Keresés

Részletes keresés

Giorgetto Creative Commons License 2000.10.24 0 0 275
TomVeil!

Te hivtál a villamoson???? =))) Ne már azt hittem egy másik arc, LE VOLT TILTVA a hivószámkijelzés!!!!! Nem tudtam ki az, a villamoson meg lökdöstek és zajos volt, azt hittem másvalaki... A srác ugyanis igérte hivni fog meccs előtt, hogy talizzunk, meg arra is gondoltam, hogy jönnek ők is a Yardhoz.... Na mindegy... Még meg is kérdezte a hang, hogy mi lesz a végeredmény, tényleg tök olyan volt a hangod mint az övé.... Fehérvárra nem jössz???

Előzmény: TomVeil (272)
Giorgetto Creative Commons License 2000.10.24 0 0 274
predicator!

a sitemappet megqrom valamikor, csak még pontositunk..

Előzmény: predicator (264)
Giorgetto Creative Commons License 2000.10.24 0 0 273
ObudaFan!

Újra meg lett nézve, beszéltünk pár arccal, Plókai fejel labda kimegy, ezzel nincs játékban a labda, játékost leviszik! Ez mind a kirúgás előtt, ez TÉNY többeket megkérdeztünk, egyöntetü a dolog, te ott se voltál! Amúgy már pár arcot idegesitesz a topicban,amihez semmi közöd, ha lehet szünj meg de minél hamarabb! Rot vs. Norbi! Próbáljátok elintézni a sajátságot vitátokat máshol, mert már engem is qrvára idegesít... Nem kivánok a továbbiakban ezzel foglalkozni, predicator-al már megbeszéltük az ezirányú dolgokat, én többet nem szólok hozzá mindehez. Történelem, és kész..

Előzmény: Törölt nick (270)
TomVeil Creative Commons License 2000.10.24 0 0 272
ELÉG!
Szerintem zárjuk le ezt a témát!

Olasz!
Az SMS a real számomról ment, vagyis asszem....
de lehet hogy nem is én voltam:) Én felhívtalak! Vagy nem?
Na mindegy, küldöm a számot mailben!

:-)

TomVeil

huszabi Creative Commons License 2000.10.24 0 0 271
Ez az a jelenség amikor a szurkolók lesüllyednek a foci szinvonalára...
Előzmény: Törölt nick (270)
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.24 0 0 269
Még buta is vagy? Maki:)
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.23 0 0 267
Még vak is vagy kancsó?
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.23 0 0 265
Még mindig Maki vagy köcsög!:)
predicator Creative Commons License 2000.10.23 0 0 264
Olasz!

Sorry, hogy itt kereslek, de ha lesz egy kis időd nyomj egy sitemapot, a héten - ha minden jól megy - sikerül elindítanom a mobile connection verzióját a honlapnak( a bennmaradás tiszteletére ;-) )!

FOREVER KISPEST!

Norbi_ Creative Commons License 2000.10.23 0 0 262
Bizony! Te Maki!
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.23 0 0 260
Dehogy irtam! Ezek a tények Köcsögöcske!
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.23 0 0 258
Mert nagy a fejed köcsög!
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.23 0 0 256
Rot köcsög!
Már egypárszor leirtam hogy NEM akarta vissza adni adni a labdát! Az elöbb elirtam te pöcs! Mivel már kurva sokszor leirtam gondolkodhatnál kicsit te maki!
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.23 0 0 254
Hát nekem ugy tünt hogy vissza akarta adni a labdát! Azt is kétlem hogy igy kicsuszott a kezéből! Mert ugye akkor szabálytalan dobás volt!
rage Creative Commons License 2000.10.23 0 0 253
A Babos Ádám maga nyilatkozta, hogy ő vissza akarta dobni a labdát,
csak kicsúszott a kezéből.
Aztán rárajtolt, majd a Hali játékos bután rábombázta, pedig felesleges volt,
hisz a Babos nem érhetett volna hozzá újra úgysem.
Aztán visszapattant a Halmosira, onnan meg ki.

Mindegy a Hali játékosa is buta volt, de egy fix, elismerte, hogy vissza akarta
(vagy kellett volna inkább...) dobni a labdát.

Norbi_ Creative Commons License 2000.10.23 0 0 252
OLASZ!
Nagyon tévedsz!
Amikor Takács kirugta a labdát akkor még a hátvédünk bennt feküdt a pályán!! Taki azért rugta ki mert monta neki hanecsak ha nem rugja ki akkor közvett szabadrugást itél és csak igy tudtunk ápolni!
Giorgetto Creative Commons License 2000.10.23 0 0 251
Most nézem szerdán 16.30-kor lesz a kupameccs? Eddig 17-et tudtam, egyre jobb... TomVeil! Dunaferr meccs előtt nyomtál SMS-t, de más számról mint amit megadtál... Küld már el a real számodat valamikor..
Előzmény: Giorgetto (249)
Giorgetto Creative Commons License 2000.10.23 0 0 249
Bazdmeg nem értetted amit elpofáztunk??? Ott se voltál azt se tudod mi történt, már kiment a labda az alapvonalon amikor megsérült a játékos, NEM VOLT JÁTÉKBAN A LABDA, csak akkor rúgják ki a labdát sérülés miatt, amikor játékban van a labda, de ez itt nem igy volt.... Nem lehet ennyi értetlen ember itt.. A faragó meg az urbányi pedig leszophat ahogy akar...
az origo sport objektiv? szétröhögöm magam...
Előzmény: Andrew-boy (247)
Andrew-boy Creative Commons License 2000.10.23 0 0 247
Komolyan mondom, nem tudom, hogy egy-két kispesti és fradista hozzászólásán sirjak vagy nevessek...
Mi a túróért nem lehet beismerni, hogy a babos ritka unfair volt???Egy ország látta, semlegesek, hali-drukkerek, kispest-drukkerek.Aki ezek után sem lát semmi furcsát babos bedobásában az vak és hülye egyaránt.Minden meccsen van egy-két ilyen, hogy a másik által kirúgott labdát visszaadja amásik csapat.Általában úgy, hogy kibikázzák az alapvonalon túlra, vagy a kapusnak rúgják.A babos melyik megoldást választotta...?Baromság tök egyértelmű dolgokról vitázni, kurva kiváncsi lennék, ha esetleg a fradii vagy a kispest ellen csináltak volna hasonlót akkor is ugyanezt mondanátok, azaz, hogy nem történ semmi különös...
Nagy lószart, ne mondjátok már a feketére, hogy fehér, csak magatokról állitatok ki szegénységi bizonyitványt.
Forever HALI!
PS:akinek kell a babosádám telcsiszáma, dobjon egy emilt és elküldöm szivesen, mert megvan...
Giorgetto Creative Commons License 2000.10.23 0 0 241
Ez tudod miért érdekes? Mert akkor már kinnt volt a srác az alapvonalon túl.. A játék már állt tehát elvileg ilyenkor már nem kéne semmit kirúgni sehová, akkor viszont a hanacsek-nek a hülyesége az egész....
Előzmény: Norbi_ (240)
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.23 0 0 240
Olasz!
A lényeg az volt hogy hanacsek szólt Takácsnak hogy rugja ki a labdát ha ápoltatni akar! Ezt tudom mert a Taki monta nekem!
Giorgetto Creative Commons License 2000.10.23 0 0 239
andd!

Amit irtál, teljesen egyetértek vele, három brigate van az országban, akik egy bizonyos mennyiségi és minőségi szinvonal felett vannak. Ezt nem hátradőlve a forgószékemben kijelentem széles mosollyal, hanem sajnálkozva hogy ennyire nulla a szurkolói élet kishazánkban. Egyébként a nem kanyarban lévő emberek egyöntetű véleménye, hogy főleg a második félidőben remek volt a szurkolásunk hangerőben is, én is úgy éreztem, hogy erre a meccsre összeállt a Nord létszámban is, innentől kezdve aki a nézőszámmal jön nekem, az nyugodtan leszophat! 3500 néző megvolt, én ismerem az arányokat. Csak úgy összehasonlitásképpen egy jól szereplő Videoton meccsén a Pécs ellen teljes érdektelenség volt, de mondhattam volna a Tatabányát, vagy a Győrt is... Nulla néző semmi hangulat. Ez Fehérváron eddig nem volt igaz, de most úgy láttam hogy nagyon tré volt a létszám ott is, de ezt csak úgy mellékesen jegyzem meg...

MINDENKI!!!

A TV-ben a lényeget nem láttátok, amit én pár arccal megbeszéltem, tisztelt otthonülő emberek!!! Plókai fejes, közben könyököl, mellé. Játékos megsérül, leviszik. Ezután a TV-ben a sérült játékost mutatták, majd újabb képet láttatok, hogy bedobás Babos. És elkezdtek dumálni. LEMARADTATOK A LÉNYEGRŐL!!!!!!!! Sérült leviszik, Takács elvégzi a kirúgást, majd a labda kimegy az oldalvonalon. Innentől kezdve a többi szöveg elveszti értelmét.. Itt már MI JÖTTÜNK bedobással! Az egy más kérdés, hogy Babos megzavarodott, talán mert a szombathelyiek kérdően néztek rá a labda visszaadását illetően, és nem tudta eldönteni mi a fasz van... Amúgy az újabb bedobást követően is vendégeknél volt a labda de eladták csúnyán, tehát a bedobásnak semmilyen következménye nem volt, hisz a szombathelyi védőnél volt utána a labda, elrúghatta volna a gecibe, de eladta, és ebből lett a gól. MINDEZ TÉNY!!! A felmerülő további problémákkal E-mail-ben keressen meg aki akar, mert qrvára nincs kedvem itt magyarázkodni...

predicator!

megkaptam az sms-t, bocs hogy nem nyomtam rá semmit, majd dobok egy mail-t!

Ja és még valami a biróügylettel kapcsolatban. Most sokan verik a nyálukat, hogy hanacsek igy meg úgy. Azt ugye elfelejti mindenki, hogy a legtöbb helyen már jóideje tendenciózusan fújnak ellenünk, rengeteg meccset tudnék emliteni, ahol még videóról visszanézve is csak kinomban tudok röhögni, hogy mennyi hülyeséget fújtak DIREKT ellenünk, persze 11-esből is akad jónéhány... De mi sosem fröcsögünk a biró miatt..

TomVeil Creative Commons License 2000.10.23 0 0 238
Nemtom miért kell valakit leugatni, ha véletlen egy értelmeset hozzászól... mindenki
elmondhatná a véleményét anélkül hogy anyázás lenne a vége...

A bírók védelmében, annyit hogy szerintem jó sok ország (pl. Anglia) is megirigyelhetné a magyar bírókat, és tanulhatna is tőlük... (Emlékezzetek csak az EBre, ott milyen kutyaütő bírók voltak) Ha valami az NBI-ben színvonalas, akkor az a bíráskodás. (VANNAK KIVÉTELEK, most sem volt Hanacsek a helyzet magaslatán...)

Maximálisan igazat adok Garrincha -nak, leírta a dolog lényegét.

TomVeil

mash Creative Commons License 2000.10.23 0 0 237
te is az enyémet!%!!!!!
ó
ó = alt+162 ó
Előzmény: Norbi_ (236)
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.22 0 0 236
mash!
már egypárszor elmontam hogy az irc miatt nem mindig használok ékezetet! Egyébként megnyálazhatod:)
mash Creative Commons License 2000.10.22 0 0 235
ásót!!!
amivel elás, miután lefejez a kaszájával!!!!
Előzmény: Norbi_ (234)
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.22 0 0 234
Rot!
Ha nem láttál semmi kivatni valot akkor te a focihoz tuti nemértesz csak ugatod a játékot!
Vagy talán menjél sakkot nézni!
Te meg egy köcsög vagy! 40 milcsiböl mit vettél magadnak? kapát vagy ásot?
predicator Creative Commons License 2000.10.22 0 0 233
Norbi_!

Majd megnyugszanak a kedélyek(talán hamarosan), és bármit is mond a srác(Babos) tutifix, hogy azért valami nem tiszta neki sem... Mondhatnám, hogy mivel csak kölcsönben van az MTK-tól így nekem mindegy ki milyen jelzővel illeti, azért nem egy százaségő a srác, annyira nem védem, lehet, hogy tavasszra visszamegy az MTK-ba...

A jelenlegi MLSZ és JT kurtán-furcsán összefonódott(MLSZ elnök ex játékvezető, legjobb cimborája a JT elnöke, háááát..). Azért biztos, hogy örökre nem tiltják el a Hanacseket, de 2-3 meccset talán kihagy(a mezőnyben is bizonytalan volt).

FOREVER KISPEST!

Előzmény: Norbi_ (230)
mash Creative Commons License 2000.10.22 0 0 232
szidtam
birót

hejesen!!!!

Előzmény: Norbi_ (230)
Norbi_ Creative Commons License 2000.10.22 0 0 230
predicator!
Én nem bántottam egy Kispest szurkolot se! Én tudom hogy ti nem tehetek rola ami a meccsen történt!
Én a birot és Babost szittam! Már mikor megmontam hogy a birok vernek meg minket! Ha ez a meccs Angliában lenne biztos örökre eltiltják a birot!!
Ez ugye mégse Anglia és addig nem növünk fel az Ő labdarugásunkig amig ilyen emberek vezetnek és az Mlsz-ben ilyen vezetök vannak! És épp a Fair-Play hétvégéjén!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!