Keresés

Részletes keresés

timpa Creative Commons License 2006.04.07 0 0 179

Kinek van eladó pajzsos páva galambja? Minden szín érdekel.

 

Egris Creative Commons License 2006.03.14 0 0 178

doves Creative Commons License 2006.02.24 0 0 177
Nézd meg az alábbi oldalon: http://cservigalamb.gportal.hu
Előzmény: timpa (175)
Galamb 154 Creative Commons License 2006.02.23 0 0 176
Sziasztok  :-)
timpa Creative Commons License 2006.02.22 0 0 175
Kinek van páva galambja vagy legalább fajta leírása a páva galambról?
timpa Creative Commons License 2006.02.10 0 0 174
Mi újság galambászok? Senki  sem jár itt mostanában?
sityek72 Creative Commons License 2006.01.26 0 0 173
O.K. doves köszi.
Előzmény: doves (172)
doves Creative Commons License 2006.01.26 0 0 172
A KÁTKInak majd nézz utánna még a napokban, mivel nem tudom mi lesz az ott elhelyezett állatok sorsa.
De gondolom, ha őket megkeresed, el fognak látni pontos információkkal.
sityek72 Creative Commons License 2006.01.25 0 0 171
Ide nem szokott járni senki?
sityek72 Creative Commons License 2006.01.25 0 0 170
Szia micro ! Köszönöm a tippet , már hallottam róluk . A szaporulatot biztos értékesítik ők is .
Előzmény: microdrive (169)
microdrive Creative Commons License 2006.01.25 0 0 169
Szia én tudok neked segiteni keressed a gödöllöi kátki-t ott minden van ami neked kell még több is és adnak is el hivatalosan...
Előzmény: sityek72 (166)
sityek72 Creative Commons License 2006.01.24 0 0 168
Köszi az info-t.
Előzmény: n.k.14 (167)
n.k.14 Creative Commons License 2006.01.24 0 0 167
magyar fodros liba tenyésztő címe!!!Szakolczay Róbert   tel:06-20/426-0270
sityek72 Creative Commons License 2006.01.24 0 0 166
Köszi a képeket , Nekem kissebek , postagalamb méretűek voltak . Magyar fodros galambot tenyésztő sporit nem ismersz ? Ami érdekelne még : magyar parlagi kacsa vadas szinben , magyar fodros liba , barna és cifra mudi , tincses magyar parlagi kecske stb...
sityek72 Creative Commons License 2006.01.23 0 0 165
Hy ! Ha tudsz küldeni képet akkor küld ide : vajko.szilvi@ent.hu Köszike
n.k.14 Creative Commons License 2006.01.22 0 0 164
hy!!nekem van morva strasszerem!!1500-2000Ft/db!!!képet tudok küldeni!!
sityek72 Creative Commons License 2006.01.22 0 0 163
Hi mindenkinek ! Morva strasszer érdekelne ármegjelöléssel .
n.k.14 Creative Commons License 2005.12.17 0 0 162

köszi a segítséget!van valami állatod??

MZ5 Creative Commons License 2005.12.17 0 0 161
hálistennek nekem már semmmilyen habár nem mondhatom hogy nem szeretem a galambot de letettem a tartásáról , több ok miatt.
Békéscsabán megtalálod a kontaktot ha belenézel a telefonkönyvbe és keresed Zelenyánszki Andrást a Sirályka nyomdában, vagy / és Oberschall Józsefet ugyancsak telokönyv.
Moast nincs több időm de ha nem jutsz dülöre majd még tudok segiteni .
Előzmény: n.k.14 (160)
n.k.14 Creative Commons License 2005.12.17 0 0 160
meg tudod adni ezeket a címeket?neked milyenek vannak?
MZ5 Creative Commons License 2005.12.17 0 0 159
szerintem ez nem tul nehéz hiszen itt sok galambász van talán fel kellene keresned valamelyik békéscsabai egyesületet a kettő közül, vagy akár a szabadkigyósiakat, gyulaikat, békésieket mert mostanában kiállitás nem lesz
Előzmény: timpa (152)
n.k.14 Creative Commons License 2005.12.17 0 0 158
Morva strasszerek eladóak! fekete,kék,sárga színekben!kingek eladóak sok színben!képeket megpróbálok feltenni!
Ervin63 Creative Commons License 2005.12.01 0 0 157
Szia timba légyszives gyere át postagalambász tropikra (ne kelljen kétszer le irni)
Ervin63 Creative Commons License 2005.11.30 0 0 156
kősz Timba!
postázni kezdenék
timpa Creative Commons License 2005.11.26 0 0 155
Mire vagy kíváncsi? Milyen galambjaid vannak?
Előzmény: Ervin63 (154)
Ervin63 Creative Commons License 2005.11.25 0 0 154
kezdő galambász vok
adjatok tippeket,
eguzki Creative Commons License 2005.11.18 0 0 153

Kedves galambászok!

 

Van egy pár fésűs kontyos bukógalambom, meglehetősen tágas helyük van, akár 10 pár galamb is kényelmesen ellehetne ott. A kérdésem a következő. Ha beszerzek melléjük valamilyen másfajta galambpárt, mondjuk postát, akkor mekkora annak az esélye, hogy összepároznak. Úgy tudom a galambok monogámok. Remélem nem túl banális a kérdés, lévén, hogy tapasztalataim hiányosak e téren.

 

Köszönöm

timpa Creative Commons License 2005.11.04 0 0 152

Békéscsaba környéki galambászokat keresek. Tapsztalatok megosztása, galambok cseréje és más galamb témával kapcsolatban.

 

 

jaffer Creative Commons License 2005.11.03 0 0 151
Sziasztok!

Még mindig szívesen fogadom a válaszokat az elöbbi kérdésemre!

Köszi mindenkinek.
jaffer Creative Commons License 2005.10.25 0 0 150

Sziasztok!

 

Tud valaki Zalaegerszeg ill. Nagykanizsa környéki Monden tenyésztőt?

Ha igen: jaffjonson@freemail.hu címre legyenszíves lakcímet, és/vagy telefonszámot

megírni.

 

Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!