Keresés

Részletes keresés

Habi Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143239

Na jo,hagyjuk UFO Zolikat.

Valogatott jatekos volt,most meg hasznara van azoknak a csapatoknak,

melyek a -4-5-6.helyre palyaznak..

Biztos vagyok benne,van naluk most kis ellentet jatekos es jatekos kozott.

Meg lesz tulaj(ok)edzo problema is..Vagy mar van is.

 

ma kivel jatszanak,"BL"meccset?

Előzmény: Habi (143237)
Kevin Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143238

Bocs' a plagizalasert de egybol asszocialtam :)


Az MSZP 2005-ös arca

Előzmény: Habi (143236)
Habi Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143237

Az is egy jo otlet.

De most a csapat jateka a fontosabb..

 

A legrosszabbul szereplo jatekosunknak kellene vele egy szobaban

aludni,ha szallodaba mennek.

 

Lenne hajtas....

Előzmény: Austin_Powers (143234)
Habi Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143236

Jelmez,persze,hogy nem kell.

Mar az abroncsot is levettek fejerol...

 

 

Csak szolok,ezek kritizaljak Lipcseit.

Mar amelyik,persze,mert nem mindenki...

Előzmény: Austin_Powers (143232)
elefantkillah Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143235
pfff. tényleg nm akarok itt politizálni, de nem hiszem hogy bármikor olyat fogsz tőlem olvasni hogy védem egyik vagy másik pártot, vagyhogy szavazz erre vagy arra, vagyhogy gyere ide meg oda tüntetni,meg felvonulni. mer hányok az összestől.
Előzmény: HORI (143176)
Austin_Powers Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143234
Legyen inkább mozgóárus a hoolok között :))
Előzmény: JOcika (143230)
Habi Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143233

:0)))))

 

Nagyon fasza,hálám orokke uldozni fog..!!!

Pecsi lakosu hugom szerint lehetetlenre vallakoztam..  :0)))

Ennek nem hallja majd a veget....  :0)))

Előzmény: bode1899 (143227)
Austin_Powers Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143232
Arra  a  fejre még jelmez se nagyon kell...
Előzmény: Törölt nick (143221)
Habi Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143231

Az nagyon fasza lenne...

Ilyenre meg jo...

 

En azon rohogok,egy cikken belul agyonbasszak azt,amit par sorral feljebb kijelentettek....

Ez jo.Az uj tulaj,(Mert naluk csak egy tulaj lehet)beleugat az edzo ugyeibe..

Nem tudom,a "zsidonkat"megkerdeztek-e,melyik jatekos mehet a fakoba,melyik nem.

 

A lenyeg:Az oreg(VÉÉN)Habi mar az osz vege fele kijelentette,hamarosan rajonnek,hogy Magyarorszag "legjobb"eedzoje,keves lesz nekik,a tavaszi szezon elejen....

 

Kar,hogy a fogadoirodaknal nem lehetett erre fogadni....

Előzmény: Törölt nick (143221)
JOcika Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143230
Én a büfében látnám szivesen. Ott közel lehetne az őt annyira imádó szurkolókhoz.:)
Előzmény: Matt (143228)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143229
Fúj. Légy szíves, ne gusztustalakodj. Maradjon csak a zöld sasos jelmezben.
Előzmény: Törölt nick (143224)
Matt Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143228
számtalan munkát fel tudnánk neki ajánlani.
pl. lehetne gyepmunkás is... :)))
Előzmény: Törölt nick (143224)
bode1899 Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143227
Habi! Dobtam mélt, megtaláltuk az általad keresett újságot!
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143226

"De ő meg egy demagóg paraszt."

 

Örülök, hogy ezt mondod. Alább láthatod saját reakciódat arra, amikor vki azt írta, hogy a klubházból furulyáék még a klotyópapírt is kilopják, a kurva anyjukat. Erre Te:

 

Egy irodalomtanár közülük

Meg neked is.

 

Aztán ha becsületsértési perben kéne megvédeni magad, akkor meg sírva kérnél bocsánatot.

Szarházi gyökér.

 

Szándékosan a Te saját szavaidat használtam, Maglódival kapcsolatban, TE HÜLYEGYEREK. Tehát egy demagóg paraszt vagy, saját magad által deklaráltan.

 

 

 

Előzmény: Március 32 (143170)
Greenie Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143222

:))

 

Hajrá FRADI

Előzmény: Törölt nick (143221)
Matt Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143218
Hajrá FERENCVÁROS!
Kavics1976 Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143217

szerintem...

nem tudom :)

mindenesetre az esélye megvolt rá, mert volt többféle kaja.

Megjegyzem, hogy a Győr ellen már nálunk is volt a Rolling Rocknak vmi kirendelt kajaárusa egész jó kis hamikkal.

Át is akart baszni a gyerek egy százassal, aztán sűrűn elnézést kért, mert kiszívtuk a vérét Polycival és otthagytuk neki borravalónak.

Előzmény: zépé (143211)
cassano18 Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143216
Szarházi lilák csinálják már megint a kamu műsort, már régen megvan az új edzőjük is!
Előzmény: Habi (143213)
Kavics1976 Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143215

Na, akkor helyesbítek ha megengeded te vén szarházi bujkálós faszszopó, te FRADISTÁK szégyene! Te, akit még a béla is megalázna adnád az arcodat egyszer az életben vmihez!

Kimentek valóban az ultrák, de nem furujást keresték egyáltalán, hanem László Csabával akartak beszélni.

 

Ha megengeded itt a hiteles történet a www.fradidrukker.hu-ról:

 

"Azt lett a vége, hogy bemegyünk elmondjuk LCS-nak edzés elött, hogy azért vagyunk jelen 30-40-en, mert nem mehetünk el szó nélkül a 4 meccsből 1 győzelem mellett. Tudatjuk vele, hogy maximálisan bízunk a munkájában, de ezt nem hagyhatjuk annyiban. Szeretnék ha tudná a csapat hogy még mellettük vagyunk, de ez így nem állapot. Kértük, hogy mondja el a csapatnak vagy az öltözőben, vagy a pályán. Bementünk, elmondtam a másik 6-7 emberrel. Megértette. Mondta, hogy ha akarunk beszélhetünk velük. Mondtam, hogy nem, mert maximálisan megbízunk benne és szeretnék ha Ő mondaná el nekik. Megértette, megköszönte. Gondolom el is mondta. Aztán megnéztük az edzést és ennyi..."

 

Ez az írás tegnap este kilenc körül született jóval az nso cikkje előtt, mielőtt még azt gondolnád, hogy erre való magyarázkodás!

Te "hiteles" senkiházi az összeollózott cikkjeiddel!

 

Bujócska! 

A jövő héten megyek kabsszal sörözni, ha időm és kabsz ideje is engedi!

Nem jössz el velünk?

Csak költői volt a kérdés természetesen, mivel nálad gyorsan változnak az idők ,így gondoltam hátha... :)

szarházi kis majom

Előzmény: Március 32 (143212)
Habi Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143213

Az a bizonyos "zôd"sport tele van lila cikkekkel.

Kovacs UFO Zoltan kikerult a keretbol..

Satorforradalom van,naluk..  :0))

 

Egy-ket cikk,koztuk hazugsagok:

 

Kovács Zoltán előbb a tulajdonosokkal egyeztet

Megkerestük a válogatott csatárt, a korábban mindig nyílt és nyilatkozni kész Kovács Zoltánt. Ő azonban ezúttal nem kívánt nyilatkozni. Elmondta: előbb a tulajdonosi kör képviselőivel szeretne ez ügyben egyeztetni - erre szerinte legkorábban az esti órákban kerülhet sor -, azt követően készséggel áll rendelkezésünkre.

 

(Az mar jo,ha a tulaj is beleszol az osszeallitasba,a keretbe.

De "allitolag"nem szolnak bele:)  :0)))

 

""Kovács Zoltán és Polonkai Attila kizárása a profi keretből elsősorban sportszakmai döntés, amelyet azonban tulajdonosként én is támogattam, ugyanis az Újpest FC tulajdonosai nem szólnak bele a szakmai döntésekbe - mondta Kovács Péter.

 

(Az edzok is "maradnak"...

 

""Korábban azt nyilatkoztam, hogy az edzői stáb tizenegy vereség ellenére is marad a bajnokság végéig. Ezt ezúttal is szeretném megerősíteni, de miután a trénerek szerződése nyáron lejár, az eredmények tükrében fogunk nekik újabb ajánlatot tenni. Ezzel tisztában vannak Mészöly Gézáék is, éppen ezért nem vonom kétségbe, hogy minden döntést az eredményesség javítása érdekében hoznak meg."

 

Kodositenek a nap minden orajaban.

Március 32 Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143212

A kemény szavak árnyalásaként kiderült, hogy az évi százötvenmilliós költségvetésű kézilabdás szekció a büdzsé ötödrészét várja csak a szintén csőd előtt álló klubtól, a fennmaradó, meghatározó hányadot a szponzori pénzek alkotnák. Csakhogy... Maglódi Lajos szakosztály-igazgató - nem mellékesen az FTC elnökségi tagja - nem kis keserűséggel a hangjában jegyezte meg, hogy "a jelek szerint Budapesten nincs igény ilyen csapatra". Elmondta, hogy bajnoki találkozóikon jó esetben négy-ötszázan szurkolnak, a fővárosi cégek alig-alig mutatnak érdeklődést az együttes iránt, arra pedig - szemben vidéki riválisaikkal - nem számíthatnak, hogy az önkormányzatok támogatnák őket. "Az államról nem is beszélek, noha évekkel ezelőtt a klub még százmilliót kapott a központi költségvetésből" - fűzte hozzá.

A szomorú jövőt vetíti előre, hogy amikor megkérdeztük Maglódit, lát-e bármiféle esélyt a tartozások két héten belüli kifizetésére, ő egy igen halk, ám kategorikus nemmel felelt.

 

Tényszerűsítve a Kirsner Erika által elmondottakat, amelyeket a szakosztály-igazgató Maglódi Lajos is megerősített - a játékosok február-márciusban nem kaptak semmilyen pénzt, januárban utalták a tavaly szeptemberi fizetéseket, átlagban 6 havi az elmaradás e téren, a prémiumok tekintetében pedig van, akiknek két évnél is régebbi jussukkal tartozik a klub. Összzegszerűsítve 28 millió forintot kéne kifizetni a játékosoknak és Németh Andrásnak, tehát két hét alatt 14 millió forintot kellene összeszednie a Maglódi vezette menedzsmentnek, ellenkező esetben jön a hétvégi kézilabdázás.


Mint ahogy a klubnál sem tudják. A futballistáknak 150 millióval adósa a Ferencváros, azzal sem tud mit kezdeni. Maglódi kérdéseiben benne rejlik az esetleges megoldás is. ,,Hol van a máshol meglévő állami támogatás, hol van az önkormányzati segítség, több mint 2400 emailt küldtünk nagyon tehetős cégeknek, nem jött válasz!"


Sajnos a probléma nem sportág és nem Fradi-specifikus. Úgy tűnik a kétmilliós Budapestet nem érdekli, vagy nem hajlandó tudomásulvenni, hogy haldoklik a fővárosban a kosárlabda és a kézilabdasport, hogy haldoklik az egyik legeredményesebb magyar kézilabdacsapat.

 

Nem keressük, hogy ezért a helyzetért ki a felelős, ugyanakkor mindent megteszünk azért, hogy az EHF-kupában döntőbe jussunk. Az évadot is befejezi az FTC, hogy ne szenvedjen további hátrányt a szakosztály. Tudjuk, hogy vezetőink sokat dolgoznak, de ők sem kapnak segítséget a szponzoroktól, Budapesttől és az államtól. Kérdés, szükség van-e az FTC csapatára. "

 

Az FTC éves költségvetése mintegy 140 millió forint, amelyből 90 milliót a gárda vezetői gyűjtöttek össze szponzoroktól. A szakosztály néhány éve még 100 millió forint állami támogatást kapott, jelenleg viszont egy fillért sem. A bankszámláján tegnap 2 millió forint inkasszó (kötelezően behajtandó összeg) volt.


Meglehet persze, egyetlen siker nem lesz elég a Fradi-táborban uralkodó feszült hangulat oldására. A tegnap délutáni edzésen körülbelül 30 ferencvárosi szurkoló megjelent . A hangadók Furulyás Jánost, illetve az elnök autóját keresték. Botránytól tartva a székházban dolgozók értesítették a rendőrséget, és két rendőr gyorsan meg is érkezett. Végül balhé nélkül zárult a gyakorlás, és ehhez hozzájárult az is, hogy Tepszics Ignác sportigazgató meg László Csaba vezetőedző elbeszélgetett a drukkerekkel, akik a csapat gyenge szerepléséről faggatták a szakembert. Ezután megvárták az edzés befejezését, majd elvonultak. A szurkolói csoportokat ismerők szerint a Green Monsters és a fiatal generáció képviselői voltak a nem várt vendégek.

 

zépé Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143211
?
Mefi ott is leette magát?
Előzmény: Kavics1976 (143145)
Habi Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143210

Nincs.

Csak a Francia Folyo..

Az is vagy 40 km-re..   :0))))))

Előzmény: kox77 (143209)
kox77 Creative Commons License 2005.04.06 0 0 143209

Ja, az igaz. Holnap ki is megyek szerintem a kupameccsre.

De lehet csak az első félidőre, aztán Milan-Inter.

 

Nálad van Duna?

 

 

Előzmény: Habi (143207)
Habi Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143208

wrni=qrni akart lenni.

(Azt megsem irhatom,hogy baszni,igaz???)

Előzmény: Habi (143207)
Habi Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143207

Szerintem TV-ben nezni annyi,mint kotonnal wrni..

En megyek,annak ellenere,hogy adja a bodajki ado is...

Előzmény: kox77 (143206)
kox77 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143206
Ki kéne menni, vagy nyomja a Viasat?:))))
Előzmény: Habi (143203)
kox77 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143205
Hihetetlen hogy a 100% Fradi-t mostanában máér csak ugy lehet eladni hogy minden második szám cimlapján Gera van. Ennyi erővel nyomhatnánk a lapot a WBAval felesbe.
ogé Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143204
:D EZ komoly!!!!!!!!!!
Előzmény: Habi (143198)
Habi Creative Commons License 2005.04.05 0 0 143203

A BKV nem hinnem,hogy bejut.

Ha tovabb is jutnak,eladjak a dontoben valo szerepleshez a jogukat.

86 millioert.

Talalj egyet,kinek?

Ezert inkabb a Bodajknak szurkolok,ezen a BL negyeddonton..  :0)))

Előzmény: Habi (143200)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!