Keresés

Részletes keresés

Pat_Healy Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143525

ehm..

 

Na ez kurva jól sikerült hozzászólás lett azért remélem érthető a lényeg:)

 

 

HAJRÁ FRADI!

Előzmény: Pat_Healy (143524)
Pat_Healy Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143524

üdv,

 

nem találom sehol a beosztást, vagy nemtom hogy hívják na..szal legalább az április-május nb1 párosítások kellenének, nem találom sehol. Előre is köszi..

Greenie Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143523
A Ferencváros hívei abban reménykednek, hogy a Rákóczi ellen kiharcolt Magyar Kupa-továbbjutás az elmúlt hetek rossz szériájának a végét jelenti. A zöld-fehérek szerdai sikerének egyik kovácsa Rósa Dénes volt, aki az egész mezőnyből kimagaslott aktivitásával.

- Én is éreztem, hogy frissebben mozogtam, mint máskor. Persze mindig törekszem erre, de nem minden esetben jön össze. Szerdán talán azért ment jobban, mert volt két nap pihenőm a kupameccs előtt, hiszen három sárga lapom miatt még a hétvégi örökrangadón sem szerepeltem.
- Az első félidőben a csapat nem volt képes fölényt kialakítani a tartalékos Kaposvár ellen. A visszafogottság betudható az elmúlt hetek kudarcainak?
- Talán ez is közrejátszott, de azt sem hagynám ki, hogy nem csak a Rákóczi vérzett több sebből, hiszen nálunk négy játékos sem állhatott László Csaba rendelkezésére, mind a négyük röviddel a meccs előtt dőlt ki a sorból.
- A második félidőben viszont már állandósult a csapat fölénye.
- Ez így van, bár azt hozzáteszem, hogy a csapat mindig győzni akar, úgy lépünk pályára minden meccsen, hogy csak a győzelem számít. Úgy gondolom, hogy a külső körülmények nincsenek hatással ránk, csak a saját dolgunkkal foglalkozunk.
- Mennyire lepett meg titeket, hogy a Magyar Kupa-mérkőzésetekre, alig több mint ezer ember volt kíváncsi? Ez az MK rangvesztésének, vagy az utóbbi hetek gyenge teljesítményének tudható be?
- Mindenképpen inkább utóbbi, bár szerintem nem volt szerencsés az időpont sem, gyakorlatilag egy időben játszottuk a mérkőzést a Bajnokok Ligája-negyeddöntőivel. Szerintem ez utóbbi, és természetesen a sikertelen utolsó találkozók játszhattak szerepet abban, hogy kevesen voltak kíváncsiak a kupameccsünkre.
- Szombaton megint a Kaposvár az ellenfél. Mennyiben lesz más az a találkozó a szerdaihoz képest?
- Természetesen teljesen más lesz, hiszen eleve minden meccs más, ráadásul, míg szerdán a kupában, addig szombaton már a bajnokságban mérheti össze erejét a két csapat. Ugyanúgy, ahogy a kupameccs előtt, most is nehéz meccsre számítok, igaz, szerdán nem igazolódtak be teljesen a várakozásaink, szerintem nem hozta ki magából a maximumot a Kaposvár.
- Péntek délelőtt MK-sorsolás lesz, kit szeretne ellenfélül?
- Nekünk nem mással kell foglalkozni, hanem magunkkal, a legfontosabb, hogy a saját problémáinkat megoldjuk. A kupaküzdelmek során amúgy sem lehet leírni egyetlen csapatot sem, hiszen többször láthattuk, hogyan szívja fel magát egy alacsonyabb osztályú gárda nevesebb ellenfelével szemben. A legjobb négy között már bármi előfordulhat.

monteverde Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143522

Akkor,köszönet érte a 7side-nak:)

Én nem halottam,mert lehet épp akkor nyomtuk a "bice-boca Vébergyurit"

Összeségében jó kis este volt,de remélem szombaton már a játék miatt is szórakozhatunk.

 

 

 

 

MINDÖRÖKKÉ FERENCVÁROS!

 

Előzmény: Kevin (143515)
E.E.E. Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143521

Hogy van az a nagyon régi nóta, amiben szerepel a kőbányai világos...

De melyik, de melyik?

A zöld üveges, a fehér kupakos, a FRADI címeres...

E.E.E. Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143520

Persze, hogy ez szerelem.

ÖRÖK SZERELEM!!

 

Maradok FERENCVÁROS hívő, amíg élek.

 

Az más kérdés, hogy egy pár éve már csak két meccs van, amire biztosan tudom, hogy kimegyek.

 

HAJRÁ FRADI!

HAJRÁ MAGYAROK.

 

És bocsánat az elírásért...

ERKÖLCS, ERŐ, EGYETÉRTÉS.

Előzmény: Kcsita (143507)
takacsi Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143519
Állandó kapcsolatban voltam a kapu mögöttiekkel.
Ők egészen másként élték át, persze nagyon jól érezték magukat, de az oldallelátót töbnyire nem hallották.
Ha tudtam volna, kik vannak ott, telefonáltam volna, hogy pontosan egy mikrofon előtt vagytok és erősebben hallatszik, mint a táboré.
Mennyi kárbaveszett Gyurcsány takarodj és mocskos emeszpé...
Meg Furulyás...
Meg szdsz!
De így is tökéletes volt...
Előzmény: monteverde (143514)
zépé Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143517
igen. azt is a 7Side nyomta
Előzmény: Kevin (143515)
Fatboy Slim Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143516

Az "ujpesti lány" c. volt a legnagyobb

felhangosítottam

mondom, jól hallom?!

 

Előzmény: monteverde (143514)
Kevin Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143515
Pisontozas volt tegnap. Meg a tv-be is behallatszott :)
Előzmény: monteverde (143512)
monteverde Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143514

Szerintem belefért volna:)

A tegnap este csak igy volt élvezhető:)

 

Előzmény: királyfurfang (143513)
királyfurfang Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143513

Ellenfél + környezet ugyanaz, lehet folytatni...

 

Én a "Kovács Zoli majom" c. dalt hiányoltam, de rájöttem, hogy aktualitása miatt nem fért be a tegnapi repertoárba... :)))))

Előzmény: monteverde (143512)
monteverde Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143512

Én még szerettem volna,ha a "Pisont István a legnagyobb..."c. rigmust is elöadjuk,de sajna nem maradt rá idő:)

Sebaj,talán szombaton bepótoljuk:)))

 

Előzmény: királyfurfang (143511)
királyfurfang Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143511

A tegnapi meccs nem volt nagy szám, de a "retro" hangulat + ökörködés "megmentette" az estét :))) Istenem, micsoda régi dalok is előkerültek, de a csúcs a kapus kirúgásnál az "anyádba ekkorát..." című versike volt.

 

Az 1000 néző elkeserítő volt. Azért én többre számítottam. A Bayern a kedvenc külföldi csapatom, de nem volt kérdés, hogy melyik meccset választom...

 

A tartozásokról: Kapic elmehet a jó k***a anyjába. Talán akkor megérteném őt, ha egy büdös fillért se kapna mondjuk egy éven át. DE ezek az alapfizetésüket azért csak pontosan megkapják!!! Az se 20 fillér...!!!

 

Jó lenne befektetőt/szponzort/mecénást találni, de engem az is érdekelne, hogy kb. miből tevődik össze az évi több, mint 1 milliárdos költségvetésünk.

 

Furulyás azt mondta, hogy minden évben lesz kb. 2-300 milliós deficitünk, amíg nem találunk befektetőt, aki finanszírozná ezt a "lyukat". De ez miből tevődik össze?

Nem cseszegetném Furulyást, ha nagyvonalakban (üzleti titkokat tiszteletben tartva) elmondaná, hogy mi mekkora tétel a kiadásokban.

 

Mindenesetre, ha marad, akkor sikerüljön neki amit eltervezett, különben őszre nagyobb bajba kerülhetünk...

takacsi Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143510
Erkölcs Erő Egyetértés
Előzmény: E.E.E. (143458)
Fatboy Slim Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143509

Egy kicsit fásult a társaság...

napi 3 hozzászólás az nem sok basszus

 

Kcsita Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143508

Ezt elcsesztem.

 

"Hibája mondja mindenki hogy Furulyás menjen, nincs ennek közvetlen beleszólási lehetőségünk."

 

Hiába... mondja mindenki...

 

 

Előzmény: Kcsita (143507)
Kcsita Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143507

Szia, üdv a topikban!

 

"Csodálkozom, és egyben örülök is, hogy vannak még olyanok, akik tudnak rajongani ezért a játékért, amit valami okból focinak neveznek még nálunk.

Ti még tudtok lelkesedni??

Hogy csináljátok?"

 

Egyszerű a válaszom erre: Ez szerelem. Gondolj bele egy amerikait, hogy imádja a helyi NFL csapatát. Mit csinálna ő, ha gyenge a bajnokság és szarok a körülmények? Akkor is az ö csapatáért szurkol, és drukol. Örültek vagyunk, de én kitartok a Fradi mellett. Tegnap mondta a László Csaba, hogy nemcsak akkor kell szeretni a Fradit, amikor siker van, hanem akkor, amikor rossz időszak van. Tökéletesen egyetértek vele.

 

"Annyira lehangoló ez az egész, annyira siralmas, hogy az borzasztó..."

Savanyú a szölö, de akkor is a miénk. Ez van, sajnos. Gondolj bel, azokra, akik kint külföldön élnek és a mai napig imádják a Fradit. Lásd: az amerikai kontinens, Erdély, Felvidék, stb. Itt Magyaroroszágon, azon belül Budapesten, vmi elveszet. A kötödés. De ez a téma is megér egy misét. Térjünk vissza a Fradihoz. Az utóbbi időszakban, alig volt, olyan kezdeményezés, amely közelebb hozta voln a Klubot a szurkolóhoz. Lásd: női kézilabda, jégkorong, labdarúgás. Ha van siker, és látják, hogy van értelme az eredményeknek, akkor egyből nagy tömeg Ferencvárosi szurkoló megjelenik. A napokban volt erről szó. Szerintem, közel jár az igazsághoz, akit leírta (bocsi, hogy nem jut eszem,be a neved, aki ezt leírta: rendszeres szurkolók, bérlesek, és divat(?) szurkolók). Magyarországon jelenleg nem lehet üzletileg sikeres klubot csinálni.

 

Hibája mondja mindenki hogy Furulyás menjen, nincs ennek közvetlen beleszólási lehetőségünk. Modernebbé kell tenni az alapszabályt. Ide, most egy fiatalos, jó kapcsolatokkal rendelkező ember kéne.

 

Stadion? Amikor elolvastam a mai újságban az egyik bulvár újságban a remek hírt, felháborodtam! Szórakoznak itt velünk, pláne a Fradival. De nem tudok mit mondani, mert elegem van. Azért, szurkolj bátran a Fradinak.

 

Írjál nyugodtan máskor is a topikban!

 

üdv, neked!

Előzmény: E.E.E. (143458)
Kcsita Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143506
Fiatalos edzés az Üllői úton
[2005-04-07 15:49]Fiatal játékosoknak tartott edzést csütörtökön délután az Üllői úti centerpályán László Csaba.
Eredetileg szakvezetőnk azokkal a játékosokkal dolgozott volna, akik tegnap nem, vagy csak rövid ideig léptek pályára: Tőzsér Dániel, Nógrádi Árpád, Csepregi Richárd, Béress János mellett viszont Bartha László, Horváth Dávid és Szálkai Zsolt is meghívót kapott a tréningre.
Az edzésen elsősorban a technikai jellegű feladatok domináltak, de a kombinációs gyakorlatok fejlesztése is cél volt.
Matt Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143504
meccs alatt is ennyi volt kiírva a táblára.
Előzmény: Green Army (143501)
monteverde Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143503

Jóindulattal talán ezren voltunk.

Természetesen a nézőszámnak semmi köze a klubnál uralkodó lehetetlen állapotokhoz.

 

 

Előzmény: Green Army (143501)
monteverde Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143502

Habi!

 

Pedig milyen jó móka lenne:)

Persze tudom,soha nem fogják vállalni magukat az életben is.

Előzmény: Habi (143242)
Green Army Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143501
az NS szerint 2290 néző volt... nem sok ez egy kicsit..))
Green Army Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143500
cirmos cica haj...:)
Előzmény: Green Army (143499)
Green Army Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143499
Pedig nincs benne semmi ördöngősség:)
Előzmény: Apus (143497)
Apus Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143498
Ez jól sikerült
Apus Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143497
Valahogy el kell adni őket, padról senki nem vesz játékost(?)

De a kézfogást értem! Kösziii! :)
Előzmény: Moonclown (143495)
Apus Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143496
Valahogy el kell adni őket, padról senki nem vesz játékost(?)
Előzmény: Moonclown (143495)
Moonclown Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143495
Mindkettőben léátnia tehetséget, én a hozzáállást hiányolom Danikától , és ez rosszab mintha vki csetlik botlik.

Máskérdés hogy nem először vettem észre tegnap hogy kicsi tönkényesen játszik, és más sebességgben gondolkodik mint amit akár ő akár a többike tudnak.

Ősszel és tavasszal is volt pár jó labdája de vhogy mindig igazán csak a gyors játékosokkal megy neki, tegnap Sowunmi, korábban Bajevszki meg Kiss Gyuri.

De tartom hogy Csepregi-Tőzsér-Takács-Laczkó-Béres-Tarcsa félékkel sokkal ütőképesebb csapatunk lenne mint a Sasu-Penksa félékkel.Ráadásul ha a tavaszt végignyomják és min. egy UEFA hely összejön akkor őszre szereznének vmi rutint is.


Vki szólhatna már Csabának felejtse már el a kivénhedt légiós bohócokat.


Előzmény: Törölt nick (143466)
Fatboy Slim Creative Commons License 2005.04.07 0 0 143494

Nekem is vannak elképzeléseim, méghozzá az, hogy nem azok az emberek irányítják a Fradit, akikről mi valójában úgy hisszük

de ki, vagy mik és milyen szándékkal, fingom nincs

illetve fingom az van ma rendesen

 

Előzmény: Greeneagle (143486)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!