Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

atompyka Creative Commons License 2007.06.21 0 0 616
Csütörtök van.
Előzmény: thoosh (615)
thoosh Creative Commons License 2007.06.21 0 0 615

hüJe

 

:-)

Előzmény: atompyka (612)
atompyka Creative Commons License 2007.06.21 0 0 614

Ja, és olyan Defit már láttam, aminek az eleje a hátulja, de olyat még nem, aminek az oldala is az eleje.

Szóval ha ez szerinted keresztben áll...

Előzmény: atompyka (613)
atompyka Creative Commons License 2007.06.21 0 0 613

Aki ebbe belemegy, az vagy tökrészeg, vagy öngyilkos akar lenni.

Csak vegye vidijóra...

Előzmény: Elnok ur (608)
atompyka Creative Commons License 2007.06.21 0 0 612

Te Thoosh kartács!

 

Ne vagizz itt a szalondefiddel!

Majd ha Te is felnősz agyilag arra a szintre, hogy képes legyél videóra venni, ahogy megölöd terepjárós társadat, akkor majd várják a Te vesédet is, addig viszont egy kis gyáva senki vagy, sprajold szépen tovább a sarat a dizsidefidre!

:-)

Előzmény: thoosh (610)
SVrider Creative Commons License 2007.06.21 0 0 611
ok, azok is köcsögök
thoosh Creative Commons License 2007.06.21 0 0 610
Hagyjátok már ezeket a nagyon köcsög, gyárisáros lanróveres tarkopasz idiótákat, inkább a tökrészegen motorozó, tetkó pólóba bújt fogatlan oroszlánokról sztorizzatok, azokból több volt, láttam, ott voltam.
wilipi Creative Commons License 2007.06.20 0 0 609
Miért nem vesz az ilyen kocsog magának egy campinget? Csóró pöcs.
Előzmény: Elnok ur (608)
Elnok ur Creative Commons License 2007.06.20 0 0 608
Okos...
Barmit megtehet?
Elnok ur Creative Commons License 2007.06.20 0 0 607
Ha valaki ejjel telibever egy szemet modon, szandekosan az utra parkolt terepjarot, abbol talan valoban donor lesz :(

Miller SVTI Creative Commons License 2007.06.20 0 0 606
"Nem bírom a kiherélt kipufogók hangjától elélvező vesedonorokat."

Igazán szimpatikus véleményformálás, mindenféle (a jelen konfliktusra irányuló) ismeret nélkül.

A szinonímája, a 4000 év börtön, tarkopasz, seggig tetovált, Landróveres, "mindenkinátmegyek me' énvagyok a terepjárós gyerek" bűnöző gyökérnek. Gondolom ez sem mindegyikőtökre igaz, sőt gondolom még kevesebbeteknek esik jól. Bár lehet, leszarjátok.
Csak arra akartam rávilágítani, hogy mennyire korlátolt dolgot írtál.
Előzmény: Alfred (602)
ValamiAllat Creative Commons License 2007.06.20 0 0 605
Amondó vónék, hogy az alant olvasható néhány hozzászólás teszi igazán emberközelivé ezeket a fórumokat!:-)
Elnok ur Creative Commons License 2007.06.20 0 0 604
Szerintem csak egy kocsog volt koztuk. Az aki reggel direkt odaallt elenk bogetni a motort es aki kihivta rank a rendezoket. Amugy nem csak mi vertunk "az o teruletukon" satrat, mert ket masik tarsasagot is elhajtottak. Mas kerdes, hogy vegul olyan kevesen voltak, hogy leszedtek a szalagokat az eredetileg nekik fenntartott parcellak elol :-) Amugy ez a ficko egy szep dethlef lakokocsival jott. Reggel a sikeres ebresztoje utan hallottam az asszonyat miszerint nem eleg, hogy ejszaka hangoskodtunk es bepofatlankodtunk a teruletukre (amiert ok fizettek), de meg horkoltunk is. Ugyhogy TAKARODJUNK...

Amugy a reggeli ebresztes mikentjerol onnan tudok, hogy mindenkeppen el akarta nekunk mondani es megallitott bennunket, hogy ezt kozolje (ki a franc akart volna beszelni vele).

Es persze nem csak velunk volt baja. Tobb motorossal is osszetuzesbe keveredett, mert a parcellak mellett az atvezeto utra is igenyt tartott es eloszor egy kukaval es szalagokkal szaladgalt, majd vegul autoval alltak keresztbe az uton. Szerencsere nem tortent baleset, bar sanszos volt a vaksotetben egy rover keresztben az uton (le is fotoztam, majd felteszem).
SVrider Creative Commons License 2007.06.20 0 0 603
Alapvetően igazad lenne ha mi szedtük volna le a szallagot, továbbá bár a motorozás az egyik hobbink ennek ellenére csak a hangulat kedvéért autóval családosan mentünk. Továbbá ha voltál valaha a HD fesztiválon akkor tudnád, hogy más motorostalálkozókkal szemben itt az esti koncertek után jellemzően csend van mert aki zajong azt egyrészt kibasszák másrészt a társaság összetétele sem a teljesen idióta barmokból áll.
A tolerancia és szabálytisztelet nem hinném hogy a birtokolt jármű fajtájától függene: ezen az alapon mondhatnám, hogy állat, gengszter BMW-sek, Mercisek, Roveresek..........
Tehát ez a megközelités semmit sem árnyal!
Előzmény: Alfred (602)
Alfred Creative Commons License 2007.06.19 0 0 602
Alapvetően elhibázott ötletnek tartottam a motoros találkozóval közös Land Rover találkozót, nem is mentem. Nem bírom a kiherélt kipufogók hangjától elélvező vesedonorokat.
Amúgy a motorosok pont a rettentő toleranciájukról és szabálytiszteletükről híresek, valamint ugyan kinek van útjába egy lekerítő szalag, hacsak nem annak, aki oda akar menni - tehát így látatlanba is azonnal árnyalható a történet...
Előzmény: SVrider (600)
SVrider Creative Commons License 2007.06.18 0 0 601
amugy gondolkodtunk és van egy kérdésünk:
lehet rovert gyárilag sározva venni? :-))
SVrider Creative Commons License 2007.06.18 0 0 600
Roveresek lekeritettek egy rész a kempingbe de vagy rosszul vagy valaki lebontotta a szallagot.
Mi semmit sem sejtve oda táboroztunk.
Másnap reggel a lent emlitett arc a biztonsági őröket hivta ahelyet hogy megkért volna, hogy legyünk már szívesek átköltözni.
Mikozben átköltöztünk a 14 élves fiamat baszogatta, hogy mi a faszt keresünk ott (ha ezt előbb meséli a fiam akkor a kopasz fejét a roverjébe verem).
Az volt a gondja, hogy hangosan horkoltunk illetve, hogy egy haverunk hajnalban elkiáltotta magát, hogy jóreggelt szomszédok (elfogadom hogy ez talán zavaró volt).
Engem csak az bosszantott, hogy nem nekünk vezette elő a problémáját hanem rögtön az őröknek szólt illetve hogy egy 14 éves gyereken próbálta az erejét demonstrálni.
Előzmény: soonó (599)
soonó Creative Commons License 2007.06.18 0 0 599
Mivóót ?
Előzmény: SVrider (598)
SVrider Creative Commons License 2007.06.18 0 0 598
sziasztok
hétvégén volt szerencsén találkozni veletek Alsóőrsön.
A GAT259 frsz.-u társatok sajnos minősitette a társaságot, volt olyan bátor hogy nem nekünk szólt amikor problémája volt hanem a biztonsági őröknek, utána meg a 14 éves fiamat baszogatta mert nyilván őt érezte egy súlyban magával.
Gratulálok neki.
Alfred Creative Commons License 2007.06.12 0 0 597
miszter07:
"mekkora munka, illetve költség átépíteni egy jobbkormányost balkormányossá"
Nagy munka és nagy költség. Lehet sokat buherálni is rajta, de akkor meg nagyon ronda lesz. Szerintem nem éri meg.
Előzmény: miszter07 (595)
ath Creative Commons License 2007.06.11 0 0 596
szépek, jók, de azt hiszem, hogy ez nekem csak egy évre kell. pont ezért kérdeztem, hogy mennyire problémásak. ha hosszú távra venném, akkor megcsináltatnám, stb, így inkább használni akarom.
Előzmény: pinguru (593)
miszter07 Creative Commons License 2007.06.11 0 0 595

Kössz a jó tanácsot, azért nézelődök már egy ideje. Nagyjából tisztába jöttem mostanra az árakkal és a választékkal. És kössz, de magamtól is eszembe jutott, hogy megnézzem a Németországi kínálatot.

 

Én arra lettem volna kíváncsi, hogy mekkora munka, illetve költség átépíteni egy jobbkormányost balkormányossá. Mert ez is egy alternatíva lehet, amit figyelembe szeretnék venni. Ha valaki tud ebben segíteni, annak köszönöm.

Előzmény: Alfred (594)
Alfred Creative Commons License 2007.06.11 0 0 594
miszter07:
Nézz Angliában balkormányosokat, még olcsóbbak is!
Námetországból is érdemes nézni, mert van ott is sok régi, és nem is rossz állapotban. Persze, semmi sincs ingyen.
Előzmény: miszter07 (592)
pinguru Creative Commons License 2007.06.10 0 0 593
Sziasztok

Ath: Szép autó, de ha belemész a www.discoweb.org oldalra, akkor hamarosan nem így fog kinézni a vasad :)

Nekem TDI-m van, mindig irigykedve hallgatom a V8-asok dübörgését, egyszer ha gazdag leszek én is benzinre váltok, mer a V8 az V8 ;)

Pingu
miszter07 Creative Commons License 2007.06.09 0 0 592

Igazából csak nézelődök, és gondolkodok, hogy venni kellene egyet. Ennek semmiféle racionális oka sincsen, csak az, hogy ezek a Land Roverek gyerekkkorm óta tetszenek. (Tudjátok, az Elza és kölykei, illetve hasonló könyvek, filmek.)

 

Szétnézve a neten, azt láttam, hogy Angliában széles a választék, kedvező árakkal. De nem akarnék jobbkormányossal vacakolni, ezért jött a gondolat, hogy át lehet-e építeni.

 

Isten igazából egy fejújítandó érdekelne, szeretném többé-kevésbé saját kezűleg rendbetenni, gyakorlatilag egy full restaurálás is beleférne, mert a dolognak ez a bütykölgetős-autószerelős része is érdekel. Amolyan hobbi autó lenne.

 

Motor és felszereltség tekontetében csak nézelődök, egyenlőre nem zárok ki semmit. Ami pillanatyilag a legszimpatikusabb, az vagy egy rövid tengelytávú változat, vagy egy 5 ajtós (Station Wagon?). Milyenek a dízel motorok? Mert valamiért egy dízel motorral lenne a legigazibb nekem.

Előzmény: altefnegy (591)
altefnegy Creative Commons License 2007.06.09 0 0 591
Nagy. Milyen motorral, felszereltséggel?
Előzmény: miszter07 (590)
miszter07 Creative Commons License 2007.06.09 0 0 590

Lenne egy kérdésem Land Rover ügyben, hátha tud valaki válaszolni nekem.

 

Land Rover SIIa, illetve SIII esetében mekkora munka a jobbkormányost balkormányossá alakítani?

Lozsa Creative Commons License 2007.06.07 0 0 589
ISO-s...
Előzmény: Ivwi (582)
ath Creative Commons License 2007.06.07 0 0 588

hát, ez kimerítő volt. köszönöm. ha a disco mellett döntök, akkor jelentkezem.

addig is, üdv.

Előzmény: pekka528 (585)
pekka528 Creative Commons License 2007.06.07 0 0 587
szia!
én pioneer-t raktam bele, de át kellett mazzagozni, mert van benne gyári mélynyomó, ami egy erősítőn keresztül kapja az ívet, na mire azt megleltük...
egyébként ott van a B1es lábtérben, az "A" oszlop folytatásában.
De ha jól tudom lehet kapni stekkert, ami egy kis ügyességgel, forrasztással megoldja a problémádat.
Miért nem akarod megszüntetni a régi stekkert?
Előzmény: Ivwi (582)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!