Keresés

Részletes keresés

Ilhilla Creative Commons License 2015.06.08 -4 0 92310

Nem illenek össze.

Előzmény: mammamia28 (92309)
mammamia28 Creative Commons License 2015.06.08 0 0 92309

... és tényleg együtt van a Dóri Au-val :)

kelso82 Creative Commons License 2015.06.07 0 0 92308

Demcsak valoban g3cibB volt,h klasszikust idezzek.

en a karaszrol azt sem tudtam,h kicsoda. Ugyan ismertem egy karaszt, annak idejen az egyik osztsalytarsam volt:D

 

abban egyebkent tokre igaza volt, amit sebestyennek uzent. Azert barki, csak o ne haborodjon fel az ilyenen es amatorozze le a kollegat. Mert a karasz altal emlitett golyataboros eseten kivul ott van az egervary-s ugy is...

szoval balazska jobban tette volna ha kussol ebben a szituban.(egyebkent birom,mint tvs musorvezetot.)

Előzmény: Vitéz Hárshegyi Félix (92307)
Vitéz Hárshegyi Félix Creative Commons License 2015.06.07 -1 1 92307

Kárász, Demcsák, ezekre a nevekre nekem még mindig rá kell keresni, ha be akarom azonosítani, hogy melyik a fiú, melyik a lány.

 

De azért lassan memorizálom, mióta Alekosz kiemelte őket a szürkeségből, egyre híresebbek lesznek.

 

http://velvet.hu/gumicukor/2015/06/06/karasz_robert_durvan_visszaszolt_sebestyen_balazsnak/

 

Egyébként az interjúban szerintem a nő volt szemtelenebb és lenézőbb, a másiknak van egy eredendő flegma stílusa, amit nem biztos, hogy teljesen komolyan kell venni.

 

Még korrektnek is mondható, hogy nem tolta át a felelősséget a női versenyzőre, hanem magára vállalta, mint a cikkben is olvasható.

kelso82 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 92306

Azt olvastatok,h orban rehal is beszolt demcsaknak a facen?

nem lepodnek meg ha nyalasbol kirugnak a zsuzsikat:D

 

egyebkent ebben a cikkben azt is olvastam,h alek mondta,h o barkit tud szorakoztatni a nep egyszeru gyermeketol a miniszterelnokig:)

Megemlitette azt is, h orban viktor is idezte mar ot, ezert biztos benne,h o is nezte a vv4et:DD

Egyebkent erre tenyleg emlekszem, kb pont a vv4 utn vagy kozben egy parlamenti felszolalasaban elhangzott a "mindig minden korulmenyek kozott", csak alekosz ezek szerint azt nem tudja,h ez egy elofordulo kifejezes a magyar nyelvben:D

tehat ha valaki hasznalja meg nem biztos,h ot kivanja idezni.

De az teny,h ez orbantol pont kb abban az idoban volt amikor divatba jott alek reven.

de akkorids nevetseges a feltetelezes...

mammamia28 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 92305

Múltkor a Fésüs Nellyt, meg a Kárász barátnőjét hívták be a Mokkába és az volt a téma, hogy létezik-e a tökéletes férfi, mk. nő azt bizonygatta, hogy az ő párjuk az. 

Van az a pénz...

Előzmény: Ilhilla (92304)
Ilhilla Creative Commons License 2015.06.06 -3 0 92304

Kárászt láttam a "Hal a tortán" előzetesében szerepelni. Abban a néhány másodpercben is rettenetes volt, pedig nem akárkikkel hozta össze a sors szerkesztő.

Bunkóságát nem enyhíti a celebek között szervezett "add a mackódat" (vagy mi a csuda) jótékonysági kezdeményezés sem.

Előzmény: Furnace.Creek (92301)
mammamia28 Creative Commons License 2015.06.06 0 0 92303

Amit ehhez lehetett írni, azt már leírtam, a többi nem tűrné a nyomdafestéket...

Előzmény: Ilhilla (92299)
Mackóbogár Creative Commons License 2015.06.06 -1 1 92302

Kárászon nincs mit csodálkozni, gyárilag így van összerakva, született bunkó :-)

Előzmény: Furnace.Creek (92301)
Furnace.Creek Creative Commons License 2015.06.06 -1 0 92301

Tuti, hogy Reni is motiválta őt! Fannikának és Reninek azonnal szerezni ingyen jegyet az első sorba!

 

Még egy szó a másik témához. Kb. fél éve láttam ezt a Kárászt kérdezősködni korán reggel már nem emlékszem kit, de ott is abszolút lekezelő/bunkó volt. Szerintem marhára nyeregben érzik magukat!

Előzmény: Ilhilla (92300)
Ilhilla Creative Commons License 2015.06.06 -3 0 92300

Még a végén nagyobb "színésznő" lesz, mint VV Reni! :-)

(Lehet, hogy Renit azóta -a hír hallatán- már megütötte a guta?)

Előzmény: Ilhilla (92299)
Ilhilla Creative Commons License 2015.06.06 -3 0 92299

Ehhez mit lehet írni?

 

http://www.modellbook.hu/modell-book/kiemelt/229-vv-zsuzsa.html

 

..."színinövendék", neki legalább lesz róla papírja is?

Előzmény: mammamia28 (92288)
Ilhilla Creative Commons License 2015.06.06 -3 0 92298

Olvastam, hogy Demcsák már "belátta", newm viselkedett helyesen az interjú alkalmával, ám Kárász épp az ellenkezője, facebook oldalán pl. próbálja magyarázni a magyarázhatatlant, az őt -szakmai körökből is- ért kritikákkal szemben.

 

Alekosz szerintem hiába köti ki, hogy csak a két nagy ker. tv.-n akar műsort, úgy gondolom, nem lehetne vele bírni, ha pl. felkérték volna egy "Szelfi"-hez hasonló műsorba, vagy esetleg a BeleValó vezetésére a kábelcsatornán.

Előzmény: Furnace.Creek (92296)
crossfire1 Creative Commons License 2015.06.06 -1 1 92297

Érdekes, hogy mindenki a TV2 reggeli interjún van kiakadva, de azon senki, hogy Fridi próbálta őt rávezetni arra,

 

erre reagáltam, h miért nem Fridin akadtak ki az emberek. neki sokban igaza volt.

Demcsák meg Kárász amúgy is a borzalmas kategória, sokan utálják őket pont amiatt, ami ebben az Alekosz-beszélgetésben megmutatkozott: beképzeltek, sznobok, ráadásul nincs mire, mert felkészületlenek is.

 

Előzmény: Furnace.Creek (92296)
Furnace.Creek Creative Commons License 2015.06.06 0 0 92296

Nem Fridit támadtam, sőt szerintem ő az aki a legnormálisabban közelítette meg az utóbbi időben mindazt ami Alekosz (vagy példának okáért Baukó Éva) problémája. Nekem Alek hozzáállása nem tetszett. Olyan nincs, hogy vagy a két nagy ker. csatornában ugrálok, vagy semmit nem csinálok. Ebből látszott, hogy igen komoly gondok vannak ott abban a fejben amit nem egy TV csatorna programigazgató, hanem egy szakember (pszichiáter) tudna csak megfelelően kezelni. Megint össze vissza beszélt amúgy ha valaki figyelt is arra amit mond, és nem csak röhögött rajta. Pl. Fridit is kényelmesnek (ergó lustának) titulálta az összezárásos műsorban látottak alapján. Ezzel adva azonnal magának önigazolást. Demcsák hiába próbálta megvilágítani, hogy Fridi pont hogy munkamániás. Vagy amikor elmagyarázta, hogy az ő befekteteései azért voltak jók mert a jegybanki alapkamat mostanában csökkent, annak se volt se füle se farka. A rizikós befektetések(mondjuk részvények, vagy "Questor / Kun mediátor Marcsika") kockázatának semmi köze az aktuális alapkamathoz. Az is csak a szokásos Alekosz féle hallotam valamit innen-onnan (filmekből) és most adom az ívet, hogy mekkora vagány motoros vagyok.

Előzmény: crossfire1 (92295)
crossfire1 Creative Commons License 2015.06.06 -1 1 92295

még annyit, h sztem se kellene Alekosz tévés pályáját erőltetni. azért, mert benne ennyi van, amennyit láttunk. a VV-ban szórakoztató volt, de ehhez az kellett, h újdonság volt, egy jelenség, valamint a játékostársai is érdekesek voltak (pl. Évával a hülyéskedéseik). ugyanez már nem érdekes, már láttuk, jutalmaztuk (hisz győzött).

a másik oldal, viszont, ha Berki meg Győzike képernyőn lehetett, akkor hülyeség Alekoszt támadni.

Előzmény: Furnace.Creek (92292)
crossfire1 Creative Commons License 2015.06.06 0 2 92294

azért nem Fridit szidják az emberek, mert ő intelligensen csinálta, érvekkel, magyarázattal. ő készült a vendégéből, utánanézett, stb. ez az, ami Demcsákéknak nem megy.

Előzmény: Furnace.Creek (92292)
Furnace.Creek Creative Commons License 2015.06.06 0 0 92293

Aurélió jól beszél németül, gondolom így most ő a "stricije". Ez lenne a megoldás?

Előzmény: ajika01 (92289)
Furnace.Creek Creative Commons License 2015.06.06 0 0 92292

Pont ez az, hogy senki nem fogja őt hagyni, hogy ámokfusson a TV-ben. Elég az amit a youtube-ra feltöltöget. Majka egyébként tökéletesen mondta: Egy gyakolró hülye! Érdekes, hogy mindenki a TV2 reggeli interjún van kiakadva, de azon senki, hogy Fridi próbálta őt rávezetni arra, hogy ez a sültgalamb várás nem lehet életcél egy fiatal embernek, próbálta rávezetni hogy kezdjen el tanulni (A meglévő 8 általánosa után) levelezőn letenni egy érettségit sokaknak még munka mellett is megy, vagy hogy keressen valami szakmát amit kitanulna, amin elindulna az életben, de Alekosz erről hallani sem akart. Ő csak a médiában - TV-ban képzeli el magát. Sőt közölte, hogy a TV2 és az RTL Klub kivételével más csatorna szóba sem jöhet! Ezt nem is érettem. Azzal nem vitatkozom, hogy nincsenek megtakarításai. Ellenkező esetben már rég újra vagyonőrödne, Sőt én pont azt számolgattam, hogy teljesen "minimalista" életet él ha úgy vesszük. Hiszen nem csinál semmit. Csak eszik, iszik, TV-zik.

Előzmény: Ilhilla (92291)
Ilhilla Creative Commons License 2015.06.06 -3 0 92291

Alekosz pár éve nyert 12 millió Ft. készpénzt, + amit a másik két show műsorért kapott, + szereplés a Frizbiben, + bulvár cikkekért kapott pénz, + haknizott és járt zenélni. Szóval összejöhetett neki jó pár millió, cserélnék vele de csak anyagilag). A szülei házában él, gondolom nem sokkal kell a rezsihez hozzájárulnia és a nyeremény-lakását is kiadta, szerintem nem kevés összegért.

Azt hiszem, van mit a tejbe aprítania van miből hamburgert vennie és henyélni, várni a sült galamb repülését! :D

 

Sok olyan "celebünk" van, akik hasonlóan élnek, csak ők másokkal tartatják ki magukat és nem a kínaiba járnak, a szépségszalonos számláikat sem ők fizetik.

 

Alekosz megmondta: "őt el kell indítani és hagyni", sajnos az Rtl és Hajdú Péter is túlértékelte a képességeit és nagy lovat adtak alá.  

Előzmény: Furnace.Creek (92290)
Furnace.Creek Creative Commons License 2015.06.05 0 0 92290

"Dopeman durván beszólt Demcsákéknak"

 

Na a másik díszpinty aki imád "dolgozni". :--)))))

 

Én direkt megnéztem a teljes Fridi műsort és csak utána a Demcsák féle reggeli adást. Az valóban igaz, hogy a két műsorvezető lehetett volna kicsit kedvesebb, de gondolom ők nem látták a full adást, csak kiragadták ezt a "Maga egy lusta ember" dolgot és erre építették fel az egész riportot. Ami mondjuk tökéletesen igaz is. Alekosz a teljes VV-t is végig lustálkodta 6 hónapig egy pohárral a kezében. Elképesztő a pali. Meg van róla győződve, hogy a médiában úgy működnek a dolgok, hogy ő majd kap egy műsort ahol szabadon ámokfuthat. Ennyire egy programigazgató sem hülye. Maximum akkor fog a TV-be kerülni (mint ahogy most is történt Fridi esetében) ha majd ismét használni akarják öt. Kb. ugyanaz mint Baukó Éva. Más munkáról hallani sem akarnak mint a TV-ben való bohóckodás. Pedig Évikét én el tudnám képzelni mondjuk a Tesco pénztárban. Amúgy azon agyaztam mennyibe kerülhet Alekosz egy napja. Tesco kínai kaja ebédre, 2-3 liter benzin, egy hamburger vagy pizza vacsorára, egy üveg pálesz + havi villany/vísz számla.

Előzmény: Cambiasso87 (92264)
ajika01 Creative Commons License 2015.06.05 0 0 92289

Nem is tudom mit gondoljak errol .....

 


Aurelio O. Caversacciojúnius 3., 14:01 · 

OutlawBerlin🇩🇪😎😏

 — Dóra Török társaságában.

 

mammamia28 Creative Commons License 2015.06.04 -2 2 92288

Ha valami tingli-tangli darabba berakják statisztaként, pusztán azért, mert jól mutat egy lenge kis ruhában, akkor azt mondom, egye-fene, megtetszett valamelyik színházi embernek, de ez a darab nem erről szól...

Előzmény: crossfire1 (92285)
crossfire1 Creative Commons License 2015.06.04 -2 0 92287

azért eddig olyanokat válogatott be Szirtes, akiknek volt közük a színpadhoz. (énekeseket pl.)

Előzmény: Vitéz Hárshegyi Félix (92286)
Vitéz Hárshegyi Félix Creative Commons License 2015.06.04 -3 1 92286

Az egész csak arról szól, hogy ennél a színháznál is megpróbálják Szirtes Tamás egyik (egyébként bevált) receptjét átvenni: végy egy celebet, adj neki egy szerepet, csinálj egy kis hírverést is hozzá, hátha sikerül több nézőt becsábítani.

 

Nem számít, ha a celeb nincs épp hivatása magaslatán, lényeg a marketing.

 

Nyilán nem VV Zsuzsát akarom leszólni (pláne miután csak addig néztem az összefoglalókat, amíg ő játékban volt), de neki a beszédtechnikáján van még mit finomítani, noha a mesemondás jól állt neki, csak az még kevés a színházhoz.

Előzmény: Ilhilla (92278)
crossfire1 Creative Commons License 2015.06.04 0 2 92285

el sem tudom képzelni, ki vesz jegyet erre a darabra...

Előzmény: mammamia28 (92284)
mammamia28 Creative Commons License 2015.06.04 0 4 92284

Ezt semmivel nem tudják sem megindokolni, sem hitelessé tenni magát a személyt...

 

Aki ráosztotta ezt a szerepet (vajon ki?), miből gondolta, hogy ez a nő akkora őstehetség, hogy egy ilyen témájú monodrámát feltétlenül neki kell eljátszania? 

Előzmény: Ilhilla (92283)
Ilhilla Creative Commons License 2015.06.04 -3 0 92283

Háááát igen! Ezt csak úgy lehet cáfolni, ha nagyon-nagyot alakít, mert a darab élőben megy, nem lehet felturbózni, átalakítani mint az éneklést.

Nem ismerem a képességeit, csak amit a belinkelt műsorvezetésből hírolvasásból és a streamen látott mesemondásból láttunk, utóbbi jó volt.

Előzmény: mammamia28 (92281)
crossfire1 Creative Commons License 2015.06.04 0 0 92282

a RTL törölte a régi FB oldalát (VV Alekosz hivatalos oldala vagy ilyesmi néven ment), mikor átment a tv2-höz. azon volt van 60 000 lájk. de amúgy mindegy, nem FB lájkokból él az ember...

Előzmény: Ilhilla (92277)
mammamia28 Creative Commons License 2015.06.04 0 0 92281

Nem tudom, hogy kinek a fejéből pattant ki az ötlet, hogy ezt a darabot egy valóság show szereplővel játszassák el, de még a gondolat is méltatlan ehhez a témához...

Előzmény: Ilhilla (92280)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!