Keresés

Részletes keresés

Giorgetto Creative Commons License 2000.07.23 0 0 36
kb.70-80-an voltak, elég visszafogottan viselkedtek, diszkrét szurkolás. Érdekes, hogy ezúttal nem zártak le 33 szektort a biztositás miatt, sőt egymás mellett volt a két rész. :) Mi részünk: valamennyire korrekt létszám (tavaszhoz képest), néha jobb szinvonalon teljesitettünk, hiányzott a fanatizmus, de azért egy párszor belobbantunk, én leginkább a gól után, akkor eléggé közel voltam egy szivrohamhoz...
Előzmény: mash (35)
mash Creative Commons License 2000.07.22 0 0 35
sokamn nem lehetnek
a különjárat Ikarus félig sem volt tele, láttam őket miközben mentem az Ullői úti szentélybe
Előzmény: Giorgetto (30)
TomVeil Creative Commons License 2000.07.22 0 0 34
Sziasztok!

Szerintem jól játszottunk, örülhetnek a dunaferresek a döntetlennek....
Ha berúgjuk a helyzeteket... na mindegy...

Jó hangulatú volt a meccs, a szurkolás is jóra sikeredett,
csak szerintem felesleges volt a balhé a labdákkal meg
a securitys emberrel... :)

Győrbe a vonat 14:15 kor indul azt hiszem a Keletiből,
gyertek minnél többen!

Hajrá Kispest!

---------------
Ha valakinek van infója hol lehet mezt vásárolni az mindenképp szóljon!!!

Giorgetto Creative Commons License 2000.07.22 0 0 33
IRÁNY Győr, ott már nyomnunk kell!!!!!!
Előzmény: Giorgetto (32)
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.22 0 0 32
Az 1-1 nagyon bejött, de az első félidőben be kellett volna nyomnunk még 1 nyuszit. :) Érdekes módon nem szakitották félbe a meccset... :)))
Előzmény: Spingár Olivér (31)
Spingár Olivér Creative Commons License 2000.07.21 0 0 31
Hali!

Gondoltam benézek ide a holnap meccs előtt. Lehet, hogy holnap fog megszakadni a veretlenségi sorozatunk, de akkor a BL-ben továbbjutunk. Én holnap kiegyeznék egy 1-1 el. Holnap én is ottleszek Kispesten, így engem is láthatsz.

Üdv.:
OliBLOOD

Előzmény: Giorgetto (30)
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.21 0 0 30
latex!

Erre azt tudom mondani: b@ssza meg! 1x sem a Lion's-ban vásároltam, csak azt nemtom miért??? De kösz az infót, NAGYON érdekelt!
Holnap 3-0-ra qrjuk a kohászt, kiváncsi vagyok hány acél-városit látunk majd... :-D

Előzmény: latex (27)
TomVeil Creative Commons License 2000.07.21 0 0 29
Sziasztok!

Sajnos, nemtudom hol olvastam, vagy hol láttam igy nem tudom beidézni, de következőket hallottam a mezről:
Tehát a márkája JAKO (ezt már tudtuk), 4 féle mez lesz, és kb. 9-10 ezer Forintba fognak
kerülni név és számmal (!!) együtt....

Szerintem ez tök jó, és a támogatók (főleg Wilkinson) logója se csúnya....

Ha valaki tudja hol lehet (majd) megvásárolni a mezt mindenképp írja le ide
a topicba... köszi.

Üdv:

TomVeil

Holnap találkozunk a Bozsikban!
Hajrá Kispest!

Garrincha Creative Commons License 2000.07.21 0 0 28
Ki kell, hogy javítsalak. Tichy legtöbbször a 9-es mezben játszott a Honvédban. A válogatottban viszont legtöbbnyire 10-esben, kivéve a pályafutása elejét. Öcsi után a Honvédban rengetegen hordták a 10-est (akkor még nem volt foglalt szám): Kiss Laci, Gilicz Pista, Machos Feri, Komora Imre, Törőcsik Pista, Tóth Kálmán, hogy csak egy párat említsek. Akkor a mezszám a poziciót jelentette, Lajos pedig a csatársor minden helyén megfordult 7-11-ig. A válogatottban pedig 8-10-ig. Öcsi viszont világéletében mindig balösszekötőt játszott, a pályafutása elejétől (1944-47) eltekintve nem emlékszem soha másban mint 10-esben játszani. Bozsik is 8-asban fejezte be, Budai Laci (Púpos) pedig 9-esben. Kocsis Sanyit nem láttam soha másban mint 8-asban (Fradi, Honvéd, válogatott, Barcelona), Czibor viszont volt egyszer-kétszer 10-es, amikor Öcsi nem játszott és Babocsay lett a balszélső.
Előzmény: DBalage (19)
latex Creative Commons License 2000.07.20 0 0 27
T. Olasz !
Nem akarok off lenni, ezért csak röviden a hummelról. Professzionális, min 70%-ban pamutból álló termék, kifejezetten teremsportra találták ki (nedvszívó képesség). Mivel dán márka, ezért természetesen Dánia ebben nyomul.
Az Umbroról : Mint minden sportmárka, az Umbro is megszerezte a hazai gyártatási licencet, csak nem mindegy, hogy milyen alapanyagból, milyen minőségben varratja meg a ruháit.A Rákóczi úton a Lion's Sportban külföldi (minőségi) Umbro cuccokhoz lehet hozzájutni.
Amúgy tipikusan magyar a felállás : a "hivatalos" umbro forgalmazó a Tarján Sport 95%-ban magyar, gyenge minőségű árukat forgalmaz, míg a Lion's Sport 95%-ban külföldi Umbroval foglalkozik.
Bocs, ha untattam valakit!
latex
Előzmény: Giorgetto (24)
TomVeil Creative Commons License 2000.07.20 0 0 26
Na szóval ma láttam ezt a bizonyos mezt.... hát ez télleg JAKO
de köze sincs a Nikehoz, na mindegy nem fogok idegbajt kapni
bár örültem volna ha vmi igényesebb márkában játszhatunk,
1 a lényeg, árulják valahol!!! Nem mint azt a szar Umbrot........
-----
Másik, hogy én egy elég hatalmasat tévedtem, én azt hittem
a Jákói sport lesz (Nike), nem tudtam hogy nem Jákói hanem
JAKO.......

ennyit erről.......

DBalage Creative Commons License 2000.07.20 0 0 25
Engem nem igazán nyügöz le ,hogy JÁKOI mezünk lesz, de remélem ,hogy a játékunk jó lesz és akkor már fel se tünik hogy milyen mezben játszunk. Igazad van Olasz, remélem megzúzzuk a Dunaferrt, még ha nem is mi vagyunk az esélyesek!
Sajna a meccset kihagyom, mert a csapatommal meccset játszunk vidéken.
HAJRÁ KISPEST!!!!!!
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.20 0 0 24
latex!
Kösz a kiegészítést, elég lehangoló amit az umbro cuccok magyarországi minőségéről mondtál lévén a honi lelátók 60%-ában (na jó budapesten fix) az arcok ebben járnak. Amikor én előszőr vettem umbro cuccost akkor kezdett gyanús lenni, hogy "Made in Hungary".... De nincs mit tenni, ez van... Amúgy a HUMMEL inkább kézis cucc,nem? Érdekes, hogy focibanis itt van...
Előzmény: latex (23)
latex Creative Commons License 2000.07.20 0 0 23
T.Olasz, TomVeil !
Bocs, hogy UTE fanatikus létemre ide tévedtem, de a sportruházati "buliban" nyakig benne voltam.Az Umbroról : Magyarországon gyártatnak, gagyi,szar minőségű anyagra dolgoznak és őket teljesen hidegen hagyja az ún. szurkolói mezek kérdése !!! A cégem kiajánlotta az uhlsportot (német márka -Videoton,Vitesse,Duisburg,Blackburn Rovers stb.) de nem voltam hajlandó zsebbe tenni bizonyos embernek bizonyos összeget, így nem jött össze. A másik az olasz errea ( Middlesbrough, Empoli stb.), a reakció ugyanaz. A magyar TOTI-ra (Siófok) azt mondták, hogy az igényes szurkolók nem vennék fel, így nem megfelelő. Csak zárójelben jegyezném meg, hogy az UTÉ-nak az Umbrot, a Vidinek a Diadórát, a MATÁV-Sopronnak a hummelt ők csinálják, néha még az anyagot is ők adják. Ennyit az igénytelenségről...
A JAKO német márka, jó minőségű,szép,de qrva drága (Freiburg,Energie Cottbus, SK. Lierse, Fortuna Köln) latex
TomVeil Creative Commons License 2000.07.19 0 0 22
Olasz!

JÁKÓI sportot említettél?
Az a Nike hiavatalos magyarországi 'szállítója' vagy mi...
Ilyen márka nincs, hogy JÁKÓI, Nike van, de szerintem akkor
kurva jól járunk, szvsz jobban mint az UMBRO-val.....

Ha tévednék előre is sorry.....

Előzmény: Giorgetto (20)
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.19 0 0 21
Még annyit, hogy kedden azt suttogták, hogy a biztositást ezévben valami gány Őrmester Kft. vállalja...
Előzmény: DBalage (19)
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.19 0 0 20
DBalage!

A képek bővülnek, már most teszek föl néhányat, plusz szombaton próbálok a Gyenestől is fenni, majd belépő nélkül megyek meccsre, akkor marad a forókra is. :-D Az Egressy-nek valóban nemzetközi bal lába van, mindjárt kettő is akad belőle! ;) A Dunaferr-t valószinű nem előzzük meg, de ettől még meg lehet őket ütni! Azért még kedden Dubecz nyomta 10-esben és umbro-ban, ja a mai sport ezt sem irta, nemtom tudjátok-e, hogy valami JÁKÓI sport lett a sportszergyártónk... Fonetikusan irtam, nem ismerek ilyen igénytelen márkát, azért nemtom hogy kell irni, talán y-nal, valami német "világmárka"... :-/ Na de ez legyen a legnagyobb problémánk!

Előzmény: DBalage (19)
DBalage Creative Commons License 2000.07.19 0 0 19
Olasz!!!

Királyok a képek, kössz a címet!Ami a Matáv Sopronos kritikádat illeti:pontosan tudom, hogy jó a keretük , de abban azért mégsem reménykedem, hogy a Dunaferrt megelőzzük így maradtak a kiscsapatok a Nyírség, a Matáv és a Haladás, amit múltkor kihagytam.
A Tornyit én sem szeretem mert sehol nem tud balhé nélkül dolgozni az Egressyt meg hagyjuk(a Ts-Faragó szerint nemzetközi bal lába van HA-HA)remélem Kispestet elkerüli.
Az is jó poén hogy a 10-es mezt visszavonultatják, bár végül is igazuk van,mert:
a Puskás, Tichy,Kocsis Lajos, Détári vonulathoz képest már a Bárányos sem volt az igazi(bár őt szerettem, mert magasan a legjobb kispesti volt-tudás alapján és nem a mutatott játék alapján)de a Dubecz már tényleg a 10-es mez megcsúfolásának számított.
HAJRÁ KISPEST!!!

Giorgetto Creative Commons License 2000.07.18 0 0 18
Ja a sorsolást még kihagytam!

Kispest-HFC - Dunaferr SE, július 22. 17 óra
Győri ETO FC - Kispest-HFC, július 29. 20 óra
Kispest-HFC - Nyírség, augusztus 5. 17 óra
Ferencváros - Kispest-HFC, augusztus 12. 20 óra
Kispest-HFC - Tatabánya, augusztus 19. 17 óra
Haladás - Kispest-HFC, augusztus 26. 20 óra

ennyi. ha valakinek kellenek képek 2000-es meccsekről, és régi 92-93-94-95-ös fotók, az nézze a következő cimet:
http://www.extra.hu/rossoneri/

Előzmény: Giorgetto (17)
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.18 0 0 17
Contra kért egy-két cuccot, ezért leirom ide, amúgy ma volt edzőmeccs, 7-0-ra vertük a Bicskét, cirka 500 néző előtt, aztán ankét volt a tribünön, Tornyi elég sokat dumált, megvoltak a szokásos kérdések, némi nézeteltérések, most ezekből nem akarok szemezgetni, meg nem is emléxem minden részletre...

IGAZOLÁSOK:

elment:
Balla L.,ifj.Bicskei,Farkas(ESMTK),Fehér Cs.,Medgyesi(UTE),Szekeres(PMFC),Vezér(ázsia),Wukovics.

jött:
Babos Á.,Kovács H.(MTK),Buzás(Sopron),Kiss és Petrók(Cegléd),Kovács Béla(FTC),Lipták(DFC),Nota(ZTE).

Nota már véglegesen a mienk, Horváth-al még nem tudni mi lesz, a következő napokban kiderül. Egressy-vel még mi is tárgyalunk a vezetők szerint, ennyi a tényállás. Remélem a Dunaferr ellen jön mindenki! Minden meccsen amin ott leszek megpróbálok egy rövid értékelést nyomni minden szempontból, idegenbe úgy néz ki, hogy Győrbe és talán első izben Szombathelyre is le tudok menni, tehát onnan is tudok irni. Meccs utáni hétfőn este meg tudok csinálni mindent. Remélem nem fog elsüllyedni ezáltal ez a TOPIC, és minél többen olvassák majd itt a cuccot, a nemzeti sportos firkászoknak meg egyikőtök se higgyen, mert ott mindenki seggfej!

tuszek Creative Commons License 2000.07.18 0 0 16
Nem érdemes összehasonlítani azt a Diósgyőrt a mostani Kispesttel. A középpályán Kiser volt a fontos nem a Búzás(alig játszott) vagy a Szabó T. Őket elfújja egy könnyű szellő is, mint a Faragót. A Horváth Gy. legalább néha focistára emlékeztető dolgokat csinált, nem hiányzott ez a balhé. Vagy ez is csak egy Tornyi féle műbalhé? Hátul megint a Plókai? Nem hiszem, hogy létezik tőle lassúbb labdarúgó. Én nem vagyok optimista, ismét a kiesés ellen fogunk küszködni. Persze csoda, hogy még létezünk.
Előzmény: Giorgetto (15)
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.17 0 0 15
ja a seggressy, bár mondom több kérője van, ha van egy kis esze nem ide jön....
Előzmény: contra (13)
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.17 0 0 14
Bocs, de látszik, hogy nem szoktál meccsekre járni... Én nem örülök sem a Tornyinak sem az exdiósgyőri férgeknek (főleg buzás-nak, aki 1 buzi...), csakhogy szombaton előkészületin lefociztuk a mötökát, vágnernek köszönhetik hogy nyertek, ja és amit a vlaszák és az erős művelt a játékosainkkal az 1 féreg dolog volt a részükről, ja és miközben az erős rugdosta le a srácokat, az egervári meg ott röhögött kék nike cuccban a tribünön, ilyen egy senkiházi szemetet.... ja azért az jelzés értékű, hogy előfordult, 5 percig az mtk térfelén adogattuk a labdát, azért ezt nem tudom ki csinálja utánunk... :) És még valami. 3 emtéká gól... két kezesés és 1 öngól, az undoritó nota jóvoltából... a matáv-sopron lesz az egyik kieső szerinted??? nézd már meg az összeállitásukat, simán ott lesznek az első hatban!!!!
Előzmény: DBalage (12)
contra Creative Commons License 2000.07.17 0 0 13
Egressy?!?!?!?
Ez most komoly???
Akkor én felakasztom magam. :-)))

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: DBalage (12)
DBalage Creative Commons License 2000.07.17 0 0 12
Szeva mindenki!
Le szeretném szögezni, hogy én óriási Kispest drukker vagyok bár meccsre nem igazán járok.
Ami most szeretett csapatomnál van azt egy szóval lehetne jellemezni:káosz.No pénz, gyenge igazolások és folyamatos botrány.Az egyetlen épkézláb igazolás Kovács B., ő is utoljára a grundon játszott a haverokkal, bár ott jól ment neki a játék.(lsd. Nemzeti Sport). A Horváth Gyulát kár lenne elengedni mert tavasszal ő meg a Faragó vitték a Kispestet(meg a Vezér,de ő már nincs).Tele vagyunk ex-Diósgyőriekkel (Lipták ,Nota,Búzás-ő viszonylag jó)és szerintem a Tornyi azt reméli hogy úgy játszanak majd mint az ő idejében. Hát én nem várok sokat, esetleg a Matáv Sopront és a Nyírséget megelőzhetjük. Mindenesetre bízom a csodában!
Hajrá Kispest!!!!!!
Ja és én is az Umbro mezt pártolom.
TomVeil Creative Commons License 2000.07.16 0 0 11
Én örülnék a legjobban ha maradna az UMBRO, utálom az adidast....
De viszont az UMBRo is köcsög hogy nem gyárt olyan mezt amit meg lehetne venni.....

nem?

Előzmény: Giorgetto (10)
Giorgetto Creative Commons License 2000.07.16 0 0 10
Aszondják már itt van a KB...
Egressy? Az egy fasz, több kérője is van...
Új mez? Szombaton UMBRO-ban voltunk... ADIDAS? Ne legyünk már igénytelenek.....
Előzmény: TomVeil (9)
TomVeil Creative Commons License 2000.07.16 0 0 9
Ne halljon már el a topic!
Ki milyen igazolásokról tud?

Kovács Béla az mér biztos?

Egressyvel mi van?

Milyen márkájú az új mezünk? Adidas? Lehet már valahol kapni... ?

:)
Remélem nem kérdeztem sokat! :)

:]

JOcika Creative Commons License 2000.06.13 0 0 8
Balázs!
Én örülök a 4szeri találkozásnak. Ott is leszek mindegyiken. Amúgy szerintem az lesz, ami az utóbbi években is volt. Semmi. Kispesten viszonylag izgalmasak lesznek a meccsek, az Üllőin unalmasak. A lelátón és a pályán kívül, pedig évek óta nyugi van. Remélem marad is.

Hajrá Fradi!

Balázs Guardia Creative Commons License 2000.06.09 0 0 7
Jocika!
Teljesen egyetértek. Ilyen mentalitással sosem lábalunk ki a rég tartó gödörből. :((
Kiváncsi vagyok a 4 találkozásunkra mind a pályán, mind a lelátón...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!