Keresés

Részletes keresés

Kavics1976 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143044

De, ha mi írjuk, hogy nem mint OTP, hanem, mint Csányi Sándor jönne (ha jönne), akkor mi vagyunk a jólértesült hülyegyerekek.

Előzmény: Frankysfrank (143042)
mash Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143043
nekem úgy rémlik, hogy a Láki mezén is van OTP reklám
Előzmény: Március 32 (143020)
Frankysfrank Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143042

 

 

        Sziasztok..

 

  Régen írtam ide, de ettől függetlenül napi szinten olvasom a topicot, és most egy

  kicsit "beleokoskodnék" ebbe a Csányis hozzászólásokba.

  Nos. Szerintem a V.G-t, meg Csányit nem is lehet egy lapon említeni. A Csányi

  kíváló üzletember, és a szekere is jobban fut mostanság mint a VG-é.

  Az is igaz, hogy vannak befektetései az utéban, viszont ő üzletember.

  Mivel a Fradinál annak idején kigolyózták, és pont akkor lett a VG a befutó.

  Csányi persze csak úgy jött volna, és ez szerintem most sincs másként, ha a

  tszelnök megy. Ez komoly probléma ma is!!!!!

  Viszont szeretném veletek megosztani, ugyanis véletlenül tudom, hogy a Csányi

  érzelmi alapon nekünk szurkol, és értünk szorít mindenkor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  És nem tegnap lett FERENCVÁROS szurkoló. Igaz, hogy ő nem jár meccsre, de

  állíthatom, mindig időben tudja az aktuális eredményt. Azt nézzük el neki,

  hogy nem lóg a visszapillantóján Fradi zászló.

  Ha jól tudom, az OTP-NEK az üzlethez semmi köze nem lenne, ő mint magánember

  jönne......  ha engedik. Aztán azért gondolom később kikerülne az Otp-s logo is.

  Legalább az zöld!!! Na mind1, de szerintem a háttérben óriási küzdelem megy,

  amit mi nem tudunk, nem tudhatunk, csak sejtjük.

 

  HAJRÁ FRADI!!!!!

 

  Sziasztok......Frankys...

Kavics1976 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143041

Az egy dolog, hogy nekünk elvileg semmi közünk hozzá a sajtóval egyetemben, de azért több, mint vicc ez az adósságállomány és annak kezelése évek óta.

 

Előzmény: vivun (143028)
Kavics1976 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143040
Mint azt írtam megteheti, hogy cigánykodjon a zsidó, mert olyan szerződést sikerült vele kötniük a csudálatos jani bácsiéknak a nagy FRADI mentés közben...
Előzmény: Március 32 (143021)
Kavics1976 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143039

Halkan megjegyzem azt a szerződést is csudálatos jani bácsiék szignózták, ami lehetővé teszi a zsidónak, hogy akkor utaljon csak, amikor kedve tartja. Mert ha vki rossz fényben tűnteti fel őt, akkor nem köteles teljesíteni a szponzori vállalását!

Kérdem én, mennyivel jobb szponzor ő, mint a Kovács volt anno? (nem mintha hiányozna a gyógyszerész)

Vagy megint ott tartunk, hogy a furujás nem tudja, mit írnak alá a vezetése alatt álló szervezetben?

Érdekes a T-mobile nem szórakozik!

Előzmény: Törölt nick (143033)
Kavics1976 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143038

Ő sem!

Csak látta az OTP feliratot vmelyik meccsen az A-tribünön a majmok mezén.

Előzmény: Törölt nick (143031)
Kavics1976 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143037
Ha még ehhez hozzávesszük, hogy a dózsás szerepvállalása előtt egy hónappal, muszbek még az FSZSZ-nél!! érdeklődött, hogy mit szólnának a szurkolók a Csányi esetleges szerepvállalásához a FRADIBAN...
Előzmény: Matt (143034)
Kavics1976 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143035

Teljesen egyetértek Veled borászok gyöngye! :)

Előzmény: zépé (143014)
Matt Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143034
a különbség annyi, hogy a Dózsát az OTP támogatja, a Ferencvárost pedig Csányi venné meg. van átfedés hiszen az OTP-nek Csányi a főnöke, de mégsem ugyanaz.

az előző kormány alatt kezdték el támogatni az Újpestet több más állami céggel együtt kisebb-nagyobb kormányzati "nyomásra"
Előzmény: Március 32 (143020)
Matt Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143032
alapvetően tényleg ez a három réget különböztethető meg. kajak érdekes, teljesen egyetértek, de így még sosem jutott eszembe.. .:))

szerinted milyen módszerekkel lehetne visszacsalogatni őket?
Előzmény: zépé (143014)
ogé Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143030

Szép jó reggelt mindenkinek!!!!!

 

HAJRÁ FRADI!!!!!!!

Matt Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143029
Hajrá Ferencváros!
vivun Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143028

Nehogy' má bakker!

Mi ez "gittegylet", nem tudják pontosan, kinek, mennyivel tartoznak? Itt nincs könyvelés? Vállalkozók (sztem a játékosok azok) számlája után, gondolom ÁFA, meg f*sz tudja mik még, aminek egy normális bt-nél, nemhogy egy "Rt"-nél működni kéne, szerintem. Elmegy a Tepszics is a P-ba. Bennünket vagy a sajtót akarja hülyíteni?

Ilyenkor ki van a f*szom.

Előzmény: Március 32 (143019)
Apus Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143027
Köszi Zépé!
Előzmény: zépé (143014)
Enrico-IRR Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143026
Hajrá, Fradi!
Habi Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143024

Az MTK-sok feltettek goljaikat.

A masodik goljuk lehet,hogy les volt,de Bori 3 hatvedunk toketlenkedese

miatt szerezhette meg a labdat,mogottuk,mivel keson reagaltak.

A harmadik goljuk pedig 250%-os les volt.

Az ismetlesnel lehet latni,a labda elrugasa pillanataban Pollak

mar tobbmeteres lesen van.

Habi Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143023

Csanyirol meg annyit,ha tamogatja is a dozsat,nem a tulajdonosuk.

Legalabbis neve nem szerepel ugy.

Varszegi meg az MTK tulajdonosa volt.

Talan nem ugyanaz a ketto.

 

De biztos en latom rosszul.

Előzmény: Habi (143022)
Habi Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143022

Szerintem Jani ba targyal(t)Csanyival,nem a drukkerek.

Ot mintha nem erdekelte volna,mennyivel,hogyan tamogatja a dozsat.

 

Ha meg az a hir jarja,hogy Csanyi lesz a tulaj,akkor legyen Csanyi,vagy ha o nem,

akkor akarki.("Zsido" kilôve,ezt tudjuk..)

 

Csak legyen mar valaki.

Szoval,a helyzet az,Furulyas Csanyival valo targyalasa nem gond,a gond az,hogy mi FRADISTAK is Csanyira varunk.

Aki ezt nem erti meg.........

Március 32 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143021

Arról nem is beszélve, hogy az FTC-nek is rengeteg kintlévősége van.

A zsidónk már egy és negyedéve cigánykodik az utalással, 125 millerrel tartozik.

Pont ennyi kéne hirtelen .

Előzmény: Kevin (143011)
Március 32 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143020

" Főként azok után, hogy az OTP Rt.-vel (annak elnök-vezérigazgatójával, Csányi Sándorral) megkezdett tárgyalások zátonyra futottak. A tárgyalópartner - állítólag - azzal vált el Furulyás Jánostól, hogy az ügyre térjenek vissza később. "

 

Érdekes dolog ez a nagy Csányi-várás a szurkolók körében.

Akinek a cége  az Újpestet támogatja évek óta.

Őt meg ideálmodná a bölcs sokadalom.

 

Ugye, a zsidónkkal az volt a fő gond, hogy MTK meg az FTC egyszerre.

Most meg üdvözölnék a népek az FTC, UTE közös szponzorációt, befektetést.

És ebben most semmi kivetni valót nem talál a három E társadalma.

 

Tehát, akkor marad az alaphelyzet, a zsidónk származása.

Húzzuk be ténynek.

És ne hazudozzunk egymásnak.

 

Előzmény: Greenie (143017)
Március 32 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143019

"Szeretném kijavítani azokat a híreket, amelyek több újságban is megjelentek, miszerint nyolc havi fizetéssel tartozunk a játékosoknak. A havi juttatást rendszeresen megkapja mindenki, csupán a prémiumok várnak még kifizetésre, de főszponzorunk, a T-Mobile segítségével már ezeket is elkezdtük törleszteni. Pontos összeget nem tudok mondani, de egyeseknek szeptembertől másoknak pedig novembertől tartozunk a nemzetközi kupameccsek prémiumával. A jövővel kapcsolatban pozitívan nyilatkozhatok, kifejezetten jól haladnak a tárgyalások, de az esetleges befektetőkről még nem szeretnék beszélni" - tette hozzá Tepszics Ignác, aki Kapic feljelentésével kapcsolatban csak annyit tudott mondani, hogy hivatalos formában egyelőre nem történt megkeresés a Magyar Labdarúgó Liga részéről.

Habi Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143018

Ez volt az a 90%-os remeny,lehetoseg,tutti,vagy mi.

 

Mondtam en,hogy ezek a hirek csak 100% felett jok...

Mivel eddig a 99%-os ertesulesek sem nyertek.

Nem nalunk,legalabbis....

Előzmény: Greenie (143017)
Greenie Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143017
Egyelőre bizonytalan, mikor ül össze az FTC Rt. igazgatósága
Az edzőcsere nem megoldás

Manapság a Ferencvárosnál egy dolog biztos: hogy minden bizonytalan. Tegnap hírül kaptuk: ma délelőtt igazgatósági ülést tartanak az Üllői úton, ahol akár eget rengető döntések is születhetnek, fejek hullhatnak porba…


Ezt az értesülésünket a testület tagjai ugyanúgy nem tudták megerősíteni, mint a zöld-fehérek kommunikációs irodájának munkatársai. Utóbbiak azt mondták: "Az FTC Rt. igazgatósága valóban összeül, de hogy mikor, kedden vagy a következő napok valamelyikében, az egyelőre kérdéses."

Mindenesetre minden pletykának van némi alapja, s ha abból indulunk ki, milyen állapotok uralkodnak az ország legpatinásabb klubjánál, korántsem lenne meglepő, ha személyi változásokat (is) bejelentenének a tanácskozás után esedékes sajtótájékoztatón.

Furulyás János klubelnökről tudvalevő, szívügyének tekinti a jelenlegi válsághelyzet megoldását, és addig önszántából aligha távozik, amíg a Ferencváros ügyeit rendbe nem teszi. Igen ám, de a mai magyar labdarúgásba megfelelő befektetőt bevonni már-már lehetetlen feladatnak tetszik. A klubelnök néhány hónappal ezelőtt megbízta például Pellady Pétert, a magyar válogatott marketingmenedzserét is - aki Lothar Matthäus Magyarországra csábításával vált a hazai futballélet egyik befolyásos alakjává -, hogy nézzen körül külföldön, hátha talál vevőt a futball-rt.-re. Az üzletember erőfeszítései azonban eddig szintén hiábavalónak bizonyultak.

Aztán felvetődhet, hogy edzőcsere lesz a Ferencvárosnál. Ám a csapat jelenlegi teljesítménye a legkevésbé függ a tréner személyétől: a futballistáknak a prémiumokkal hónapok óta tartozó klubnál a számonkérést aligha a szakmai stábnál kell elkezdeni…

Hogy akkor miért ül össze a testület?
Tudomásunk szerint akkor Furulyás János azért hívta össze a társaságot, hogy megoldást találjon arra, miként lehetne március 31-ig (két nap volt hátra…) előteremteni a játékosoknak kifizetendő 130 millió forintot.

Főként azok után, hogy az OTP Rt.-vel (annak elnök-vezérigazgatójával, Csányi Sándorral) megkezdett tárgyalások zátonyra futottak. A tárgyalópartner - állítólag - azzal vált el Furulyás Jánostól, hogy az ügyre térjenek vissza később.
Greenie Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143016
FTC: a sportigazgató összefogást kér
2005. április 4. 22:37


MNO
Tepszics Ignác összefogásra kérte a ferencvárosi játékosokat. A klub sportigazgatója örömmel fogadta, hogy a labdarúgók kiállnak az FTC mellett, és arra biztatott mindenkit, tegyen rá egy lapáttal az eddigi teljesítményre.

– A félreértések elkerülése végett hangsúlyoznám, nem a havi fizetésekkel tartozunk a játékosoknak, azt rendszeresen megkapják, csupán a prémiumok várnak még kifizetésre. De már ezt is elkezdtük törleszteni - mondta Tepszics Ignác. (MobilPress)
Greenie Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143015
Nem tévedsz. Én is így látom.
sajnos
Előzmény: zépé (143014)
zépé Creative Commons License 2005.04.04 0 0 143014
Nem értek egyet.
Több fajtája van a szurkolónak.
A csapatát mindenhová elkísérő, esőben, hidegben is szurkoló fanatikus.
Az előbbiből már kiöregedett, a csapatért és a barátokért kijáró "bérletes".
Aki már a családjával, annak jövőjével is foglalkozik.
És végül, de nem utolsósorban (!) a tévé előtt még szurkoló, de csak igazán jó meccsért, színvonalas játékért kijáró "fotelos".

Ha jobban megnézzük, akkor a fanatikusok lehetnek max. 4 ezren.
A második kategória képes feldúzzasztani a tábort 10 ezerre.
De csak a harmadik kategóriával tudjuk megtölteni a stadiont!

Ha ez a réteg beindul, mint fizetőképes vásárlóerő (valljuk be, a fanatikus réteg nem az) hatalmas bevételeket hoz a klubnak.

"Nélkülük nincs pompa, kellenek ők is..."

Tévedek?
Előzmény: badhool_16 (143005)
Habi Creative Commons License 2005.04.04 0 0 143013

"Mit értesz az alatt, hogy "ha lesz tulaj, ugyanazt fogja csinálni, mint Várszegi" ?

 

Akkor szarban voltunk,igy a szerzodes megkotesenel Varszegi zenejere tancoltunk.

Most ugyanez van.

Az uj tulaj,befekteto fogja "allni a zenet"...

Előzmény: Greeneagle (142960)
Habi Creative Commons License 2005.04.04 0 0 143012

Hurkas...

 

Korabbi "okoskodasom"az volt a topikban,amirol ma sirtok.

Supka..

 

Te most mit csinalsz a mi topikunkban?

Elolvastad,mikor a nickembe kotottek bele,vagy csak daralsz itt?

 

Ezt irod:

 

"Annyira unalmas volt korábban az örökös okosodásod a topicunkban, hogy megörültem, amikor eltüntél, próbáld meg ezt a továbbbikaban.

 

Egy:Nalatok nem lehet okosodni...

Ketto:Hol van az a bizonyos "tovabbika"??

 

Ami meg ezt a topikot illeti,leellenoriztem,megint.

Ez a Hajra FRADI..!!! topik.

En ide irogatok inkabb,sajnos,most pont neked.

Egyebkent nem utallak.Nem ismerlek.

Te jottel ide,te szoltal hozzam.

En csak valaszolgatok neked,abban a topikban,ahol en vagyok OTTHON.

Erted?

 

Jelents fel,hogy a "LecsaFromBp"nick nekem azt jelentette,

hogy Lecsa from Budapest.....

Előzmény: LecsafromBP (142945)
Kevin Creative Commons License 2005.04.04 0 0 143011
Nekem van egy kis cegem, harminc allando alkalmazottam van. Sajnos a tavalyi evunk 85 millio buktat hozott. Ezt a dolgozok is tudtak, mert ok is lattak, hogy milyen aron veszik at a termekeinket. Ev elejen mondtam nekik, hogy

"Emberek! Bajban vagyunk, nem tudom azt a jovedelmi szintet biztositani onoknek, mint eddig. Melyiket valasztjak? Atmenetileg lemondanak az alapberen feluli juttatasaikrol vagy kuldjek el onok kozul par embert vagy zarjam be a boltot?"

Mind azt valasztotta egyhangulag, hogy megelegszenek az alapberrel. Igaz, azt viszont mindig pontosan ki is fizetem nekik.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!