Keresés

Részletes keresés

kaposvari Creative Commons License 2002.02.21 0 0 257
Nem tudom tart-e még itt az eltiltásom, de annyit tudok a dologról, hogy ahogy tavaly, idén is meg fogják neki tenni az ajánlatukat a Klíma Villtől, aztán majd elválik. Ez nem titok.
Előzmény: gringo (254)
gringo Creative Commons License 2002.02.21 0 0 256
Felteszem a kérdésemet itt is:

Mikortól lehet jegyet venni a szombati meccsre???
Mindenképpen ott szeretnék lenni....

ChrisClay Creative Commons License 2002.02.21 0 0 255
Tökre igaz. Várják!

Én is várom Sabonist!:-)

Előzmény: gringo (254)
gringo Creative Commons License 2002.02.21 0 0 254
A sportfórumon olvastam valami kaposvári hozzászólásban, hogy Istit várják jövőre Kaposvárra, van ennek vmi valóságalapja???
ChrisClay Creative Commons License 2002.02.17 0 0 253
Utóbbi kettő ellen,idehaza még lehet,hogy elég is lesz,de azzal nem vagyunk előbbre.(sokkal)

CSAPAT,ami hiányzik.

Pakson elkelne,de nagyon!

Előzmény: belfera (252)
belfera Creative Commons License 2002.02.17 0 0 252
Teljes mértékben egyetértünk.
Isti és Nickel kevés lesz Pakson, ill. a Kaposvár és a Szolnok ellen.
Előzmény: ChrisClay (251)
ChrisClay Creative Commons License 2002.02.17 0 0 251
Nehéz szülés volt. Bár megérdemelten nyertünk,de ilyen játékkal-ne áltassuk magunkat- sansztalanok leszünk a rájátszásban,komolyabb csapatok ellen.

A szurkolás is 0 vóóót!

MTE!

belfera Creative Commons License 2002.02.12 0 0 250
Chris!

Visszakerestem vitaindító hozzászólásom:
"Ha nem is vagy ügynök, de azért a szolnokiak fogadatlan prókátora mindenképpen. :-)) "
Tehát semmi "miezes falhoz állítás", sőt :-)).

Hidd el én is az Olaj-szurkolókat tartom szimpatikusabbnak, de csak a normálisakat és nem a huhogókat ill. b*zidávidozókat.

Lehet, hogy rosszul használtam a kifejezést, de a fogadatlan prókátort én úgy értettem, hogy fenntartások nélkül kiállsz a szolnokiak mellett, és véded őket, bármiről legyen is szó. Vagy nem így van? (Na jó, azért nem teljesen, de nagyjából pont :-))

Tehát nem állt szándékomban keretek közé szorítani a szabad véleménynyilvánításhoz való jogodat, csupán arra szerettem volna felhívni a figyelmed, hogy nem a "tesók" negatív megnyilvánulásai mellett sem szabad szó nélkül elmenni, és gyakorolni kell az általad egy másik topikban említett befelé irányuló kritikát. Talán az a legépítőbb, és azt jobban meg is hallgatják.

Szóval nincs harag? Pedig már attól féltem, hogy készíted nekem a pénztárszalagot szerdára. :-))
Így most már biztos vagyok a túlélésben, szóval szombatig még oszthatjuk egymást rendesen. :-))
Imádok Neked ellentmondani, és aztán jókat vitázni. :-))

Üdv:
belfera

Előzmény: ChrisClay (249)
ChrisClay Creative Commons License 2002.02.12 0 0 249
Szia,Belfera!
Sajnos,nincs időm neked hosszan válaszolni,talán majd este!

Most csak arra kérnélek,amire másokat is meg szoktam kérni itt a neten:
Ha nem nagy kérés-légyszíves- ezentúl ne hagyd figyelmen kívül az időbeli sorrendet!!!

Ezzel most arra utalok,hogy kettőnk közül Te voltál az első,aki "falhoz állítottál" engem,hogy mi ez a "fogadatlan prókátor viselkedés" az Alba-Olaj (de ezlényegében Alba-Körmend is) vitában!

Nem oly' régmúlt,tehát ezt könnyű visszakeresni:-)))

Sajnálom,hogyha netalántán Téged megbántottalak azzal,hogy- ráadásul mintegy a körmendi "közvéleményt" tolmácsolva- az Olaj-szurkolókat tartom szimpatikusabbnak(nagy átlagban)a fehérváriakhoz képest!

Talán nekem is jogom van leírni a véleményemet,mint ahogy(szerencsére!) téged sem kellett eddig félteni ebből a szempontból.

Azzal,hogy engem "fogadatlan prókátornak" neveztél,szerintem ezt a jogomat (szabad vélaménynyilvánítás) próbáltad keretek közé szorítani.

Na,részemről ennyit arról,hogy kettőnk közül melyikünk kívánja erőszakosan ráerőltetni a másikra a véleményét!

Harag?
Ilyen hülyeséget meg-ha nem esik nehezedre- máskor légyszíves ne kérdezzél!

Az én oldalamról semmi baj se Sporttárssal,se Rostással kapcsolatban!
A lehető legőszintébben!
Veled kapcsolatban? (tudnád,ha haragudnék...)

Az egyetlen ember,akinek én nem tudom elviselni a stílusát-kaposvari.

De,soha nem jutna eszembe,ha nem járnék ennyit a Drukkerkocsma fórumaira.

Majd igyekszem levonni a konzekvenciát!

A fontos kérdések -hálistennek- még továbbra sem a neten dőlnek el!

Szombaton ezek szerint jössz Egerszegre?
Ott találkozhatunk!

Ha tudsz jönni most szerdán Körmendre,akkor ott is!

Üdv:
Chris

Előzmény: belfera (247)
belfera Creative Commons License 2002.02.12 0 0 248
Az Isten szerelmére, mi a jó fenét írtam, vagy tettem én azért, hogy aláaknázzam a két (három) tábor közötti jó viszonyt????
Ha a két tábor azért fogja esetleg szidni egymást egy kőkemény Körmend-Szolnok után, mert én kíváncsi vagyok a reakcióikra, akkor beimerem bűnösségem.
Kérek mindenkit, hogy amennyiben bűnösnek érez, akkor mihamarabb ítélje el antiszociális magatartásomat eme fórum hasábjain.
Várom a megkövezést!!

Hajrá Körmend!

Előzmény: ChrisClay (246)
belfera Creative Commons License 2002.02.12 0 0 247
Chris!

Bevallom férfiasan, hogy nem emléxem mikor voltam utoljára Szolnok elleni meccsünkön. Nálad a pont.

Remélem, én is vallhatom magam "átlag" Körmend-szimpatizánsnak, még akkor is, ha szóbaállok az ellenséggel.
Egyébként én nem albásokkal, atomosokkal, molosokkal szoktam haverkodni, csupán szeretek értelmes emberekkel - klubhovatartozástól függetlenül - kedvenc sportágamról csevegni, esetleg vitatkozni. Ezért tartom a kapcsolatot Feribával, sporttárssal és Veled is, és egyikőtök miatt sem szégyenkezek - szerintem nem is kell. Mindhármótokat tisztellek- Feribát szakértelméért és lexikális tudásáért, sporttársat általam tárgyilagosnak ismert véleményeiért + mert olyan higgadtan viseli állandó lehülyézését, Téged pedig mérhetetlen fanatizmusodért és energikus, remekül fogalmazott hozzászólásaidért. A saját klub és a sportág szeretete egyikőtöknél sem kérdéses.

Kérlek,mutasd már meg, hogy én mely hozzászólásomban agitálok az Albacomp mellett - amúgy, ha úgy érezném, hogy valamiben nekik van igazuk, akkor megtenném.
Azért hajlandó lennék sokat fizetni!:-)
(Bocs a plagizálásért :-))

Én senkinek sem akarom megmondani, hogy hogyan gondolkodjon, viszont ennek az ellenkezőjét érzem a Te kirohanásaidból.

Most, hogy Szombathelyen megéreztem az igazi szurkolás ízét, elképzelhetőnek tartom, hogy Egerszegen újra beállok közétek. De csak a dühöngő szélére, mert félek, hogy nem tudnám szó nélkül megállni, ha a mellettem állók mondjuk leköpnék az ellenfél játékosát, és még a végén én is kapnék egy kis fenyítést abban a felfokozott idegállapotban.

Remélem szerdán azért szóbaállsz még velem, és jól kidumáljuk a fehérvári kötődéseimet. :-))

Hajrá Körmend!

U.I.: Várom mások véleményét is árulásommal kapcsolatban.

Előzmény: ChrisClay (245)
ChrisClay Creative Commons License 2002.02.11 0 0 246
Még annyit mindenképpen,hogy nem lehet tudni,örökre fennmarad-e a jó viszony a két (most már három:Dombóvár) tábor között,de te igazán mindent megteszel,hogy ne.

Dícséretes!

Előzmény: belfera (243)
ChrisClay Creative Commons License 2002.02.11 0 0 245
Te voltál mostanában Körmend-Olaj (vagy Olaj-Körmend) meccsen?

Egyébként én egy "átlag" Körmend-szimpatizáns vagyok.
Te viszont elég különös,hogy az albásokkal akarsz haverkodni...:-(

Kettőnk közül inkább te vagy aZ Albacomp fogadatlan (mert én legalább elfogadott vagyok a szolnokiak által) prókátora,ami egy Körmend-drukkertől azért-valljuk meg- eléggé... hát különös!

Persze,engem nem zavar,de,ha lehet,ne a kisebbség határozza már meg,hogyan gondolkodjon a többség!

Fordítva is gusztustalan,hát még így!:-)

Azért tényleg be kéne néha állnod -Fehérváron is -a körmendi SZURKOLÓK közé! Lehet,hogy mindjárt másképp látnád...:-(

Előzmény: belfera (243)
kwest Creative Commons License 2002.02.11 0 0 244
Itt keresel falcósokat? A virtuális szurkolótábort inkább szó szerint lehet érteni :)))
Előzmény: gringo (242)
belfera Creative Commons License 2002.02.11 0 0 243
Ha nem is vagy ügynök, de azért a szolnokiak fogadatlan prókátora mindenképpen. :-))
Azért kíváncsi leszek néhány egymás ellen vívott kőkemény meccs után a két tábor reakcióira.
A barátság egyébként remek dolog, jó lenne minél több táborral kiépíteni.
Előzmény: ChrisClay (241)
gringo Creative Commons License 2002.02.11 0 0 242
Köcsi falcosok, volt vki kint a meccsen?
ChrisClay Creative Commons License 2002.02.10 0 0 241
Szia! Nem vagyok ám én beépített Olaj-drukker,hanem a Körmendnek drukkolok.:-))))
Csak a Körmend -tábor és az Olaj-tábor nagyon jóban van egymással,és ez jó!
Remélem,neked sem fáj ez!

Vécsey Misi? Van nála jobb... De rosszabb kevés...:-)

Amikor pl. vezették azt az igénytelen "Gól-Gól-Gólt",akkor nagyon feltűnő volt a két műsorvezető közti óriási színvonalkülönbség.

Csisztu Zsuzsa megalázta Misit...

Sajnos,sok a rossz riporter,ez tény.

A legtöbb bádabodú talán a Túrósportnál dolgozik,ott csak úgy hemzsegnek a hülyék...:-(

Előzmény: Törölt nick (240)
belfera Creative Commons License 2002.02.10 0 0 239
sporttárs!

Kösz a mélt, így már 2x-es lemaradásban vagyok - próbálok minél hamarabb válaszolni. Esetleg továbbíthatom néhány rajongódnak? :-)

Előzmény: Törölt nick (236)
ChrisClay Creative Commons License 2002.02.10 0 0 238
Hiába reménykedsz,továbbra is jó!:-)
Előzmény: Pöri (234)
ChrisClay Creative Commons License 2002.02.10 0 0 237
Ő is.
Előzmény: belfera (235)
belfera Creative Commons License 2002.02.10 0 0 235
Ja, meg a fejpántos nímand is. :-)
Előzmény: ChrisClay (233)
Pöri Creative Commons License 2002.02.10 0 0 234
Milyen volt a meccs ?
Előzmény: ChrisClay (233)
ChrisClay Creative Commons License 2002.02.10 0 0 233
De azért ma (is) megmutatta...
Előzmény: belfera (231)
ChrisClay Creative Commons License 2002.02.07 0 0 232
:-)))
Előzmény: belfera (231)
belfera Creative Commons License 2002.02.06 0 0 231
Mi már csak ilyen kis nímandokat tudunk nevelni.. :-)
Előzmény: ChrisClay (229)
ChrisClay Creative Commons License 2002.02.06 0 0 230
Na,"nehogymán" a 222 is "kereknek" számítson!:-(
Előzmény: lao-ce (222)
ChrisClay Creative Commons License 2002.02.06 0 0 229
Újabb szégyenfolt a Marc-Körmend dicsőségtábláján..:-(((
belfera Creative Commons License 2002.02.04 0 0 228
Ezt szerintem még őmaga sem tudja.
Mindenesetre szvsz a Benetton-ba még nem nagyon férne be.
Előzmény: gringo (227)
gringo Creative Commons License 2002.02.04 0 0 227
lehet, hogy tájékozatlannak fogok tűnni, de megmondaná valaki, hogy Isti megy Olaszországba jövőre vagy sem????????????
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.04 0 0 226
Utólag gratulálok az Albacomp elleni diadalhoz,Dunaújvárosból a Dferr-Fradi kézimeccsről tartottunk hazafelé amikor bemondták a rádióba az örömhírt.Rámfért bár a pocsék hangulatomon nem sokat dobott bármennyire is szeretlek benneteket!
Továbbra is lélekben mindig veletek:Vic

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!