Keresés

Részletes keresés

Helly7110 Creative Commons License 2010.10.08 0 0 251
Miért nem gurulnak le róla ezek a cseppek???????????????? :):)
Előzmény: sakac (243)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 250
azzal nagyon gyorsan mellé megy ;-) , holnap kifogom próbálni, bár sejtem az eredményt.
jöhetnek az AF-al elkapott repülő rovarok erős kivágás nem érvényes ;-)
Előzmény: zootyka (248)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 249
oké :-)
Előzmény: sakac (247)
zootyka Creative Commons License 2010.10.08 0 0 248
Látod, ezért kell nagyon gyors ......... :- P
Előzmény: P*istD (246)
sakac Creative Commons License 2010.10.08 0 0 247
:)
nem.
Előzmény: P*istD (245)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 246
"" de egy lebegő dongóról is lehet, hogy lemardnék MF-el. Gondolom én ................ :)""

af-el is :-)
Előzmény: zootyka (244)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 245
ilyen szép harmatot közelről kell mutatni, remélem nem haragszol ezért..
Előzmény: sakac (243)
zootyka Creative Commons License 2010.10.08 0 0 244
Jó a szemem szerencsére, de a makrót sok egyéb másra is lehet használni szerintem, (legélesebb obik általában) de egy lebegő dongóról is lehet, hogy lemardnék  MF-el. Gondolom én ................   :)
Előzmény: P*istD (236)
sakac Creative Commons License 2010.10.08 0 0 243
Tessék valamennyi leesett róla de nem sok minden



Előzmény: P*istD (230)
sakac Creative Commons License 2010.10.08 0 0 242
Mit csináljak?
Vágjam körbe? Nem sokkal lesz nagyobb ha 640x480-ra lekicsinyítem. Nem szoktam vágni a képeimet max leméretezem. De mindjárt megkeresem.
Előzmény: P*istD (230)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 241
vicces :-)
Előzmény: Törölt nick (240)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.08 0 0 240
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 239
jó modellek szoktak lenni :-) csuda pózokat képesek felvenni :-)
Előzmény: Helly7110 (237)
Törölt nick Creative Commons License 2010.10.08 0 0 238

Hű, nekem is volt valahol imádkozósáskám... Ha majd megtalálom, beteszem.

 

Addig meg: szegény a tüzifának valón próbálta téli álmát aludni még tavaly ősz végén. Úgy nyekergett a szárnya, mint egy kenetlen taliga.

 

Előzmény: Helly7110 (237)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.08 0 0 237
Ő keveset mozgott:) Boltba akart menni és ez nem tetszett az eladónak.
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 236
erős dioptriád van, vagy portrézol?
Előzmény: P*istD (233)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 235
elfogyott a zsírkrétád? :-)
szépek!
Előzmény: Helly7110 (231)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.08 0 0 234
:) Nekem ez a max. méret amit mozgás közben elkapok.
Előzmény: zootyka (232)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 233
tényleg nem tudom, hogy minek az AF makróhoz de te tudod ;-)
ugró bolhához postázom a tacsimat, írd a címet ;-)
Előzmény: zootyka (232)
zootyka Creative Commons License 2010.10.08 0 0 232
Nekem sajna fontos a gyors AF, szeretnék mozgó dolgogat is lőni, pl. ugró bóhát ;)
Előzmény: P*istD (229)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.08 0 0 231
Ezt sem színeztem. :)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 230
tyuu de jó harmatos a bodobácsod. erősebb kivágást nem lehetne róla kérni?
Előzmény: sakac (228)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 229
:-) nem használtam még az af-et , talán egyszer de már nem emléxem :-).
nekem megfelelne egy olcsó fix makró üveg is mondjuk egy tokina atx 105, vagy egy panagor, de volt nálam nem rég egy cosina 100 1:1 makró is amit meglehet venni 15 körül, ez éppen gombás volt így visszaküldtem.
ezeknek a régi üvegeknek nagyon jó rajzuk van, az af- meg nem hiányzik.
Előzmény: zootyka (227)
sakac Creative Commons License 2010.10.08 0 0 228








zootyka Creative Commons License 2010.10.08 0 0 227

Még hogy nem pörög a topic ......... naaaaa :)

Én is a C100 2.8 USM obit választottam, de még gyűjtöm az üres üvegeket hozzá.

Tényleg nagyon gyors az AF ???

Előzmény: P*istD (212)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 226
Az első nagyon tetszik a nejemnek ;-)
Előzmény: sakac (225)
sakac Creative Commons License 2010.10.08 0 0 225












P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 224


P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 223
bármivel, ami a kezem ügyébe kerül:-)
volt már fuji zsebkompaktom, panasonic fz 30-am, pentax dslr-em, canon több féle dslr, most egy c450d-ém van c100 f2,8 usm objektívvel, de ha éppen nagy tele van a gépen, vagy kis kit obi akkor gyorsan felteszek rá egy raynox dcr250-et és már mehet is a makrózás :-)
többnyire a képeim tartalmazzák az exif adatokat, ha letöltöd megtudod nézni, hogy mivel készültek.
ahol az exifben a mm-adat 0 az manuális objektívvel készült.
Előzmény: seekthedragon (222)
seekthedragon Creative Commons License 2010.10.08 0 0 222
Megkérdezhetem, hogy mivel lövöd a képeidet? Főleg a darazsak érdekelnek, de úgy általában kíváncsiság...
Előzmény: P*istD (220)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!