Keresés

Részletes keresés

contra Creative Commons License 2000.10.22 0 0 198
ObudaFan!
Nem rád gondoltam, amikor mocskolódókról írtam, hanem azokra, akik enyhén szólva kulturálatlan stílusban első számú közellenségnek kiáltják ki a Kispestet.
Babos és a labda: ő maga elé dobta a labdát, és hagyta, hogy a szombathelyi játékos belerúgjon. Arról nem ő tehet, hogy rárúgta a mi játékosunkra, amiből aztán indultunk.
Ezzel együtt sportszerűtlen volt a dolog, ez tény.

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: Törölt nick (197)
Bobbyman Creative Commons License 2000.10.21 0 0 196

Gratulálok a csapatnak, hogy sikerült kiharcolni a bentmaradást. Remélem most utoljára kellett ehhez hasonló módon kiélezni a küzdelmet.
A mérkőzésről csak annyit, nem Hanacseken múlt, az hogy a Halisták képtelenek voltak gólt elérni, s arról sem, hogy a nem technikai tudásáról híres kényszerbalhátvéd Szekeres Jani 2x is a hálóba talált. Hálistennek.
Bentmaradtunk és ez a legfontosabb. Összeszedheti magát csapat és vezető egyaránt.
Ezt az évet el kell felejteni. Babosra,Tégerre,Dubeczre,Horváth Gyulára pedig ráférne, hogy leküldjék őket a JUNIORba.

Üdvözlök minden MAGYAR sportbarátot:

Kispest forever
BaLee Creative Commons License 2000.10.21 0 0 195
Mi nem a szurkolókat szidjuk (legalább is én nem) hanem a tahó, sportszerűtlen csapatotokat, meg a tornyi szarnabást.
A mi kiállításunk jogos volt, de ki kellett volna állítani az előtte a brazilt nyakon ütő köcsögöt és a kiállításunk előtt szabálytalankodó kispestit, mivel ő is megrúgta a játékosunkat, mielőtt visszarúgott.
tornyi-ról: legalább bocsánatot kérhetett volna a sportszerűtlenség miatt, vagy valami, bár ez se változtatott volna sokat a dolgon, de amikor azt nyilatkozta a sport-nak, hogy nem is látta az esetet, mert két kamera előtte állt, akkor elküldtem mindenhova azt a köcsögöt.
Azon csodálkoztam, hogy az NS 4-est adott hanacseknek. Nem azért, mert jobbat adtam volna neki, hanem azon, hogy 4-5 meccsen volt ugyanilyen szar, vagy szarabb a bíró, de 8-9-eseket adtak neki, csak most nem merték, mert az egész ország látta a meccset a tv-ben.
Ja és még az egy HATALMAS nagy égés a részetekről, hogy egy ilyen sorsdöntő meccsen 1500 ingyenjegy(!!!) mellett 2500 néző megy ki a meccsre. Nálunk ingyenjegyek nélkül lettek volna min. 5-6000-en.
Nembaj, jövőre a legfelső osztályban több, mint fele olyan csapat lesz, ahol 1000-2000 ember jár meccsekre. Ahol meg van néző, szeretik a focit, azokat a csapatokat meg kiejtetik.
Nem is tudom érdemes-e visszakerülni ebbe az első osztályba...

Hajrá Haladás!!!

Előzmény: contra (194)
contra Creative Commons License 2000.10.21 0 0 194
Mocskolódók!
Mi a fenét akartok?
Rágtunk két gólt, és ezzel bennmaradtunk.
Elhiszem, hogy ez fáj nektek, de ez magánügy.
Nehogy már Babos legyen a sportszerűtlenség mintaképe, az év skandaluma!
A magát állandóan feldobó néger nem sportszerűtlen?
A kiállítás jogos volt, és élveztük a hazai pálya előnyét, a tábor pedig fantasztikusan szurkolt végig. Ezért nyertünk.
Sajnálom a Haladást, de ha fordítva történt volna, én nem mocskolódnék. Mert az is sporszerűtlen.
A kommunista utódcsapatról meg annyit, hogy ha anyira direkt utódcsapat lennénk, akkor nem így állna a klub anyagilag.
Ha nincs érv, akkor a nagy balosok lekommunistáznak minket. Bravó!
Mi nem a kommunizmusból élünk.

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: Törölt nick (192)
contra Creative Commons License 2000.10.21 0 0 193
U-boat!
"De ez a játék siralom. "
Nekem mondod?
Évek óta ez megy.
Tornyi dolgában viszont szerintem tévedsz.
Amikor Diósgyőrben rendben voltak a klub dolgai, akkor egy nem túl erős játékosállományból csapatot csinált.
Biztos, hogy valamennyire ő is felelős a játékért, de egy cselt megcsinálni, egy labdát beadni, a ziccert kihasználni a játékosonak kell(ene).
A tavasztól előre félek.

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: U-boat (177)
TomVeil Creative Commons License 2000.10.21 0 0 191
ManUtdFan!

Nah...
nem tudom egyáltalán mi a faszt keresel ebben a topicban, de ha már ide is utánam jöttél
akkor ne kezdjed írogatni, hogy milyen az én intellektusom... inkább nézd meg a saját hozzászólásaidat - más topicokban - és utána gondolkozzál, hogy kinek, mit és hogy írsz a stílusáról. Ha akkora pofád van gyere le Kispestre bazmeg, és ott megtárgyalhatjuk... vagy túl nagy túra lenned leutaznod Bukarestből?

Húzzál ebből a topicból!

TomVeil

Attilla Creative Commons License 2000.10.21 0 0 190
Tornyi a világ legundoritóbb embere,
főleg azóta, hogy aSportban azt nyilatkozta,
ő nem is látta az esetet, mert előtte álltak,
meg hogy neki azt mondta Babos, ő visszadta
a labdát, csak aztán a szombathelyi elvesztette.
Hát akkor kapja be, de tényleg,
mert ennyire cinikus és sportszerütlen nem
lehet egy ember.
Fel kéne robbantani a Bozsik stadiont!

A félidőben vezet a Nyíregyháza!
Jövő héten pedig a Hali leadja a pontokat
és a Kispest mehet a Nb III-ba!

Előzmény: Törölt nick (189)
TomVeil Creative Commons License 2000.10.20 0 0 187
Hi!
Parasztoknak:
AKINEK NEM TETSZIK, HOGY BENNMARADT A KISPEST AZ IDEJÖHET ÉS
BEKAPHATJA A FASZOMAT! :)
----------------------------------
Amúgy örülök, hogy nyertünk, bár nem volt egy teljesen tiszta meccs de szerintem
jobbak voltunk, a Halinak nyugodtan adhatott volna még1 PIROSat Hanacsek, ugyanis
tőlem 5 méterre küldte el a kurva annyába a partjelzőt az egyik játékos... asszem ez is
kiállítást ért volna. Na mind1, lényeg, hogy nyertünk és bennmaradtunk! A hali meg mehet a picsába az összes többi seggfejjel együtt aki idepofátlankodik a KISPESTiek topicjába.

ennyi

Balázs Guardia Creative Commons License 2000.10.20 0 0 186
U-boatnak és a többieknek igaza van abban, hogy sokat nem nyertünk, egy nagy kínszenvedés lesz a tavaszi idény. Csak a tradíció miatt nem akarom, hogy kiessünk.
Ez egy Kispest topic, a szánalmas szombathelyi szurkolói élet jeles képviselői ne itt sírjanak. A ti csapatotok sem ér sokat, az ál-angol mentalitásotoknál talán kicsit többet. Tisztelet a kivételnek (Galambos bros. és a társaik)!! Ez is jellemző, a legértékesebb embereket üldözitek el... A régi barátságok miatt tűrünk meg titeket! Nem kell választanotok, nekünk nem kelletek, menjetek a lila "testvéreitekhez"!
Giorgetto Creative Commons License 2000.10.20 0 0 185
Nagyszájú parasztgyerekek!

SZAROK RÁ hogy mi történt, annál is inkább mert nem láttam, de szarok a köcsög niggerekre és a pofázásaitokra, ha ilyen nagy az arcotok küldjetek email-t, s adok 1 telefonszámot, hogy élőben is lebeszélhessük a felmerült problémákat, talán a jövő hét folyamán esetleg mások is felajánlják ezt az opciót! Ja és egyébiránt qrvára nem érdekel a sok marhaság amit összehordtatok! :)))))) csicskák........

mash Creative Commons License 2000.10.20 0 0 184
buzi gyerek, te mit keresel itt???
Előzmény: Khlav Kalash guy (183)
Khlav Kalash guy Creative Commons License 2000.10.20 0 0 183

Egy fradista leparasztoz valakit !!!!!!!!!!!!
Ha-Ha!!


Ki a főnököd, idióta?
Előzmény: mash (178)
rage Creative Commons License 2000.10.20 0 0 182
Egyetértek mindennel, amit írtál, de hát
a játékvezetőről alkotott véleményem elég egyértelmű.
rage Creative Commons License 2000.10.20 0 0 180
Kár ebből a topicból is anyázós Budapest-Vidék háborút csinálni.

A meccset nézve, megállapítható, hogy továbbra is a következetlen
és egészen egyszerűen buta játékvezetők hátráltatják a magyar futball
fejlődését, jobb helyeken ez Hanacsek búcsúmeccse lenne.

Az, hogy a kispesti játékos ennyire sportszerűtlen volt, az még talán
nem ad képet az egész csapatról
Ilyenkor a legfrappánsabb az lehetne, hogy mondjuk Tornyi elismeri saját játékosa
súlyos sportszerűtlenségét, is kizárná a csapatból.
Ez jó pont lenne mindenki szemében.

Ami utána történt, az egyértelműen annak volt "köszönhető", hogy a játékvezető
kezéből kicsúszott a mérkőzés, neki is rá kell döbennie,
hogy ilyen nagy feladat, mint egy Kispest-Hali már meghaladja tudását...

Én örülök a Kispest bentmaradásának, egész egyszerűen azért,mert jóval könnyebb ellenfél
lesz,mint a Haladás.
Jelenleg, ha nem vesznek 10 játékost novemberben, egyértelműen a 12-es mezőny leggyengébb csapata lesznek.
A Hali pedig remélem, a nyáron vissza is jön, mert igazság szerint vissza kellene neki...

mash Creative Commons License 2000.10.20 0 0 178
Nem mintha különösebben szeretném a Kispestet, de MI VAN PARASZTOK; SAVANYÚ A SZÖLÖ?!?!?!?
Előzmény: Andrew-boy (173)
U-boat Creative Commons License 2000.10.20 0 0 177
Contra

Régen néztem Kispest meccset talán a Rába-Kispestet. De ez a játék siralom.
Sokak szerint most kellett volna búcsuzni mert a 12 már nagyon erős lesz nektek.
A rákfenéje az egésznek Tornyi aki fél év alatt semmilyen csapatot nem tud felmutatni és ez acsakis az ő hibája. Nem a játékosállomány mert máshol sem jobb de itt semmi szakma sem egyénileg sem csapatban. Viszont felfedeztem a TV alapján az ő egyéni stílusát amit már élvezhettem máshol is az alattomosságot és a sportszerütlenséget. Ez kibillentette a Haladást a folyamatos játékából és nem is volt felkészülve ezen a téren. Eredményesség megvan, azzal nem volt gond. Így is lehet nyerni benne van a fociban, de az első félidő és maga a játék nem tükröz semmi jóta jövőre nézve. Itt már igazolások sem nagyon segítenek mert nincs szerkezet nincs egység arctalan labdatologatás van egyszer majd csak bemegy jelszóval.
Én nem gratulálok csak megjegyzem ne tévedjetek el a szemfényvesztő Tornyi és a látszat csapat ideáljában.
Te mindenképpen többet érdelmelsz.

U-boat

Khlav Kalash guy Creative Commons License 2000.10.20 0 0 176
Gtatulálok bunkókáim!! Remélem minél előbb megszűnik a tahó csapatotok.
BaLee Creative Commons License 2000.10.20 0 0 174
Na, Tornyinak ma hosszú éjszakája lesz. Párszor seggbeteheti Hanacseket, meg azt a kis sportszerű Baboskáját. Szép volt fiúk!

Jövőre adjatok 3-4000 ingyen jegyet, ne csak 1500-at, akkor talán lesz 2-3000 nézőtök...

Andrew-boy Creative Commons License 2000.10.20 0 0 173
Ennyire vagytok képesek kispesti parasztok???
Menjetek vissza Indiába, ahonnan jöttetek cigány-banda!!!
Fasszopók vagytok , fradi-csicskák!
Szar pálya, szar játéktér, ocsmányok vagytok!
BaLee Creative Commons License 2000.10.20 0 0 171
Én is gratulálok a paraszt játékosaitoknak, az eddig szimpatikus kispest nálam egy életre elásta magát. ENNYIT TUDTOK!!!

Hajrá HALADÁS!!!

Andrew-boy Creative Commons License 2000.10.20 0 0 170
Gratulálok, ritka nagy parasztok vagytok élen azzal az undoritó Babos Ádámmal.Nem hallottatok még a fair-playről, kispesti cigányok???Nullák vagytok és rúgtok egy ilyen paraszt gólt, ennyit tudtok összehozni egy félidő alatt...
Forever HALI!
Giorgetto Creative Commons License 2000.10.19 0 0 169
Chaby!

Eddig nem is hagytál még ki meccset, nem? Fehérváron én is leszek természetesen, ott mindenképp tovább kéne jutni a gyenge videoton ellen..

Előzmény: CHABY_NG (168)
CHABY_NG Creative Commons License 2000.10.19 0 0 168
Olasz:

Ok már értek mindent. :)
Sajnos péntek reggel Szombathelyre kell utazzak, DE BAZZ szurkoljátok ki hogy nyerjunk mert ha ne akkor nagyon bepipulok! :))
Fehérvárom már ott leszek, ha minden igaz nagyon sokan leszünk...

Üdv.
Chaby-Guardia

bojár Creative Commons License 2000.10.17 0 0 167
Kösz!
Csak akkor a Sport is elmehet, mert ott még egységes szombati 14:30-as kezdést ír...Na mindegy , ott leszek.
Előzmény: predicator (166)
predicator Creative Commons License 2000.10.17 0 0 166
bojár!

péntek a nyerő nap( állitólag 17.15 a kezdés időpontja)!

bojár Creative Commons License 2000.10.17 0 0 165
Sziasztok!
Most péntek, vagy szombat?
Mennék a sógorommal, csak nem mindegy mikorra...
Előzmény: Giorgetto (164)
Giorgetto Creative Commons License 2000.10.16 0 0 164
predicator! (alias webalapú programozási nyelv) :)))

Naná hogy jó a fotó. :))))) Pénteken majd hivjál, ha kinnt vagy a derby-n! :))) 1.félidőt valszeg én is a félpálya állónál motiválom, vizi is jön a listáról.

contra!
jössz meccsre???? :)

Előzmény: predicator (162)
Giorgetto Creative Commons License 2000.10.16 0 0 163
Chaby!

Én is sajnáltam a joker arcot.. Újvárosi dologban mit nem értesz konkrétan? Hogy miért az év fotója? Amúgy félreértetted. Nem kocsikkal tartották ott, hanem a vonaton Tbányán hazafele, SK-t 1 csajt, meg még két arcot a rohamrendőrök az első vasúti kocsiba vittek útközben, és a Déliben még ottartották őket!

Előzmény: CHABY_NG (160)
predicator Creative Commons License 2000.10.16 0 0 162
Olasz!

Jó a kép(ed)!

Ciao:J.

predicator Creative Commons License 2000.10.16 0 0 161
Sajnos a banyasztol kikaptunk(amint az varhato volt :((( ), igy marad a Hali elleni kotelezo(?) gyozelem.
A Hali meccs penteken lesz 17.30-kor!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!