Keresés

Részletes keresés

O1G Creative Commons License 2021.09.20 -3 1 67440

" Csak én nem feltétlenül gyűlölök mindenkit, aki ilyesmire adja a fejét. "

Ez különbség köztünk. Én igen! Menjen el dolgozni és éljen abból. Sem pártnak, sem egyháznak nem adnék SEMMIT! Éljen meg a támogatóiból!

Illenek a sorba...

Az a feneség, hogy a regnáló hatalom a bántó.

Világ életemben a hatalom birtoklóival szembe mentem. De annak tudnék örülni, ha a jelenlegi vezető pártot eltakarítanák!

Egy nick váltás után majd szidom a majdani vezetést. Nem dicsőítve utólag sem a mostani szemeteket.

Nem szeretnél ilyeneket látni. Sajnos......

De toleráns vagyok!!! Látod veled is megtudjuk vitatni.

De a politikusokkal soha nem leszek toleráns! Főállásban megélhetés szerűen nem engedném művelni.

Előzmény: csíkos-háTTú (67438)
Zarándi Creative Commons License 2021.09.20 -1 2 67439

Egy biztos, ilyen néven írogatni számomra elfogadhatatlan és egyben szégyenkeznék is, hogy kettő éve beszólók mindenkinek ezen a néven.

Szerintem lefőtt a kávé ezzel poénkodni.

Először még elment egy darabig, de napjainkba inkább debilis kicsengése van.

Előzmény: csíkos-háTTú (67438)
csíkos-háTTú Creative Commons License 2021.09.20 0 2 67438

Azt nem állítom én sem, hogy barátaim/kedvelt embereim között politikusok vannak. Nyilván nem véletlen ez nálam sem. Csak én nem feltétlenül gyűlölök mindenkit, aki ilyesmire adja a fejét. Noch da zu még beszélgetni is tudok velük, ha nem is tartom őket a barátaimnak. Persze vannak kivételek, mint mindenhol.

 

Csak tudod, nem elég olyannak lenni, olyannak is kell látszani. A mostani hozzászólásaid meg illenek egyfajta sorba. Szóval...

 

Én csak azért írtam be, mert nem szeretnék mindenhol ilyen negatívdolgokkal találkozni, ne haragudj.

Előzmény: O1G (67437)
O1G Creative Commons License 2021.09.20 -2 0 67437

Az én megnyilvánulásaim csak az általános politikai utálatról szól. Köze nincs a kampányhoz.

Azt nem mondom, hogy a kampány erősödése nem erősíti fel az ilyen irányú megszólalásaimat.

Előzmény: csíkos-háTTú (67435)
O1G Creative Commons License 2021.09.20 -2 0 67436

Szeresse őket a gyomorrák.

Nem gondolkodtam a sorrenden. Biztos tudat alatt  van olyan is.

Mindenki elismerőleg emlegeti Árpi bácsit is. Én őt sem! Eszembe jut, hogy F. Flóri elleni eljárást is megakasztotta. Tudom, hogy ez nem jó kifejezés ez esetben, de jól van ez.

Előzmény: Zarándi (67434)
csíkos-háTTú Creative Commons License 2021.09.20 0 2 67435

Jézusom, mi ez itt?

Kitört a kampány?

Ha már most ez van, mi lesz itt később?

Nem kellene lealacsonyodnunk erre a szintre, szerintem...

 

---------------------------------------------------

 

Más!

Szombat este volt egy ünnepség Szolnokon, aki még nem olvasta volna:

https://www.szoljon.hu/kozelet/helyi-kozelet/atadtak-a-teruleti-prima-dijakat-szolnokon-3855353/

 

Minden jelöltnek, és díjazottnak szeretnék itt is gratulálni!

Zarándi Creative Commons License 2021.09.20 -1 2 67434

Minden politikust (tolvajt) szívből utálok

 

Ez így rendben is lenne, ha Gyurcsány vagy Szanyi nevekkel is írnál és utálattal beszélnél róluk. Mivel ezt nem teszed, ezért arra gondolnak a fórumozók, hogy őket viszont szereteted és közéjük tartozol.

O1G Creative Commons License 2021.09.19 -2 0 67433

Nincs pártom!

Minden politikust (tolvajt) szívből utálok.

Előzmény: Zarándi (67432)
Zarándi Creative Commons License 2021.09.19 -1 3 67432

Magadból és pártod embereiből indulsz ki?

Előzmény: O1G (67431)
O1G Creative Commons License 2021.09.19 -3 1 67431

Az, de szerintem valamelyik fideszes pénzről hall megteszi.

Az lesz a valami!

Előzmény: Dermice (67430)
Dermice Creative Commons License 2021.09.19 -1 2 67430

Kossuth téren kinyalja

Primitív megnyilatkozás!

Előzmény: O1G (67428)
Dermice Creative Commons License 2021.09.19 -1 2 67429

Mert ha nem a polgi seggét

 

Sötét agy, sötét elme!

Előzmény: Mutual Friend (67425)
O1G Creative Commons License 2021.09.19 -5 1 67428

Nyalják!

Én nagyon sok kőpengőt felajánlok annak, aki a Kossuth téren kinyalja a polgi seggét.

Akkor a támogatók sem szólhatnak.

:-))))

Előzmény: Mutual Friend (67425)
furtimel Creative Commons License 2021.09.19 -2 3 67427

 

https://www.szoljon.hu/kozelet/helyi-kozelet/evek-ota-keszultek-a-szentatya-magyarorszagi-latogatasara-3853661/

 

Évek óta készültek a szentatya magyarországi látogatására 

 

Több százezren vettek részt az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus zárómiséjén, ahová Szolnokról is indultak csoportok.

A Hősök terén celebrált pápai mise hangulata sokaknak jelent életre szóló élményt.

A Jézus szíve és a belvárosi plébánia közösségének egyaránt örök emlék marad a budapesti rendezvény.

– Lélekemelő esemény volt. Olyan érzés töltött el bennünket, amit szinte lehetetlen szavakba önteni. Nehéz meghatottság nélkül visszaemlékezni arra, hogy ilyen sok keresztény gyűlt össze a záró szentmisén – idézte fel a program hangulatát a Jézus szíve plébánia csoportjának kísérője.

Pélyi Andrásné elmondta, Ferenc pápa magyarországi látogatása számukra azt jelentette, hogy a szentatya figyel ránk, és együtt örül velünk.

Mutual Friend Creative Commons License 2021.09.19 -5 1 67426

Nem akartam úgy fogalmazni hogy gagyi, mert nem az, csak olyan Szolnoki. Legalább sikerült befejezni valami módon.

 

Ránézésre remény nincs arra, hogy a vár vagy a tiszaligeti strand, vagy a színház projektnek vége legyen.

 

 

Előzmény: ájzéjá (67418)
Mutual Friend Creative Commons License 2021.09.19 -5 2 67425

1 kőpengő mondjuk 1000 Ft. Vagy akármennyi. Mint egy zseton.

 

Mert ha nem a polgi seggét nyalod vagy rosszat írsz Szolnokról akkor a városházi primitív siserehad abban a hitben hogy ez valamit is jelent mínuszokat osztogat.

Előzmény: gepesz (67420)
amikor ittunk a Bíróban Creative Commons License 2021.09.18 0 1 67424

Azt nem gondoltam, hogy II-es irodaház az Úttörőház utáni épület.

Előzmény: DJ Szegecs (67423)
DJ Szegecs Creative Commons License 2021.09.18 0 2 67423

Az I-es pedig valóban az egykori Néplap székház:

(Forrás)

Előzmény: gepesz (67419)
DJ Szegecs Creative Commons License 2021.09.18 0 2 67422

A II-es az az itt talált források szerint a Megyeháza új épületszárnya:

 

Előzmény: gepesz (67419)
amikor ittunk a Bíróban Creative Commons License 2021.09.18 0 1 67421

Mint gyerek jártam ott 1958-ban ebben az irodaházban, akkor a földszinten a MSZBT működött.

A Néplap szerinte nem volt ott.

Később kapta a Néplap székház nevet, miután beköltöztek oda.

Előzmény: gepesz (67419)
gepesz Creative Commons License 2021.09.18 -2 0 67420

Mi az a kőpengő?

És miért lehet ezen a hsz-en mínusz?

Előzmény: ájzéjá (67418)
gepesz Creative Commons License 2021.09.18 0 2 67419

Kedves Földijeim, Szolnokiak!

Beugrott a fene tudja, hogy minek a kapcsán, hogy III.sz. Irodaház. (Ságvári krt.)

Akkor lennie kellet (vagy van) I.-es II-es sz. is.

I-es, mintha a Néplap iroda háza lett volna. Már ha jól dereng.

És a többi?

Semmi jelentősége nincs, csak a kíváncsiság.

/Tudom, hogy Boldog krt., de nekem már csak Ságvári krt. marad.

ájzéjá Creative Commons License 2021.09.18 -2 2 67418

Kimaradt még, hogy a büki az magasabb, a zempléniben hosszabb a csúszópálya, a mátrafüredinél kőpengővel is lehet fizetni, a szivásváradiban három pálya is van csak a gyerekeknek. :)

Előzmény: Mutual Friend (67417)
Mutual Friend Creative Commons License 2021.09.17 -4 1 67417

No megnéztem a fejlesztést.

 

Először is, az a tisztligeti strand még a fasorban sincs készültség alapján. Jól gondolom, hogy még annyi pénzt rá kell majd csapni mint amennyibe jelenleg van?

Kilopták belőle a vastagját most meg így akarja majd Szalay pubi átadni a következő polcginak?

 

A kalandpark méretéhez és az időkorlát miatt szerintem kurva drága. Alig kell többet fizetni a Mecsek extremeban egész nap ott lehetsz, és még 10 dolgot használhatsz.

A gyerekpálya bóvli a maga 50-100 cm magasságával. Nem azért gyerek a pálya mert nem olyan magas hanem azért mert a talpad és a kezed távolsága kevesebb. A gyerek nem erné el a felső kapaszkodókat.

 

Balatonfűzfőn a családi pálya ennék valamivel élménydúsabb azaz keményebb mint itt a felnőtt. Biztos valami tápos önkormányzati senkiházi kitalálta hogy nem kell ide olyan magas építés, egyébként sincs rá annyi pénz, majd megbízzuk Jóskát ő majd jól kitalálja hisz ő legalább bándzsidzsámpingolt kettőt életében.

 

 

Előzmény: vizontok (67356)
tibra Creative Commons License 2021.09.17 -1 1 67416

a minap volt egy kis időm és kimentem a Tiszaligetre:

1. A hídon való átsétálás után a szemünk elé kerülő széthulló üdülő már a ponton híd első újkori állításakor is így nézett ki.

2. A kalandpark/futókör szerintem viszont baba, minőségi Éljen. Talán a városba beköszönt a minőségi fejlesztések kora (nem pedig a 2010 előtt jellemző; amelynek szép példája a pláza; illetve a gyaloghíd felülete)

Enzo Creative Commons License 2021.09.17 -1 0 67415

Az ott nem földút, egyébként egy kifutópályán illegálisan keresztbe közlekedni nem a hosszú élet titka. Volt már belőle baleset, szerencsére nem a repülőgépnek fájt.

Előzmény: nyebojsza (67410)
Enzo Creative Commons License 2021.09.17 0 0 67414

Kérdés volt, nem állítás. Még mindig fennáll. :-)

Előzmény: Whallacki (67411)
Whallacki Creative Commons License 2021.09.17 0 1 67413

végig a reptéri földúton

 

Az a földút teljesen illegális, és amikor a katonák vagy a repklub használja a repteret, életveszélyes ott közlekedni. Tudtommal szépen kitáblázta a sereg, hogy a reptér magánterület, idegeneknek tilos a bemenet...

Előzmény: nyebojsza (67410)
Whallacki Creative Commons License 2021.09.17 -2 0 67412

Arra próbáltalak rávezetni, hogy tehermentesíteni sem képes, mert a plusz kapacitása elenyésző lenne a meglevő hidakhoz képest. Úgy érzem, nem sikerült.

 

Hallottam egy érdekes felvetést, megosztottam. Egyébként határozott meggyőződésem, hogy a jelenlegi helyzeten egy meghatározott járműkör áthaladása számára engedélyezett ideiglenes átkelési lehetőség - függetlenül az elnevezésétől, kialakításától - csak javítana. Nem egy megépített híd 100%-os alternatíváját látom benne, ilyet nem írtam. A feltételezésed rólam így nem helytálló. Egy kocsmában valószínűleg tettlegességet kiváltó minősítés lenne.

Előzmény: RadiX (67402)
Whallacki Creative Commons License 2021.09.17 -2 0 67411

Tehát nincsen semmi ötleted,

 

Ezt hol olvastad tőlem leírva?! Élénk fantáziád van!

Előzmény: Enzo (67403)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!