Azt álmodtam... Azt álmodtam, hogy mind kihalt a földről
Az ember, és a föld csak élt tovább. Tavasszal kicsírázatak a göröngyök,
És kivirítottak a violák. A madarak vígabban énekeltek,
És gondtalanul járt a szende őz, A gólyák télre ismét útra keltek,
És százszor szebben múlt a csendes ősz. A börtönök küszöbét dudva verte,
Kivirágzottak az utcakövek, Illat tömjéne szállt áldün az estbe,
S örökre elhervadt - a gyűlölet.
Szeretnék férjhez menni,
Nem akarok vénlány lenni!
Mégse! Nem szeretnék minden este szeretni!
Főleg az elején, amikor ritkán van kedvem:((((
Szeretnék férjhez menni,
Saját fészkemben rendet tenni!
Mégse! Szaros gatyát mosni, inget vasalni
Nem akarok, inkább jó könyvön hasalni:))))
Szeretnék férjhez menni,
S a család jegyében jól dönteni!
Mégse! Szart se ér, ha a fizetése rejtve marad,
S az én pénzem kell, hogy legyen falat:((((
Szeretnék férjhez menni,
És családi gyerekeket szülni!
Mégse! egy évig nagy hassal, egy évig szoptatni
Szépségemet 3 évig lakásban koptatni:(((((
Szeretnék férjhez menni,
Jó családban megöregedni!
Mégse! 5 év után megcsal, ha nem előbb,
Válás, hosszú per, megalázó gyerektartás:((((
Szeretnék férjhez menni,
Pedig tudom, hogy szar, de asszony akarok lenni!:DDDDDD
Kár, hogy az élettapasztalat,
Jön, de csak egy élet alatt:(((((((
A verslábba rúgni hólyagost,
Figyeld csak a "vén" kótyagost
Száguld a pályán,
Doppingol úgymond az időmérték,
A sípot se hallja, pedig vége, idő!
Mérték.
:))) Bognár ezt magától találta ki? szerintem olyan, mintha azt mondaná: "...ennek már tutira be kell jönnie. ha ez sem segít, hogy tudjanak focizni a srácok, akkor büntiből táncórákat kell majd venniük..." ;) bár fogalmam sincs, hogy fociznak a srácok. ha jól, akkor mea culpa.
vers:
meghalt mind az őszinteség?!
azért talán mégsem
találhatsz még helyet
hol eléd áll, s kérdez:
"soha nem hazudtál?
kegyből, álnokságból?"
miért is kamuznál?
megtetted vagy százszor...
sohasem tudhatod,
más mit gondol, vagy érez
saját gondolatod
az övének reméled
kérdezhetsz akárkit
a választ megérted
biztos vagy benne?
vagy csak úgy reméled...
Jó fej vagy te, Pudlipötty
S ha közbe fröccsöm ki is lötty'
Szemem kacag, tetszik versed
Írjál hát be, ha van merszed..
Mert jó fej vagy ám, Pudlipötty!
köszi kedves szavaid :)
az élet néha sírni tanít
ha nevetek, szívből teszem
a bú nekem nem lételemem
Herceghalom nem lakhelyem
a vonat ott zötyögött velem
mikor versem levetettem
a papírra, szépen csendben
azóta már vár a munka
szép nagy fővárosunkba'
Ablakon át hárs illata árad,
Simogatja az egész házat:)))))
Nyári est! A locsolt fű ébred,
Távolban egy bárány béget:DDDDDDDDDDDDDD
Ugatás volt! te bolondos,
Bárány bégetést a szél se hoz!!!
Nem baj! A napnak széle se látszik,
Fodra a bégetéssel játszik:DDDDDDDD
Vége megint egy nyári napnak:(((((
Figyelmet már csak a TV kaphat,
Ahol ölnek, és lőnek, folyik a vér,
Elterelve gondot, hogy kicsi a bér:(((((
Egyiptomiak rendezték a filmet,
Piramisra terelték a figyelmet,
Aztán hiradó, kisiklott egy vonat,
Egy autó a fának rohant.......
A hársilatt már álmomban ér,
Altatónak is jó a TV:DDDDDDDDDDDDDDD
Hiába a nagy farok, hiába a kicsi,
Ha nincsen leány, aki fincsi:(((((
Aki odaadóan megengedi,
Hogy szétfeszítsd a lábakezit!:)))))
Ilyenkor a mosást magadnak kell végezni:(((((
Igaz, egy biztos, hogy végig tudod élvezni:DDDD
Csak egy baj van és erre vigyázz!!!!
Szőrös lesz a tenyered, s az nem király:(((DDDDDDDDDDDDD
Gatyában hiába a nagy farok
b....ni csak akkor fogok ha akarok
Nem kell ide az erőszak elég a csábítás
bizony igazam van ez nem kábítás
Ha valaki másképp gondolja
heteróságát jobb ha megfontolja
közelebb áll hozzá a mazo sex
mint a francához a győri keksz
Verseinket itt, méltatni nem szoktuk,
Mert valamennyit ujjunkból szoptuk:)))))))
Mindig az a legjobb, mely a tetőn van,
Költője kap koszorút és babérban:))))))))))))
Az öreg bölcs addig bölcsült,
míg a f...a ki nem zöldült,
azóta már nem ésszel él,
agyat farokra átcserélt.
Ugra-bugra gerjedt majom
maszatolja a homlokom,
kéjmocskos lett a szerelem
geci-kalap a fejemen.
És röhög rajtam a tavasz,
a rózsák szirmán hó havaz.
(Még ez sem vers, de valahol itt kezdődik:-)
Okulásul mondom, merthogy ez a mai nap legjobb verse :-))))
Most akkor gondoljuk el, hogy milyen a többi?!!Ajaj !
Farok, farok,
Mit akarok?
Tegnap láttam vadszamárét,
Pofámon folyt le a málé!!!!
Azt hittem, hogy rosszul látok!
Hát még ilyet, tudtátok?????
TV-n láttam, hogy hajtá a kancát,
Tövig nyomta belé a farkát!
A kanca pofáján majd kijött,
Gondolom közben jókat nyögött:DDDDDDDDDDD
Szóval qtya legyek, ha nem volt 80 centi!
Szerintem van egy fél liter a geci:DDDDDDDDDDDD
Átmérője min. ND65!
S milyeneket lökött!:)))))
Kicsinek éreztem magam, aprónak,
Vacak kis embernek, gyarlónak:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Házasságban inkább én főzök!
S míg a nejem mos, én nőzök:)))))
Maximum porszívózom,
S magamat vasalástól óvom,
Ha nejemnek feleselni volna kedve,
Én sose rúgnám seggbe,
Mert asszonynak élet a beszéd,
Igaz elveszi a férfi eszét,
Ezért aztán sok férfi hallga:((((
S gondolják, ki megnősül, balga:DDDDDDDDDDDD
Én Csillát csak a netről ismerem:(((
És csak pár percig égett a szívem!
Tudtam, jóval öregebb vagyok,
S nem kellenek az ilyen kalandok:((((
Pedig a férfi esze sokszor botor,
És farka ismeretlenben kotor,
Aztán már bánja, mint a qtya,
S menekülne futva:DDDDDDDDD
Igen! Mi szeretjük a rövid kalandot!
Elmegyünk, aztán emeljük a kalapot:))))))))))))DDD
Csillat nem a netrol ismerem,
Egy bulin dobogott meg tole eloszor szivem.
Sajnos nagyon be voltam rugva,
Ezert mindjart lattam volna kurva.
Erosszakossagom vegul oda vezetett,
Hogy bar tetszettem, neki megsem en kellek.
Idosebb o mar ahhoz, mondta akkor,
Hogy sekelyes, rovid kapcsolatban legyen aktor.
Azota a helyzet mar jocskan megvaltozott,
Erzem, most otthagyna csapot, papot.
Fiatal voltál, még egészen tini,
Kérdezted, mi az orgazmus, no mi????
Én mondtam neked,
Vedd elő a kezed,
Figyeld a szavamat,
S érints a hasadat,
Majd csússz lejebb,
S az ujjaddal beljebb..........
Aztán megtudtad,
Később meg is dugtak,
Sajnos én nem,
Mert ilyen a net:(((((((((((((