Keresés

Részletes keresés

mamicska Creative Commons License 2004.07.06 0 0 10
Jaaaa!Te vagy itt a FÖKEFE?Seprűnyélre magyar!!!!
Akkor rossz helyre írtam,itt nem lesz a kérésem befolyásolásmentesen elintézve.Sajnálom.
Előzmény: Mijo (4)
mamicska Creative Commons License 2004.07.06 0 0 8
Veszek előbb egy naaaaagy levegőt!!!

Kedveseim!

Amíg finom vagyok és nőies,addig szépen kérem,hogy magánszeparékat ne nyissatok.A Bajai Régióba elejétől fogva be vagyok jelentkezve,"teljes névvel",ahogy a Nagyúr megkívánta.
Most a Klubhoz nincs jogosultságom?Édeseim,akkor zárjátok el a nyilvánosság elől,ha nem akartok nektek nem tetsző véleményeket hallani!!!Akkor olvasni se lehessen,suttogjatok egymás fülébe!Az lenne a Nagyúrnak büntetés a javából!50 évre titkosítani a "műveit",aztán a következő nemzedék halákra röhögné magát rajta!

Na,egy szónak is stb.:kérem a kulcsot!/ nem a WC kulcsot/A Bajai Régió Klub kulcsát,mert ok nélkül lettem kirekesztve./na jó,nem azét nyalom,akiét a Nagyúr szeretné.../

Ismétlem,ok nélkül,hiszen eleget tettem a kötelezettségeimnek.Egy napot adok.
Előzmény: Gépház (-)
R.E.L.PREWITT Creative Commons License 2004.07.05 0 0 6
T. Régiómoderátor! Ez egy kicsit nonszensz nem gondolod? "Szolgálati közlemények - Reg A művelet elvégzéséhez sajnos nem rendelkezik a szükséges jogosultsággal." Miért kell jogosultság ahhoz, hogy az ott lévő közleményeket el tudjam olvasni?
R.E.L.PREWITT Creative Commons License 2004.07.05 0 0 5
Bár ennek a címe: "Megkérdeztük a régiómoderátort", azért az előző hozzászóláson felbuzdulva megkérdezném, hogy az alábbi helyen a 714-es hozzászólás vajon maradhat? http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9012013
Mijo Creative Commons License 2004.07.05 0 0 4

 

Kérem, az offolásokkal pillanatok alatt szétvert Bajai Régió Klub című topik kitakarítását!

 

Mijo

 

 

R.E.L.PREWITT Creative Commons License 2004.07.03 0 0 3
Mikor még csak ún. "új fórum" volt, kérdeztem a moderátortól, de nem válaszolt rá senki, ezért ismét megkérdezem: Ahhoz, hogy egy régiónak vagy bármely témának egy zárt klubja jöjjön létre mi a feltétele? Valamint, hogy kik, és hányan jelezték és kinek igényüket arra, hogy a bajainak legyen egy ilyen. A választ előre is köszönöm! Mamicska: a kérdéseid jók és jogosak!:)
Előzmény: mamicska (2)
mamicska Creative Commons License 2004.07.03 0 0 2
Hogyan lehet Kedveseim jogosultságot szerezni?Meg kell vívni a Hétfejű Sárkánnyal,vagy különböző próbákat kell kiállni?
Nem találom azt a gombot,amivel az ilyen titokszobákba be lehet jutni.Régen ezeket szeparéknak hívták és "illetlen" dolgokat műveltek benne hölgyek ,urak!Na-na!!!

Ja és aki bent van az addig ne jöhessen ki,amíg a bejutási feltételeket nem közlik!:-)))
Pussz.m.
R.E.L.PREWITT Creative Commons License 2004.07.03 0 0 1
Kicsit furcsának tartom, hogy jogosultságok kellenek ahhoz, hogy egy moderációs topicot (Moderáció- Reg) olvashassa az ember. Netán be is írhasson. Mindez számomra pl. azért is felettéb furcsa, mert ahova írni szoktam , a Bajaiak név és cím nélkül bekerült a Bajai Régióba. Nem lehetne ezen változtatni?
Wolfhauser Ottokár Creative Commons License 2004.07.02 0 0 0
n0sza!
Előzmény: Gépház (-)
Gépház Creative Commons License 2004.07.02 0 0 topiknyitó
Megkérdeztük a régiómoderátort

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!