Keresés

Részletes keresés

aszora Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4918
Előzmény: Peter Altenberg (4905)
5496 Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4917

És Kínától jobb kuncsaftot nem is kívánhatnak, hiszen jóval nagyobb fogyasztó, mint Európa.

Előzmény: Antisystem (4911)
Diofa Szelleme Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4916

"Putyin az Ukrajnaban elo oroszokat akarja megvedeni."

 

Biztos, hogy ez is benne van, belpolitikai értelemben tuti jó húzás.

Előzmény: Salvor__Hardin (4909)
finom_rakottkrumpli Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4915

"A verőlegények között ülésező parlament azt választ elnöknek akit akar, joghatása zero."

Ellentétben az orosz katonák között ülésező krími parlamenttel, aminek a joghatása ez esetben 200 %-kal emelkedik :D

Előzmény: Platon (4895)
turulkakas Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4914

Szánalmas.

Az eu és ukrán vezetők a twitteren és fészbukon osztják az észt,közben az oroszok meg cselekednek.

Itt valószínűleg a zunió is kapni fog egy megrendítő tockost.

Diofa Szelleme Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4913

Kösz, nem igazán voltam képben ebben.

Előzmény: Salvor__Hardin (4897)
vnuk Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4912

Az ipar is rengeteg gázt használ, uh tök min1 hogy tél vagy nyár van, az orosz gázra szükség van. 

 

az ukránok mindenképp el akarják kerülni a háborút, ezt jaceniuk is mondta, mert tudják hogy annyi esélyük van mint nekem klicsko ellen.... rommá verik őket röhögve. 

 

 

Előzmény: Diofa Szelleme (4867)
Antisystem Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4911

Kínának... ott állnak sorba érte, már csak az áron vitáznak...

 

ÜdV

Előzmény: yaouank (4891)
finom_rakottkrumpli Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4910

"Csak be kell jelentenie a csapatmozgásokat előre a törvényes Kijevi vezetésnek. "

Úgy érted, bejelentik előre, hogy csókolom, elfoglalnák most a reptereket, parlamentet, határátkelőket stb egy időre, jó lesz egy így? És erre az ukrán elnök erre rábólint, és akkor az jó lesz. Sőt, szerinted tényleg be is jelentették ezt Janukovicsnak előre, és ő meg rá is bólintott? Platon, akármit is szedsz, állj le vele xD

Előzmény: Platon (4895)
Salvor__Hardin Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4909

Szerintem tevedsz. Putyin az Ukrajnaban elo oroszokat akarja megvedeni. Ahogy adott esetben mi is meg akarnank vedeni a hataron tul elo honfitarsainkat. Csak Putyinnak az eszkozei is megvannak ehhez.

Előzmény: finom_rakottkrumpli (4899)
Diofa Szelleme Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4908

Hát miért nem mutatjuk meg nekik, nekünk milyen jól megy azóta (otthon) ? :) Nem kell találgatni, van rá gyakorlati példa, az ország harmada mára gazdasági menekült valahol, a maradék meg jóformán csak Juli néni amint verekszik a helyes kis Ronaldóval két káposztáért, nem?

Előzmény: finom_rakottkrumpli (4899)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4907

Itt már majdnem annyit hazudnak mint ott amit kérsz:

 

http://hungarian.ruvr.ru/

Előzmény: Peter Altenberg (4905)
Platon Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4906

Jah akkor az usa kongresszus is választhat elnököt ugye? :)))

 

Hülyeségeket beszélsz.

 

A parlamentnek annyi joga van amit az alkotmány neki rendel.

 

Elnököt nem választhat. Az a nép joga. Mint az USA-ban.

 

Ennyi.

 

 

Előzmény: Törölt nick (4902)
Peter Altenberg Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4905

Uraim: az ukrán és/vagy orosz állami hírügynökség angol honlapját, linkjét szabad itt kérnem? Kösz.

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4904

>>Nem nekem kellett volna elmagyaráznod, hanem annak a kartácsnak, aki volt szíves a GDP-k összegének összehasonlításával előhozakodni.<<

 

Nem magyaráztam el semmit, hanem számokkal támasztottam alá ugyanazt, amit írtál.

Előzmény: halkergető (4840)
Diofa Szelleme Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4903

Sajnos elfelejettem már Egetverő Arrogancia seregének a nevét. :) De ez kb olyan.

Előzmény: Törölt nick (4898)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4902

Az Ukrán alkotmány szerint az elnököt a nép választja. A verőlegények között ülésező parlament azt választ elnöknek akit akar, joghatása zero. 

 

Pfff... Anyám.. 

:o))

 

 

A parlament azt választ meg elnöknek, akit akar és akit megválaszt az a formális elnök. Akitől pedig megvonja a bizalmat, pl. janukovics, az a továbbiakban senki. 

Ugyanis nem janukovics szarta a parlamentet, hanem a parlament szarta janukovicsot. Teccik érteni??? 

 

Előzmény: Platon (4895)
finom_rakottkrumpli Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4901

Igen, ezzel is egyetértek :)

Előzmény: aszora (4874)
Diofa Szelleme Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4900

Nem hiszem, hogy ez ennyire egyszerű. Ugyanis ha eddig nem máshonnan szereztük be, akkor vagy azért mert nem lehetett, vagy azért mert nem érte meg.

 

Nem tudom otthon mi van most, gondolom nem dübörög a Pannon Puma, de azt tudom, hogy még egyébként olyan jobban szituált országokban mint  UK is komoly probléma az energia ár (mára a legkomolyabb), túl sok embernek már most sem kifizethető, márpedig fűteni kell vagy inkább kéne.

 

Itt szerintem arról van szó, hogy egy (ki-a-fenét-érdekel-igazából) Ukrajna(i bábkormány és lobbiérdekek) miatt nincs kormány aki a jelen hangulatban Putyinnal tényleg keménykedhetne (hacsak nem  akar öngyilkos lenni) és Ti csak álmodoztok most itt.

Előzmény: yaouank (4891)
finom_rakottkrumpli Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4899

De a krími orosz hadikikötőt az égvilágon semmi nem fenyegeti. Putyin nem emiatt pattog, hanem az ukránok 20 év után ki akarnak törni az orosz érdekszférából, hátha a nyugatnál jobban megy nekik. Ezt akarja letörni erővel.

Előzmény: Biga Cubensis (4888)
Törölt nick Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4898

Bevetjük mind a 15 tankunkat.

 

Broááááááááááááffffffffffffffff.........

Előzmény: Diofa Szelleme (4893)
Salvor__Hardin Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4897

Ha elzarnak valamit az oroszok, akkor az eloszor az Ukrajnaba meno vezetek lesz, a tranzit mukodni fog. Aztan ha abbol elkezdik a szokasos modon lopni a gazt az ukranok, legfeljebb akkor zarjak el azt is. De idokozben mar megepult a Nord Stream: azon es a belorusz vezeteken keresztul eleg jol el tudnak latni Europat. A spotpiaci arakat kisse felhajtana a dolog, de ez jol is jonne az oroszoknak.

 

Mi is a legjobbkor csokkentettuk le a gaztartalekainkat. Jelenleg mar csak 1.36 milliard kobmeter van a tarolokban, ebbol 900 millio a strategiai keszlet. Es nem nagyon tanacsos teljesen kiuriteni oket, mert annak karos hatasai lehetnek.

Előzmény: Diofa Szelleme (4890)
5496 Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4896

Ne ábrándozz, ébredj fel. Az általad felsoroltak nem rontanak rá az oroszokra. Képtelenség.

Előzmény: Biga Cubensis (4888)
Platon Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4895

Az orosz hadsereg már régen nem csak a támaszponton tartózkodik, hanem szerte a Krímben reptereken, parlamentnél

 

Igen.

 

Ehhez semmi joga nincs.

 

 

Látod ha ismernéd a szerződést akkor nem beszélnél ilyen hülyeségeket. Joga van hozzá. Csak be kell jelentenie a csapatmozgásokat előre a törvényes Kijevi vezetésnek. 

Aki jelenleg Janukovics.

 

Az Ukrán alkotmány szerint az elnököt a nép választja. A verőlegények között ülésező parlament azt választ elnöknek akit akar, joghatása zero.

 

Persze biztos vagyok benne hogy most hirtelen nem is lesz annyira fontos hogy kinek mire van joga igaz? :DDDDD

Előzmény: finom_rakottkrumpli (4887)
Peter Altenberg Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4894

"Putyin azt csinál, amit akar?" Tehát erősebb, mint Breshnew volt a hetvenes években? Ez vitatható.

Előzmény: Diofa Szelleme (4890)
Diofa Szelleme Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4893

A törököket nem tudom felmérni, de az aggódó magyar meg lengyel... ugye csak viccnek szántad? Csapataink legyező alakban szétterülnek és beveszik Oroszországot, vagy mi lesz? :)

Előzmény: Biga Cubensis (4888)
finom_rakottkrumpli Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4892

"én mindenesetre azt gondolom, hogy nekünk magyaroknak jobb, ha van egy stabil állam köztünk és a nagy medve között."

Tökéletesen egyetértek. Plusz még a kárpátaljai magyarokat kellene valahogy segíteni. A probléma az, hogy Mo.-nak nincs erre semmi képessége.

Előzmény: Biga Cubensis (4863)
yaouank Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4891

Majd beszerzik máshonnan. Az arab olajválságot is túléltük. Putyin viszont kinek adja el a gázt, meg az olajat ?

A fegyver mellett ez az egyetlen komoly bevételi forrása.

 

ya

Előzmény: Diofa Szelleme (4879)
Diofa Szelleme Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4890

És? Szeptemberben újra kell majd a gáz. Persze megvehetjük dupla áron is. Melyik kormány élné túl, ha addig arcozna, míg a mezei ember nem tud fűteni, a gyárak termelése leáll, stb?

 

Nem lesz ebből semmi, Putyin kb azt csinál amit akar, a nyugat meg pofázik kissé mert mégis hogy nézne már ki, ha nem pattognának.

Előzmény: aszora (4885)
Salvor__Hardin Creative Commons License 2014.03.01 0 0 4889

Az orosz devizatartalek 500 milliard dollar. Egy ideig kihuznak valahogy. Meg jo is lenne, ha leepitenek ezt a tartalekot - hulyeseg finanszirozni az USA-t.

Előzmény: aszora (4885)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!