Keresés

Részletes keresés

CHABY_NG Creative Commons License 2000.10.16 0 0 160
HI!

Láttam szegény Joker-t és őszintén sajnáltam az embert.
Az Újvárosi dolgot nem értem!
Kit tartottak ott kocsikkal?
Mellesleg minket is megtalált a YARD, épp egy étteremben kajáltunk (én+3 Szelidek tag).
Ha pénteken lenne a meccs az nagyon bejönne, mert különben nem tudok ott lenni!
Előre félek a Hali elleni meccsről, Sopron-ról nem is beszélve!

CHABY-NG

Előzmény: Giorgetto (159)
Giorgetto Creative Commons License 2000.10.16 0 0 159
Chaby!

Az emailem ott van a DK-ban az adatokra kattintsál! Amúgy láttad a Joker-t hazafele??? Ilyen szerencsétlen arcot ritkán látni.... Bassz, pont akkor vettem a jegyet vissza, amikor széthányta a belét a váróteremben... De qrvára megnézheti most magát.. Amúgy múltkor amikor összefutottunk a grániton, mintha kissé furcsálltad volna, hogy akkor éppen hova mentem. :) De én már csak ilyen vagyok, szeretek utazni, lehetőleg minél többet, meg aztán a kézi teljesen más, néha az ottani légkörre is szükségem van.. Az utolsó forduló hetén pl. 3-szor fogok utazni, 2 foci 1 kézi leosztásban, de nem panaszkodok emiatt!

Előzmény: Giorgetto (158)
Giorgetto Creative Commons License 2000.10.16 0 0 158
Elég buzeráns turné volt ez a szombati, megváltás volt hazaérkezni.. Az NG-s arc jól nyomta meccs után 2-1-es pontozással ért véget a security-sal való összecsapása az ő javára természetesen. :) Amúgy nem ez a narancsmellényes arc volt az, aki lila volt egyesek szerint?? Amúgy szerencsére nem láttam ami a casinóban folyt, de a sárvári gyerek nem úszta meg szárazon a szó szoros értelmében, egy söröskorsó kissé ráborult.. :))))
Itt motiválom az év fotóját újvárosból:


Gyenes sporttárs egyből rámragasztott egy jelzőt a látottakkal kapcsolatban. :)))
A hali meccsel kapcsolatban oiat is lehet hallani, hogy pénteken lesz TV-s?? Pár arcot a rohamrendőrök az első kocsiba kisértek hazafele menete, és ottartották őket, Chaby, nem tudod mi volt az ok? Neveket nem irtam az egész levélben..

Előzmény: CHABY_NG (157)
CHABY_NG Creative Commons License 2000.10.13 0 0 157
Olasz:

OK, megírom de netom a mail címed. de szerintem szombaton úgyis talizunk.

CHABY - Nuova Guardia

Giorgetto Creative Commons License 2000.10.13 0 0 156
ZAAK!

TBányán szerintem nem a nagy állomáson fogunk leszállni, irok privátba, ok?

Előzmény: ZAAK (154)
Giorgetto Creative Commons License 2000.10.13 0 0 155
Chaby: Egyházáról irjál lécci konkrétan beszámolót, kéne a honlapra! A meccsről is irjál valamit! Előre ie köszi!
Előzmény: CHABY_NG (153)
ZAAK Creative Commons License 2000.10.11 0 0 154
Ciao!
Hátralévő idegenbeli meccseken ott a helyem!
Valaki írja meg nekem privátba vagy ide melyik vonattal jöttök.Az állomáson várlak benneteket.

Üdv.Norbi/ZAAK/

CHABY_NG Creative Commons License 2000.10.11 0 0 153
Olasz:

Küldjek pár sort Nyíregyházáról esetles Újvárosról ( de ott te is voltál).
Hát remélem semmi nem lessz Sopronban....
DE HA KIESÜNK IGÉREM LESSZ !!!!!!!!!!!!!!

CHABY NG

Giorgetto Creative Commons License 2000.10.06 0 0 152
Balázs,Chaby!

A meglepetés alatt én is erre gondoltam, de tényleg ne legyen rá szükség.. A honlapot mi csináljuk igen, bár most a meccsbeszámolókkal elmaradtam, mert nehéz bármit is irni, nyiregyházán meg nem is voltam... Majd bepótolom...

Balázs Guardia Creative Commons License 2000.10.06 0 0 151
Köszi a címet, tudtam róla, csak nem nézegettem eddig. Ki csinálja, te a Dénessel?
Ha kiesünk, megcsináljuk az év botrányát! Ne kerüljön rá sor...
rwg!
Ha nem vállalod magad, nincs szavad!
CHABY_NG Creative Commons License 2000.10.06 0 0 150
HI!

OLASZ , BALÁZS :

Bízhattok a meglepetésben (főleg,ha kiesünk akkor a jó q****rva a****:::)/=/+!"!+/%"
:))))
Tehát értitek.
Kicsit komolyra fordítva a szót:
Ahogy megtudok vmit erről a kis beszélgetésről rögtön szólok.
A köv. mérk. szedje össze magát mindenki! (na meg a csapat)

CHABY - NG.

Giorgetto Creative Commons License 2000.10.05 0 0 149
Balázs!!

A DNS nem beszélt még neked a
http://www.khfc.org
honlapról??? Ott rajta van. :) Amúgy tatabányán jövő szombaton 15 óra, utána héten Hali 14.30, majd végül október 28, 14.30 sopron, legalábbis én igy tudom... Ja, Chaby mindig meglepetést mond, szombathelyen ez be is jött: füzfő+füst a dobban. :))))))

Előzmény: Balázs Guardia (145)
Giorgetto Creative Commons License 2000.10.05 0 0 148
predicator!

Vazz mondhattad volna, hogy itt is fox nyomulni... Kösz, hogy ma hívtál, földi. :)))) Miközben dumáltunk a technikai vezető eltorzult fejjel rugdosta a csokiautomatát, azért röhögtem annyit a végén. :)))) Nem adta ki neki a zsugát, ezért indult be. :)))) Kár hogy nem láttad...

Előzmény: predicator (144)
Giorgetto Creative Commons License 2000.10.05 0 0 147
Chaby!

De még milyen katasztrófa... Én is csatlakozom, szerintem Hali buziferr 1,x; KHFC-hali 1, az utolsó fordulóban Hali-nyirseg 1, és sopron-KHFC ???, min. x kell akkor... Oda valóban mindenkinek jönni kell aki mozogni tud, nincs az olyan messze, ahogy kinéz, én csak tudom. :-p Lesz beszélgetés edzésen? Erről számolj be, érdekelne. :)

Előzmény: CHABY_NG (143)
Balázs Guardia Creative Commons License 2000.10.05 0 0 145
NEM ESHETÜNK KI!!
Emlékeztek, a Kisp-Dferr-t is nekünk kellett volna nyernünk... az is hülyeségen ment el! Le tudná valaki írni a maradék meccsek időpontjait? Hálás lennék, mert az én sorsolásom elkallódott.
Ja, észrevettétek, hogy Csabi mindig "egy kis meglepetéssel" csábítja az embereket a meccsekre? :-D
predicator Creative Commons License 2000.10.05 0 0 144
Hi All,

Azt mondom, hogy ha soproni meccsre marad a dontes az nekunk nagyon rossz lenne. A Halit meg kell utnunk, a tbanyatol talan 1 pontocskat el tudunk hozni. Ennyi :((((

CHABY_NG Creative Commons License 2000.10.05 0 0 143
ÜDV!

Balázs:
Hát csatlakozom Olasz-hoz.Kb annyi volt az a meccs amit leírt.
Katasztrófa!
Sopronba mindenképpen jönnöd kell lessz egy kis meglepetés ha ott dől el minden, szerintem pedig ott fog........sajnos!
Az aranylábú srácokkal is lessz egy kis beszélgetés valamelyik edzésen........

Sziasztok
CHABY - Nuova Guardia

Jay-X Creative Commons License 2000.10.05 0 0 142
Hali!

Nem szabad kiesni!

Egy körmendi KHFC drukker

Giorgetto Creative Commons License 2000.10.05 0 0 141
nincs még semmi elveszve.. tbányán le kell szúrni a pilut, és kihozni egy x-et, itthon szét kell b@szni a halit, mint egy rossz qrvát, és irány sopron.. akkor ott már bármi lehet.
Giorgetto Creative Commons License 2000.10.04 0 0 140
Balázs!

Ez egy buzeráns meccs volt, 3-1-nél Thorgelle kihagyta ziccert, ellentámadásból Kovács Henrik öngól... Erre mit mondjak? Minden góljukat vagy mi lőttük, vagy kipattanóból rossz helyre pattant... Mi meg szép akciókból lőttük... 6-4-re kellett volna nyerni, de három helyzetünk is kimaradt a második félidőben..... Hihetetlen volt..... Nyerni kellett volna.. Szar ez a dunaferr, az a baj, hogy ezt a szart a hali meg fogja verni..... Egervári mutogatásban nagyon jó volt, akárcsak a többi paraszt újvárosi puja, a red alert meg nagyon tudott háborogni... a biró meg összevissza fújt, sárgalapos faultokat továbbengedett, mig az újvárosi senkiket úgy védte, mint a himestojást... buzi szabó. nem olyan látványosan, de nagyon hasznosan fújt ezeknek a senkiknek. amúgy kb.150-200-an lehettünk. Vonattal mentünk kb.20-30-an, kb. ugyanennyi rendőrrel, nevetségesek a kékek...

Előzmény: Balázs Guardia (137)
Tyler Creative Commons License 2000.10.04 0 0 139
Ki fogunk esni... Ha nem most, akkor tavasszal.
TomVeil Creative Commons License 2000.10.04 0 0 138
5-3, most láttam az összefoglalót..
lehangoló

-------------------------------------

Előzmény: Balázs Guardia (137)
Balázs Guardia Creative Commons License 2000.10.04 0 0 137
Csabi&többiek!

Mi volt Újvárosban??? Gyorsan híreket!!
Ja, de ez hülye... csak nem hagyjuk, hogy bejöjjön a mi topicunkba és itt szídja a Kispestet...

CHABY_NG Creative Commons License 2000.10.04 0 0 136
HUH !

Pár napig nem vagyok itt és máris mi van itt ?!?!
Nyugi Balázs csak higgadtan ! :))))))))
Na lépek és farolunk Újvárosba (kiváncsían várom mi lessz a vége) !!!

Üdv mindenkinek !
CHABY - Nuova Guardia

Giorgetto Creative Commons License 2000.10.03 0 0 135
TomVeil!

Ez szerdán lesz, azaz holnap, dobok egy sms-t becsületből...

Előzmény: TomVeil (132)
Balázs Guardia Creative Commons License 2000.10.03 0 0 134
Mit képzelsz te névtelen senki! Az e-mail címem: chills@interware.hu. Írj és elküldöm a számomat. Szemtől szembe legyél nagyfiú, ne a számítógéped mögül!!
TomVeil!
Igazad van, de ezt nem bírom elviselni.
predicator Creative Commons License 2000.10.03 0 0 133
rwg!

te kis buzi , huzz mar innen a jo budos picsaba! Annyi merszed sincs, hogy leirjad melyik csapatnak szurkolsz( lehet, hogy csak a nevedet tudod leirni? Persze tudom az atkosban elnyomtak a tanarok az altalanos iskolaban, nem engedtek, hogy megtanuld a MAGYAR abc-t ezert a ruszki abc-t tanultad csak meg).

TomVeil Creative Commons License 2000.10.03 0 0 132
Szerintem ne hagyjuk, hogy ez a tahó fasz
itt keltse a feszültséget, mostantól bármit ír,
hagyjátok a picsába ne válaszoljatok rá, majd megunja
és visszatakarodik a IV. kerületi kurva anyjába.....
------------------
Olasz!

Kösz az infót, ez ugye szombat?
Én szeretnék menni, bár most
elég szarul állnak a dolgaim,
ha megyek hívlak telcsin...!

Tom

Előzmény: Giorgetto (131)
Giorgetto Creative Commons License 2000.10.03 0 0 131
Újvárosba 13.05-kor indul a vasút a déliből, vissza van 2 is, 17.47 az első. TomVeil nem jössz, vazz? :) Akkor se fogunk kiesni, szopjon le mindenki aki azt akarja hogy zúgjunk ki!!!!!!!!!!! A horváth buzi meg húzzon a nagykanizsai exparaszt kurva anyjába, de nagyon hirtelen!!!!!!!!!!
Giorgetto Creative Commons License 2000.10.03 0 0 130
te szerencsétlen csicska. milyen néven futsz még a dk-ban, te paraszt? nem tudnánk személyesen is találkozni, hogy megbeszéljük a problémáidat, szerintem Balázs is betársulna. jobb lenne ha más topicban való pofázásra állna fel a farkad te töketlen, és ne itt élvezzél buzikám, nem vagyunk rá vevők... a személyes dumán gondolkodj és irj az emailemre töketlen...
Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (129)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!