Keresés

Részletes keresés

Khsjo Creative Commons License 2004.01.31 0 0 1195
Hellosztok!
Nekem is az a bajon, hogy nagyon vékony vagyok. 183/60 !!! És én sokat eszem, mégsem hízom. Wc-re kb. naponta egyszer járok, valamikor 2-szer. Este 10-kor is szoktam enni. De reggel nem bírok! Egyszerűen olyan furcsa dolgot érzek a gyomromban, mintha talán hányingerem lenne, és egy jó ideig nem is tudok enni. Talán azért mert én minden nap fél hatkor kelek, és az még tényleg korán van?
Tudtok tanácsot adni?
szepi111 Creative Commons License 2004.01.15 0 0 1194
Köszi, reméltem hogy így van... :)
Előzmény: H_G (1193)
H_G Creative Commons License 2004.01.15 0 0 1193
Szárazon!

Előzmény: szepi111 (1192)
szepi111 Creative Commons License 2004.01.15 0 0 1192
Hi!

Egy kérdésem lenne:

A kalóriatáblázatok hogyan adják meg a rizs, tészta stb. kalóriáját?

Főtt grammokban vagy szárazon kell a tömegét mérni a dolgoknak hogy a 100 grammra adott kalória valós legyen?

Köszi szépen!

A birka Creative Commons License 2004.01.12 0 0 1191
működik?
Előzmény: csogu (1189)
zocsi Creative Commons License 2003.10.21 0 0 1190
Sok evés + kondizás és már egy hónap alatt látható a hízás! Csak ez izom! Nekem bejött!!!
csogu Creative Commons License 2003.10.18 0 0 1189
szerintem sem lehet nehéz, ha az ember tényleg elszánja magát.

Itt a szándék a kulszó:))

10 perc nettezés után, 100 fekvő vagy 100 felülés.

Szerintem nem netteznék sokat:)))))

Előzmény: Törölt nick (1188)
csogu Creative Commons License 2003.10.09 0 0 1187
Mindenki elfogyott??:)
Cego Creative Commons License 2003.08.28 0 0 1186
Aszondom: JÉGKRÉM.
De hízni baromság, erősödni kell. A fölösleges zsír csak ballaszt.
Előzmény: G.B.Bejja (1092)
Paul de Man Creative Commons License 2003.08.18 0 0 1185
Persze, a sovány alkat egészségesebb és ellenállóbb, mint az elhízott, de a strandon nem mutat jól... Gyarlóság, ember a neved. :)
Előzmény: ReficuL (1182)
Mustársárga Porrongy Creative Commons License 2003.08.16 0 0 1184
A Pharmafutár nem hozza be?
Előzmény: dorothy23 (1113)
Mustársárga Porrongy Creative Commons License 2003.08.16 0 0 1183
ja, és 3 hónap 30 kiló?
Előzmény: Törölt nick (1105)
ReficuL Creative Commons License 2003.08.15 0 0 1182
Szerintem 175 cm-hez 64 kg pont optimális, ha nem csinálsz semmit, 10-12 év múlva épp 75 körül leszel. Az élelmiszeriparban nyugodtan megbízhatsz, a mostani tendenciákat figyelembe véve 20-30 múlva a nyugati lakosság túlnyomó többsége extrém kövér lesz és cukorbeteg, felesleges a számodra adott genetikai előnyt addigra hátránnyá változtatni
Előzmény: Paul de Man (1144)
Paul de Man Creative Commons License 2003.08.07 0 0 1181
Na,

a szigeti alkoholkúra és az orrba-szájba való headbangelés során (már inkább orrba, szájba csak kétszer) sikerült is csutkára leadni két kilót. Eddig jó.

Törölt nick Creative Commons License 2003.08.07 0 0 1180
sziasztok
akkro leirom mi az amit nem eszem es nem hizom..nektek akkor hatha ez ajanlott
teliszalami, majonez, vaj, sok fini peksuti, csoki,
etkezesekhez zsiros tejbol kakao, este lefekves elott is, levesek fozelekek tejszinnel nem tejjel suritve.
a sok sajt szinte barmire reszelve jokora kaloriabomba es finom is.
olajos magvak, sutik sok olajos magvakkal, aszalt gyumolccsel.
talan ennyi-es hozza mozgas, ne csak pocakosodjatok:)
jo hizast-en az ellenkezojen vagyok:)
petike23 Creative Commons License 2003.08.05 0 0 1179
A sörözés tényleg nem 0.. az elmúlt két hétben sok sörözés + házi kaja = a m;rleg nyelve el;rte a b\v0s 90 -et.. :-)

üdv: Petike

Előzmény: zocsi (1178)
zocsi Creative Commons License 2003.08.04 0 0 1178
A sör csak tízóraira, vagy uzsonnára jó. Leülni délután a haverokkal és sörözni egy jót, úgy hogy mellette elbeszélget az ember erről arról. Ez az én véleményem.
"Kitágítja a gyomrod, beindítja az anyagcserédet, ergo egész napra megalapozza az étvágyadat." <---Ez a lényeg, a reggeli. Sajna a mai napom úgy kezdtem, hogy alig ettem valamit, mert elaludtam és rohanni kellett a buszhoz. Így 9 perc alatt végeztem el azt, amit máskor egy óra alatt szoktam. Kellemetlen volt. Mind1. A lényeg az, hogy rosszul kezdtem a napom és ez hatással volt az egészre...
Jó dolog, ha tudja az ember, hogy vannak olyanok, akiknek akár tetszene is! Ez érdekesre sikeredett.
Előzmény: Törölt nick (1177)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.04 0 0 1177
Kedves tudományelmélész,
csak egyetérteni tudok Zocsival -- bár még nem olvastam végig a topikot --; de szinte ugyanezek jutottak eszembe, mikor elolvastam az alapproblémát. A rendszeres mozgás alapvető mind az izomtömeg növelésében és az étvágyad javulásában is. A táplálékkiegészítő kutyulmányok is csak így fejtik ki a hatásukat. A reggeli sört nem ajánlanám -- magamból kiindulva, ez nekem is nagyon rossz szokásom --, mert annyira nem hizlal, viszont eltelít, és még az alkoholra is jól rá lehet szokni általa. (Nekem különben tetszenél ilyen gebernyákon, de szerintem ez csak az én privátos perverzióm, hogy a vékony pasikat kedvelem. :-)) Reggelizz. Kitágítja a gyomrod, beindítja az anyagcserédet, ergo egész napra megalapozza az étvágyadat.
Előzmény: zocsi (1152)
Haszika Creative Commons License 2003.08.04 0 0 1176
későn kell sokat enni, 8 után; persze adottság kérdése is mer én meg az ellenkezőjével szívok, nekem pillanatok alatt jönnek a kilók, nekem este nem szabadna ennem
Előzmény: Paul de Man (1144)
zocsi Creative Commons License 2003.08.03 0 0 1175
Vagy az a módszer is jó amit mindenki emleget. Eszel eszel és eszel. Akkor és annyit amikor megkívánod. Ha éhes vagy eszel. Ha kicsit vagy éhes, mert nem rég ettél akkor csak kicsit eszel. Emellett nem árt ha mozogsz is persze.
Én ezt csináltam most négy napig és látom a hatásást. Pozitív.
alfa2 Creative Commons License 2003.07.31 0 0 1174
Legjobb modszer a katonasag. :-) Komolyan, en sem tudtam hizni, aztan amikor bevonultam, 2 honap alatt hiztam 6 kilot. Meg is ilyedtem, aztan le is adtam...:-))
Egyebkent a testepites (gyuras) is segit a dolgon, en amikor csinaltam, egyreszt sokkal ehesebb voltam, masreszt az izomnovekedes a merlegre is hatassal volt...

zocsi Creative Commons License 2003.07.30 0 0 1173
Szerintem a székrekedés/ürítés gyakorisága/minősége nem teljesen az alkattól függ. Inkább a bevitt stuff minőségétől, mennyiségétől, fajtájától. Nekem van úgy hogy naponta egyszer megyek (ez a normális) és van hogy naponta 3*, de van, h 2naponta 1*.
Kuksibonyok Creative Commons License 2003.07.30 0 0 1172
Ilyen kaja-visszaadós sztorim nekem is van. :)
Az óvónő nem hitte el, hogy szívből gyűlölöm a spenótot. Mellémült és kanállal szépen a számba rakosgatta egyik adagot a másik után. Mikor befejezte, az egészet visszaraktam az ölébe. :)) Kellett neki még mindig ott ülni. Persze akkor már elhitte, hogy mennyire utálom...
Fafara Creative Commons License 2003.07.30 0 0 1171
én meg a vaj szagától vagyok rosszul gyerekkorom óta, hányingerem van tőle (hálistennek csak ennyi, nem akarták belémerőltetni inkább sosem, óvodában is külön üres kiflit kaptam mindig :) )

a tejet, kakaót, joghurtot nagyon szeretem, szoktam is "bűnözni" néha, mikor tudom, hogy nem megyek el otthonról biztosan aznap ;)

viszont emésztésben akkor túlszárnyalsz :)

Előzmény: AliceCsodaországban (1170)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.07.30 0 0 1170
Nehogy má' sértésnek vedd, ezen az alapon én sem kövér vagyok, csak túlsúlyos...:-)))

Namármost ehhez azt vedd hozzá, hogy nekem naponta legalább 3-szor van székletem csak úgy l'art pour l'art... vagyis val.szeg nekem is elég gyors az emésztésem, ennek ellenére vagyok hájas (nő létemre nekem is éppen csak egy kis pocakom van a fene egye meg...)

És én sem bírom a tejet, születésem óta! Már az anyám teje sem kellett, és ha csak a tej szagát megérzem, máris rohanok hányni, ezt vedd így szó szerint. A tejet csakis sajt vaj stb formában tudom megemészteni. (Emlékszem, gyerekkoromban ezt egyszerűen nem hitte el senki, állandóan nyomták elém a kakaókat meg tejeskávéákat meg broá..... a meleg tejet... broá....és nem hitték el, hogy kihányom! Egyszer a keresztanyám 10 forintot ajánlott fel nekem - az 50 es évek elején ez elég szép pénz volt - ha megiszom egy pohár tejet. Megpróbáltam, született pénzéhes lévén, de rögvest jött is vissza belőlem - akkor kezdték a szüleim komolyan venni, hogy ez nálam nem faxni.)

Előzmény: Fafara (1169)
Fafara Creative Commons License 2003.07.30 0 0 1169
dragon nem kövér, félreértés ne essék!!! van egy kis pocakja, de nem hájas. na.

én vékony vagyok, de az emésztésem remek, vagyis túl remek, kissé gyorsan átmegy rajtam a kaja, gyakorlatilag szerintem épphogy annyit hasznosít a szervezetem, amivel életben tud tartani vagymi.
sajnos a gyomrom érzékeny (tejet, tejes dolgokat nem bírom, pedig szeretem..., meg amúgy sem vagyok egy gasztronómiai élvezeteket előnyben részesítő valaki), szóval kevés kaját szeretek igazán. meg inkább többször eszem keveset, mint ritkán, de sokat.

Előzmény: AliceCsodaországban (1168)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.07.30 0 0 1168
Miért dobálnának meg? Egy soványnak nem egy kövér tudja a legjobb tanácsokat adni? :-)))

Egyébként ez a bevitel-ürítés azaz az anyagcsere gyakorisága nem is annyira hülyeség. Végül is az emberi szervezet olyasmi deréktől lefele mint egy csatornarendszer, ha nem dugul el rendben van, de ha állandóan pumpálni kell meg egyebek, akkor zavaró nem? Szóval akár beszélhetünk a szarról is, sokaknak okoz problémát - és most hogy így említve volt, ha jól emlékszem, a szomszéd család (ahol régebben laktam) minden tagja megrögzött székrekedéses volt, és MIND soványak voltak... vagyis itt is lehet valami összefüggés, de ezek szerint egyáltalán nem áll egyenes arányban az ürítés gyakorisága és a bevitt anyag mennyisége.

Előzmény: Törölt nick (1167)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.30 0 0 1167
kicsi kedvesem, elég, ha nekem elmondod, ne ijesztgesd a topicot ;-)))))

mellesleg csak benéztem ide, már megyek is, én ugyanis túlsúlyos vagyok, szóval mindjárt megdobálnak a topiclakók :-)))))

Előzmény: Fafara (1165)
zocsi Creative Commons License 2003.07.30 0 0 1166
Ezt a vörösboros dolgot kipróbálom! :)
Fafara Creative Commons License 2003.07.30 0 0 1165
meséljek? :) egyik kedvenc témám ;)
Előzmény: csotrog (1164)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!