A KÁTKInak majd nézz utánna még a napokban, mivel nem tudom mi lesz az ott elhelyezett állatok sorsa. De gondolom, ha őket megkeresed, el fognak látni pontos információkkal.
Köszi a képeket , Nekem kissebek , postagalamb méretűek voltak . Magyar fodros galambot tenyésztő sporit nem ismersz ? Ami érdekelne még : magyar parlagi kacsa vadas szinben , magyar fodros liba , barna és cifra mudi , tincses magyar parlagi kecske stb...
hálistennek nekem már semmmilyen habár nem mondhatom hogy nem szeretem a galambot de letettem a tartásáról , több ok miatt. Békéscsabán megtalálod a kontaktot ha belenézel a telefonkönyvbe és keresed Zelenyánszki Andrást a Sirályka nyomdában, vagy / és Oberschall Józsefet ugyancsak telokönyv. Moast nincs több időm de ha nem jutsz dülöre majd még tudok segiteni .
szerintem ez nem tul nehéz hiszen itt sok galambász van talán fel kellene keresned valamelyik békéscsabai egyesületet a kettő közül, vagy akár a szabadkigyósiakat, gyulaikat, békésieket mert mostanában kiállitás nem lesz
Van egy pár fésűs kontyos bukógalambom, meglehetősen tágas helyük van, akár 10 pár galamb is kényelmesen ellehetne ott. A kérdésem a következő. Ha beszerzek melléjük valamilyen másfajta galambpárt, mondjuk postát, akkor mekkora annak az esélye, hogy összepároznak. Úgy tudom a galambok monogámok. Remélem nem túl banális a kérdés, lévén, hogy tapasztalataim hiányosak e téren.