Keresés

Részletes keresés

Giorgetto Creative Commons License 2000.11.18 0 0 348
HVD!

Inkább azt mondd meg, mennyire hallottál minket?

Előzmény: HVD (344)
Giorgetto Creative Commons License 2000.11.18 0 0 347
Bazz TomVeil, DNS végig fárasztott a metrópotlón, mire az hazadöcögött.... Qrva jó a telód vazz, csak egy kicsit jemtékás... :))) Újpest ellen nehogy megint rendezői cuccban masirozzál a kispadok között... =))))) Jól esett az ingyen tea mi? Te fotelszurkoló... :-D
Előzmény: TomVeil (346)
TomVeil Creative Commons License 2000.11.18 0 0 346
Sziasztok!

Most értem haza, vagyis nemrég!
Kihoztuk a maxot amit lehetett, jó ez az 1 pont!
Jöv? hétre meg már teljes lesz a csapat és akkor elverjük a lilákat!!!

Mivan Olasz, Te még nem értél haza? :-)

HAJRÁ KISPEST!

TomVeil

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.18 0 0 345
Szurkolok Tornyinak, de valahogy nem tud vele nyerni a csapat. Bár, az kétségtelenül igaz, hogy a mai döntetlen nagy fegyvertény! Az MTK szépen vissza fog süllyedni középcsapattá.
Előzmény: HVD (343)
HVD Creative Commons License 2000.11.18 0 0 344
Apropo U-boat:

a gol amit kaptunk az erzesem szerint lesrol indult...
A Kispest kihozta ebbol a meccsbol amit ezzel a jatekosalomannyal lehet. Sot, ha Buzas lovese beszall. Erre jatszottak, dontetlenre vagy egy szerencses gyozelemre...
Hajra Kispest!

Előzmény: U-boat (342)
HVD Creative Commons License 2000.11.18 0 0 343
Haliii!

Emberek, most erkeztem haza az MTK-Kispestrol!
1:1, ez nekunk csak jo.
Mivel esett az eso, igy a diszpaholyba kellett ulnom... :) Ott alattam volt a jatekoskijaro, lent balra az MTK blue frontja. Kn 5 ember, ebbol 4-en negy darab csikos kek zaszlot csak ugy poenbol lengettek egyszer egyszer! Felidoben 1 kispesti salas srac tunt fel. A diszpaholyban ult az MTK-tol Fulop Ferenc, Varhegyi, Bognar Gyorgy, aztan jot rohogtem mert jott a Csank :))) Csokit evett, egyedul uldogelt. Kesobb, a meccs vegen majdnem osszebunyozott egy MTK salas es a lekuldott kispesti masodedzo, a Lesko Zoli bacsit, ott ugattak egymasnak, Zoli ba ott melettem ugatott hogy varja meg a meccs vegen egyedul...

Fiuk, minden dicseret Nektek, de a csapate is! Kar hogy a "gyertek ide-re" nem mentek oda, megerdemeltetek volna. Az MTk-sok a sporit ugattak meg le, de mint egy rakott fing ugy, kb olyan csunya szavakkal hogy Te huje meg hogy ejnye bejnye, a durvabbak francoztak is.

Olasz: diktafon minek? nem tom de telleg ra kene kattanni a digitalizalasra, mert azert vegre igazi meccsek is meglennek a gepen! En elmentem nyaralni, aztan mikor visszajottem, hat jottem meg nem is!

TomVeil: a MU elleni meccs, az nagyon kiraly. Akkor meg Illes, aki ugye veletlen a valogatott meccsre nem ment el de hipp hopp felepult mara, meg Halmai is jatszott, sot aki emlexik a jobb szelso Stefanovra azelott le a kalappal. Csak emliteskepp, 4-5 ezer angol szurkolo is jott, Kispesten 5 meccsen vagyunk ennyien, sajna mindig ugyanazok.

Na hali, majd meg jovok ma, mindenesetre FORZA KISPEST!!! Ne feledjetek jovo heten kivel jaccunk...
Udv: HvD

Előzmény: Giorgetto (338)
U-boat Creative Commons License 2000.11.18 0 0 342
Most kaptátok az első gólt.

Ha ezzel a taktikával játszotok sok-semmi lesz a vége.
Ez a Tornyi nem igaz.... Ezzel a játékosálománnyal nem lehet ezt játszani. Nem lehet területethagyni egy nagyobb játéktudású egyesületnek.
Nektek nem szépen kell játszani hanem eredményesen.

U-boat

huculpastor Creative Commons License 2000.11.18 0 0 341
Ma HAJRA KISPEST!

Hajra magyarok, adjatok nekik.
Holnap HAJRA FRADI!

TomVeil Creative Commons License 2000.11.17 0 0 340
Sziasztok!

Ez az MU elleni meccs engem is érdekelne:) Anno a Telesportban leadták az összefoglalót mivel épp akkor nyerte meg a Dunaferr a BL els? selejtez?jét... Azóta is keresem, jó lenne ha Olaszon keresztül eljutna talán hozzám is:)
Majd beszélek Olasszal! El?re is kösz!

Olasz!
Tudsz már valami konkrétat? Mennyi pénzt vigyek? :)
A meccsen találkozunk, remélem!

na csá!

TomVeil

Előzmény: HVD (337)
Jay-X Creative Commons License 2000.11.17 0 0 339
CHABY!!!
Kösz a körmendi szurk. dicséretét, én körmendi vagyok, ennek ellenére régóta Kispest drukker. Tisztelet a kitartásért, talán megyünk felfele.

Üdvözlet

Giorgetto Creative Commons License 2000.11.17 0 0 338
HVD!!!

Bazz, utoljára akkor kaptam emailt, amikor elmentél augusztusban nyaralni, vagy mi a franc... jó gondoltam elmész, visszajössz és irsz... Mindegy, nem érdekes. Kéne motiválni a videókat bazz! Nincs valami jó hangfelvevőd, oian diktafon jellegü cucc? Na mindegy majd irok...

Előzmény: HVD (337)
HVD Creative Commons License 2000.11.16 0 0 337
Hali!

Olasz: csak nem Te vagy az?? Hat ha ezt tudom... Figyejjel, Te nem valaszoltal emailemre,
aztan en meg eltuntem picit leleptem a kozrol... Fo a biztonsag. Meg lesz a heten pont a meccs? :) kiraly! Muxik egyebkent a dolog, csak sajna nagyon lassura sikeredett mert a gyerek elegge elfoglalt, de legalabb megy. Masfel oras video epp rafer asszem mpg-ben egy cd-re.
Tehat en is megyek a meccsre, de en nem az ultrak kozt leszek, hanem tudod, van a bena tribunjuk, ott ugral par majom , azaz a kemeny mag. Ti attol vagytok a nagy kanyarban a vendegszektorban, es en meg pont szembe a tribunnel ulok altalaban!
Tudod miert eri meg oda ulni?
1.Kispestiek tobben vannak mint MTK drukkerek
2. tavaly a Matyus ult mogottem 70 percig, es jol elbeszelgettunk... Sajna akkor mar fradista volt, de tudta hogy menni fog! O egy jofej ember! ( kijott vele a Kriston is, hat az drogozik mar bocs de komcsira olyan szemei voltak )
De telleg kene talalkozni, mert akkor a site beindulhatna! Nekem van jopar meccs, de mind kozul a Kispest - Manchester United 2:3-as a legizgibb es legjobb. Fullra megtelt Bozsik stadion, ellenfel: Peter Schmeichel, ERIC CANTONA, Mark Hughes, ... es a legnagyobb sztarok akik meg ma is jatszanak.

Na mind1, en most lepek, meg beszelunk remelem Szombat 17 oraig!
En hatul megyek be, a villamos sinekneli kapunal.

Udv: HvD ( Giorgetto hamarabb beugrott volna asszem , de az emailrol egybol beugrottal )

Előzmény: Giorgetto (334)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.16 0 0 336
Üdv mindenkinek. Még csak most találtam meg ezt a topikot, mindenesetre 1981 óta vagyok Honvéd-, illetve Kispest-szurkoló. A Bozsikban mindig a kispadok mögött, a felezővonalnál szoktam üldögélni, idegenbe csak a fővárosi meccsekre járok.
A nagy kedvencem Détári volt, sajnálom, hogy ő mostanában amiatt a pár hónap miatt inkább fradistának érzi magát...
Ezenkívül szerkesztek egy negyedévente megjelenő irodalmi folyóiratot (Eső), amelynek tavaszi száma a futball és az irodalom kapcsolatát fogja boncolgatni.
predicator Creative Commons License 2000.11.16 0 0 335
Hmm, Kelta kereszt? mit keres az az mtk meccsen? ;))))

amúgy 5 játékos tutira nem lesz ott a csapatunkban az mtk miatt.. épp ideje lenne megszivatni
a libásokat!

FOREVER KISPEST!

Giorgetto Creative Commons License 2000.11.15 0 0 334
Csá HVD!!!

Bazz, qrvára eltüntél a nyár óta, pedig annyi mindent igértél!!!!! Héten pedig meg is lesz a KHFC-Sampdoria meccs bazz.... Mit csináltál ennyi ideig???? =) MTK meccsen dumálhatnánk!

Chaby!

Lesz az több is mint 1000, én szarok a jegyárra, 5.000-ért is megnézném a meccset!!!! Csak lehessen kapni aznap is...

Előzmény: HVD (333)
HVD Creative Commons License 2000.11.15 0 0 333
Hali!

MTK-sok tavaly is szoltak hogy "oket" zavarjak ha a
hajra magyarorszag vagy ria ria hungaria dallam zendul fel...
Na mar most, megkerdeztek 3 birot hogy rasszizmus
miatt ( tudjatok ) felbeszakitana e a meccset:

anonim1: nem, mindenkinek joga van hozza hogy eltesse a hazajat bla bla!
nem csoda hogy o most Olaszorszag-Anglia meccset vezet!
anonim2: miert szakitanam felbe...
anonim3: 3szori figyelmeztetes utan veget vetnek a merkozsnek..,

Na mar most, kerdem en, hogy a birok tenyleg annyira semlegesek?
Egyebkent en kinn leszek az MTK elleni meccsen, ugy ahogy kinn voltam a
Tatabanyai ellenin is. Sajnos nem jacchat se Egressy, se Babos, se Kovacs Henrik mert
toluk kapta a Kispest kolcson, Pinter es Kovacs Bela serult.
Jo hir: november 19.diken, azaz most Vasarnap egy napra a szombati 17 oraval kezdodo,
az m1 altal is kozvetitett MTK-Kispest meccsre, a szurkolok szerveznek emlektornat a
nemregiben elhunyt Kocsis Lajos emlekere... Tobbek kozt Bicske Bertalan is meg fog jelenni!
Udvozlettel: HvD

Előzmény: CHABY_NG (332)
CHABY_NG Creative Commons License 2000.11.15 0 0 332

Olasz:

Szerintem lehet venni minimum 1000 FT lessz!
Legalábbis szerintem!

Ja és még vmi:
Uraim vigyázzanak nehogy azt merjék mondani hogy: MAGYAROK, mert biztos megbüntetnek!
Kelta keresztet se vigyenek!
ÉLJEN A DEMOKRÁCIA!

(na már megont sikerült felidegesíteni magam!)

Chaby - Guardia

Giorgetto Creative Commons License 2000.11.15 0 0 331
MTK meccsel kapcsolatban nem kivánok mondani semmit, amugy nem tudjátok lehet-e helyszinen jegyet venni?
tuszek Creative Commons License 2000.11.13 0 0 330
Helló!

Végre ismét gólveszélyesen játszottunk, mint az első néhány fordulóban. Nem mondom, hogy Egressy egy Batistuta, de Faragóval elég jól széthúzták a Tatabányai védelmet és mindig bennük volt az indítás lehetősége. Kellett egy gyors ember. Engem Szabó játéka lepett meg, nem csúszkált, nem esett el, kitűnően passzolt és lőtt kapura. Piroska is nagyon ment előre. Amitől féltem, a kiesőjelöltek ( ZTE, Videoton) megtáltosodtak, nem lesz elég csak őket megverni, hozni kell az összes hazai meccset.

zépé Creative Commons License 2000.11.13 0 0 329
Csatár kell?
Hozzátok Horseface Bélát!
Annyit önzőzik, meg feleslegesen kényszerítőzik a kapu előtt mintha csak neki lehetne gólt rúgnia.

Bírom ezt a Tornyit.
Ha nem a bíróval foglalkozik, látszik, hogy ért a szakmához.

Előzmény: biancoblu (327)
contra Creative Commons License 2000.11.12 0 0 328
Biancoblu!
Valld be, hogy direkt irányítottátok hozzánk Egressyt! :-)))

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: biancoblu (327)
biancoblu Creative Commons License 2000.11.11 0 0 327
Látom Egressy már kezd beilleszkedni! :-)) Ajánlanám mellé Komlósit is! :-)))
contra Creative Commons License 2000.11.11 0 0 326
Urak!
Kell egy góllövő!!!!!!!
Ez nem mehet így tovább: van ezer helyzetünk, és sorra hagyjuk ki őket. Jó, mot nyertünk, de máskor meg az van, hogy kihagyunk 4-5 ziccert, az ellenfél meg talál egy gólt. Mi meg kapaszkodunk a tabella alján.
Csatárt akarok!

Zépé!
Egressy.... :-(((((
Ne is mondd!

U-boat!
És mit szólsz a tatabányai gól körülményeihez?
Vámosi olyan egyedül volt a kapunk előtt, hogy szerintem félt ott egyedül.
Én is csodálkoztam a Tatabányán, de azért voltak már nekik ilyen meccseik. Rossz napjuk volt.
Nekünk meg jó.

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: zépé (323)
TomVeil Creative Commons License 2000.11.10 0 0 325
Sziasztok!

Elég nehéz még egyelőre felfogni, de NYERTÜNK!
Sőt, ez nem is mák győzelem volt hanem végre olyan
teljesítményt nyújtott a csapat, hogy szerintem mindegy
ma ki jött volna el a Bozsik Stadionba, ugyanez lett volna!
Ha a valóságot nézzük akkor 5 vagy 6 -al kellett volna nyernünk!
Ha így is tudunk játszani, akkor ott van a helyünk az NBI-ben,
sőt, a tabella első felében!

KISPEST HFC 3 - 1 TATABÁNYA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TomVeil

KISPEST FOREVER

U-boat Creative Commons License 2000.11.10 0 0 324
Nem bundát mondok.
Hanem mondok 3 akkora védelmi hibát amit sehol nem látni. Sem egyben sem külön és főleg nem a Tatabányától.
Érdekes
Előzmény: zépé (323)
zépé Creative Commons License 2000.11.10 0 0 323
Valóban fucsa mind, de okot nem látok bundára.
Miért lett volna az?

Ami volt eddig:
5. forduló Kispest-Tatabánya 1-1
.
.
10. forduló Nyírség-Kispest 3-1
11. forduló Kispest-Ferencváros 1-2

12. forduló Lombard-Kispest 2-0

13. forduló Kispest-Haladás 2-0
14. forduló Sopron-Kispest 0-0

Szóval nem hiszem, hogy törlesztés lehetne.
De akkor mi más?

Egyébként jó volt újra látni Egressy remek beadásait...

Előzmény: U-boat (322)
U-boat Creative Commons License 2000.11.10 0 0 322
Azért ezt a 3 gólt valaki elmagyarázhatná.
Ilyet én még nem láttam.
Nézze meg mindenki és utána elmélkedjen a kiugró Kispestin, a gólt fejelő Szalmán, az ötösön lukat rúgó védőn.
Van ilyen?
Gondolkodjatok el.

U-boat

predicator Creative Commons License 2000.11.10 0 0 321
Szevasztok!

győztünk 3-1-re! Ez nagyon sirály!

Olasz!

Sorry, de nem tudtam menni a meccsre, bent zsibbadok a munkahelyemen... :(((

FOREVER KISPEST!

CHABY_NG Creative Commons License 2000.11.10 0 0 320
Jó napot Uraim !

Remélem sikerül ma valami értelmes eredményt elérnünk a Tatabány ellen.
Örülnék ha lennénk páran a sz*r idő ellenére!

MÁS

Remélem nov.24-én senkinek nem kell majd a telekre, nagymamihoz ....stb. mennie!
Inkább a Bozsik Stadionba jöjjön. (És ismét bebizonyítjuk, hogy jobbak vagyunk a liláknál)

Sziasztok!
CHABY - Nuova Guardia

TomVeil Creative Commons License 2000.11.09 0 0 319
Hi!

Olasz!

Sajnos most ekkora túrát nem tudtam bevállalni :-( Sajna messze van! Majd legközelebb, pedig tavaly nagyon jó volt! Most Tatabánya ellen 100000000% hogy megyek:) És remélem nyerünk! Talán Egressy is betalál! :-)
Aki tud az jöjjön!!!

Na, reszkes Tatabánya!!! :-)

TomVeil

-= KiSPeST =-

Előzmény: Giorgetto (317)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!