Keresés

Részletes keresés

Giorgetto Creative Commons License 2000.10.23 0 0 239
andd!

Amit irtál, teljesen egyetértek vele, három brigate van az országban, akik egy bizonyos mennyiségi és minőségi szinvonal felett vannak. Ezt nem hátradőlve a forgószékemben kijelentem széles mosollyal, hanem sajnálkozva hogy ennyire nulla a szurkolói élet kishazánkban. Egyébként a nem kanyarban lévő emberek egyöntetű véleménye, hogy főleg a második félidőben remek volt a szurkolásunk hangerőben is, én is úgy éreztem, hogy erre a meccsre összeállt a Nord létszámban is, innentől kezdve aki a nézőszámmal jön nekem, az nyugodtan leszophat! 3500 néző megvolt, én ismerem az arányokat. Csak úgy összehasonlitásképpen egy jól szereplő Videoton meccsén a Pécs ellen teljes érdektelenség volt, de mondhattam volna a Tatabányát, vagy a Győrt is... Nulla néző semmi hangulat. Ez Fehérváron eddig nem volt igaz, de most úgy láttam hogy nagyon tré volt a létszám ott is, de ezt csak úgy mellékesen jegyzem meg...

MINDENKI!!!

A TV-ben a lényeget nem láttátok, amit én pár arccal megbeszéltem, tisztelt otthonülő emberek!!! Plókai fejes, közben könyököl, mellé. Játékos megsérül, leviszik. Ezután a TV-ben a sérült játékost mutatták, majd újabb képet láttatok, hogy bedobás Babos. És elkezdtek dumálni. LEMARADTATOK A LÉNYEGRŐL!!!!!!!! Sérült leviszik, Takács elvégzi a kirúgást, majd a labda kimegy az oldalvonalon. Innentől kezdve a többi szöveg elveszti értelmét.. Itt már MI JÖTTÜNK bedobással! Az egy más kérdés, hogy Babos megzavarodott, talán mert a szombathelyiek kérdően néztek rá a labda visszaadását illetően, és nem tudta eldönteni mi a fasz van... Amúgy az újabb bedobást követően is vendégeknél volt a labda de eladták csúnyán, tehát a bedobásnak semmilyen következménye nem volt, hisz a szombathelyi védőnél volt utána a labda, elrúghatta volna a gecibe, de eladta, és ebből lett a gól. MINDEZ TÉNY!!! A felmerülő további problémákkal E-mail-ben keressen meg aki akar, mert qrvára nincs kedvem itt magyarázkodni...

predicator!

megkaptam az sms-t, bocs hogy nem nyomtam rá semmit, majd dobok egy mail-t!

Ja és még valami a biróügylettel kapcsolatban. Most sokan verik a nyálukat, hogy hanacsek igy meg úgy. Azt ugye elfelejti mindenki, hogy a legtöbb helyen már jóideje tendenciózusan fújnak ellenünk, rengeteg meccset tudnék emliteni, ahol még videóról visszanézve is csak kinomban tudok röhögni, hogy mennyi hülyeséget fújtak DIREKT ellenünk, persze 11-esből is akad jónéhány... De mi sosem fröcsögünk a biró miatt..

TomVeil Creative Commons License 2000.10.23 0 0 238
Nemtom miért kell valakit leugatni, ha véletlen egy értelmeset hozzászól... mindenki
elmondhatná a véleményét anélkül hogy anyázás lenne a vége...

A bírók védelmében, annyit hogy szerintem jó sok ország (pl. Anglia) is megirigyelhetné a magyar bírókat, és tanulhatna is tőlük... (Emlékezzetek csak az EBre, ott milyen kutyaütő bírók voltak) Ha valami az NBI-ben színvonalas, akkor az a bíráskodás. (VANNAK KIVÉTELEK, most sem volt Hanacsek a helyzet magaslatán...)

Maximálisan igazat adok Garrincha -nak, leírta a dolog lényegét.

TomVeil

mash Creative Commons License 2000.10.23 0 0 237
te is az enyémet!%!!!!!
ó
ó = alt+162 ó
Előzmény: Norbi_ (236)
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.22 0 0 236
mash!
már egypárszor elmontam hogy az irc miatt nem mindig használok ékezetet! Egyébként megnyálazhatod:)
mash Creative Commons License 2000.10.22 0 0 235
ásót!!!
amivel elás, miután lefejez a kaszájával!!!!
Előzmény: Norbi_ (234)
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.22 0 0 234
Rot!
Ha nem láttál semmi kivatni valot akkor te a focihoz tuti nemértesz csak ugatod a játékot!
Vagy talán menjél sakkot nézni!
Te meg egy köcsög vagy! 40 milcsiböl mit vettél magadnak? kapát vagy ásot?
predicator Creative Commons License 2000.10.22 0 0 233
Norbi_!

Majd megnyugszanak a kedélyek(talán hamarosan), és bármit is mond a srác(Babos) tutifix, hogy azért valami nem tiszta neki sem... Mondhatnám, hogy mivel csak kölcsönben van az MTK-tól így nekem mindegy ki milyen jelzővel illeti, azért nem egy százaségő a srác, annyira nem védem, lehet, hogy tavasszra visszamegy az MTK-ba...

A jelenlegi MLSZ és JT kurtán-furcsán összefonódott(MLSZ elnök ex játékvezető, legjobb cimborája a JT elnöke, háááát..). Azért biztos, hogy örökre nem tiltják el a Hanacseket, de 2-3 meccset talán kihagy(a mezőnyben is bizonytalan volt).

FOREVER KISPEST!

Előzmény: Norbi_ (230)
mash Creative Commons License 2000.10.22 0 0 232
szidtam
birót

hejesen!!!!

Előzmény: Norbi_ (230)
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.22 0 0 230
predicator!
Én nem bántottam egy Kispest szurkolot se! Én tudom hogy ti nem tehetek rola ami a meccsen történt!
Én a birot és Babost szittam! Már mikor megmontam hogy a birok vernek meg minket! Ha ez a meccs Angliában lenne biztos örökre eltiltják a birot!!
Ez ugye mégse Anglia és addig nem növünk fel az Ő labdarugásunkig amig ilyen emberek vezetnek és az Mlsz-ben ilyen vezetök vannak! És épp a Fair-Play hétvégéjén!
predicator Creative Commons License 2000.10.22 0 0 229
Norbi_!

Szabálytalan az amit a játékvezető befúj. Nem hallottam sípszót, a partjelző nem segített be.

Babos tényleg ment a labdáért, de a szabály szerint, saját bedobása után nem érhet elsőként a labdához, ez teljesült is mivel egy Haladás játékos nyomta rá a lasztit.

Amúgy itt napokig lehetne érvelni, hogy ki hogy látta, szabályok alkalmazása, de az eredmény semmit sem fog változni.

Ez egy szar meccs volt mindkét csapat szemszögéből, és mindannyian tudjuk, hogy a tavasz még nehezebb lesz nekünk, de ugyanolyan nehéz lett volna nektek is!

Azért azt sem értettem, hogy miért minket Kispest szurkolókat mocskoltak, komcsiztak a meccs miatt...

FOREVER KISPEST!

Előzmény: Norbi_ (228)
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.22 0 0 228
predicator!
Akkor a szabálytalan bedobás után Babos letámadja! Sportszerüen ugye? Vagy csak kicsuszott a kezéből és vissza akarta vinni hogy ujra dobhason?
predicator Creative Commons License 2000.10.22 0 0 226
Norbi_!

Te magad írtad le a megoldást! Szabálytalan bedobás volt(?), de a játékvezető nem ítélt ellentétesen! Innetől kezdve nem a Babost kell ócsárólni...

FOREVER KISPEST!

Előzmény: predicator (224)
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.22 0 0 225
mash!
Ne izgulj már rég üritettem!
Mér vegyek vissza ha van egy ilyen köcsög bajtársad!

predicator!
Csak annyit mondok hogy szabálytalan bedobás! Akkor nincs ez!
Remélem nézted az összefoglalot! Urbányi mindent elmondott!

predicator Creative Commons License 2000.10.22 0 0 224
Norbi_!

Észre kellene venni azt is, hogy Babos bedobása után kb. 10 másodperccel ismét hozzátok pattant a labda(egy másik bedobásból!), csak éppen a védőtök( talán Halmosi?) eltörte a labdát, nem tudott egy egészségeset rúgni a labdába, szinte odapasszolta a mi játékosunknak.... A gól már ebből a szituból keletkezett.

FOREVER KISPEST!

mash Creative Commons License 2000.10.22 0 0 223
vegyél vissza bazdmeg!!!
inkább ürítsd a moke címedet!!!!
Előzmény: Norbi_ (222)
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.22 0 0 222
Rot köcsög!
Remélem nézted az összefoglalot! Na most mi a véleményed te majom! Szopgasd csak torgyánt te segg!
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.22 0 0 221
Rot köcsög!
Te hova mész vidékre te egy köcsög vagy! torgyán seggét nyalod te majom te véleményedre szarunk lehet hogy a Babos a legjobb haverod zsido ő is veled együtt!! Te tüntetnél az tuti hogy ha ilyen történne veletek!

huszabi Creative Commons License 2000.10.22 0 0 220
Rot...!

Már bocs de én innen Pestről írkálok,és nem vagyok Haladás drukker.

Csak utálom ha hülyének vagyok nézve a többi semleges szurkolóval együtt.

És igenis hiányoznak a vidéki bázisok a magyar focinak...

Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (218)
huszabi Creative Commons License 2000.10.22 0 0 216
Rot...!

Azért kiváncsi volnék mit szólnál,ha valaki a Fradi ellen csináná ugyanezt.

Valszeg megtapsolnád,ugye?

De ha már megcsinálja,legalább vállalná fel a balhét.

Tipikus magyar futbalista:Bunkó és uninteligens.
Az a baj,hogy a mai magyar foci tele van ilyenekkel.

No munka,no felelősség,sok pénz.

Előzmény: A Rot a Weiss és a Grün (212)
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.22 0 0 214
Rot.....!
Te egy kis köcsög vagy! Még a nevedre se vagy méltó menj el szemészetre te majom!
Remélem kiestek a kupábol az UTE jóvoltából!!
Te hős "szurkoló"! Babos egy nagy pöcs! Amit ma nyilatkozott az ritka nagy hülyeség! Kicsuszott a kezéből a labda:)))) vicc!

HAJRÁ HALI!

Parmi Creative Commons License 2000.10.22 0 0 213
Nem akarom a feszültséget kelteni, és a Kispesttel sincs semmi bajom (igaz ettől függetlenül a magyar kupából szerdán kiverjük őket) de a Babos tetténél csak a nyilatkozata volt ellenszenvesebb!!!

Miért kell ennyire hülyének nézni a szurkolót? Vajon ki hiszi el azt a mesét, amit mondott?

huszabi Creative Commons License 2000.10.22 0 0 210
A gyógytorna mellé elmehetne valami szellemi felzárkóztatóba is...
Előzmény: Törölt nick (209)
predicator Creative Commons License 2000.10.22 0 0 208
Teljesen egyetértek Garrinchaval. Amúgy pedig felesleges az indulatokat szítani, nincs értelme.
A meccsnek vége, a Kispest bennmaradt a Hali kiesett. Történelem....

FOREVER KISPEST!

Ui: Ennél a Halinál egy jobb Halira lenne szüksége
az NB1-nek. Inkább össze kellene fogni a Hali drukkereknek, hogy jövőre ismét az NB1-ben nyomathassák, mert valljuk be kellenek a jó vidéki gárdák, és persze egy jó Kispest is...

Norbi_ Creative Commons License 2000.10.22 0 0 207
A sok hülyeséget azt te irtad!
Még szerencse hogy a juniorjaitoktól revanst vettünk! Ez tudom nem számit semmit!
HAJRÁ HALI!!
Előzmény: Garrincha (205)
baloo101 Creative Commons License 2000.10.22 0 0 206
Kedves Garrincha!

Hozzászólásod 1.,3.,4.,5. és 6. pontjával való-
színűleg mindenki egyetért. Ellenben ha a 2. pontot leírnád Angliában is, és megosztanád ott
is mindenkivel a fair-play-ről alkotott nézeteidet, nem igazán lennél szalonképes.

Garrincha Creative Commons License 2000.10.22 0 0 205
Sok hülyeséget (enyhén szólva) összefröcsög itt a sok dilletáns ál-drukker, akiknek fogalmuk sincs a fociról. Ezek akik a meccseket hátrafordulva ordítozzák végig, és valaki ELLEN drukkolnak állandóan.
1. A Haladás csapata szimpatikus mindenkinek. Nem utálatból verte meg őket a Kispest.
2. A labdát akkor szokás visszaadni, ha azt a másik csapat azért rúgta taccsra, hogy az ellenfél játékosát tudják ápolni, nem a SAJÁT játékosukat. Ez esetben egy halista volt sérült (?), miért kellet volna visszaadni a labdát? Nem is beszélve arról, hogy Babos megpróbálta visszaadni.
3. Ha ez az incidens így beszaratta a Halit, hogy a második félidőre teljesen bénák lettek, akkor nincs is helyük az NBi-ben.
4. Hogy most ilyen szar játékkal a Kispestnek van-e helye az NBI-ben az más tészta. Mindenesetre az EREDMÉNY alapján igen.
5. A bíró így meg úgy....Ez egy örök vita. Szerintem az a csapat aki műesésekből akar eredményt kovácsolni, az eleve fogja be a pofáját.
6. Akik pedig Tornyit baszogatják, azoknak ajánlok valamit. Mégpedig azt, hogy egy adott meccsen csináljatok egy listát a csapat mondjuk három legnagyobb hibájáról. Aztán menjetek ki a következő edzésre, és nézzétek és halgassátok min dolgozik az edző. Meg azt is, hogy a játékosok hogy AKARNAK dolgozni, nem azt, hogy tudnak-e. Mert Tornyi nem egy varázsló, libaszarból ő sem tud libamájat csinálni. Szerintem távolról sem vele van a baj.
predicator Creative Commons License 2000.10.22 0 0 204
azért érdemes megfigyelni, hogy a magukat olyan nagyon kultúráltnak, sportszerűnek tartó szombathelyi gyerekek cigányoznak és parasztoznak a legjobban...
Ez is egy bizonyítvány róluk....
Azt nem értem, hogy ha ennyire nagy arcuk van akkor hol voltak, pénteken délután? Biztos otthon nézték TV-ből a derbit, hogy aztán este persze otthonról a neten keresztűl komcsizzanak és cigányozzanak...
Szerencsétlenek...

FOREVER KISPEST!

TomVeil Creative Commons License 2000.10.22 0 0 203
"Nem jövök ide többet, (ha ez megnyugtat)... "
kösz!
ezzel sok embernek okozol örömöt (nekem is!) :) !

A többire nem is reagálok mert az úgy értelmetlen, ahogy van...
TE EURÓPAI NAGYEMBER! :>>>>>> vicces
na, fejezzük be tényleg :)

TomVeil

Előzmény: ManUtdFan (201)
baloo101 Creative Commons License 2000.10.22 0 0 202
Szégyen, ami pénteken Kispesten történt.
És nem csak a fair-play díjra joggal pályázó
Babosra gondolok, hanem a mérkőzés minden más
körülményére: minősíthetetlen játékvezetés,
érdektelenség, stb.
És azt kell mondjam, hogy a Haladás meg sem
érdemli, hogy NB1-es maradjon, ha egy ilyen
gyenge, ügyetlen csapatot nem mos le a pályá-
ról.
Ettől függetlenül szimpatikus csapat, remé-
lem, azért még visszajutnak egyszer.
A Kispest pedig valószínűleg csont nélkül
kiesik, ha mégsem, az az amúgy sem túl izmos
magyar futball újabb nagy szégyene lenne.

Hajrá Vidék (+Újpest) !!!

Baloo

contra Creative Commons License 2000.10.22 0 0 199
BaLee!
Ingyenjegy?!?
Ez komoly?
Én simán kifizettem a beugrót.
Mondjuk nem egy nagy összeg, de azért szólhattak volna...
Tévés meccs volt, ezért is voltunk ilyen kevesen. De azért többen voltunk, mint szoktunk. :-)
Szombathelyről senki sem jött a sorsdöntő meccsre...

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: BaLee (195)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!