Keresés

Részletes keresés

P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 221
nagyon jó kiállású kis dínó :-)
Előzmény: cannonball (219)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 220
Én Veresegyházon lakok, tőletek nem messze.
Biztosan mind songariai, nem lehet, hogy több a pokoli cselőpók?

Előzmény: pre-digitalis (218)
cannonball Creative Commons License 2010.10.08 0 0 219
Zöld gyík még a nyárról...
pre-digitalis Creative Commons License 2010.10.08 0 0 218

Dunakeszin éldegélek most. Itt a parkok és a kertek tele vannak az üregeikkel. Aztán ősszel kezdenek nyomulni a házakba telelni. De eredeti élőhelyem (Polgár) közelében (Görbeháza) szintén lehet vele találkozni. Szerencsére sokkal gyakoribb, mint az sokan vélik.

Te merrefelé számolod a pókszemeket?

 

Előzmény: P*istD (214)
georch Creative Commons License 2010.10.08 0 0 217
Engem ugyan nem riaszt el! Csak éppen nincs időm kimenni sehova... :/
Előzmény: emceje (215)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 216
bassz,, erre nem gondoltam, csak ösztönözni akartam őket.
eztán gyengébbeket teszek fel ;-)
Előzmény: emceje (215)
emceje Creative Commons License 2010.10.08 0 0 215
"jelenleg úgy néz ki, mint ha magamnak nyitottam volna, pedig NEM! :-)"

Lebuktál;)

Amilyen tuti kis kepeket teszel be altalaban, elriasztod a kezdoket;)
Előzmény: P*istD (212)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 214
sirály lett!
merre felé laksz, hogy annyira sok van belőlük?
Előzmény: pre-digitalis (213)
pre-digitalis Creative Commons License 2010.10.08 0 0 213

Na jó! Mea cool-pa mert már korábban volt. Egy kis szongáriai.

Egy késő őszi estén betévedett a lakásba, mert felénk annyi van mint a roseb. Az íróasztalon állott modellt. vaku nélkül az állólámpa fényénél készült a kép. Sigma 105-vel. Kompozíciós szempontból nem remekmű, igazából az új Manfrotto mákró sinemet próbálgattam véle.

 

P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 212
háát, köszi.
azt hittem népszerűbb lesz ez a topik, de nagyon leálltatok a képekkel ;-)
jelenleg úgy néz ki, mint ha magamnak nyitottam volna, pedig NEM! :-)
Előzmény: zootyka (210)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.08 0 0 211
Kösz a tippet:-)
Kipróbálom amint lesz fotógén élőlny a közelben:-)
Előzmény: P*istD (208)
zootyka Creative Commons License 2010.10.08 0 0 210
Nagyon ott van.  :)
Előzmény: P*istD (209)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 209


Napsütéses szép reggelt mindenkinek!
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 208
mindent lehet, csak akarni kell!
kérd el nagymama szódásüveg szemüvegét és tedd teljes zoomnál a objektíved elé, majd menj közel a témához és fókuszálj.
jó erre a célra, hogy tapasztald a makró hatást egy irodai nagyító lencse.
ha ezzel sikert értél el akkor lehet feljebb lépni egy minőségibb close up előtét irányába.
Előzmény: Törölt nick (207)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 207
:O
Nem semmi....ez az a pont ami nekem nem fog soha sikerülni:-)
Max ha beújítok egy új gépet...ahhoz pedig pénz kell, a pénzhez meg melózni...munka meg sehol:-(
Na de mostmár csak-csak akad:)

Előzmény: P*istD (202)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 206
P*istD Creative Commons License 2010.10.07 0 0 205
régi csont már, de köszi :-)

Előzmény: apaf3j (203)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 204
Gyönyörű! :)
Előzmény: P*istD (198)
apaf3j Creative Commons License 2010.10.07 0 0 203

A mindenit, milyeneket tudsz te! Nagy-nagy grat!

Előzmény: P*istD (198)
P*istD Creative Commons License 2010.10.07 0 0 202
P*istD Creative Commons License 2010.10.07 0 0 201
ez olyan bögöly, mint greeny anyóé
Előzmény: Törölt nick (200)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 200
Wáóóóó :O
Ez nagyon tetszik!
Előzmény: P*istD (198)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.07 0 0 199
Csak nézem...........és nézem.................
Előzmény: P*istD (198)
P*istD Creative Commons License 2010.10.07 0 0 198
ááá de nagyot tudnak ezek csípni!

Előzmény: greeny manó (195)
P*istD Creative Commons License 2010.10.07 0 0 197
nagyon szívesen!
Előzmény: mepisz (189)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 196

Ez pedig egy csiguszaurusz koponyája? XD

 

 

 

 

 

   Gyerekbéka áradáskor a járdán...

Előzmény: Törölt nick (194)
greeny manó Creative Commons License 2010.10.07 0 0 195
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.07 0 0 194
Hát a csiguszok már csak ilyen agresszív fajták... meg kell hagyni jó nagy dög volt:-D
Előzmény: Törölt nick (184)
greeny manó Creative Commons License 2010.10.07 0 0 193
Ez aranyos:-)
Előzmény: P*istD (155)
mepisz Creative Commons License 2010.10.07 0 0 192
Így igaz.
Előzmény: mepisz (189)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!