Keresés

Részletes keresés

JOcika Creative Commons License 2000.06.13 0 0 8
Balázs!
Én örülök a 4szeri találkozásnak. Ott is leszek mindegyiken. Amúgy szerintem az lesz, ami az utóbbi években is volt. Semmi. Kispesten viszonylag izgalmasak lesznek a meccsek, az Üllőin unalmasak. A lelátón és a pályán kívül, pedig évek óta nyugi van. Remélem marad is.

Hajrá Fradi!

Balázs Guardia Creative Commons License 2000.06.09 0 0 7
Jocika!
Teljesen egyetértek. Ilyen mentalitással sosem lábalunk ki a rég tartó gödörből. :((
Kiváncsi vagyok a 4 találkozásunkra mind a pályán, mind a lelátón...
JOcika Creative Commons License 2000.06.09 0 0 6
Balázs Guardia!
Pedig szerintem Bárányosra kisebb az esélyetek. Szerintem Kovács Bélát elengedjük. Nem szemétkedni akarok, de ezek az "erősítések" nem húzzák ki a Honvédot, abból amiben most van. Teljesen nevetséges, hogy végre lenne valaki aki ezt a szart, amit mi focinak nevezünk, pénzelni akarja, és ezt kapja érte. Nem veszik komolyan, nem mennek el a megbeszélt találkozóra. Vicc az egész!

Hajrá Fradi!

contra Creative Commons License 2000.06.08 0 0 5
Ezt nem hiszem el!
Jönnek a befektetők a pénzzel, az elnökség pedig szarakodik. Az előpszerződés megkötése UTÁN garanciákat kérnek (kifizették a tetemes összegre rúgó villanyszámlát, de ez nem volt elég garancia), a leendő, amgyar viszonylatban nagynevű edzőt pedig hülyének nézik. Dilettáns szar bagázs. Ez egy tragédia.
Hol a Kispest?!?

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: Balázs Guardia (4)
Balázs Guardia Creative Commons License 2000.06.07 0 0 4
Most beszéltem egy diósgyőri leányzóval. Azt mondta, hogy Tornyi tegnap volt Kispesten, de nem volt kivel tárgyalnia. Szóval őt buktuk és valami 3 olcsó edző közül választunk. Végülis kit érdekel?! Bőven jó a Kispestnek a "szokásos" gyenge középmezőny... Hány éve halljuk, hogy 1-2 év múlva ismét az igazi Kispesthez méltó csapatunk lesz?!! Nem hiszem el...
Balázs Guardia Creative Commons License 2000.06.07 0 0 3
Tornyi?! Háát... Rá sosem gondoltam volna, de el kell ismerni, edzőnek kiválló!
A befektetőkkel nehogy úgy járjunk, mint minden évben: csak ígéret!
Szóval visszavásároljuk a neveléseinket... Érdekes, de Bárányos jól jönne! Kovács Béla maradhat a zöldeknél. :)
JOcika Creative Commons License 2000.06.07 0 0 2
Ma azt hallottam, hogy már végleges a dolog, és Tornyi az edző.
Igazolásokról azt hallottam, hogy Bárányost és Kovács Bélát akarja megvenni a Honvéd. Én nem bánnám ha Kovács elmenne a Fradiból. Bárányos mindenesetre érdekes, mert azt hallottam, hogy a Lommel eladja, de nem Magyarországra. Meglátjuk.

Hajrá Fradi!

contra Creative Commons License 2000.06.07 0 0 1
Tornyi?!?
Én még Kozma Misiről hallottam...
Csak aztán nehogy nálunk is összevesszenek a lóvén...
Kíváncsian várom a fejleményeket.

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: JOcika (0)
JOcika Creative Commons License 2000.06.06 0 0 0
Contra!
Vasárnapi hír: csak előszerződést kötöttek az új befektetők a Kispesttel.
Mai hír: Valószínűleg Tornyi lesz Reszeli-Soós utódja. Tornyi azt nyilatkozta, hogy már csak a részletekről kell mgállapodniuk.

Hajrá Fradi!

contra Creative Commons License 2000.06.06 0 0 topiknyitó
Ki tud valamit a kispesti befektetőkről?
Úgy volt, hogy szombaton megszületik a megállapodás, aztán olyasmit hallottam, hogy mégsem jött létre...szóval nem vagyok képben.
Akinek van infója, az írja ide!

Contra
Hajrá Kispest!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!