szállásra, azzal, hogy majd kicsit később visszanézünk. Vissza is mentünk, kétszer is, de először azt mondták: nincs itt semmi, menjünk csak haza. Aztán éjfél után mégegyszer visszamentünk, akkor már csak néhányan lézengtek a sátorban, és mondták, tényleg nem lesz már semmi, de azt akkor sem mondták, hogy utcazene volt. Bár akkor már úgyis tök mindegy lett volna, mert Andrisék már pont indultak haza. Én meg mondtam is neki, hogy sajnálom hogy elmaradt a koncert, és elég érdekesen nézett rám, akkor mostmár értem, hogy miért:))))) !

 

Szóval teljesen úgy érzem magam, mint aki másik bolygóról érkezett!

Bözse

 

Előzmény: countrygirl (4975)
countrygirl Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4975

Nagyon-nagyon sajnálom a szervezőt!!!! Annnyira jól indult az egész, szuper programokkal, meg minden...

Sajnos nem az jelenti egy rendezvény sikerét, hogy mi (nézők, résztvevők) mennyire áradozunk róla és mennyire jól éreztük magunkat. Itt a pénz beszél. Nagyon bízom abban, hogy legalább nullszaldósra kijön az egész vagy legalább nem nagy a veszteség!!!!

Előzmény: Törölt nick (4974)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4974
Bízom benne, hogy a jövő évitől nem ment el a szervezők kedve.
Előzmény: countrygirl (4973)
countrygirl Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4973

Ez telefonon és futótűzként terjedt.

Mi is kb. a 40. percre értünk oda, mert a vasútállomás melletti parkolóban linedance-eltünk.

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (4972)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4972
ha ezt közölték volna a mikrofonba, nem mentünk volna el. na de itt a volna...
Előzmény: countrygirl (4966)
countrygirl Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4971

Én per pill. azon gondolkodom, hogy hálás legyek-e vagy dühös a telefonálóra... A bombariadónak köszönhetjük az utcazenét, ami egyik legjobb gárdonyi élményem...:D

 

Bassssssszus....  a Bojtiról még nem is írtam: IMÁDOOOOOOOM!!!!!!!!!

 

Matyi&Peti: Gárdonyban ilyen hang- és fénytechnikát még nem láttam!!!:) Gratula!

 

(Részemről a "szakértő kezek" legnagyobb bizonyítéka: az Igaz szerelem c. szám alatt Andris még el sem ért addig a sorig, hogy "...az ég alja rózsaszín..." de már rózsaszín reflektorok világították meg a színpadot a verse elejétől... Hihi!!!:)))

Előzmény: inch (4968)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4970
ez így van. nagyon jól szólt a cucc, és igen jó volt az addigi 2 előadó. Nagyon tetszett. Ráadásul mi a 3. miatt mentünk. párom ivott is egy sört fél8kor, az majd éjfélre kimegy,  mire megyünk haza. 10ig sétálgattunk, majd beültünk a kocsiba, irány Pest.... :(((((
Előzmény: string (4964)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4969
én  nem csak gondoltam, de ott a helyszínen mondtam jó hangosan...
Előzmény: countrygirl (4965)
inch Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4968

Bombariadó után a sátor mögötti kis utcába nyomultak Pintér Zsoltiék.

éjfél előtt pár percel tudtunk visszamenni a sátorba, de addigra lényegében a tömeg szétoszlott.

Az Acousticure egy röpke két orás, szó szerint unpluged koncertet nyomot, így már nem mentek fel a szinpadra (bár Zsolti még hajnali négykor is hegedűlt. Majdnem ott hagytam :-)

 

Nekem kb olyan érzésem van, mint amikor a gyerek a téma közepén sírva nyitja rátok az ajtót, és mire elalszik...

De hát ez van. (Én szívem szerint tökön rugnám a telefonálót.)

 

by Matthew Inch

countrygirl Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4967
Amúgy csak 3 perccel előztél meg a hozzászólásoddal!
Előzmény: string (4964)
countrygirl Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4966

Acousticure-koncert a színpad mögötti utcán a mikrobusz előtt tánccal.

No comment... el tudod képzelni és nagyon sajnálhatod...:((((( (Hát még én hogy sajnálom, hogy nem tudtam neked szólni!!!!!!!!!!!)

Előzmény: string (4964)
countrygirl Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4965

Én cifrábbat gondoltam, de minimum ennyi!!!

 

Ehh... még nem tudok írni az élményekről... még le kell csengeniük... Most csak olyasmi lenne, hogy HÚÚÚÚÚÚÚÚ meg WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ és YIHÁÁÁÁÁÁÁÁ meg BOJTIIIIIIIII meg Akusztikjuuuuuuuuuuur!:D

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (4963)
string Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4964

Az utóbbi 13 év legjobb fesztiválját szakította  félbe, nem találom a  szavakat. A hangosítás  tökéletes  volt, Eastern Station varázsol, Kaszab Tibi a  csúcsponton, erre  mondtam, hogy  ez már nem lehet jobb... És nem...

 

Tényleg mi törtrént utána, meg hogyan? Mi 11 után hazajöttünk.

 

Na  mindegy, Abaligetet alig várom már, ott biztos be  fog "robbanni" az Acousticure :-).

 

Tibi

Előzmény: Törölt nick (4963)
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.28 0 0 4963
Aki szombaton ezt megmerte tenni, hogy bomba riadóztatja a rendőrséget, hát száradjon le a keze.
Törölt nick Creative Commons License 2008.07.24 0 0 4962
countrygirl Creative Commons License 2008.07.23 0 0 4961

Szia!

 

Ki vagy és honnan írsz? :)

...vagy már ismerjük egymást?

 

 

Előzmény: psgD10 (4959)
bassadam Creative Commons License 2008.07.23 0 0 4960
psgD10 Creative Commons License 2008.07.23 0 0 4959
Sziasztok!

Pedal steel gitárosként country zenekart keresek! Ha valakit érdekel vagy tudtok ilyenről jelezzétek!

Köszönöm!
countrygirl Creative Commons License 2008.07.22 0 0 4958

Hát, a River mint RIVER tényleg nem játszott, de a Buffalo Express a 3/4 Riverből áll, plusz Balázs Peti volt a sztárvendég, úgyhogy gyakorlatilag csak Poles és Bárdfalvi Gabi hiányzott.:)))

 

Sajnálhatja, aki nem jött le... igaz, a kamionosok kicsit dühöngtek a helyszűke miatt, meg hogy ki volt adva, hogy "No duda 9 óra után" (közel van a gyerekkórház, a klinikák és az intenzív oszt.), de a country-s program nagyon szuper volt!! A linedance-es is!!!! A Szeged Linedance Klub és a Footloose k..jó műsort adott, sok-sok tapsot bezsebeltünk, pedig zivatarban táncoltunk!

 

Puszi,

G-ban tali!

Timi (Cg.)

Előzmény: István Gyuri (4956)
ptolgyes Creative Commons License 2008.07.22 0 0 4957
Bojtorján elég valószínűleg péntek fél 11-kor van. Biztos csak a halál meg az adók... :-)
Előzmény: István Gyuri (4956)
István Gyuri Creative Commons License 2008.07.21 0 0 4956
Szegedre ugyan nem tudtam lejutni, de érdekelne, hogy tényleg nem játszott a River (jó, tudom, hogy sok csere volt korábban is, meg nem igazán játszanak már együtt, de akkor is...)?

Gárdonyban tuti, hogy péntek este lesz a Bojtorján?
(Egyébként valakit érdekel szerda este Kismartonban egy Paul Simon-koncert? http://www.oeticket.com/portal/en/music/rock_pop/paul_simon/33768/?)
solako Creative Commons License 2008.07.21 0 0 4955
Sziasztok!

De azt két steelen játszották. Nekem megvan kazettán a Történetek. Hihetetlen jó lemez. Kár hogy Cd-n még nem adták ki.

ÜdV: solako
Előzmény: countrygirl (4949)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!