Keresés

Részletes keresés

akkornemcsakúgy Creative Commons License 2019.01.10 -3 1 20496

Nem lehet, hogy a mínuszok a szörnyű helyesírásnak, helyesen írásnak szólnak? Mert tartalmilag egyet lehet érteni Veled.

Előzmény: hajgez (20486)
hajgez Creative Commons License 2019.01.10 -2 6 20495

Ez nem idevaló téma és nem tnaturista helyne kéne ezt megtenni.

Előzmény: nudiwellness (20494)
nudiwellness Creative Commons License 2019.01.09 -10 0 20494

Két hölgynek sikerült ma orgazmust okoznom a masszázsommal egy naturista gőzfürdőben. :-)

Előzmény: nudiwellness (20493)


nudiwellness Creative Commons License 2019.01.09 -5 0 20493

Ma délután kb. 14,00-tól a hajdúszoboszlói Béke Hotel naturista szaunájában leszek. Valaki?

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.07 -1 6 20492

a Karcagi fürdő szaunája tökéletes így télen van finn infra szauna merülő medence mosdó zuhany pihenőágyak yakuzzi ásványvíz és 4 f őre csak 3000ftés zárt körű,de van több megoldás is .A honlapukon Akácliget fürdő  le van írva  minden.

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.04 -5 3 20491

Hagyd a francba, valakik unatkoznak és ebben élik ki magukat. :)

Sosem figyeltem a dolgot, hogy milyen szavazata van egy bejegyzésnek. :)

Előzmény: hajgez (20486)
hajgez Creative Commons License 2019.01.04 -1 2 20490

Nagyon szivesen. Megkerstem  a honlapot. Itt írja, hogy van naturista és nem naturista szauna. Csak nekek sem voltak az írásaid népszerüek mert több a negativ értékelés.

http://www.aquaworldresort.hu/hu/oriental_spa

Előzmény: Törölt nick (20489)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.04 -3 1 20489

Kösz :)

Előzmény: hajgez (20488)
hajgez Creative Commons License 2019.01.04 0 0 20488

Úgy érti a barátunk, hogy ne a fűrdö bejáratánál menyj be, he nem a hozá tartozó szálóda bejáratánál. A szálódának van külön Wellness részlege. Ugyanigy van a sárvári fürdönél is.

Előzmény: mann85 (20484)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.04 -3 1 20487

Sajnos rossz helyen voltál, az Aquaworld valóban ilyen. Amit mondtam, az a Ramada Hotelhez tartozó szauna, a hotel felől kell bemenni. Nem akarom reklámozni, ha gondolod írj az emailemre eligazításért.

Előzmény: mann85 (20484)
hajgez Creative Commons License 2019.01.03 0 1 20486

Az írásunk nem aratott népszerüséget. A minuszok vanak többségben. Le lettünk szavazva. A minuszolokat megkérem, hogy írják le a saját tapasztalataikat, ha ök máskép élték meg. Várom a szavaszok tapasztalatát. Hogyan jártatok az említet helyeken: Székesfehérváron, Sárváron, Dunaszerdahelyen és Pozsonyban? Vagy csak szorakoztunk velünk. Jó lenne ha leírnátok, hogy ez mire jó, vagy keresetek a szorakozásotokhoz megfelelö topikot.

Előzmény: Törölt nick (20483)
hajgez Creative Commons License 2019.01.03 0 0 20485

Igen tudok bár nem egésznapos 7-19 és csütörkön 18 órától van ott naturista szaunaszeász is. Kivéve ha valamelyik nap kibérlik zártkörü renddezvény miatt. Milleneum Hotel Üllöi út Wellnes részlege. De kérdésd nem artot neked sem népszerüséget mert a minuszok aránya van többségben.

Előzmény: mann85 (20474)
mann85 Creative Commons License 2019.01.03 -3 0 20484

Köszönöm az infót. A aquaworld mellett mit jelent pontosan? Gyakorlatilag az aquaworldben van maga a szaunarészleg, nem? Amúgy ma elmentem, sajnos minősíthetetlen volt. A textilesek és textilmentesek aránya kb 60:3, többen sörrel jöttek be a részlegbe. 

Előzmény: Törölt nick (20475)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.03 -3 2 20483

Köszönjük! Ha Pozsonyban járunk és lesz időnk, benézünk oda is! :)

Előzmény: hajgez (20481)
hajgez Creative Commons License 2019.01.03 -1 5 20482

Mért minuszoltok? Ezt topikot nem azért hozzátok létre. Arra van másik topik az erotikus nudizmis. A naturista hely maradjon meg a naturistáknak. Hucutkodra van elég felület a Balatonparton. Ha nem tetszik amit írtam azt beszéljétek meg az topik gazdával. Több naturista helyet a nem megfelelöen használók miat szüntrttek meg. Berényben ki lehet venni szóbát és ott zárt ajtók között meg lehet tenni. Tudom az plusz költségekkel jár. A polmester jó indulat is kelett hozzá, hogy megmaradjon Berényben a naturista strand. Ést óda adták és felkérték az üzemeltetéshez a Balatonturistot. Ne hozzuk öket rossz hírbe.

Előzmény: hajgez (20480)
hajgez Creative Commons License 2019.01.03 -3 2 20481

Köszönöm, hogy ezt ilíyen részletesn leírtad. sajnos amit te írtál az nem csak felvidéken van igy, még ha nme is enyire durván. A fogalmakat sokhelyen nem úgy értelmezik mint mi. A fürdőruha nélküli az nem azonos a pucérsággal. Mi jűrjuk az országot több szaunás helyen is voltunk. Ott nem úgyanaz van mint a szabadtéri srandokon. A fogalmakat nem  úgy értelmezik. Sáérváron is attol függ, hógy épp ki van beosztva a szaunatérbe.

A merülö medencét és a jakuzzit ott is használják meztelenül. A pinetérben rák szuokott szólni a fürdömester, hogy takarjuk el magunkat. Székesfehérváron az Árpád fürdő második emelete naturista résznek van nyilvánitva.

Egy másik forrumon már valaki erröl részletesn írt. Talán egyszer bemásolom ide.  Mikor én ott voltam igazábol senki sem volt pucéron. Ki van rakva óda egy paraván. Paraván melett levetköznek majd fürdölepedöbe tekerik magukat. Nem szoltak ott sem, hogy pucéron vagyunk. Inkáb úgy átnéztek rajtunk. Fevidéken javaslom neked a Tulip Inn Hotlet Pozsonyban a Welnes részlegét. Mikor ott voltam kellemes meglepetés ért, mikor lementem a welness részlegbe fűrdöruha nélkül használták.

Előzmény: Törölt nick (20469)
hajgez Creative Commons License 2019.01.03 -4 2 20480

A naturista srandot nem használd ilyen céllal. Ha ilyesmit szeretnél, akkor vegyél ki ott egy szóbát. Sajnos saz ilyen estek miatt szüntek meg naturista helyek.

Előzmény: nudist (20479)
nudist Creative Commons License 2019.01.02 -2 4 20479

többször beszéltek nekem a balatonberényi naturista strand kapcsán egy olyan öbölről ami a jellegzetes kör alakú stégtől kb 150-200 m-re van a sűrű nádasban amit intimebb szándékból szoktak igénybe venni? Erről tud vki vmit? 

BAZS Creative Commons License 2019.01.02 0 3 20478

Január 12-én szombat este lesz naturista pótszilveszter Nagytétényben a Hajós usziban a NaVKE szervezésében. Gyertek!

 

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.30 0 0 20477

Igen, nyitva lesz holnap is

Előzmény: Törölt nick (20476)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.29 -1 0 20476

Szia. Holnap is lehet menni?

Előzmény: Törölt nick (20475)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.29 0 1 20475

Szia, Ramada Hotel Oriental Spa, csak szauna, gőz és csobbanó, az Aquaworld mellett. Kulturált, egész nap koedukáltan textilmentes.

Előzmény: mann85 (20474)
mann85 Creative Commons License 2018.12.29 -3 0 20474

Sziasztok! Budapest környékén, illetve 1-1,5 óra autózású sugarú körben van-e olyan wellness/szauna, ami akár egész nap koedukált és naturista? Amennyiben igen, tudnátok mondani pár infót (pl csak szauna van, vagy van-e esetleg medence, mint a V8-ban Szentendrén, stb...)

 

 

Bonifi Creative Commons License 2018.12.28 -4 0 20473

Szauna az van csak nem naturista...."A szaunákban és a gőzkabinban fürdőruha használata kötelező, kivéve a gyermekfürdő emeletén található Szauna Sziget részen, ahol kifejezetten szauna lepedővel takarni kell az intim testrészeket."  idézet a házirendből.

Előzmény: tangamania (20472)
tangamania Creative Commons License 2018.12.27 0 2 20472

sziasztok 

 

 

Mórahalmi nudi szauna van e még?

Oral_meet Creative Commons License 2018.12.27 0 1 20471

Nagyon rég keresek textilmentes szaunát a környéken, de nem is sejtettem, hogy Makón is van, na majd egyszer meglátogatom. :) 
Tudom, hogy nem nekem szólt a válasz, de én is köszönöm szépen, nagyon hasznos volt. :)

Előzmény: Bonifi (20470)
Bonifi Creative Commons License 2018.12.27 -1 1 20470

Igen Makón csak az egyik udvari szauna textilmentes, a paraván mögött. Nem sokan látogatják de páran azért mindig vannak / csak éjszakai fürdőről van tapasztalatom, napközben nem tudom mi a helyzet / Időnként betévednek textilesek, de zöme amikor meglátja hová is került sarkon fordul. A pihenő és merülőmedence is a textiles részen van, egy zuhany van a szauna mellett a paraván mögött ott még lehet meztelen zuhizni.

Előzmény: n.csongor79 (20468)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.27 -3 3 20469

Kipróbáltuk a dunaszerdahelyi naturista szauna világot nemrég. Kis rövid élménybeszámoló a témában.

Maga a terület elviselhető nagyságú. Nem túl nagy, de a lényeg, hogy megvan a kellő mennyiségű és változatosságú kabin. Nyitásra mentünk, így néhány percig csak a miénk volt a szauna világ. Ezzel nem is volt baj. A szaunamester kedvesen végigkalauzolt minket az egész részlegben, megmutogatva a kabinokat, elmondva, hogy mit tud, mire jó és mennyi időt érdemes benn lenni és melyik kabin után melyik pihenést ajánlja.

Elkezdük látogatni a kabinokat. Mindenhol vannak olyanok, akik magukon hagyják a szauna lepedőt, és nekünk ezzel nincs is gondunk, mindenki maga tudja, hogy szaunázik.

Folyamatosan érkeztek és folyamatosan cserélődtek is az emberek. Sosem voltunk az egész szauna világban nyolcnál többen, viszont ahogy érkeztek befelé az emberek egyre jobban kezdtük magunkat feszélyezve érezni, hogy mi magunk alá dobtuk a lepedőt, nem pedig magunkon hagytuk, mivel rajtunk kívül senki nem csinálta. Nem botránkoztak meg, nem is bámultak, de, mikor többen voltunk valamely kabinban, éreztük, hogy valahogy úgy kilógunk a sorból, és ők kényelmetlenül érzik magukat ezért. Ez a diszkonfort érzet akaratlanul is kezdett ránk is átragadni a későbbiekben.

Kicsit ilyen ez, mikor a nyugati szauna kultúra és a keleti prüdéria találkozik. Igaz, meg kell hagyni, főleg helyiek, ill. környékiek voltak, mert hallottuk a beszélgetéseket, ill., mi is beszélgettünk néha másokkal, és meg kell hagyni, ahogy hallottam a környék amúgy is elég fura, de akkor is.

 

Az elparavánozott merülőmedencét még csak-csak használták, de a "szem előtt lévő" jakuzziba már pont a fentebbiek miatt rajtunk kívül nem is ment be senki. Hasonlóan a gőzkabinhoz is, ahol a szaunamester kérésének eleget téve kinn kellene hagyni a szauna lepedőt. Inkább nem ment be senki, csak ne kelljen levennie. 

 

Nem tudjuk, hogy milyen a szauna csúcsidőben, mert hallottuk, hogy vannak napok - főleg hétvégén -, amikor azért többen vannak a nyolcnál, de ha akkor is ilyen, akkor elég fura légkör lehet odabenn. Bár, gondolom, ha nem csak helyi magyarok vannak ott, hanem a csehek is lenéznek, akikkel szépszámmal vannak mindig a fürdőben, azért ők már talán merészebbek.

 

Itt most félreértés ne essék, nem mindenáron "mutogatni" akarunk, de elég nyomasztóan hatott a dolog, hogy ránk is picit furán tekintettek, hogy normálisan szerettünk volna szaunázni és érezni lehetett, hogy kényelmetlen a társaságunk a bentlévőknek. Amikor alkalmunk lesz, és éppen nem lesz más választásunk, akkor még bizonyára megyünk, de nem ez lesz a legkedveltebb hely az életünkben...

n.csongor79 Creative Commons License 2018.12.26 0 0 20468

A Makói Hagymatikumban csak egy textilmentes szauna van?

Sokan látogatják ezt a helyet? Mennyire jellemző, hogy betévednek a fürdőruhásak?

A pihenő az már textiles? Merülőmedence?

 

Előzmény: Bonifi (20426)
Peteren Creative Commons License 2018.12.20 0 0 20467

Sziasztok. Szívesen ismerkedem és találkoznék budapesti nudistákkal kortól és nemtől függetlenül. Én 30 éves vagyok, budapesti, normális sportos testalkatú srác 175 magas vagyok, 66 kg. Mivel már kint hideg van, a stranddal várni kell nyárig, csak bent van lehetőség ruha nélkül lenni. Én nagyon szeretek ruha nélkül lenni, sokszor itthon is meztelen vagyok. Ha te is szereted ledobni a ruhát írj nyugodtan és vegyük fel a kapcsolatot. Normális, intelligens, lehetőleg korombéle embereket keresek és nem keverem a nudizmust a szexszel. Szívesen lennék társaságban is meztelenül, nekem nincsenek nudista ismerőseim. Nem szexpartnereket keresek. E-mail címem: bpnaturist@gmail.com. Nyugodtan írj ha te is szeretsz ruha nélkül lenni és találkozhatunk, akár csak meginni valamit.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!