Keresés

Részletes keresés

Dharma Creative Commons License 2001.07.28 0 0 1644
Sziasztok!

Ha megengeditek, nekem nagyon tetszik ez a vers:

Azt álmodtam... Azt álmodtam, hogy mind kihalt a földről
Az ember, és a föld csak élt tovább. Tavasszal kicsírázatak a göröngyök,
És kivirítottak a violák. A madarak vígabban énekeltek,
És gondtalanul járt a szende őz, A gólyák télre ismét útra keltek,
És százszor szebben múlt a csendes ősz. A börtönök küszöbét dudva verte,
Kivirágzottak az utcakövek, Illat tömjéne szállt áldün az estbe,
S örökre elhervadt - a gyűlölet.

Dharma

originalqszi Creative Commons License 2001.07.28 0 0 1643
Szabad vers a nő álmáról

Szeretnék férjhez menni,
Nem akarok vénlány lenni!
Mégse! Nem szeretnék minden este szeretni!
Főleg az elején, amikor ritkán van kedvem:((((
Szeretnék férjhez menni,
Saját fészkemben rendet tenni!
Mégse! Szaros gatyát mosni, inget vasalni
Nem akarok, inkább jó könyvön hasalni:))))
Szeretnék férjhez menni,
S a család jegyében jól dönteni!
Mégse! Szart se ér, ha a fizetése rejtve marad,
S az én pénzem kell, hogy legyen falat:((((
Szeretnék férjhez menni,
És családi gyerekeket szülni!
Mégse! egy évig nagy hassal, egy évig szoptatni
Szépségemet 3 évig lakásban koptatni:(((((
Szeretnék férjhez menni,
Jó családban megöregedni!
Mégse! 5 év után megcsal, ha nem előbb,
Válás, hosszú per, megalázó gyerektartás:((((
Szeretnék férjhez menni,
Pedig tudom, hogy szar, de asszony akarok lenni!:DDDDDD

Kár, hogy az élettapasztalat,
Jön, de csak egy élet alatt:(((((((

Teodor Creative Commons License 2001.07.16 0 0 1642

A RÍMKEDVELŐ BEKK

A verslábba rúgni hólyagost,
Figyeld csak a "vén" kótyagost
Száguld a pályán,
Doppingol úgymond az időmérték,
A sípot se hallja, pedig vége, idő!
Mérték.

Polly Pudlipötty Creative Commons License 2001.07.15 0 0 1641
:))) Bognár ezt magától találta ki? szerintem olyan, mintha azt mondaná: "...ennek már tutira be kell jönnie. ha ez sem segít, hogy tudjanak focizni a srácok, akkor büntiből táncórákat kell majd venniük..." ;) bár fogalmam sincs, hogy fociznak a srácok. ha jól, akkor mea culpa.

vers:

meghalt mind az őszinteség?!
azért talán mégsem
találhatsz még helyet
hol eléd áll, s kérdez:
"soha nem hazudtál?
kegyből, álnokságból?"
miért is kamuznál?
megtetted vagy százszor...

sohasem tudhatod,
más mit gondol, vagy érez
saját gondolatod
az övének reméled
kérdezhetsz akárkit
a választ megérted
biztos vagy benne?
vagy csak úgy reméled...

P.P.

Előzmény: Törölt nick (1640)
Polly Pudlipötty Creative Commons License 2001.07.12 0 0 1639
:))
be is írok, mivel látom
tök jó a fogadtatásom
hasonlóképp vélekedek,
s beírok egy szösszenetet

[ mit egy édes kislány ihletett: ]

mindig csak a föld felett jársz
ha mondandód van, nem hezitálsz
engem teljesen feltüzelsz
akkor is, ha nem rám figyelsz

nem elég, hogy jó a lelked
lenge ruhád sokat sejtet
kacér szemek,sötét vermek
végem van, és nem is sejted

sajna sok benned az előítélet,
s négy éved túl nagyra véled
tudhatnád, nem tökéletes senki
csak legyünk boldogok, 'oszt ennyi.

;))
P.P.

Előzmény: Teodor (1638)
Teodor Creative Commons License 2001.07.12 0 0 1638

Jó fej vagy te, Pudlipötty
S ha közbe fröccsöm ki is lötty'
Szemem kacag, tetszik versed
Írjál hát be, ha van merszed..
Mert jó fej vagy ám, Pudlipötty!
Előzmény: Polly Pudlipötty (1635)
Polly Pudlipötty Creative Commons License 2001.07.12 0 0 1637
köszi kedves szavaid :)
az élet néha sírni tanít
ha nevetek, szívből teszem
a bú nekem nem lételemem
Herceghalom nem lakhelyem
a vonat ott zötyögött velem
mikor versem levetettem
a papírra, szépen csendben
azóta már vár a munka
szép nagy fővárosunkba'

P.P.

Előzmény: originalqszi (1636)
originalqszi Creative Commons License 2001.07.12 0 0 1636
Én meg a Pegazusba másoltam a teodorháthakiadja:)))) összeállítást:DDD, amelnek címe:
Vers minden névre,
Az egész évben!

Messze lehet Herceghalom,
Pudlipöttyöt alig hallom,
Pedig szépen ír,
Szava néha sír:(((
Hja, mindenkit darál az életmalom:((((

Előzmény: Polly Pudlipötty (1635)
Polly Pudlipötty Creative Commons License 2001.07.11 0 0 1635
ide is bemásolom :) hátha Teodor kiadja :))

Tömeg

különböző testek, lelkek
arcvonások, tettek, trendek
mindenki néz, de kevés, ki lát
furcsa hely lett ez a világ

az utcákon, hogyha lépdelsz
ne csak cipőd orrát kémleld
koncentrálj az emberekre
tekints mindre, mint szigetre

van lakatlan, vagy lelakott
elhagyott, s fél... rengeteg
mindet nem ismerheted meg
de felfedezni élvezet

ha életed így tengeted
egyet biztos nem tehetsz
unalomba sosem fulladsz,
míg a tömeg körbevesz

belefolyhatsz akármikor
kedvedre megkeverheted
csak tudd mindig, hogy ki is vagy te,
s hogy megéred a pénzedet...

meg az előzőt is

Rezgések

az élet? tőlem kérded?
öröm, s bánat tengere
jól csinálom? van ígéret?
illúzió, nincs helyed

mik mozgatnak életedben?
pénz? karrier? dáridó?
nem tudsz nélkülük élni
ez van: a civilizáció

ne keseregj, nyisd meg magad
antenna vagy, rádió
vehetsz helyit, vagy világot
a frekvenciám kiadó

nem kell más, csak egyetlenegy
társ, ki megért, s lenyeli
mindazt, mivel kiszolgálod
lelkét, testét, kegyeit

hogyha megvan, el ne engedd
utólag már bánhatod
könnyű szex, drog, zsilettpenge
nem enyhíti bánatod

lélek-vámpír hiába vagy
ráhatásod nem lehet
karmatikus vágy, ha elkap
a gyógyírt többet nem leled

próbálkozol mindenfele
elriasztod. feladod.
lényeg, hogy tudd minden este,
holnap jön a te napod

de legjobb, ha nem is alszol
csak arra vársz szűntelen
mikor látsz egy csöpp kis tündért
kihez szíved kötheted

rádiócsendet megtörő
tűimpulzus tünemény
szemed csukva, mégis látod
ő az éltető remény

ott van biztos ő is rám vár
s egy napon, ha a sors kegyes
kezét kezembe zárhatom
lelkén lelkem nem remeg

/7 óra fele, Herceghalom magasságában ;)/

P.P.

meg ugye feljön a topic is ;)

Előzmény: Teodor (1634)
Teodor Creative Commons License 2001.07.05 0 0 1634



ÉRTITEK?

Szerkesztem már kötetem,
Ki siet, még belefér!
Legyen neve bármi furcsa
Vagy egyszerűen Elemér

Ki e pár sort nem érti
Nem baj! Az majd olvassa..
Aki beleírt, majd
Szomját ingyen olthassa..

:-))

Polly Pudlipötty Creative Commons License 2001.07.04 0 0 1633
szűnni nem tud, mindig kínoz
lehunyt szemem enyhülést hoz?
csak, ha agyam álmot termel
de még ott is vannak vermek

elnyelnek, nagy rém-fogakkal
nyugtom elszáll éjjel, s nappal
mindig itt vagy, mélyen fejemben
szívemben, lelkemben, kitörölhetetlen
P.P.

Teodor Creative Commons License 2001.06.29 0 0 1632
Irigy versike

Irigyli a Mandarint a Tök,
Az meg mondja: "randa, mint a tök!"

originalqszi Creative Commons License 2001.06.28 0 0 1631
Ablakon át hárs illata árad,
Simogatja az egész házat:)))))
Nyári est! A locsolt fű ébred,
Távolban egy bárány béget:DDDDDDDDDDDDDD
Ugatás volt! te bolondos,
Bárány bégetést a szél se hoz!!!
Nem baj! A napnak széle se látszik,
Fodra a bégetéssel játszik:DDDDDDDD
Vége megint egy nyári napnak:(((((
Figyelmet már csak a TV kaphat,
Ahol ölnek, és lőnek, folyik a vér,
Elterelve gondot, hogy kicsi a bér:(((((
Egyiptomiak rendezték a filmet,
Piramisra terelték a figyelmet,
Aztán hiradó, kisiklott egy vonat,
Egy autó a fának rohant.......
A hársilatt már álmomban ér,
Altatónak is jó a TV:DDDDDDDDDDDDDDD
originalqszi Creative Commons License 2001.06.21 0 0 1630
Nyár van, nyár!
A mai nappal már:)))
Elhúzott az eső,
Nap intette fenyegetőn:)))

Ismét kinyílnak a blúzok,
Szememmel mögéjük nyúlok,
Látom bársony pihegésük,
Hallom torkom lihegésük:DDDD

A combot még a harisnya,
Kacéran, de takarja,
De érzem villanásán,
Nem áll ellen férfi vágyán:)))

Fel, fel, fel a nyári napokra,
Figyeljünk a madárhangokra,
Tárjuk ki ablakainkat,
S utána, szippantsunk nagyokat:)))

Teodor Creative Commons License 2001.05.25 0 0 1629
KÉRDÉS

Hogy-hogy ez a topic pang?
Hol a líra, rím, a hang?

Teodor Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1628

BENT LESZTEK

Bent lesztek mindnyájan
Egy nagy-nagy könyvbe,
A sok "gratulától" lábad
Majd, víg szemetek könnybe!

Mert mi az, ami a legjobb máma:
Finom kis humor, költészet, s "káma".
Ihletett soraitok társai a bornak,
Meg is őrződtök így hát az utókornak!

:-))))


originalqszi Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1627
Hiába a nagy farok, hiába a kicsi,
Ha nincsen leány, aki fincsi:(((((
Aki odaadóan megengedi,
Hogy szétfeszítsd a lábakezit!:)))))
Ilyenkor a mosást magadnak kell végezni:(((((
Igaz, egy biztos, hogy végig tudod élvezni:DDDD
Csak egy baj van és erre vigyázz!!!!
Szőrös lesz a tenyered, s az nem király:(((DDDDDDDDDDDDD
Előzmény: Agyvezér (1626)
Agyvezér Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1626
Bocs javítva: Gatyámban a nagy farok
Agyvezér Creative Commons License 2001.05.08 0 0 1625
Gatyában hiába a nagy farok
b....ni csak akkor fogok ha akarok
Nem kell ide az erőszak elég a csábítás
bizony igazam van ez nem kábítás
Ha valaki másképp gondolja
heteróságát jobb ha megfontolja
közelebb áll hozzá a mazo sex
mint a francához a győri keksz

Agyvezér

originalqszi Creative Commons License 2001.04.19 0 0 1624
Verseinket itt, méltatni nem szoktuk,
Mert valamennyit ujjunkból szoptuk:)))))))
Mindig az a legjobb, mely a tetőn van,
Költője kap koszorút és babérban:))))))))))))
villma Creative Commons License 2001.04.19 0 0 1623

Az öreg bölcs addig bölcsült,
míg a f...a ki nem zöldült,
azóta már nem ésszel él,
agyat farokra átcserélt.
Ugra-bugra gerjedt majom
maszatolja a homlokom,
kéjmocskos lett a szerelem
geci-kalap a fejemen.
És röhög rajtam a tavasz,
a rózsák szirmán hó havaz.

(Még ez sem vers, de valahol itt kezdődik:-)

Okulásul mondom, merthogy ez a mai nap legjobb verse :-))))
Most akkor gondoljuk el, hogy milyen a többi?!!Ajaj !

originalqszi Creative Commons License 2001.04.19 0 0 1622
Farok, farok,
Mit akarok?
Tegnap láttam vadszamárét,
Pofámon folyt le a málé!!!!
Azt hittem, hogy rosszul látok!
Hát még ilyet, tudtátok?????
TV-n láttam, hogy hajtá a kancát,
Tövig nyomta belé a farkát!
A kanca pofáján majd kijött,
Gondolom közben jókat nyögött:DDDDDDDDDDD
Szóval qtya legyek, ha nem volt 80 centi!
Szerintem van egy fél liter a geci:DDDDDDDDDDDD
Átmérője min. ND65!
S milyeneket lökött!:)))))
Kicsinek éreztem magam, aprónak,
Vacak kis embernek, gyarlónak:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Előzmény: belfegor (1621)
belfegor Creative Commons License 2001.04.19 0 0 1621
Tavasz van, tavasz van!
Kibujik, mint szog a zsakbol,
A gatyambol,
a f***am...
Előzmény: belfegor (1620)
belfegor Creative Commons License 2001.04.18 0 0 1620
Nem ittam ma' negy napja,
Agyam mint a kristaly.
Uccu neki benyomom,
Ma este a "szilvat"...

Előzmény: originalqszi (1619)
originalqszi Creative Commons License 2001.04.18 0 0 1619
Házasságban inkább én főzök!
S míg a nejem mos, én nőzök:)))))
Maximum porszívózom,
S magamat vasalástól óvom,
Ha nejemnek feleselni volna kedve,
Én sose rúgnám seggbe,
Mert asszonynak élet a beszéd,
Igaz elveszi a férfi eszét,
Ezért aztán sok férfi hallga:((((
S gondolják, ki megnősül, balga:DDDDDDDDDDDD
Előzmény: Agyvezér (1618)
Agyvezér Creative Commons License 2001.04.17 0 0 1618
Jó dolog a házasság nem kell helyeselni
főzni kell az asszonyoknak nem feleselni
originalqszi Creative Commons License 2001.04.17 0 0 1617
Én Csillát csak a netről ismerem:(((
És csak pár percig égett a szívem!
Tudtam, jóval öregebb vagyok,
S nem kellenek az ilyen kalandok:((((
Pedig a férfi esze sokszor botor,
És farka ismeretlenben kotor,
Aztán már bánja, mint a qtya,
S menekülne futva:DDDDDDDDD
Igen! Mi szeretjük a rövid kalandot!
Elmegyünk, aztán emeljük a kalapot:))))))))))))DDD
Előzmény: belfegor (1616)
belfegor Creative Commons License 2001.04.17 0 0 1616
originalqszi!

Csillat nem a netrol ismerem,
Egy bulin dobogott meg tole eloszor szivem.
Sajnos nagyon be voltam rugva,
Ezert mindjart lattam volna kurva.
Erosszakossagom vegul oda vezetett,
Hogy bar tetszettem, neki megsem en kellek.
Idosebb o mar ahhoz, mondta akkor,
Hogy sekelyes, rovid kapcsolatban legyen aktor.
Azota a helyzet mar jocskan megvaltozott,
Erzem, most otthagyna csapot, papot.

Előzmény: originalqszi (1615)
originalqszi Creative Commons License 2001.04.17 0 0 1615
Csillához

Fiatal voltál, még egészen tini,
Kérdezted, mi az orgazmus, no mi????
Én mondtam neked,
Vedd elő a kezed,
Figyeld a szavamat,
S érints a hasadat,
Majd csússz lejebb,
S az ujjaddal beljebb..........
Aztán megtudtad,
Később meg is dugtak,
Sajnos én nem,
Mert ilyen a net:(((((((((((((

belfegor Creative Commons License 2001.04.16 0 0 1614
Csillához

Nem akarok az lenni,
Kinek Te engem néztél,
Nem akarok azzá válni,
Kitől csak félsz, s nem remélsz.

Én akarok az lenni,
Ki Téged forrón ölel,
S én akarok azzá válni,
Kitől terhes lesz öled.

Férjed, urad, parancsolód,
Ha kell szelíd alattvalód,
Bajaidnak hű orvosa,
Életednek sava, borsa.

De látom már, hogy veszve minden,
Hisz’ meg sem gyúlt már el is égett.
Én voltam az, ki eloltotta,
Szerelmünket megfojtotta.

Vad vagyok és könyörtelen,
Állandóan telhetetlen.
Megnyugodni akkor fogok,
Ha majd végleg földre rogyok.

Vagy ha egyszer netalántán,
Lesz, ki végre átnéz a szitán.
S meglátja bennem azt,
Ami Előtted rejtve maradt.

-belfegor (2001)

Előzmény: Oliva (1613)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!