Keresés

Részletes keresés

szévike Creative Commons License 2020.12.01 -1 0 2533

Igy értettem én is, csak rosszul fogalmaztam.

Előzmény: Tibbe (2532)
Tibbe Creative Commons License 2020.12.01 -1 0 2532

nem volt élő szavazás. a közönség szavazott.

Előzmény: TonyBrasco (2530)
szévike Creative Commons License 2020.12.01 -1 0 2531

Csak a helyszinen lévők szavazhatnak a mobiltelefonjaikkal. A tévénézők nem.

Előzmény: TonyBrasco (2530)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.12.01 -2 0 2530

Mondjuk akkor mire megy az élő szavazás?

Előzmény: Tibbe (2528)
Ilhilla Creative Commons License 2020.12.01 -5 0 2529

Ja, hüle vok! :D

Előzmény: Tibbe (2528)
Tibbe Creative Commons License 2020.12.01 -1 1 2528

Mivel felvételről ment, és már régen vége! :)

Előzmény: Ilhilla (2527)
Ilhilla Creative Commons License 2020.12.01 -5 0 2527

...és ezt Bence honnan veszi, amikor -állítólag- nem tudják, ki van a maszk mögött? :D

Előzmény: zöldtulipán (2526)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.12.01 0 1 2526

Az egyik leleplezés a két évad legnagyobb woooow élménye, amitől le fog esni az állunk...ezt mondta Istenes Bence a Reggeliben az Álarcos Énekes döntőjéről... :)

https://rtl.hu/rtlklub/reggeli/csobot-adel-es-istenes-bence-az-alarcos-enekes-legnagyobb-meglepetese-meg-hatra-van-kozos-nemet-dal?fbclid=IwAR1I59XcByPAGEew1kaO2QTemajGhbeA3hyLC7f72xEx9XghLB1OgwHy-NE

(a videó végén, kb. 5.20-tól)

Ilhilla Creative Commons License 2020.12.01 -4 0 2525

Ezek nem Claudia "pózai"? Lehet, hogy a Röfi direkt csinálja ezeket? 

Előzmény: TonyBrasco (2523)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.12.01 -1 2 2524

Én kicsit igazságtalannak érezném, ha a Röfi nyerne, miután ő később kapcsolódott be, a Zebra és a Banán pedig végigtolták az egészet.

Azt nem tudom, mekkora az átfedés a facebookos és az itteni közönség között (én oda nem posztolgatok), nyilván nem lehet megakadályozni, hogy oda is kikerüljön ez az ötlet, de az biztos, hogy ott még mindig úgy jönnek most is az itt már ezerszer megcáfolt nevek a Zebrára és a Banánra, mintha most találnák fel a spanyolviaszt...:)))))))

Előzmény: Ilhilla (2522)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.12.01 -1 1 2523

A Rőfinél megfigyeltem pár olyan rögzült maníros, már számára általános pózt, testtartást, ami egyébként tudattalanul is az adott megszemélyesítő személyére lehet jellemző.

Az egyik, folyamatosan csípőre teszi a kezét, sokszor terhel teljesen a jobb lábára, amitől a bal lábát félig bedöntve tartja, nem-eknél, de sokszor amikor nem indokolt akkor is rázza a fejét, ezek olyan ismérvek, amivel elég jól lehet leszűkíteni a kört. Néztem direkt Gallusz Nikit, Fésűs Nellyt, Koós Rékát, de egyiknél sem véltem színpadon, főleg dialógus, riport  közben ilyen viselkedés formákat, pozitúrákat felfedezni. Szóval ha ebből indulok ki, akkor valaki más... valami dereng is, de nem jut eszembe.... (Néhány fotót mutatok, mire gondolok.)


 

Ilhilla Creative Commons License 2020.12.01 -4 0 2522

Én még azt is megkockáztatom, hogy -mert a Zebra és a Banán egyértelmű- a RÖFI fogja megnyerni, hogy még nagyobbat szóljon az egész! ...és  a zsűri sem sejt semmit, látszik rajtuk, mennyire meglepődtek, hiszen eddig teljesen "vakon voltak"! 

 

Én csak attól tartok, hogy a "topik titkát" kiviszi valaki a facebook-ra és mire adásba kerül, már legalább annyira nyílt titok lesz, mint a másik két döntős személye! :-)

Előzmény: zöldtulipán (2520)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.12.01 0 3 2521

Köszönöm többeteknek is a gratulációt, és elismerő szavakat, meg az egyéb egyezőségekkel való megerősítéseket! :) Remélem, nem vittem be mindenkit az erdőbe, de talán pont ez a nyomozósdi játék lenne a műsor egyik lényege... :)

Lehet, hogy nem teljes tutibiztos tipp a Puskás, de egyre erősebb lehetőségnek érzem, és igen, ez legalább majd "nagyot szól"!

Vasárnap minden kiderül! :)

zöldtulipán Creative Commons License 2020.12.01 0 2 2520

Lehet, hogy vágási trükk, de valamin csak meglepődik... :D Arra tényleg én következtettem, hogy biztos nem a Zebrán, meg a Banánon (mert az ő személyükben sztem nem lesz semmi meglepő :D ), marad tehát a Röfi. De ez csak kiindulási alap volt, utána számomra is picit meglepő volt, hogy minden így stimmel Puskás Petire, de nyomról-nyomra kezdtem hinni benne... :)

Nyilván nem kötelező elhinni, de épp te írtad itt, hogy szabad találgatni, ha vannak hozzá érvek, és szép levezetések! ;)

 

Előzmény: TonyBrasco (2518)
DanGer88 Creative Commons License 2020.12.01 0 1 2519

És tényleg...

 

Visszahallgattam a Röfi éneklést és valóban lehet a Peti, simán hallani az ő hangját. Az összes infó egyezik vele. Magasság is jó, mert néztem képeket ahol Bencével vannak közösen és stimmel, bármit ír a google, Bence picit magasabb. Szép megfejtés!

Előzmény: zöldtulipán (2502)
TonyBrasco Creative Commons License 2020.12.01 -3 0 2518

"Meg az egésznél volt valami "nem stimmel" érzésem, mert miért döbben meg így Bence, "

 

Jajj már, felülsz minden szándékos vágási trükknek, mint ahogy az eddig is lenni szokott, aztán az élőben teljesen máshogy van az egész... meg amúgy miért nem döbbenhetne meg egy olyan valaki nőn is, akire eddig még nem is gondoltak.

Előzmény: zöldtulipán (2510)
Elhaym1 Creative Commons License 2020.12.01 0 0 2517

Van is Puskás Peti insta oldalán egy olyan szeptember 18-ai kép, amihez Istenes Bence 4 szívet kommentelt.

Előzmény: zöldtulipán (2515)
CérnaSzáll Creative Commons License 2020.12.01 -1 1 2516

nagyon jó segge van, nézd meg a Józsefben :D

Előzmény: Tibbe (2514)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.12.01 0 2 2515

Miért ne küldhetett volna? :) Instán, facebookon küldhet bárki szívecskét bármire, nem kell hozzá szerelmesnek lenni... :) Ez valószínű megint pont az a nyom volt, amivel arra terelik a gyanút, hogy olyan hölgy, akinek köze volt Bencéhez, és lehet belőle pár perc Adél-Bence "vitát", Röfi-Bence évődést generálni a műsorban. :)

Előzmény: Jesper Olsen (2512)
Tibbe Creative Commons License 2020.12.01 -1 0 2514

Ilyen jó s@gge lenne Puskásnak? :O

Előzmény: szévike (2509)
Ilhilla Creative Commons License 2020.12.01 -4 0 2513

A testmagasság is stimmel (ahogy Claudiával megölelték egymást, látszott, mennyivel magasabb), nem mintha Puskás olyan magas lenne, kb. Bencével egyforma, de több szóba került hölgy is alacsonyabb valamivel. 

 

Az ötletedet olvasva most hátradőltem! :-)

 

 

Előzmény: zöldtulipán (2510)
Jesper Olsen Creative Commons License 2020.12.01 0 0 2512

És Bence neki küldött szívecskét? :-)

Előzmény: zöldtulipán (2510)
schanc Creative Commons License 2020.12.01 0 0 2511

Engem a Röfiben az énekhangja zavart nagyon, hogy nem énekel rosszul, de annyira jól sem, és nem úgy énekli ezeket a női dalokat, ahogy egy női énekesnőtől elvárná az ember. A férfi-Röfi ötlete ezért a napokban nekem is eszembe jutott, de csak Vásáry Andréig jutottam :P

Puskás kellően lökött ahhoz, hogy bevállaljon egy ilyen Röfi jelmezt. (vö. Krokodil az előző évadban - Árpa Attila szerintem kiviharzott volna, ha ilyen ötlettel állnak elő :P )

Előzmény: zöldtulipán (2510)
zöldtulipán Creative Commons License 2020.12.01 0 1 2510

Nagyon idegesített, hogy nem tudom, ki, és elkezdtem este visszanézni a nyomokat, és túrni a netet. Sok női jelöltre rákerestem, de valami egyiknél se stimmelt...Meg az egésznél volt valami "nem stimmel" érzésem, mert miért döbben meg így Bence, ez járt a fejemben, tulajdonképpen ebből jött az ötlet, hogy férfi... :D Meg onnan, hogy ilyen fűzővel és popótöméssel lehet nőies alkatot varázsolni egy vékony pasinak, és igazából az a jelenet, amikor azt mondja, hogy volt már, hogy ledobta a felsőt, és melltartó sem volt rajta, és le is csatolja a "jelmez mellét" vezetett nyomra. :D Innen meg már adta magát a Puskás Peti ötlet, és sorba nézve a nyomokat, egyeztek! :D 

Korábban én Gallusz Nikire gondoltam, de gyanús volt az is, hogy ugyanúgy próbálták ráterelni a gyanút, mint a Babánál Marsalkó Dávidra, tehát biztos, hogy nem ő! :) (Mint ahogy Marsalkónál is az lett a végére a gyanús, hogy vannak túl konkrét nyomok, de a többi, apró nyom, pici utalás viszont nem igazán egyezik...)

Ezután már könnyű volt belelátni a "kecses" táncmozdulatokba a nőt játszó férfit, sőt rájöttem, hogy ezért láttam soknak, és idegesítőnek a Röfit. Mert pont olyan, mint amikor egy pasi nagyon eljátssza a nagyon nőt. :D

Ezek után viszont visszavonom, hogy nem örülök a Röfi döntőjének, ha igaz az ötletem (és tudva, hogy Manuel volt a Baba), akkor a Puskásröfinek a döntőben a helye! :D 

szévike Creative Commons License 2020.12.01 0 3 2509

Jó lenne, ha a Puskás tippetek bejönne, mert lenne a műsorban végre egy nagy dobás.

Na nem Peti személye, hanem az, hogy női jelmezbe öltöztették.

Ilhilla Creative Commons License 2020.12.01 -4 0 2508

Puskás Petinek vannak nőies megnyilvánulásai, színész is, könnyen eljátssza (a Megasztár idején még azt is ráfogták sokan, hogy "meleg", sőt még pár éve is voltak ilyen hangok).

Előzmény: TonyBrasco (2503)
Ilhilla Creative Commons License 2020.12.01 -4 0 2507

Nagyon valószínű, hogy igazad lesz! A "szerelmes levelet", amiben a Gáspárral együtt töltött időre hivatkozik, írhatta arra is, hogy együtt zsűriztek az X faktorban!...és a férfimagazin is félrevezető (egyébként szerintem ő is volt a Playboyban, abban mindig szerepeltek férfi vendégek is, egy-egy riport erejéig).

 

Ügyes vagy!!! Ez lesz a meglepő és megdöbbentő! :D

Előzmény: zöldtulipán (2502)
schanc Creative Commons License 2020.12.01 0 0 2506

Nem akarom a további nyomegyezőségekkel elárasztani a topikot, de szerintem lebuktattad a Röfit. Gratulálok! 

Előzmény: zöldtulipán (2502)
schanc Creative Commons License 2020.12.01 -1 0 2505

http://www.dolcsevita.hu/cikkek.php?id=1076

Hogy is volt az a fürdőszoba-gyújtogatás? 

schanc Creative Commons License 2020.12.01 0 0 2504

Na, ez szép lenne! Drukkolok ennek a verziónak! A parfüm - Boggie - Bogi lánc is ennek szólhatna :D

Előzmény: zöldtulipán (2502)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!