Keresés

Részletes keresés

Vaslajhár Creative Commons License 2012.11.04 0 0 8126

Sziasztok!

http://www.surveymonkey.com/s/allergia

egy verseny céljából készítettünk egy allergiával kapcsolatos kérdőívet, sokat segítenétek azzal, ha kitöltenétek.

előre is köszönjük. 

zlota Creative Commons License 2012.10.25 0 0 8125

Hiszi a piszi!Duma...

Előzmény: manó91 (8123)
ptak Creative Commons License 2012.10.19 0 0 8124

Lassan a kérdőívekre is allergiásak leszünk, légy szíves egy negyedik nicket már ne regisztrálj..

Előzmény: manó91 (8123)
manó91 Creative Commons License 2012.10.16 0 0 8123

Kedves allergiában szenvedő!

Egy média diákverseny résztvevői vagyunk, hogy a kutatásunk sikeres legyen, arra kérnénk, töltse ki a kérdőívünket:

 

 https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fromEmail=true&formkey=dDhvTWZhWEFlcHpCVk1IMXZiY1lsTWc6MQ

 

Köszönjük!

yester Creative Commons License 2012.10.13 0 0 8122

...a 10. kérdésnél a "kutúrális" szócska kiverte nálam a biztosítékot....készüljetek fel jobban, ha komolyan vagy valóban érdekel a problémakör....

Előzmény: Törölt nick (8119)
lazy g. Creative Commons License 2012.10.12 0 0 8121

Sajnos egyet kell,h értsek,a segítő szándékot én sem látom benne,sokkal inkább azt,h nna,itt sok allergiás van,biztos jó alanyok lesznek a teszt kitöltésében. Szólj ha nincs igazam,de ez nagyon úgy tűnik.

Ha láttam volna benne bármilyen olyan szándékot ami javítja a sok szenvedő tüneteit és a javulását segítené,szívesen ki is töltöttem volna...

Sajnálom,remélem nem haragszol a véleményem miatt!!! :)))))

Előzmény: ottofon (8120)
ottofon Creative Commons License 2012.10.12 0 0 8120

Ez szép és jó, de nem kéne inkább az allergia okát kutatni mint sem 10-15 féle tüneteket csökkentő szarra fordítani a figyelmet? Megnéztem a kérdőiveket, de ez egy marketinges kutatás. Nem látom benne a segítő szándékot.

Előzmény: Törölt nick (8119)
Törölt nick Creative Commons License 2012.10.12 0 0 8119

Kedves allergiában szenvedők!


Közvélemény kutatást végzünk egy új allergia elleni gyógyszerrel kapcsolatban.Nagyon sokat segítene,ha kitöltenék ezt a kérdőívet,tényleg csak pár percet vesz igénybe.

Az alábbi linkre kattintva,megjelenik a kérdőív:

http://online-kerdoiv.com/index/view/hash/2fc15da547f33292725a6e427da14995

Előre is köszönöm a segítséget!

aevelin Creative Commons License 2012.10.10 0 0 8118

Kedves allergiával küszködők!

 

Egy kis segítséget szeretnék kérni, egy allergiával kapcsolatos kutatás lebonyolításában.

 

A feladat az alábbi kérdőív kitöltése lenne, ami nagy segítséget nyújtana:

 

http://ripet.hu/feedback.php?kid=e7f0e8c7fbcf74be1b0b8e887ee21eb5

 

Előre is nagyon köszönöm!

ottofon Creative Commons License 2012.10.06 0 0 8117

Kb ugyanezt hallottam mint amiket írtál. Vettem 4 csomaggal. Szerencsére elmúlt a szezon, idén alig egy hónap volt csupán a problémás időszak.

Kicsit más téma, de találkoztam egy hölggyel (50 körüli) aki mindenre allergiás (virágpor, méz, tej, cukor, glutén, ...). Valami borzalom az élete. Februárban kezdődik nála. Mindenféle krémre is allergiás, tusfürdőkre, még a csapvízre is. (adtam neki zuhanyszűrőt) Állandóan kiütéses ha nem vigyáz. Sőt asztmás is állandóan. Szegény, pokol lehet az élete.

Előzmény: lazy g. (8106)
lazy g. Creative Commons License 2012.10.05 0 0 8116

Szia Ottofon! Szept. 24.-én írtam pár sort,olvasd el légyszi!

Gyuri bácsi teájával kapcsolatosan kérdeztem Tőled egy két dolgot,ha tudsz válaszolj,ok?

Egyébként már az allergia szezonnak vége,hála a Teremtőnek,remélem jövőre már csak messziről,nagyon messziről

köszönünk egymásnak! :))))))))

Üdv,minden jót!!!

Előzmény: ottofon (8115)
ottofon Creative Commons License 2012.10.03 0 0 8115

Köszi, de ez megint csak félmegoldás. Pont nem a lakásban keresünk megoldást, mert ott a töbség azért nem szenved annyira.

Előzmény: Qwertman (8114)
Qwertman Creative Commons License 2012.10.02 0 0 8114

Allergia? Asztma?

A megoldás: HYLA

 

Mi is az a HYLA és mire jó?
A HYLA egy mobil lég- és helyiségtisztító berendezés: A készülék ezáltal az egészségmegőrzés és betegségmegelőzés céljait szolgálja. Alapvető célja a beltéri levegő tisztítása, allergén mentesítése és a levegő optimális párásítása, illatosítására, aromaterápiára, levegőfertőtlenítésre, szagelszívásra, sóbarlangterápiára, és inhalációra is használható. Ezen túlmenően, kiváló még takarítási célokra is. Ilyen módon a készülék egy komplex beltéri levegő- és lakástisztító rendszert alkot.

   
Hogyan működik a HYLA ?
A HYLA készülék porzsák nélkül működik, s ahogy a természetben, úgy a Hylánál is a víz alkotja a természetes szűrő rendszert. Működésének alapelve, hogy a beszívott levegőt vízen áramoltatja keresztül, percenként három légköbmétert ! A víz természetes abszorpciójának és egy szabadalmi oltalommal védett percenként 25 000 (!) forduló öntisztuló szeparátornak köszönhetően, a kimeneti nyílásán 99,9 % feletti tisztaságban bocsátja ki a már megszűrt levegőt. Az ember számára biológiailag egyik legveszélyesebb szennyeződéseket, mint a penészgombákat, polleneket, allergéneket tartalmazó mikroporokat és atkaürüléket viszont 99,95 %-ban megszűri. (TÜV szakvélemény 99,95%  ANTSZ mérési jegyzőkönyv 99,92%)

További információ: jozsef.harai@gmail.com

Előzmény: zlota (8113)
zlota Creative Commons License 2012.10.02 0 0 8113

Jaj de jó nekünk, hogy tudunk követni!

Ez olyan csodálatos, hogy már itt is tudunk, hogy el is múlt az allergiám.

 

Előzmény: naturopat (8112)
naturopat Creative Commons License 2012.09.29 0 0 8112

Bocsika!

Az előbb elfelejtettem, hogy a Szemlő-hegyi barlangról van szó, ahol is tornát is tartanak. A web lapot itt adom meg, hogy ti is meg tudjátok nézni.

http://www.lelegezzfel.blogspot.hu/

naturopat Creative Commons License 2012.09.29 0 0 8111

Végre egy jó ötlet. Az eddigi hozzászólásokban azt tapasztaltam, hogy mindenki inkább a kemikáliás gyógyszerekkel szereti rongálni a szervezetét, minthogy egy természet adta lehetőséget venne igénybe. Sőt, ez nem is kerül annyiba, mint megannyi fölöslegesen beszedett gyógyszer!!!!
Hajrá, találkozzunk a barlangban aki gyógyulni akar, egyszer ezt is ki lehet próbálni......ugy tudom lehet tornázni is. Szerveződjünk egy páran kis csoportba, hogy ne legyek egyedül, és ott legalább személyesen meg tudnánk beszélni betegségeinket.

zlota Creative Commons License 2012.09.25 0 0 8110

Mármint abban, hogy sokszor pár 10km is számít.

Előzmény: zlota (8109)
zlota Creative Commons License 2012.09.25 0 0 8109

Hát igen ebben is van valami.Ne legyen igazam, de jövőre mégkevesebb csapda lesz.

Előzmény: kchris12 (8108)
kchris12 Creative Commons License 2012.09.25 0 0 8108

teljesen egyetértek a csapdák amúgyis egy nagy szarok, hetente adatot közölni UTÓLAG amikor úgyis mindenki érzi hogy mi a helyzet? Nekem is rosszabb, a hideg jót tett először de most hogy melegedik és szárazabbá válik a levegő úgy néz ki lesz még egy hullám ahogy Te is írtad. Amúgy viszont ez a pollen-koncentráció elég nehezen mérhető mert bekapsz egy légtömeget ami szállít egy adag pollent akkor Te rosszabbul érzed magad én meg pár km-el odébb (feltéve ha nincs a szomszédban egy kis "ültetvény") jobban érzem magam... De azért egy napi átlag az mond valami a heti viszont vicc. Utólag histórikus adatokat képezni belőle azt lehet.. De hogy nagyjából mi a helyzet? Arra alkalmatlan.

Előzmény: zlota (8107)
zlota Creative Commons License 2012.09.24 0 0 8107

Jönnek vissza a tünetek!

Nekünk- nem vicc- a kutyánk is allerigás sajnos.Neki is visszatértek...

Állítólag második hullám várható.

 

Az dühítő nagyon, hogy nem is tudom megnézni,mert az ország csapdáinak 80% hibás.Nem tegnap óta!!!Nem igaz, hogy abba a több milliárdba amit erre költenek még ez sem férne bele.Ebből látszik sz@rnak ezek ránk meg a parlagfűre is.Kamu itt minden....

Ha még elromlik 4 csapda az egész országban nem marad 1 sem!Azaz semmi nem fog müködni.Remélem ekkor majd felfigyelnek az illetékesek...

lazy g. Creative Commons License 2012.09.24 0 0 8106

Ottofon,akkor ezt a Gyuri bácsi féle teát mindketten (ill. mindhárman) kipróbáljuk.

Legalább többen be tudunk majd számolni a fejleményekről,a hatásáról (én bízom benne,h hat majd!!!). Gyuri bácsi szerint teljesen tünetmentes lehet az ember és én hiszek Neki!

Ha minden igaz,kb karácsony környékén el kell kezdeni,h hasson a fűben lévő anyag és végig kell szedni (inni),az allergia szezon végéig (okt. közepéig kb).

Na most: Te mit hallottál,h mennyi idő után kell némi szünetet hagyni és aztán újból elkezdeni inni,mert ugye folyamatosan nem szabad fogyasztani hónapokig,szóval kúraszerűen kell inni.

Érdekelne,h Te mit tudsz erről. Én úgy tudom,h kb 4-6 hétig ihatod,aztán 1-2 hét szünet és utána megint 4-6 hétig,stb.

Igen,az ÚTIFŰ a legjobb,ez a leghatásosabb. Én is azt veszek.

Ha netán "nem jönne be az íze",akkor mézzel nyugodtan ízesítheted,de mást ne tegyél, ne tegyetek bele.

A legjobb persze az lenne,ha meg tudnátok inni minden nélkül,csak úgy tisztán.

Szóval a fogyasztásáról,ha tudsz vmit,akkor megoszthatnád velem,velünk!

Előre is köszi szépen!

Parlagosok,Ti h érzitek magatokat? Én pár napja,vagy inkább kb 2 hete már jól vagyok,gondolom ez a hűvösebb idő "odavágott" a parlag-polleneknek... :DDD Remélem már nem jön vissza,jövőre pedig a teának köszönhetően a pofájába röhögök majd...

Tünetmentes napokat,sziasztok!!!!

 

Előzmény: ottofon (8088)
kchris12 Creative Commons License 2012.09.23 0 0 8105

remélem a reggeli hidegek állandósulásával (napi 5-6 fok környéke) leáll a pollenszórása a parlagfűnek. nekem már nincs tünetem nem szedek semmit, viszont valami vírus terjeng a fővárosban az tuti, nekem Erdélyben megmaradt az erős torokfájásom és esténként rájött az orrfújás is amit az antihisztamin napközben ugyanúgy elnyomott mint a pollenreakciót szóval aki úgy érzi hogy esetleg _tényleg_ megfázott az tesztelje le magát mert esélyes hogy TÉNYLEG. Kollégámnak elment a hangja, barátnőm cégénél, etc is több ilyenről hallok. Vírus, 2-3 hete és nem nagyon hat rá semmi.

Előzmény: Juan074 (8104)
Juan074 Creative Commons License 2012.09.21 0 0 8104

Hát nem tudom, én is azt hittem, hogy jobb lesz, állítólag a koncentráció is már csak közepes, 2 nap valóban jobb is volt, de ma megint kegyetlenül rossz. Vidékről költöztem Budapestre 1 éve, ez az eddigi talán legrosszabb szezonom.

 

Íme: http://janosnovics.blogspot.hu/2012/09/harom-hete-tart-harc.html

kchris12 Creative Commons License 2012.09.20 0 0 8103
hú de leállt a topic, az eső beálltával mindenkinek elmúltak a panaszai? kíváncsi lennék kinek mik a tapasztalatai, elvégre ez a kiadós eső kell h segítsen, plusz a reggeli lehűlések...
kchris12 Creative Commons License 2012.09.17 0 0 8102

most értem haza Erdélyből és érdekes módon a torokfájásom ott sem szűnt meg, éjszaka fújtam az orrom. Szóval én arra gyanakszom hogy allergia ide allergia oda van egy jó kis torokmegfázásom is. Maga az allergia szerintem sem vészes, sima antihisztaminnal napközben semmi bajom, 1-2 éve igencsak kellett az orrspray is. Aztán ez a helyzet szerintem csak javulni fog, most hogy jön még 1-2 párás időszak (parajdi sóbarlangban olvastam hogy ha párás a levegő az kicsapódik a pollenre - mármint a víz - és lehúzza mert nehezebb lesz, szóval lehet kellemetlen a párás tisztító de azért nem hatástalan), és a reggeli lehűlések is erősebbek lesznek. Valahogy ki kellene jönnöm ebből a torokfájásból, kérdésem hogy erre, illetve ennek a gyógyulására milyen hatással vannak az antihisztaminok? (ezt nem merem elhagyni)

 

Az orrba szívásról: ha folyamatosan csinálja az ember nap mint nap akár többször is akkor tökéletes mert nem halmozódik fel a pollen az orrban, de ha már jól be van az ember orra durranva prüszkölés miegymás akkor azért kell 1-2 nap mire kiürül az emberből.

 

Biorezonanciában én sem hiszek, eleve az EEG olyan mintha azt rögzítenénk hogy többezer-millió ember kiabálna egyszerre és ebből próbálnánk valamit értelmezni.. na most itt még ennél is sokkal többről van szó.. plusz ismertem egy fejleszőféle emberkét évekkel ezelőtt 

aki ilyen témában utazott és mondta hogy igen nagy a random faktor ebben :). De sok pénzt hoz :). De ez pszichológiai hatás is. Ha egy szer 100Ftért ugyanúgy gyógyít mint 10000Ftért az utóbbi ár lesz a hatásos. Én azon döbbentem meg hogy egy gyógyszer engedélyeztetésekor a hatásosság bizonyításakor milyen kicsi különbség van a placebó és a normál gyógyszer közt.

 

Betegségnél meg sok minden agyban is dől el... Meg kell adni amit a test igényel, (nyomelemek, mozgás, nem mű kaja..) de meg kell adni a szellemnek is.. Hiába vesz valaki többszázezer Ft-os gyógyszereket fizet gyógykezeléseket valakinek ha az adott ember szellemileg nem 100-as, depressziós, stresszes, nem pihen, nincs célja..  Plusz öröklés.. Parkinson meg egyéb "érdekes" betegségeknél szinte a legnagyobb szerepet ez utóbbi játsza talán, és ha megfeszül az ember akkor is csak lassítani tudja a folyamatot.

 

ptak Creative Commons License 2012.09.16 0 0 8101

A biorezonanciás kezelésről:

magyarul és angolul.

lazy g. Creative Commons License 2012.09.16 0 0 8100

Jesszus......

 

Akkor inkább hanyagolom,senkinek nem szeretném kifizetni a lakás,kocsi és egyéb hiteleit... :DDDDDD
Jó lesz a Gyuri bácsi teája 200-ért tasakonként...

Nagyon szépen köszönöm Ottofon!!!!!

Jó egészséget,szia!!! :)))

Előzmény: ottofon (8099)
ottofon Creative Commons License 2012.09.16 0 0 8099

Ja az árak. Első "állapotfelmérés és kezelés 12000. Ez követően a 40 perces kezelések 7000 Ft-ba kerültek. NAgyságrendileg ez van mindenhol.

Előzmény: lazy g. (8097)
ottofon Creative Commons License 2012.09.16 -1 0 8098

Én kb három hónapig jártam biorezonanciára. Kapsz 5 elektródát (antennát)  (gumiból van fémszáll lehet benne) lábakra, csuklókra és homlokra, majd laptopon futtatják a programot, ami elvilegösszehasonlítja a memóriában eltárolt rezgéseket azzal amit belőled vesz. Ezt követően megmondja milyen a tested állapota, szervekre bontva, a csakráid energiáját is. Ezt követően fél órás de vannak rövidebb és hosszabb programik is "harmonizálnak". Elvileg miután (minden rezgés) programot futtatnak mellyel kioltják a káros rezgéseidet és erősítik az egészséges rezgéseid. Kb erről van szó. Én speciál az égvilágon semmit nem éreztem sem kezelés közben sem utána. Pedig a kezelő mindig beszámolt hogy hány %-ot javult az "állapotom". Nekem a gerincbajomra kellett volna hasson, de semmilyen kezelés nem segített. Egy hónap múlva megyek műtétre. Hogy az segít-e nem tudom csak hiszem hogy segít, mert az égvilágon semmi nem segített eddig.

Előzmény: lazy g. (8097)
lazy g. Creative Commons License 2012.09.14 0 0 8097

Nem szeretnék vitába szállni senkivel,a lényeg,h engem senki és semmi nem tud meggyőzni a "gyógyszerek"nélkülözhetetlenségéről,hatásairól,csodás esetekről. Én sem szeretnék meggyőzni senkit az ellenkezőjéről, h igazából méreg és mérgezi az embert és h többet árt,mint használ. Ez a fórum ne erről szóljon.

 

Viszont: ma hallottam a biorezonanciáról...

Egy ismerősömnek a kolléganője volt ilyen kezelésen,vagy kezeléseken és Ő azt mondja,h 3 éve teljesen tünetmentes.

Látja,hiszen nap mint nap találkoznak. Azt is tudja,h előtte nagyon szenvedett az allergiától.

Ha valaki tud erről bővebbet,vagy használta ezt,megoszthatná velem,velünk.

Miből áll egy ilyen kezelés,kb mennyibe kerül (sajnos ez sem hanyagolható kérdés),stb..stb.

Köszi előre is!!!

Szép,tünetmentes napokat!!! :)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!