Keresés

Részletes keresés

nj Creative Commons License 2002.06.20 0 0 149
Nehogy már itt nyelvtanórát tarts nekem, picim! :-)

Nem hallottad még a "kiverték a kupából xy csapatot" kifejezést? Ha hallottad, akkor meg bízd már rám, légy szíves, hogy milyen módon öntöm szavakba, hogy az olaszok kiestek a negyeddöntőben?! :-) Nem tökmindegy Neked, hogy hogy fogalmazok: hogy "legyőzték" vagy "kiverték" az olaszokat?

Egyébként meg ugyan már miért ne juthathatnának be a 4 közé? Ha jobbak lesznek, mint a spanyolok, akkor jussanak be. Ha a spanyolok játszanak jobban, akkor meg menjenek tovább ők. Ilyen egyszerű.

Előzmény: Cocu (147)
Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.19 0 0 148
fúúú...:-))
Előzmény: Cocu (147)
Cocu Creative Commons License 2002.06.19 0 0 147
"kiverték az olaszokat!"

A pöcsödet + legyőzni szoktad? Már bocs...

Én se bírom a macskazabálókat se, de nehogymá' 1 ilyen ázsiai csürhe bejusson a 4-be!
(azt csak zárójelben j1zem +, h szerintem a bíró végig az olaszok ellen fújt)

Előzmény: nj (141)
Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.19 0 0 146
Jahh,tényleg!

Szenegálnak is drukkolok még,de sajna az elődöntőben a brazilokkal jáccanak majd!

Előzmény: nj (145)
nj Creative Commons License 2002.06.18 0 0 145
Én Szenegál-Korea vagy Szenegál-USA döntőt várok! :-))) Csak azt sajnálom, hogy a törökök összekerültek Szenegállal.
Előzmény: Kis_Joe (144)
Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.18 0 0 144
Végülis én utálom az olaszokat,szóval tök mind1!
Lényeg,hogy egyre kevesebb esélyes marad,ezért több esélye marad a braziloknak és a spanyoloknak!:-)
Előzmény: nj (143)
nj Creative Commons License 2002.06.18 0 0 143
Ugyan már, semmi vérlázító dolgot nem fújt a bíró! (Ellentétben pl. a horvátok elleni meccsel.) Az olaszok azért estek ki, mert gyengén játszottak, sőt, tulajdonképpen még egyszer sem játszottak jól ezen a VB-n. Hát istenem, ennyire futotta! :-)
Előzmény: Kis_Joe (140)
Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.18 0 0 142
:-))

jaja,macskát esznek,le is akartam írni,de kiment a fejemből!:)

egyik kutya , másik (eb) macska!:-))

Előzmény: nj (141)
nj Creative Commons License 2002.06.18 0 0 141
Nem lesz az olyan könnyű! De ha mégis, már akkor is megtették a magukét: kiverték az olaszokat!
(Egyébként az olaszok meg macskát esznek, ha már itt tartunk, na és akkor mi van? :-))
Előzmény: Cocu (139)
Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.18 0 0 140
III-.Korea.-III

Remélem a Spanyolok megverik öket,de amit ma tettek az nem volt semmi!(a biro sem volt semmi:o) )

Előzmény: Cocu (139)
Cocu Creative Commons License 2002.06.18 0 0 139
Le a kutyazabáló ferdeszeműekkel! A spanyolok remélem, agyonverik őket!
Előzmény: nj (138)
nj Creative Commons License 2002.06.18 0 0 138
Kéjes örömmel figyeltem, ahogy a holland Guus Hiddink csapata bosszút áll a 2000-es EB elődöntőért! :-))) Éljen Korea! :-)
Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.15 0 0 137
Remélem még 10 évet jáccik Kluivert!
Előzmény: nj (136)
nj Creative Commons License 2002.06.15 0 0 136
Ugyan, hol van az még! :-)
Előzmény: Kis_Joe (135)
Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.14 0 0 135
Ha Klui kiöregedik ,akkor tuti hogy ő lesz majd Hollandia szöv.kapitánya!:-)
Előzmény: nj (134)
nj Creative Commons License 2002.06.14 0 0 134
Szerintem, rajta kívül senki sem érezte kudarcnak az EB-bronzot, különösen a mutatott játék alapján! Veretlenül estünk ki, megvertük a cseheket, a dánokat, a későbbi győztes franciákat, kiütöttük a jugókat és az olaszok ellen is közelebb álltunk a győzelemhez. Rijkaardot szerették a játékosok, a közönség, a szövetséggel és a sajtóval sem volt problémája, abszolút felesleges volt lemondania... :-(
De lesz ő még holland szöv. kapitány (vagy az Ajax edzője), abban biztos vagyok! Jó párost alkotnának Van Bastennel! :-)
Előzmény: Kis_Joe (132)
Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.13 0 0 133

Cruyff

Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.13 0 0 132
Rejkárd miért mondott le eleve?

Nem volt kudarc a 2000-es EB sztem....

Csak az a fránya 11-es...:-((

Előzmény: nj (131)
nj Creative Commons License 2002.06.13 0 0 131
Én Rijkaardot is bírtam! Szerintem nem kellett volna lemondania az EB után! Van Bastent is imádtam játékosként, ha csak fele olyan jó edző lesz már nem lehet baj! :-)
Előzmény: Kis_Joe (130)
Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.13 0 0 130
Van Bastennel EB győztes
csapat lesz Holandia!

Összerakja a világverő együttest,és megnyerünk

mindent.

a csatárokkal nincs gond,sőt,talán nekünk vannak

a legjobbak ezekből.

középpályások is jók,de a védők,hát igazán azok a

gyenge pontjai a csapatnak,de Van Basten biztos

megkeresi majd a megfelelő játékosokat.

A kapusposzt is tűrhető.

Előzmény: rdsfg (129)
rdsfg Creative Commons License 2002.06.13 0 0 129
Állítólag ő csak ideiglenes megoldás és ha leteszi gyorsított vizsgáit, akkor van Basten lesz a szövkap.Én mindenesetre örülnék!
Előzmény: nj (127)
Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.13 0 0 128
11-eseket SOHA TÖBBÉ!!!:-))
Jáccunk,ok?
Mostantól ide csak narancssárgával írjunk,ok?
Szerintejm szép lenne tőle a topic!:-))

HOLLANDIA a LEGJOBB CSAPAT A VILÁGON!

Előzmény: nj (127)
nj Creative Commons License 2002.06.13 0 0 127
Nem tudom, de én ezt az Advocaat-ot nem tartom egy nagy edzőnek... És 2004-re páran kis is fognak öregedni és egyelőre nem látom az utódokat, pl. a védelemben. Persze, ettől függetlenül remélem, hogy bejutunk a döntőbe és ott jól fogunk szerepelni. Csak 11-esek ne legyenek! ;-)
Előzmény: Kis_Joe (126)
Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.12 0 0 126
Na,ez szép nagy beszéd volt!:-))
Remélem majd az EB selejtezőkön,velünk együtt drukkolsz majd itt,és remélem,hogy kijutunk az Eb-re,de úgy,hogy 1x se vesztünk a,mint ahogy azt VB selejtezőn sajna megtettük..:-(
Előzmény: nj (125)
nj Creative Commons License 2002.06.11 0 0 125
Tudom, hogy van topicja, valóban nem nagyon írtam bele, de rendszeresen olvasgatom.
Infó? Hát majd megnézem újra, hogy miket írtál oda, tudok-e valami újat mondani.
Patrickot azért bírom, mert az Ajax nagy csatárcsillagainak vonulatába tartozik: Cruyff, Van Basten, Bergkamp és legutóbb ő. (És akkor még nem is beszéltünk a többi kedvencemről: Krolról, Rijkaardról, Neeskensről, Litmanenről /bár ő nem holland, tehát egy kicsit offtopic, de talán ez most megbocsátható! :-)/) Csupa zseni!
Szerintem Michael Owen és ő a két legnagyobb manapság. Nem nagyon van gyenge pontja: gyors, erőszakos, technikás, jól cselez, jól lő, jól fejel, az összjátékból is kiveszi a részét, talán csak a szemetet nem viszi ki minden nap! :-) Hát, mondjuk azok a zűrök nem kellettek volna néhány éve, de reméljük lassan benő a feje lágya.
Ami a fiatal hollandokat illeti: éppen az a baj, hogy mennek ugyan, de nem nagyobb klubokhoz, hanem jobban fizető csapatokhoz! Azt nekem ne mondja semmi, hogy a spanyol másodosztály erősebb, mint az Ajax, a Feyenoord vagy a PSV! Ha belegondolok, hogy 1995-96-ban pl. három olyan csatár játszott a holland első ligában, mint Kluivert, Kanu (Ajax) és Ronaldo (PSV)... Sajnos, a holland klubok nem versenyképesek anyagilag... :-(
Előzmény: Kis_Joe (123)
rdsfg Creative Commons License 2002.06.11 0 0 124
Egyetértek,remélem meg lesz a 100 meccse!
Előzmény: nj (122)
Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.11 0 0 123
Komcsi????
Na akkor már 2en vagyunk!
Van ám egy topicja,de eddig keveset írtál bele!
Ha vannak róla olyan infóid amiket én még nem írtam be oda(sztem kevés olyan van),akkor örömmel várom!
Amúgy Holandia mostanság jó sok,fiatal,és tehetséges védőket nevel,de mind mennek külfölfre,egy nagyobb klubbhoz!

KLUIVERT IS HATTRICK BOY!

Előzmény: nj (122)
nj Creative Commons License 2002.06.11 0 0 122
Na most ebben nincs is köztünk vita, nálam nagyobb Kluivert-fant keveset találsz, még akkor is, ha én legjobban akkor szeretném őt, ha még mindig fehér alapon széles, függőleges vörös sávval díszített mezt viselne - és nem az Arsenalét! :-)
Csak arra kaptam fel a fejem, hogy F. de Boer-ról ilyen rossz a véleményed. És csak arra akartam utalni, hogy egyfelől van más "öreg" is a Barcaban (Abelardo, Sergi pl.), másfelől öregek és fiatalok egyaránt alulmúlták magukat az idén, tehát nem nagyon lehet egyedül De Boer-on elverni emiatt a port. De szíved joga, hogy ne szeresd, szerintem viszont még ma is ő a legjobb holland védő.
Előzmény: Kis_Joe (120)
Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.10 0 0 121
Nyugi,az EB-n majd lesz mit beszélni róluk,főleg miután felemelik a serleget!:-)
Előzmény: Cocu (119)
Kis_Joe Creative Commons License 2002.06.10 0 0 120
Kluivert öregen sem lesz szar,mert akkor öregen lesz ISTEN!!!!
Előzmény: nj (118)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!