Keresés

Részletes keresés

zlota Creative Commons License 2018.05.04 0 0 1

A kis garázs kb 2/3 részét lehet csak kihasználni, és a gép is kilóg.

Ugyanis kiállásnál az az algoritmus fut le, hogy hátra leáll, felpörgeti a késeket, még hátrébb tolat majd elkezdi kikerülni a dokkolót.De ez a hátra tolatás sajnos nem kalkulál egy ki épülettel a dokkolóra. Így annak az sarkát találja el.Ekkor hátrébb tolat , viszont ott már egy fa van körbekerítve, így azt találja meg nem pedig körbemegy.Persze így is biztosan nyírna, csak inkább a gyári algoritmust kellene követni.

Így holnap előrébb viszem a garázst.... így több hely lesz a fa és a garázs között. Viszont a kis garázsból kilogó gép hátulját sem szeretném, hogy ázzon így oda mindenképpen egy kis lemez féltetőt kell tennem aminek nincsen alátámasztása, csak a külső oldalán

 

-Tsunami- Creative Commons License 2018.05.04 0 2 0

Nekem ez lett a garázsa.

Előzmény: zlota (-)
zlota Creative Commons License 2018.05.04 0 0 topiknyitó

Kis előzmény:

Most vettem egy robotfűnyírót (Robomow RL 2000) és most próbálom telepíteni. Már kb 1 hetet elkísérleteztem vele. Több hibába is belefutottam pl a fák kerülésével kapcsolatban, vagy pl a jeladó kábel típust is meg kellett kérdeznem... mert drágállottam a gyárit!

 

Most itt tartok:

 

Ismét eltöltöttem vele pár órát, és azt már talán mondhatom, hogy jó lesz ez... csak iszonyat nehéz a bonyolult kertekben jól telepíteni egy ilyen gépet! 

Ráadásul rendes gazda szerintem fedett helyen tárolja. Így garázst kellett hozzá készítenem. Igazából fűvet még mindig nem nagyon nyírt, csak az időmet

vitte el. A garázs pedig túl nagy lett- mert előrelátó voltam és nem akartam, hogy ráverjen az eső. De így meg oda jutottam, hogy nem tud kiállni, csak ütközéssel. Kintebb kell raknom a dokkolót, és féltetőt csinálni a kis garázsból...

folyt köv.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!