Keresés

Részletes keresés

Qupec Creative Commons License 2005.01.30 0 0 119
King, mondén, texán, strasszer cseréje és eladása is érdekel.
MZ5 Creative Commons License 2005.01.30 0 0 118
illetve a debreceni pergő is bejátszik a fésüsnél
Előzmény: MZ5 (117)
MZ5 Creative Commons License 2005.01.30 0 0 117
nagyjából magam is ugyanezeket gondoltam,keletiXpáva
a fésüs az sok minden lehet ,de eléggé régi tipusu komáromira emlékeztet,ja ha valakit érdekel nek régi ujságok van belőle eladó szerény áron
Előzmény: doves (115)
Qupec Creative Commons License 2005.01.30 0 0 116

Sziasztok!!!!

Már régen kiskunfélegyházi galambokat keresek. Nekem postáim és hús-keverék galambjaim vannak.Ha tudtok ilyen galambokat akkor légyszives közöljétek velem. Előre is köszönöm.

doves Creative Commons License 2005.01.21 0 0 115
Szia!

A fésűs engem leginkább alföldi-kőrösi keringőre emlékeztett, de annyira haloványan hasonlít rá, hogy valamilyen ahhoz közel álló fajta is lehet. A másikat sem igazán ismerem fel, emlékeztet halványan a régi pávagalambra a testformája (a színe viszont nem), de láttam már hasonló felépítésű galambokat keleti pergő néven...
Szóval akár a fentiek is lehetnek, de akár keresztezett állatokként is eltudnám képzelni őket.
Előzmény: CitCat (114)
CitCat Creative Commons License 2005.01.20 0 0 114

Sziasztok!

Szerintetek miyen fajta ez a két galamb?

Attiska Creative Commons License 2004.11.17 0 0 113
MZ5,

Nekem is küldj légyszi (kis)galambos képeket. :)
Előzmény: MZ5 (109)
doves Creative Commons License 2004.11.16 0 0 112
Szia!
Az utóbbi időben már nem láttam ilyet, másféle levehetős jelzőgyűrűt azonban szerintem a szakboltokban (pl. MGKSZ, más nem jut most az eszembe) tudnak adni.
Előzmény: timpa (111)
timpa Creative Commons License 2004.11.15 0 0 111
Sziasztok! Ki tud segíteni nekem? Hol lehet spirál jelzőgyűrűt kapni?
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.20 0 0 110
Jó! Köszi!
Előzmény: MZ5 (109)
MZ5 Creative Commons License 2004.10.20 0 0 109
Na meguntam,hogy nem birok feltölteni,küldök képet ha kell.
Előzmény: MZ5 (108)
MZ5 Creative Commons License 2004.10.20 0 0 108
galamb
Előzmény: MZ5 (107)
MZ5 Creative Commons License 2004.10.20 0 0 107
galambocska
Előzmény: MZ5 (106)
MZ5 Creative Commons License 2004.10.20 0 0 106
Itt egy kis galamb
Előzmény: Törölt nick (104)
timpa Creative Commons License 2004.10.20 0 0 105

A galamb is olyan mint az ember. A gyerek sem tud járni rögtön, nos a galamb is csak egy bizonyos kor után tud repülni addigra meg már majdnem felnőtt nagyságú.

Előzmény: Törölt nick (104)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.20 0 0 104

Mindenhol vannak galambok, de mind nagy. Vagy addig nem repülnek, amíg meg nem nőnek?

Előzmény: MZ5 (103)
MZ5 Creative Commons License 2004.10.20 0 0 103

Hol akarsz látni ?

 

Küldjek fképet?

Előzmény: Törölt nick (102)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.20 0 0 102

Sziasztok!

Azt szeretném kideríteni, hogy miért nem látni kicsi galambokat? Rengeteget látni, de mind felnőtt.

???

microdrive Creative Commons License 2004.10.06 0 0 101
Telefonszámot meg tudsz adni amit a vásár ideje alatt hívhatok mert akkor meg tudnám hogy helyileg hol lesztek....andalúz színben érdekelne...üdv
Előzmény: doves (100)
doves Creative Commons License 2004.10.06 0 0 100

Velem együtt fog jönni a srác, nem az enyémek...

Egyébként van neki andalúz, feketék, feketetarkák, néhány tükrösfarkú, nem tudom most éppen melyiket hozza. Van egy másik srácnak fehér pávája, nem tudom őjön-e, vagy esetleg küld-e fel galambokat (ha érdekel, akkkor biztosan küld).  Emlékeim szerint 2000 HuF környékén szokták adni darabját.

Előzmény: microdrive (99)
microdrive Creative Commons License 2004.10.05 0 0 99

milyen pávagalamokat hozol (szín...) lehet érdekelne??? és kb mennyibe kerülnek....köszi

 

Előzmény: doves (98)
doves Creative Commons License 2004.10.05 0 0 98
A hétvége időjárásáról nem tudtok valamit? Ugyanis készülnénk Monorra elég nagy mennyiségű galambbal és díszbaromfival, de a kb. 200km-es távolságot csak jó időben lenne érdemes meglépni. Vinnénk többféle fajtát is, aztán csak remélni tudom, hogy lesznek vevők is. Pávagalamb, kiskunfélegyházi keringő, mondén és karrier biztosan lesz (itt kicsit off, de vinnénk fel wyandotte fiatalokat is) nálunk, de lehet jön a lahorás kolléga is.
Előzmény: microdrive (93)
CitCat Creative Commons License 2004.09.30 0 0 97

Köszi a választ!

Nekem úgy tűnik, hogy fiú és lány, de mindenképpen megkérdezem a tenyésztőjét.

Előzmény: doves (96)
doves Creative Commons License 2004.09.28 0 0 96
(folyt.)

A legbiztosabb az lenne, ha valami tapasztaltabb ismerősödtől személyes tanácsot is tudnál kérni, ő sokkal könnyebben elmagyarázhatná a gyakorlati tanácsokat.

Előzmény: doves (95)
doves Creative Commons License 2004.09.28 0 0 95

Szia!

Ez nem igazán fajta, sokkal inkább kor függő. Egy néhány hónapos (mondjuk 6 hónaposig) madár nemét csak a felépítéséből, fejének formájából (mondjuk úgy durvaságából) lehet leginkább megállapítani; amelyik durvább fejű, az általában hím. A viselkedés is áruló lehet, az arrogáns madarak rendszerint hímek, a visszahúzódók pedig tojók. Ivarérettnél már könnyebb, mivel a turbékoló, "forgó" galamb a hím. A tojó általában csendesebb, magasabb hangú. Ezeket nem igazán lehet így biztosan leírni, sok módszer csak gyakorlattal sajátítható csak el.

A

Előzmény: CitCat (94)
CitCat Creative Commons License 2004.09.25 0 0 94

Sziasztok!

Bocs, hogy közbeszólok, de meg szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet megállapítani egy pávagalamb nemét? Van két vörös színűnk és vennék nekik egy-egy párt, de nem tudom milyen nemüt. És érdekelne, hogy tenyészt-e közületek valaki fekete farkú fehér pávagalambot?

 

microdrive Creative Commons License 2004.09.19 0 0 93
na galambtenyésztők senki sincs internet közelben ha igen akkor az írja meg miket tenyészt...köszi...pávagalamb különösen érdekel...
doves Creative Commons License 2004.09.14 0 0 92

Mielőtt még végképp a feledés homályába veszne, felhozom a topicot...

Valaki csak volt a hétvégi monori börzén? Állítólag tele volt gyenge minőségű madarakkal, de szeretnék hallani olyan valakitől is információkat, aki ténylegesen ott is volt, és nemcsak másodkézből szerzettek az infoi, mint nekem.

Üdv

microdrive Creative Commons License 2004.09.03 0 0 91
halihó jössz monorra esetleg???????tel számot tudsz adni pávagalamb érdekelne!!!!!!
Előzmény: kmartin (81)
MZ5 Creative Commons License 2004.08.22 0 0 90

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!