Keresés

Részletes keresés

contra Creative Commons License 2000.11.07 0 0 318
Biancoblu!
Szerintem ti intéztétek el, hogz Egressy hozzánk kerüljön kerékkötőnek. :-))

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: biancoblu (314)
Giorgetto Creative Commons License 2000.11.05 0 0 317
TomVeil!

vazz, már megint nem voltál... a meccs elég pulzáló volt, bár ezt most leszarom... a dühitő, hogy nekünk oian arcok lőnek gólt minden meccsen, akik évente 1x rúgnak 1 egyeneset a labdába, akkor is ellenünk... most a farkas balázs(?), aki talán már nem bilibe szarik hétköznap, de emlithettem volna a csernyijenkót, mracskót, meg mittomén még kik voltak... amúgy az ötből 2-3 gólt láttam.. de nem akarok tovább panaszkodni.. ami a félidei akciót illeti, nem kellett volna dumálni néhány hazai szotyolás arcnak, gondolkozni kéne esetleg mielőtt dumálnak.. ja a szervezésről annyit,hogy egy rendőr nem volt a stadionban, de még a környékén sem, a "pénzes security" pedig helyi kisnyugdijasokkal dolgoztat... :) érdekes, hogy nyár elején, még 3 lépcsős beléptetés volt, most meg semmi..
ja egressy... nem láttam mit müködött, akik látták elmondták mit csinált, én csak annyit láttam, hogy húszról a nemzetközi bal lábával beleqúr a labdába, de húsz méterrel mellé is lőtte, hátulról qrva jó volt látni a lövést, egy élménnyel lettem gazadagabb...

Előzmény: TomVeil (315)
TomVeil Creative Commons License 2000.11.04 0 0 316
................
Győr 3
Kispest 2
...............
Király, egyenlítünk utána meg kapunk egy gólt........
:-(
TomVeil Creative Commons License 2000.11.04 0 0 315
Hi!

Bassza meg, most értem haza:(
Pedig szívesen lementem volna megint Győrbe...
na sebaj...
Eddig 1-1 az állás ha jóltudom...
Kispest: Tóth - Plókai, Lőrincz, Téger, Kovács H. - Torghelle, Pintér, Szabó T., Piroska - Faragó, Egressy.

Hát nemrossz, igaz én nem is tudtam róla, hogy Egressy már nálunk játszik:)
Na mind1, picit le vagyok maradva úgylátszik,
REMÉLEM NYERÜNK!

HAJRÁ KISPEST!

TomVeil

biancoblu Creative Commons License 2000.11.04 0 0 314
Egressyvel nagyot szívtatok! Az lenne az igazi, ha játszana ellenünk a Hungárián. Már előre látom, hogy erőlködne. :)))) Komlósit nem akarjátok elvinni? :))

HAJRÁ MTK!!

Balázs Guardia Creative Commons License 2000.11.03 0 0 313
Most autóról van szó, de még változhat persze.
Giorgetto Creative Commons License 2000.11.03 0 0 312
TomVeil!

Nemtok szervezett útról, én kimegyek a pályaudvarra és felszállok egy vonatra... Ennyi.. :)))))

Előzmény: TomVeil (311)
TomVeil Creative Commons License 2000.11.03 0 0 311
Mikor lesz az indulás?
Honnan?
17h kor kezd a meccs?

Sajna még nemtom, hogy megyek-e, Olasz, veled mivan?
Jössz?

Előre is kösz az infokat.......!

TomVeil
-
K
I
S
P
E
S
T
-

predicator Creative Commons License 2000.11.03 0 0 309
állitólag Gusatu is hozzánk tart! Ő az a csávó aki az mtk-ban nyomta tavasszal, szerintem egész jól.

Olvastam a www.asport.hu-n található átigazolási híreket, elég képlékenynek tűnik az egész...

FOREVER KISPEST!

TomVeil Creative Commons License 2000.11.02 0 0 308
Hi!

Marad, ez már biztos.
Egyébként a legérdekesebb cikk
a csapatról és az (lehetséges) igazolásokról
a www.asport.hu címen van szerintem.

Előzmény: Balázs Guardia (307)
Balázs Guardia Creative Commons License 2000.11.02 0 0 307
Hajrá magyarok! :-/
Tudja valaki: Tornyi marad??
Giorgetto Creative Commons License 2000.11.02 0 0 306
seggressy szerintem nem jön, és kenő sem, igy két közelkeletivel kevesebb. emtékából egy román??? na ezt felejtsük el... alex-et hallottam, nem kell nekünk semmilyen feka geci sem... akkor inkább nem fogok meccsre járni...
Előzmény: TomVeil (305)
TomVeil Creative Commons License 2000.11.02 0 0 305
Hello!!!!!!!!

Láttátok az RTL klub hiradot?????

6 uj ember, mtkbol az a roman, Alex a haladasbol.....
eljen!! :)))

hátha lesz valami :)

TomVeil

Ráchel Creative Commons License 2000.11.01 0 0 304
Majdnem. Ferencvárosban.
Csak örültem, hogy én kaptam el a 300.-at, nem valami szitkozódó egyén.
robi25 Creative Commons License 2000.10.31 0 0 303
Biztos a két kerület határán lakik....
Előzmény: szaki2 (302)
szaki2 Creative Commons License 2000.10.31 0 0 302
Ritka az ilyen, aki honved meg FRADi szurkolo is.
Előzmény: Ráchel (301)
Ráchel Creative Commons License 2000.10.31 0 0 301
HAJRÁ KISPEST
és a FRADI!!!!!!!
Ráchel Creative Commons License 2000.10.31 0 0 300
bocs
Ráchel Creative Commons License 2000.10.31 0 0 299
három
TomVeil Creative Commons License 2000.10.30 0 0 298
Na, akkor ezzel a lendülettel húzz innen a picsába, az agyatlan e-mail
küldést meg fejetsd el.

TomVeil

Előzmény: Chavo (295)
predicator Creative Commons License 2000.10.30 0 0 297
tuszek!

Azert ettol a sorsolastol szemely szerint nem vagyok elajulva.
A Gyor lehet, hogy gyenge, de otthon mindig veszelyes, aztan jon a Lombard( a Piluval...) majd Mtk,Ute,Dunaferr...Nem lesz konnyu, de azert bizok az eredmenyes helytallasban .

FOREVER KISPEST!

Előzmény: tuszek (296)
tuszek Creative Commons License 2000.10.30 0 0 296
A sorsolás nem rossz abból a szempontból, hogy idén, a beígért téli igazolások előtt csak 1 kiesési "rangadót" kell játszani a várható hatból ( Győr, Zte, Vidi). Azt is idegenben Győrben, ahol egy döntetlent ki kell küszködni. A gond akkor lesz ha vetélytársaink a többi csapat ellen meglepetésgyőzelmeket tudnak hozni. A csapat teljesítménye nem teljesen érthető, az első 6-7 fordulóban mindenkivel egyenrangú ellenfelek voltunk, helyenként kimondottan jól játszottunk. A 4. fordulóbeli Fradi meccs után egyre kevesebb lett a fantázia és a támadókészség, míg az utolsó pár meccs játéka egészen kilátástalan volt. Jó lenne 2-3 életerős jó fizikai adottságú ember a középpályára akik a labdaszerzésben és támadásindításban jók. Elképzelésem sincs, hogy kit lehetne idehozni, mindenkinek élő szerződése van.
Chavo Creative Commons License 2000.10.30 0 0 295
Hogy a kispest mennyire antifutballt játszik, arra bizonyíték a Szombathely elleni mérkőzése.

Más, kultúr környéken, az ilyen eszközökkel megszerzett győzelem után a csapat saját maga kéri az újrajátszást, nehogy mán valaki rosszat gondoljon róla.

Ez a galád, beszari, nyomoronc csorda viszont égbekiáltja a dicsőséget, amikor a Haladásnak nem adták vissza a labdát. Amúgy a bírói segédlettel sem álltak hadilábon.

Ilyen gusztustalan szemét galerinek nincs helye még a magyar foci élvonalában sem. Remélem, jövőre simán kiesik ez az agyatlan, nyomoronc disznócsapat.

Chavo

contra Creative Commons License 2000.10.30 0 0 294
Rostás!
Nem vagyok disznópásztor. Te viszont, a neved alapján, lókupec vagy. De lehetsz vályogvető is, nekem mindegy.
A kupa tényleg nem érdekelt.
A Videoton pedig 3:2-re megverte az MTK-t a Hungárián, úgyhogy annyira mégsem lehetnek rossz passzban a fehérváriak.
A Kispest valóban évek óta antifutballt játszik. Még szerencse, hogy a többi csapat villogva játssza a futballt, ezért is van minden stadionban telt ház minden meccsen...

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: Törölt nick (288)
TomVeil Creative Commons License 2000.10.29 0 0 293
hát igen :) fáradok
szóval bocsi, azt akartam írni, hogy:
nekem is kicsit furcsának tűnt, hogy mit keresnek Vasas mezes játékosok a meccsen :))

..........

Előzmény: TomVeil (292)
TomVeil Creative Commons License 2000.10.29 0 0 292
hehe :))
nekem is kicsit furcsának tűnt, hogy mit keresnek Vasas mezes játékosok
mit keresnek a meccsen :))
Lehet hogy télleg szólni kéne.

2 embert igazolunk? Kiváncsi vagyok, hogy honnan. A szokásos Csepel és társaik, vagy végre valami normális csapatból...

$KISPEST!$

TomVeil

Előzmény: predicator (291)
predicator Creative Commons License 2000.10.29 0 0 291
TomVeil ,

Én is megnéztem azokat a képeket, elég vegyes a felhozatal( mérkőzés+ szurkolók).
Azért azt elég érdekesnek tartom, hogy a Kispest-Haladás mérkőzésről készült fotók helyett( mert ugye van egy ilyen is) a Vasas-Debrecen fotóit nézegethetjük az NB1.hu oldalain...Talán szólni kellene nekik, hogy valami nem stimmel, ne keverjék már a szezont a fazonnal...

Állítólag 2 embert igazolunk, tud vki valami infót erről?

FOREVER KISPEST!

Előzmény: TomVeil (290)
TomVeil Creative Commons License 2000.10.29 0 0 290
Helló!
Hétfő délután sorsolás!!!
Nézzétek a www.nb1.hu -t, oda állítólag egyből felteszik. (Olyan 15h körül)

Egyébként ott van egy 'Galéria' nevű rész, ahol találtam pár Kispesti meccsről fotókat (szurkolás, gólok stb.) az Kispest - FTC ről van vagy 40 kép..

Ez nem reklám akart lenni, csak szerintem érdemes megnézni! :

-= Kispest Honvéd FC =-

TomVeil

predicator Creative Commons License 2000.10.29 0 0 289
te mindig többesszámban beszélsz? mi vagy te képviselő?

Azért gyorsan felejtessz, mert ugye a 90-es években jónéhány alkalommal bizonyítottátok, hogy csaljátok a focit...

FOREVER KISPEST!

Előzmény: Törölt nick (288)
contra Creative Commons License 2000.10.29 0 0 287
Rostás, te lókupec!
Ha hiszed, ha nem, engem abszolút hidegen hagy a kupa.
A bajnokság a lényeg.
Ha kisebségi érzésed van ("Kedves, szomorú pestiek"), arról nem tehetek.
Olcsó poén lenne erre azt válaszolni, hogy 4 vidéki csapat esett ki a bajnokságból, de nem teszem, mert ez a főváros-vidék hadakozás egyszerűen gusztustalan.

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: Törölt nick (286)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!