Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.21 0 0 76398

"Izmos, jóképű, és elég erőszakos pasas"

Hagyd a fenébe az egészet.

Előzmény: Törölt nick (76397)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.21 0 0 76397

Most nincs barátja, de az előző párja pont az én ellentétem. Izmos, jóképű, és elég erőszakos pasas. Sokszor keveredik bajba és gyűlik meg a baja a törvénnyel. Remélem velem sohasem fog kötekedni, mert ellátná a bajom egy perc alatt. 

 

Kutyája sincs, azt viszont nem tudom, hogy volt-e vagy szeretne. Majd megkérdezem az informátorom:)

 

Amúgy, ezekből te mire tudsz következtetni?

 

Előzmény: Krüger Frédi (76396)
Krüger Frédi Creative Commons License 2015.06.21 0 0 76396

"elég sok mindent tudok róla"

 

- Milyen típusú és súlycsoportú faszival jár?

- Van-e kutyája, és ha igen, milyen fajta?

Előzmény: Törölt nick (76394)


Törölt nick Creative Commons License 2015.06.21 0 0 76395

Jó, bocsánat igazad van. Nem figyeltem.

De tegyük hozzá, hogy nem mindenki lehet, jóképű, menő srác. És ha valaki segítséget, tanácsot kér, az nem biztos, hogy siránkozik vagy nyafog. Nem szégyen tanácsot kérni mástól. Én is csupán ennyit tettem. 

 

Előzmény: nagykékRS (76393)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.21 0 0 76394

Köszönöm szépen a tanácsot.:) De követés nem hinném, hogy menne nekem. Úgy lebuknék 5 perc után hogy csak na.:)

Meg hát igazából elég sok mindent tudok róla, mert kiderült, hogy egyik ismerősöm jóban van vele.

Előzmény: montekukk (76392)
nagykékRS Creative Commons License 2015.06.21 0 0 76393

Ha figyelnél, akkor látnád, hogy nem Neked volt címezve...

Úgy "általánosságban" érdeklődtem, mert korábban voltak itt olyanok, akik "csak kapcsolatban" akartak túlesni a tűzkeresztségen, aztán pár hozzászólás múlva már a "fizetős szolgáltatásra" gyűjtöttek...

Szerintem ez pont olyan, mint aki keveri a "megkérni a kezét" (csuklóját) a sima dugással (csiklóval). :D

Itt nem a szüzesség elvesztése a legtöbb ember gondja, hanem eleve az, hogy tele lesz a gatyája, ha szólni kellene egy nőhöz. Fel kéne nőni végre a feladathoz és nem 25-30 évesen itt siránkozni, kifogásokat keresni, nyafogni, mint egy kis tini...

Előzmény: Törölt nick (76391)
montekukk Creative Commons License 2015.06.21 0 0 76392

Átérzem a szenvedéseidet.

Valahogy fel kell hívni magadra a figyelmét. Próbáld követni tisztes távolból.

Lehet, hogy nem tartod szépnek, de próbálj kicsit nyomozni utána...

 

Előzmény: Törölt nick (76383)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.21 0 0 76391

Nem feltétlenül kell sértegetni, csupán feltettem egy egyszerű kérdést. :)

Előzmény: nagykékRS (76389)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.21 0 0 76390

Nagyon rosszul fogalmaztam, de ez azért volt, mert nem akartam hosszan taglalni.

Tehát, azt a sok dolgot én úgy értettem, hogy nagyon sok nőt szólítottam meg mind más-más környezetben, szituációban, időpontban, és más stílussal. Minden szituációból levontam a megfelelő konzekvenciát ha épp le lehetett vonni valamit. Így értettem ezt. 

Ezért gondoltam, hogy megkérdezek olyanokat, akik értenek is hozzá és nem csak fecsegnek.

 

Előzmény: alrgiii (76388)
nagykékRS Creative Commons License 2015.06.21 0 0 76389

Látom még mindig jól elvagytok itt...

Gondolom akik időközben kikoptak, már egymás sebeit (vagy mást?) nyalogatják. :D

Persze jobb is így, míg keverik a csuklót a csiklóval... :)

alrgiii Creative Commons License 2015.06.21 0 0 76388

Törvényes módszer arra, hogy egy meghatározott nőt megszerezz? Nem hiszem. Inkább arra kellene koncentrálnod, hogy valamilyen nőt szerezz. Mi volt az a sok dolog, amit próbáltál már és nem sikerült?

Előzmény: Törölt nick (76383)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.20 0 0 76387

Oké, így már érthető. Köszönöm a választ.

Előzmény: nameless133 (76386)
nameless133 Creative Commons License 2015.06.20 0 0 76386

>Nem vagyok jóképű.

>Két kedvenc időtöltésem a sport és az olvasás, szóval nem vagyok rosszfiú típus sem.

>nem vagyok rosszfiú típus

 

Na itt a baj. Így esélyed sem lesz. Törődj bele.

Előzmény: Törölt nick (76383)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.20 0 0 76385

És ez hogy jön ide? Az nem egy olyan csoport ahol humoros történetek és viccek vannak összegyűjtve? Csak mert az én kérdésem más témakörre irányul. Bocs, de nem értem az összefüggést.

Előzmény: balazs369 (76384)
balazs369 Creative Commons License 2015.06.20 0 0 76384
ajánlom facebookon a pesten hallottam csoportot ahol van kb 160 ezer tag
Előzmény: Törölt nick (76383)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.20 0 0 76383

Sziasztok!

 

Tanácsot szeretnék kérni. Szoktam látni egy lányt a városban. Nem pláza cica vagy ilyesmi, hanem olyan kedves mosolyú önmagára igényes lány. Rólam annyit kell tudni, hogy 24 éves vagyok sohasem volt párkapcsolatom,  sohasem tudtam vonzalmat kelteni egy nőben. Nem vagyok jóképű. Két kedvenc időtöltésem a sport és az olvasás, szóval nem vagyok rosszfiú típus sem. Sok nőt megszólítottam, sok dolgot próbáltam már, de sikertelenül.

Nem akarom ágyba vinni, tisztában vagyok vele, hogy soha az életbe ne fogok neki kelleni. De egyszer szeretném megcsókolni. Érezni akarom az ajkát az én ajkamon. Van erre valamilyen módszer, hogy akár csak pár százalék esélyem is legyen rá?

 

 

alrgiii Creative Commons License 2015.06.08 0 0 76382

Javasolták korábban a kutyasétáltató nőket, ők nem sietnek. Viszont általában nem forgalmas helyeken szokták sétáltatni a kutyákat, hogy adott esetben el lehessen engedni őket póráz nélkül - oda meg hogy kerül az ember kutya nélkül? :-) Esetleg ha van olyan hely a környékeden, ahol futni is szoktak meg kutyát sétáltatni is szoktak, akkor van indok lemenni oda.

Előzmény: fejlodni007 (76381)
fejlodni007 Creative Commons License 2015.06.04 0 0 76381

Nekem a "társaságom" csak a nagyon szűk baráti köröm, akivel időnként össze tudok futni - az is több a semminél. Igaz, nekik sincs momentán barátnőjük. :D
Végülis ez a leszólítás nem tűnik túl nagy hülyeségnek. Egy csajismerősömmel "leszimuláltuk" a dolgot, szerinte nem voltam rossz, de még van mit fejlődni.
(Mondjuk jó kérdés, hogy a mai nagyon elfoglalt csajok közül ki reagálna kedvesen egy leszólításra...)

Előzmény: alrgiii (76380)
alrgiii Creative Commons License 2015.06.03 0 0 76380

Halmozottan hátrányos helyzetű. Sokáig azt gondoltam, hogy én sem tudom jól érezni magam semmilyen, kettőnél több fős társaságban, de "vénségemre" kiderült, hogy tévedtem.

 

Aki viszont még nem találta meg a társaságát, kénytelen olyan ismerkedési módot választani, ahol egyből kettesben van a nővel: utcai leszólítás, internetes társkeresés, egyéb?

Előzmény: Ravak (76379)
Ravak Creative Commons License 2015.06.02 0 0 76379

És ha a társaságban "levés" sem megy? Na az aztán az extra nehezítő körülmény. :D

Előzmény: alrgiii (76377)
hölgyetkeresek Creative Commons License 2015.06.01 -2 1 76378

Szextanárnőm keresem,aki bevezet az élvezetekbe, kedves/türelmes hölgy személyében, lehet fiatal vagy érettebb is.Kedves,harmincas éveiben járó srác. email címem:  szepnap1@hotmail.com

alrgiii Creative Commons License 2015.05.27 0 0 76377

A társaságban beszélgetés nekem sem megy - de ez "csak" nehezítő körülmény, nem kizáró ok, nősülni is lehet így "kukán" :-) A kettesbe kerülés tényleg jó stratégia, már csak bátorság kell hozzá, hogy meg is merje szólítani a nőt.

Előzmény: Brood88 (76375)
Brood88 Creative Commons License 2015.05.27 0 0 76376

Én azt javaslom, hogy mindenképp tegyél is a dologért. Ha csak várod, hogy történjen valami, akkor jó eséllyel évek múlva is szűz leszel. 

Előzmény: fejlodni007 (76369)
Brood88 Creative Commons License 2015.05.27 0 0 76375

Csakhogy akárhogy csöppentem bele egy beszélgetésbe,

sosem lettem egyenrangú beszédpartner (a többiek beszélgettek igazából, én csak hozzá-hozzászólhattam), hiába tudok jól hozzászólni, egyszerűen "háttérbe szorulok."

 

Ez nem feltétlenül baj, én is ilyen vagyok. Ha ez nem megy, akkor keresni kell valami olyan stratégiát, ami viszont igen. Én pl. tudom magamról, hogy jól el tudok beszélgetni, ha kettesben vagyok valakivel, úgyhogy keresem az olyan helyzeteket, pl. próbálok azzal beszélgetni, aki mellettem ül.

 

Nagyon szeretnék már ezen változtatni, csak az a jó kérdés, hogyan, ha mindig ugyanoda jutok el, akárhonnan közelítem meg a dolgot.

 

Erre azt tudom mondani, hogy próbálj ki valami nagyon új dolgot, amit eddig még egyáltalán nem csináltál. Pl. ott vannak az ötletek, amit algrii írt, el kell menni mindenféle társaságba, kipróbálni dolgokat. Ha nem tetszik, vagy nem érzed jól magad, akkor nem jött be, jöhet a következő. A lényeg, hogy kimozdulj a komfortzónádból. Lehet olyasmi fog tetszeni, amire nem is gondoltál.

Előzmény: fejlodni007 (76373)
alrgiii Creative Commons License 2015.05.27 0 0 76374

A klasszikus javaslat az szokott lenni, hogy menj emberek közé (táncolni, főzőtanfolyamra, kirándulókörbe, stb.). Annak idején a feleségem is járt táncolni, csak egy idő után kikoptak a pasik arról a tanfolyamról, tehát társkeresésre sikertelen volt. Én attól tartok (magamból kiindulva), hogy akinek középiskolában, egyetemen, stb. nem ment a csajozás, annak ilyen helyen sem fog, zárkózott, magának való, csendes típus és észre sem veszik a nők vagy kifejezetten rosszul érzi magát ilyen társas helyeken. Persze egy próbát megér, hátha neked bejön és jobban érzed magad egy táncklubban, mint egy fogorvosi székben. Marad még a netes társkeresés, de elhiszem, hogy sok korodbeli huszonéves nőnek lehetetlen elvárásaik vannak ott (a maradékot kell megkeresni). Ha meg azt mondom, hogy öt évig hanyagold a csajozást, kezdj karrierbe, keress egy csomó pénzt (ami később jól fog jönni a csajozáskor), akkor meg elhajtasz a francba :-)

Előzmény: fejlodni007 (76373)
fejlodni007 Creative Commons License 2015.05.26 0 0 76373

A nagy probléma itt az, hogy a legtöbb ember szinte mindig baráti, belső köréből jön össze valakivel - legyen az akár tartós, akár alkalmi - mivel jóban vannak az illetővel, szép lassan

összemelegednek, kémia stb. Nekem nincs ilyen köröm, a gimis csajokhoz meg nem mehetek vissza, náluk sem voltam népszerű, az egyetemet meg inkább hagyjuk.

Így, mindent összevetve és átgondolva, leginkább a leszólítás marad, illetve mások beszélgetésébe csatlakozásból is el lehet indulni. Csakhogy akárhogy csöppentem bele egy beszélgetésbe,

sosem lettem egyenrangú beszédpartner (a többiek beszélgettek igazából, én csak hozzá-hozzászólhattam), hiába tudok jól hozzászólni, egyszerűen "háttérbe szorulok."

 

Nagyon szeretnék már ezen változtatni, csak az a jó kérdés, hogyan, ha mindig ugyanoda jutok el, akárhonnan közelítem meg a dolgot.

 

Előzmény: alrgiii (76372)
alrgiii Creative Commons License 2015.05.25 0 0 76372

Én is ezzel a hozzáállással vártam 10 évet, hogy valahogy majd csak lesz - aztán nem lett. Egyszerűen az életvitelemben, a mindennapjaimban nem volt benne a lehetősége(*) sem annak, hogy megismerkedek egy lánnyal. Nem tudtam mondjuk egy balatoni kempingben felszedni a szomszéd sátorból egy csajt, mert nem mentem kempingezni a Balaton köré. Ezért kérdezem, hogy képzeled a dolgot.

 

(*): évi átlagban talán egy nővel ismerkedtem meg valamilyen tevékenység közben. Közülük sem volt mindegyik egyedülálló.

Előzmény: fejlodni007 (76369)
Domx007 Creative Commons License 2015.05.23 -2 0 76371

Lányok! Valaki nem venné el a szűzességemet? 

Akinek lenne kedve hozzá az írjon. dominikkiraly@citromail.hu

MultiTask Creative Commons License 2015.05.23 0 0 76370
Fontos lenne megfontolni a kerdes mogott rejlo gondolatmenetet.
Ameddig nem tudod magad felkesziteni mentalisan a csajozasra addig nem ismered magad elegge.
Ez is olyan mint minden helyzet aminek tetje van, ameddig meg nem szokod addig tudatosan kell keszulnod ra. Amikor belejottel nyilvan bagatelizalni fogod a felkeszules jelentosseget. :)
Előzmény: fejlodni007 (76369)
fejlodni007 Creative Commons License 2015.05.22 0 0 76369

Hát hogy képzelem? Gőzöm nincs, majd megtörténik úgy ahogy, kár az ilyet tervezgetni is.

Előzmény: alrgiii (76366)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!