Keresés

Részletes keresés

TomVeil Creative Commons License 2000.08.29 0 0 95
illes bela!!
az első 2 sor lehetne valóság is :)

Többiek:
Milyen volt Szombathely?
Sajna nem tudtam menni, de érdekelnek az élménybeszámolók!

Előzmény: illes bela (93)
contra Creative Commons License 2000.08.28 0 0 94
Tuszek!
Szerintem éppen Dubecz és Szabó a két leghasznosabb játékosunk.
Egressytől Isten óvjon minket!!!
Szerintem igazi befejező játékos kellene, ez általában is hiány a magyar csapatoknál.
Horváth Gyulának pedig valaki szólhatna, hogy ne kapkodjon.

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: illes bela (93)
illes bela Creative Commons License 2000.08.28 0 0 93
2000/2001 - A Kispest megszerzi története 14. bajnoki cimet.
2001 osz - Konnyed jatszadozassal tovabbjut a Bajnokok Ligajanak elso koren.
2002 tavasza - A Bayern Munchen es a Real Madrid kiverese utan a Manchaster Uniteddel jatsza a dontot, melyet Plokai bombagoljaval es Pinter fejesevel :-) 2-0-ra nyer meg.

...

Na ennyit az almokrol, mikor jatszunk a Sopronnal?

gazsi

tuszek Creative Commons License 2000.08.28 0 0 92
Eddig senki sem volt jobb tolünk és mégis a kiesés szélén álldogálunk. Sajnos nincs egy igazán gyors játékosunk, akit indítani lehetne ( talán ennyibol jó lett volna Egressy). Állítólag igazolunk, ha bennmaradunk, ránkfér. A középpályára sem ártana egy olyan ember aki szerelni és indítani is tud, pl Kiser. Annak idején Diósgyorben ok ketten voltak a meghatározók. Dubecz nem ad használható labdákat, Szabó állandóan el akar esni. Ettol függetlenül partiban vagyunk mindenkivel, ez úgy tunik a Tornyi érdeme.
CHABY_NG Creative Commons License 2000.08.22 0 0 91
OLASZ:

A Csoport nevében köszönjük, mindent igyekeztünk megtenni a drapo minoségét illetoen.
Remélem talizunk Szhely-en, még mindig nem biztos hogy tudok menni.

CHABY - NG.

Giorgetto Creative Commons License 2000.08.22 0 0 90
TomVeil!

Most valószinű Chaby-tól tucc frissebb infókat fenni, ő nagyobb ember nálam. Én a busz ellenére mondom vonatos leszek, de az éjszakai cucc remélem kellemes lesz, és kegyes lesz az időjárás hozzánk!

Előzmény: TomVeil (88)
Giorgetto Creative Commons License 2000.08.22 0 0 89
Chaby!

Igen a buszról hallottam, én egyéb privát ügyek miatt vagyok kénytelen vonatozni, vagy InterCity-zni, ami jön... Remélem ezúttal jó hangulat lesz! :) Tbánya ellen a második félidőben ott voltunk jónéhányan majdnem a Curvá Sud-ban ;), gól után nem birtam megállni,hogy ne menjek a keritésre, és ne folytassak egyirányú kommunikációt Kiprich sporttársal!!!! Nagyon állat volt! Chaby! Neked jönnöd kell, te úgyis mindig mindenhol ott vagy! :) Neked is mondom, zsir az új drapitok!

Előzmény: CHABY_NG (87)
TomVeil Creative Commons License 2000.08.21 0 0 88
Plókaié volt a forduló gólja, KIRÁLY! :)

Szombathellyel mi van?
Én nemtok semmit!
Pénteken vagy Szombaton lesz ? Hány órakor?
A busz az mikor indul ?
Olasz! Majd hívlak Téged Te mindig olyan jól-informált vagy :)

Kispest !

CHABY_NG Creative Commons License 2000.08.21 0 0 87
Na Csumi!

Szereztem újra kódot ( de pssssz )! :))))
Szerintem nem titok: Busszal megyünk úgy néz ki !
Gyertek minnél többen !!!
Remélem én is ott tudok lenni, mert nekem a pénteki idopont lett volna jobb !

Chaby - NG.

Előzmény: Giorgetto (86)
Giorgetto Creative Commons License 2000.08.21 0 0 86
Chaby!

Elég rég beszéltünk, mi történt, hogy itt is feltűntél??? :) Szombathelyre jövünk természetesen, képzeld még Corleone is bevállalja a túrát, bár még tegnap lázas volt... :-) Ti mivel jöttök??? Mi páran maradunk a vonatnál, és reggelivel jövünk vissza. Milyen meglepetés??? Legalább emailben megirhatnád, nem fogom továbbadni!

Előzmény: CHABY_NG (85)
CHABY_NG Creative Commons License 2000.08.19 0 0 85
KISPEST-TATABÁNY 1-1
Fogjuk rá az eredményre hogy jó de a játék......
Szombathelyre örülnék ha sokan mennénk mert lessz pár meglepetés ( mindig nagy party + most meglepi)
PERSZE POZITÍV ÉRTELEMBEN MEGLEPI !

CHABY - NUOVA GUARDIA

Giorgetto Creative Commons License 2000.08.15 0 0 84
csáó!

kösz, hogy az előző leveledben nem anyáztál le, tényleg túlzás volt a legelső levelem, még 1x bocs... hiába ahogy telik az idő, úgy nyerem vissza az objektivitásomat... legközelebb inkább nem megyek a netre egy túlfűtött meccs után! ha lesz mtk-kispest (ha lesz... :)), remélem lesz időd megnézni, és remélem nem ér csalódás! néztem a honlaptokon egy fotót asszem éppen a 9-esben nyomtátok, azon rajta lennél?

Előzmény: Polyci (83)
Giorgetto Creative Commons License 2000.08.14 0 0 82
Az előbb marha nagy hülyeséget irtam, hiába késő van már....
Na a 9-es a 8-assal van szembe, hülyéket mondok... Onnan nem is csoda, hogy nem hallottál sokmindent....
Előzmény: Giorgetto (80)
Giorgetto Creative Commons License 2000.08.14 0 0 81
erre még nem irtam semmit... végignéztem az első irásomat, csapatnevet nem irtam benne... asszem az egyetlen a "fradi meccs" volt, ez olyan mintha azt irtad volna, hogy a "kispest meccs"... itt csak egy meccsre akartam utalni, majd legközelebb igy irom: "a Ferencváros elleni meccs", bár kiváncsi vagyok a ti topic-otokban hogy irtatok minket (megnézem, de elvből nem reagálok rá)... Amúgy sajnálom, hogy kissé nagyképű lett a levelem, de sokan úgy felbosszantottak a meccs alatt, s után, hogy remélem megérted, hogy kicsit qrvára kiborultam, kellett egy remek alvás meg a K,L-es ismerősök véleménye ahhoz, hogy visszatérjen a vérnyomásom a korrekt zónába...
Előzmény: Polyci (78)
Giorgetto Creative Commons License 2000.08.14 0 0 80
Hello!

A könnyebb érthetőség kedvéért iderakom azon mondataidat, melyre regálni kivánok, ok?

"Olasz, ne bántódj meg, de kicsit más véleményem van. Az első félidőt a 9-es ből, a másodikat a 16-os ból néztük. Igy elmondhatom, hogy pl. a kilencesben gyakorlatilag egyáltalán nem lehetett titeket hallani. Azt láttuk, hogy együtt mozogtok, tapsoltok, sejtettük, hogy valamit énekeltek, de, hogy mit, azt nem hallottuk.
A második félidőben, amikor mellétek ültünk, akkor hallottuk meg a dalokat.
Röviden a véleményem az, hogy a kevesebb több lett volna."

A 9-es szektor ha jól tudom szemben van a 16-ossal, elhelyezkedés szempontjából (a vendégszektorhoz mérten az egyik legrosszabb), én egyébként azok véleményét irtam le, akik a K,L-ben volták, ők mondták, és nem én találtam ki, ezt szeretném leszögezni! És pl. múlt ősszel amikor a lilák a Bozsikban voltak, a kanyarban voltam, és semmit se hallottam belőlük, holott azért amikor megszólaltak volt hangjuk... Mindez fizika...

"Volt egy dalotok, amelyikben vmi. olyasmi van, hogy az ellenfél szurkolóit lenyomjátok. Ezen az egész 16-os harsányan röhögött. "

A teli a kocsmára gondolsz, nagyon régi nóta, s csak annyi van benne, "mindenkit leigáznak az ultrák"... Ha valaki nem érti, lehet rajta röhögni, ezen nem fog senki megsértődni, igy én sem..

"Ennek ellenére a dalok tekintetében a legjobbak lehetnétek az országban, csak az a fránya hangerő...."

Ha a fáyban vagy a hungárián játszunk, kérlek látogass ki, ha azok az emberek, akik ott jelen vannak és máshol nem (elég szar) akkor hangerőben is messze a legjobbak lennénk bárhol az országban, sőt... Kiváncsi vagyok mely brigád az, amelyben a bonyolult dalokat is 1000 feletti létszámban éneklik, csak az újpestiek, és persze ők sem mindig... Ja és ellenünk nálatok sem énekeltek többen 300-nál, meg múlt évben sem, hmm meg azelőtt sem... A Bozsikban télen meg 50-en...

Amúgy érdekes ez a hangterjedés, elmúlt szezon elején az 50-100 vasas hivő a TV-ben hangosabbnak tűnt mint ti a meccs végefelé... Látod érdekes dolgok vannak....

Előzmény: Polyci (77)
TomVeil Creative Commons License 2000.08.14 0 0 79
Polyci:
igazad van de azért azt vedd figyelembe, hogy alig voltunk és a meleg miatt
sokan csak tapsoltak max és nem énekeltek... :)
Győrben sokkal nagyobb volt a hangerő is, és az egész jobban szólt (szerintem).
Volt egy csoport aki az első félidőben a 16osban ült és csak velünk foglalkozott,
szinte a meccset sem nézték, nemtom mi tetszett nekik annyira, 2. félodőben átmentek
a tulsó oldalra asszem (vagy haza) :)
Tudom, hogy Olasznak írtad a dolgokat de azért remélem nem baj ha én is írtam rá... :)

Egyébként azzal a létszámmal ami a Fradinál van nagyon komoly szurkolást lehetne
csinálni, de valahogy nem megy, monoton, ugyanolyan dalok, hangerő néha jó
de amúgy szerintem 5x ennyit ki lehetne hozni az egészből....
Főleg szócső és egyéb nyalánkságokkal.....

nah
üdv

TomVeil | KiSPeST!

Előzmény: Polyci (77)
Giorgetto Creative Commons License 2000.08.12 0 0 76
Megigértem magamnak, hogy nem foglalkozok a fradi meccsel... Ezért csak a lelátóról irok! Mondanom se kell, hogy megerőltetés nélkül is könnyed győzelmett arattunk szurkolásban, énekek terén - ha jól számoltam - 30-18 lett a javunkra (ennyi különböző dalt/kórust nyomott a két side), folyamatosságban is jobbak voltunk, hangerőben abszolút partiban voltunk, a második félidő második felében pedig totálisan leszurkoltuk az ellenfelet. A K,L szektorban lévők annyit mondtak, hogy jók voltunk, és elég hangosak... A zöldekről a véleményem, hogy egy dal ment nekik, amit a jugóktól szedtek (bár az is olasz dal), de az ilyen hülyeségeket mint a zöld zászlók..., meg a visszaszámlálós fradi felkiáltás (mely nagyon rossz húzás volt...), és az egyéb gyér dalaikat jobb ha elfelejtik, néha a 90-es évek elejét idézték... Érthetetlen...
RAMBO Creative Commons License 2000.08.12 0 0 75
Hajrá Kispest!

Tornyi mester, fiúk, csak így tovább! Kezd emlékeztetni a csapat küzdoszellemben, futásban a régi szép idokre! Újra érdemes Kispest meccset nézni!!!

Mindent bele! Harjrá!!!!

TomVeil Creative Commons License 2000.08.11 0 0 74
HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJRRRRRRRRRRRRRRRRRRRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ KIIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Később még bővebben is írok.........

:]

mash Creative Commons License 2000.08.11 0 0 73
aki akar kapni képet az nyomjon egy emilt a mashkepek@freemail.hu-ra!
este 10 után nyomom a képeket
virtus Creative Commons License 2000.08.11 0 0 72
f@szikám !

Ne velem foglalkozz, hanem a "csapatoddal":)))
Te nem hallottad a füttyszót, amivel minosítette a teljesítményt:))))))))) a " méltán igényes ülloi úti publikum???"

Ui. A kutya sem kíváncsi az RV topicra !!!!!!!

Bocs ,srácok, ha off voltam !!!

HAJRÁ LILÁK !!!

virtus

Előzmény: Bai(l)y(eis) (71)
Bai(l)y(eis) Creative Commons License 2000.08.11 0 0 71
Ne nyalj itt te lila állat hanem nézd meg mit kaptatok az RV topic-ban!

RAGAZZI VERDI

virtus Creative Commons License 2000.08.11 0 0 70
Urak !

Itthon ültem a TV elott, és hangosan anyáztam. Nem vagyok egy szakember, de ...
- Miért kellett ennyire visszaállni ?!?!?!
- Miért nem lehetett jobban koncentrálni a kapu elott ?!?!?!
- Ahány gyors indítás volt, annyi gólhelyzet. Miért nem eroltették tovább ?!?!?!

Azért a lipcsei küldhet egy lapot ennek a f@sz bírónak, mert nem állította ki. A gólotok meg nem volt les .... De ennyire f@sz gólt kapni...

Nagyon szorítottam a Kispestnek, most le lehetett volna alázni a fradit !!!

HAJRÁ LILÁK !!!

virtus

TomVeil Creative Commons License 2000.08.10 0 0 68
Holnap hívlak kb 10-11 fele és megdumáljuk mit-hogy-mikor.............Örülök, hogy te is emléxel a kihalt útra :))))))
Előzmény: Giorgetto (67)
Giorgetto Creative Commons License 2000.08.10 0 0 67
TomVeil!

Tényleg basszeg! Akkor néztem a fotókat, amikor valami szemét kihalt úton mentünk a stadion felé, ZAAK még mondott is valamit, hogy majd hazafele még megmutatja... Én is emléxem, hogy volt valaki még ott, de mégse... :))) Azért próbálj meg a Bozsikba jönni, tudod mindig később indulunk, köszönhetően néhány kis intermezzo-nak... Remélem egy olyan konkrét létszám fog összejönni, mellyel gond nélkül tudjuk leszurkolni a zöldeket!

Előzmény: TomVeil (66)
TomVeil Creative Commons License 2000.08.10 0 0 66
Olasz:
bazzeg valószínüleg már találkoztunk, ugyanis pont ott mentem melletted és ZAAK
mellett mikor ő a képeket mutogatta, sajnos annyira nem figyeltem, sebaj, majd most!
MINDENKÉPP hívlak délelőtt, a számod megvan, csak nem biztos, hogy kiérek még előtte
a Bozsikhoz, lehet egyből az Üllőire megyek, na mindegy ezt majd lebeszéljük mert úgyis hívlak!!!!!! :-)

Gyertek minnél többen ne legyünk olyan qrva kevesen mint tavaly!

Balázs Guardia Creative Commons License 2000.08.09 0 0 65
MINDENKI AZ ÜLLŐIRE!!! ;)
Szerintem van esélyünk a Fradi ellen. Csak kell a jó forma.
contra Creative Commons License 2000.08.08 0 0 64
Én tuti, hogy nem megyek pénteken.

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: Giorgetto (63)
Giorgetto Creative Commons License 2000.08.07 0 0 63
Na a péntek... Tali 3 körül a Bozsikban, indulás elvileg 4-kor, gyakorlatilag a szokásos műsor miatt gondolom később indulunk... Jegyet nemtom hol kell fenni, de valahol csak lesz... :) TomVeil! Most már tényleg ledumáljuk a cuccot! ZAAK, tucc jönni? contra, te már rég irtál, úgyhogy most gyere inkább meccsre!!! meg a többiek is!!!
Giorgetto Creative Commons License 2000.08.06 0 0 62
ZAAK!

győrben lobogattál nekem állat képeket az euro2000-ről, lécci nyomjál már 1 párat emailben, érdekelne a cucc!

Előzmény: ZAAK (51)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!