Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.27 0 0 378
Igaza van az újságírónak, Szarka nem biztosította az egyenlő feltételeket!
Előzmény: CHABY_NG (376)
Jay-X Creative Commons License 2000.11.27 0 0 377
Üdv Chaby és a többiek!
A Nuova Guardia nagyot alkotott gratula! A meccs peches volt de ilyen játékkal lesz még keresnivalónk. A tüzijáték viszont király volt! Ne búsuljatok, lesz ez még jobb is:)

Minden tisztelet Körmendről

Ui.: mi sem szeretjük a szombathelyieket...

CHABY_NG Creative Commons License 2000.11.27 0 0 376
Üdv. Mindenkinek!

Úgy látszik nem csak nekem tünt fel pár dolog:
Idézet az NB1.hu-ról:

Hírforrás: - NB1.hu

Budapest, november 26.

Mint ismeretes, a Haladást a Kispest egyik nem éppen fair-play megmozdulása ejtette ki az élvonalból. Nos, Szarka játékvezető édesapja a Hali pályaedzője.

Természetesen eszünkbe sem jutna, hogy az amúgy kiváló játékvezető szándékosan állt volna "bosszút" a Kispesten édesapja csapatának kiesése miatt, de tény, hogy Szarka feltűnően indiszponáltan vezette a Kispest-Újpest mérkőzést, a Honvéd javára meg nem adott két büntető például minden bizonnyal döntően befolyásolta a mérkőzés kimenetelét. Az MLSZ urainak - ahelyett, hogy Lengyelországban buliznak önfeledten - talán nem ártott volna odafigyelni erre, és néhány hónapig "leírhatták" volna Szarkát a Kispest meccseiről, elkerülve ezzel még a gyanú árnyékát is.

Na nem is idegesítem tovább magam!
Majd szerdán.

Chaby - Nuova Guardia Kispest!

tuszek Creative Commons License 2000.11.27 0 0 375
Ha ez a meccs Újpesten lett volna nem csodálkoztam volna a bíró ítéletein. És itt nem elsősorban a tizenegyesekre gondolok, végig az Újpestnek fújt hazai pályát. Egyébként az Újpest nagyon jól játszotta amit idegenben kell. Mi is jól játszottunk, csak nekünk nem lett gól minden kapuralövés. A kapusunk talán az első gólban hibáztatható, sajnos mindig vetődni szokott, pedig most lábbal védhetett volna. Nagyon kellett volna egy pont, ezt most Dunaújvárosban kell megszerezni. Végülis, legutóbb is vezettünk 3-1re.
HVD Creative Commons License 2000.11.26 0 0 374
Hali!

Hallottatok a Puhlt???
50 - 50 % igen, persze ! Aztan a Biro lekaszabolja a Szabo Tibit, ez meg egyertelmuen nem volt bunteto!
A kurva anyjat, en nem duhbol hanem eszbol beszelek, ezek kocsog csalok!
Osszebeszeltek, es tenyleg szombathelyi, ez tobb a soknal!
Puhl is kocsog, latszik hogy valamit kaptak az UTEtol!
Ez tobb a soknal ezek a magyar birok, emberek!
Szivassuk csak a Kispestet !

Udv! Annyira merges vagyok hogy most kimegyek es szettorok valamit, csa!

Előzmény: TomVeil (372)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.26 0 0 373
Biró birónak nem vájja ki a szemét! Hallottad már Puhlt, hogy egyszer is elismerte, ha valamelyik kollégája hibázott?
Előzmény: TomVeil (372)
TomVeil Creative Commons License 2000.11.26 0 0 372
Köszönjuk Puhl Sanyi!
Mehetsz a picsába! :)
Volt már egyáltalán olyan, hogy elismerte, hogy hibázott a bíró? Szerintem még nem, erre számítottam, a teljesen egyértelm? becsúszára fifty-fifty-t mondott
najó, nem idegesítem magam tovább, óvni meg nem lehet...

jóéjt

TomVeil

CHABY_NG Creative Commons License 2000.11.26 0 0 371
Üdv mindenkinek!

Kispest-Ute 2:3

Háááát?!
Úgy tűnik a magyar bírók ténykedése eggyre katasztrófálisabb, a riporterek pedig teljesen hülyék!
Lehet hogy csak a düh és az elfogultság beszél belőlem.....

Chaby - Nuova Guardia

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.26 0 0 370
Tornyi jól dolgozik, és sokat jelentett Egressy érkezése is. Ne felejtsd el!
Előzmény: TomVeil (364)
vvittore Creative Commons License 2000.11.26 0 0 369
Sziasztok!!

Futolag olvastam a leveleket..
Megvan valakinek a Kispest-man Utd
és a Man Utd-kispest meccs videofelvétele??

Emléxem akkor a csepel ellen még én is kint voltam,annyi ragadt meg,hogy sallói 4-et rúgott

ÜdViktor

TomVeil Creative Commons License 2000.11.26 0 0 368
All!
Ez a link dolog nem akaródzik menni, lényeg ott a cím el kell olvasni:)
HVD!
Hidd el nekem 1-2 hibát leszámítva (összes meccsr?l van szó) Nagyon jól véd a Tóth J., szerintem tökéletesen pótolta Vezért Ádámot, a meccset visszanézve, benne volt a gólban, de nem teljesen! Valami kellett tennie, megpróbált vet?dni és ha a lila csatár jól találja el a labdát akkor azt meg is fogja! Pechünkre lecsúszott és rosszul találta el így er?tlenül becsorgott alatta... ez van :( Bár azt hozzá kell tenni, hogy még nem láttam a Nota-t védeni... bízzunk benne, hogy Tornyi jól dönt:)
-
a 4000 ember tényleg jó, bár ennek több mint a fele lila volt! De szerintem ha így játszik a csapat visszaszoknak az emberek!

TomVeil

Előzmény: HVD (367)
HVD Creative Commons License 2000.11.26 0 0 367
Hali!

Tomveil: teljesen 1et ertek, az egyeni hibak legfokepp a kapusunkra vonatkozik!
Ha valaki elarulja vegre hogy miert o ved azt legkozelebbi meccsen meghivom egy perecre!
Kar hogy a legkozelebbi meccs mar jovore lesz Bozsikban...

Jo lenne ha egyre tobben jarnank ki a stadionba. Pl. azer most a tv-s kozvetites
ellenere voltak vagy 4-ezren, a tribunre a jegyem mar az 1845.dik volt. Plusz ugye a korzon + a mi ultraink + az UTE ultrai !

En ma nagyon kivancsi leszek az osszefoglalora... Kohom, kar hogy ilyenkor nem lehet ovni!

Mind1 ! Olasznak szoljo valaki hogy kelljeln fel a kriptajabol !

Udv: HvD

Kispest !

Előzmény: TomVeil (366)
TomVeil Creative Commons License 2000.11.26 0 0 366
TomVeil Creative Commons License 2000.11.26 0 0 365
Egy kis olvasnivaló (ha még valaki nem látta)
nagyon tanulságos:)

http://nsport.westel900.net/s29.html
Nemzeti Sport cikkje a meccsr?l

----
Szerdán lesz fordul??

TomVeil Creative Commons License 2000.11.26 0 0 364
Sziasztok!

Megnéztem a meccset videoról megint...
Hát lehet, hogy elfogult vagyok de a 2-2
lett volna a reális eredmény! Ha nincs Bíró az
Újpestnél akkor akár nyerhettünk volna (Dubecz szabadrúgás), meg persze kellett Szarka játékvezet? közrem?ködése is, kiváncsi vagyok mit mond majd Puhl az esti összefoglalóban. Ahhoz képest hogy majdnem kiestünk nem igazán tudnak ellenünk játszani az ellenfelek, gólokat meg egyéni hibákból kapunk, remélem ugyanilyen jól fog játszani a csapat továbbra is és talán egy kis szerencsénk is lesz és akkor megint elkezdenek az emberek meccsre járni!
Olasz! Te hol voltál? A 'nagy' tömegben meg füstben nem láttalak:-)

Üdv mindenkinek

TomVeil
KISPEST!

u.i: Ekkora füstöt még nem láttam! :-)

contra Creative Commons License 2000.11.26 0 0 363
Virtus!
Korrekt vagy és sportszerű.
Köszönjük!

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: HVD (362)
HVD Creative Commons License 2000.11.25 0 0 362
Hali!

TanGo: en is furcsaltam, hogy Szarka online 5-ost, a rendes kiadott Nemzeti Sportban 4-est kapott, de jogos.
De ha eszrevesszuk, nem ez az egy valtozas van: Toth, a derek kapusunk :)) aki mindent tud csak kijonni es vedeni nem, az online 5-ost, az ujsagban mar csak 4-est kapott, jogosan.
En meg mindig nem ertem miert nem tud kijonni, es miert ugral amikor felszedhetne a labdat. Mind1, vegul is csak a gyori es most mar az Ujpest elleni derbi ment el rajta...

Virtus: az elso lila aki talan rendes :) De komolyan, ilyen szellemben en is drukkolok az UTE-nek! Igy kvittek vagyunk, egebkent nem is lenne harag ha nem utalna a ket szurkolo tabor egymast :))))) ! Hiaba, az elet bolcse szolalt meg bennem!

Norbi_: Csak NEM szombathelyi ??? :))) Ijnye, tudtam en hogy a Haladas is benne van a dolgokban, kosz az infot, ez mar haladas. Szarka tisztelt spori elvtars jogosan huzott a Kispest fele a 2 meg nem adott buntetovel... Viva la Szarka !

Contra: naja, a sport is irja hogy mazli hogy Eger bombagolt lott, mer akkor tuti lincs lett volna. De akkor is, Eger lehet akkor is rug bombagolt, plusz a 2 tizenegyes = 4:3 ! :)) Naja, akkor!

Flatter: Norbinak ha igaza van hogy szombathelyi, akkor az mar eleg gazos. Szoval neha jol vezette a meccset, de nem lehet ekkorakat tevedni es hergelni a kozonseget. Es a szandekos kezezes???? Sargat sem adott, amikor az ujpesti majdnem meg fogta a labdat! Elonyszabaly oke, de akkor utana adjon sargat !!!!!!!!

Most en megyek aludni, meg mindig ezen a meccsen kesergek :( Nembaj, lehet megnezek egy ket regebbi meccset az mindig felvidit :), pl ezredszerre a KHFC- MU -t ! Stefanov golja hihetetlen, ellovi es fut a szurkolokhoz, ertitek?? Ellovi, es megy unnepelni a szurkoloknak megkoszonni! Ez az igazi csapat, a szurkolo + jatekos = csapat!

Udv: HvD
Hajra Kispest, mindorokke !

Előzmény: virtus (361)
virtus Creative Commons License 2000.11.25 0 0 361
Sziasztok !
Bocs, hogy bedugom ide a képem, de gratulálni szeretnék !
A kvalifikációs bajnokságban nyújtott " teljesítményetek " alapján tuti kiesőnek tüntetek, most pedig kifejezetten jól fociztatok !!
Elismerem, nagyon döntetlenszagú volt a meccs, de győztünk !!!
Az Egér gólja még nekem is élményszámba ment ...
További sok sikert a Dferr ellen !!

HAJRÁ LILÁK !!

virtus

FLiTTeR Creative Commons License 2000.11.25 0 0 360
Hi all!

Debütálok e fórumban, dehát ennek az időnek is el kellett jönnie, mert ugye jómagam is e csapat szimpatizánsa-szurkolója vagyok elég régóta...
A DÓZSA:) elleni meccsen Szarka nem fütyült amúgy szarul szerintem, sokmindent nagyon jól elengedett, az előnyszabályt példamutatóan alkalmazta, magát a mérkőzés alá rendelve biztosította a folyamatos játék kialakulásának lehetőségét, holott sok magyar bíró imád mindent befújni és agyonszabdalni-vágni egy meccset.
A tizenegyesnél rendeset tévedett, fele ekkora esetekért is ítéltek meg simán tizit, ez tény, de összességében nem vezetett rosszul (szerintem, és ismét csak...)
A meccs maga ikszes volt simán, de ha azt vesszük, hogy a két csapat hol zárt az alapszakaszban, akkor mi megérdemeltük volna inkább... Mindenesetre bíztató, hogy évek múltán kétszer is láttam végre focizni a csapatot,(Tatabánya és most) ami a továbbiakat nézve bíztató. Csak nehogy a tél betegyen...

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.25 0 0 359
Érdekes, hogy a Nemzeti Sport Onlinen 5-öst kapott Szarka, viszont a nyomtatott Nemzeti Sportban 4-es az osztályzat csak.
Előzmény: Törölt nick (357)
contra Creative Commons License 2000.11.25 0 0 358
A második tizenegyesből végülis gól lett, úgyhogy azt nem bánom, de az elsőt megadhatta volna...de összességében nem ezen ment el a meccs, hanem Tóth lepkézésein. Kár ezért a meccsért, most kifejezetten jól játszottunk.
Nincs miért szégyenkeznünk, inkább készülni kell a Dunaferr elleni meccsre.

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: Törölt nick (357)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.25 0 0 357
Így bíráskodott (5)
Szarka Zoltán játékvezetőnek rossz napja volt, pedig a játékosok összességében korrekt partnerei voltak. A Kispestnek meg nem adott két tizenegyessel azonban alapvetően befolyásolta a végeredményt, így nem véletlen, hogy a hazai drukkerek átkozódása közepette kellett a talákozó végén az öltözőbe vonulnia.

Tornyi Barnabás
- Fölvettük a kesztyűt a jobb erőkből álló Újpest ellen is. A mérkőzésnek voltak időszakai, amikor jól játszottunk. Három gólt hazai pályán nem szabad kapni, de ezt csak akkor tudjuk elérni, ha a csapat háromnegyed része nem nyúlként viselkedik a pályán. Meg kell jegyeznem, hogy Szarka Zoltán játékvezető számunkra kedvezőtlen felfogsában vezette a mérkőzést.

Kisteleki István
- Ezen a mérkőzésen szerencsésebbek voltunk a Kispestnél, és egy nagyon nehéz találkozót nyertünk meg. A védőink, sajnos, nem álltak mindig a helyzet magaslatán, de úgy vélem, hogy éppen az ilyen bajnokikon edződnek igazán a játékosok.

Norbi_ Creative Commons License 2000.11.24 0 0 356
Csak annyit mondok neked hogy Szarka szombathelyi!! A többit már a fantáziádra bizom!:))
HVD Creative Commons License 2000.11.24 0 0 355
Hali!

Qrva eletbe, de most komolyan. A csapat jol jatszik, es erre a szar, tetu, tragya kapusunk miatt 2 potya golt is kap. Micsinalt az a seggfej toth az elso golnal???? Miert nem tudja a Tornyi a notat berakni? Jo, szlovak de legalabb tud vedeni! Egressy viszont baromi szep golokat lott!
Es a tuzijatekok, azok voltak a legszebbek! A tribunrol eszmeletlen jol lehetett latni ( kar a fustto majdnem megfulladtam utana )
DE AMI FELHABORITO: a mocsok csalo biro elfujta a meccset, tutira kapott kis zsebpenzt a lilaktol. Mocskos csalok!!!
AMI MEG FELHABORITOBB: miert az ujpestiek mennek elobb? miert a Kispest drukkereknek kell varniuk, amig a tetu nep elvonszolja magat? A villamos ele meg baszki beall a yard trabantbol atepitett tragacsa, es lepesben haladunk. Na, aztan metro megallokban ujpesti csordak varnak szalingozo vedtelen kispestiekre!
Csak ennyit tudok uzenni a lilaknak: ALE ALE ALE ALE OOOO, FASZSZOPOOO UJPEEEST ! De komolyan, telleg nincs bennem ellensegeskedes de a kocsog Szarkat a birot megtejeltek, es emiatt vagyok rajuk merges. Minimum dontetlent erdemeltek volna a fiuk es a szurkolok teljesitmenye miatt gyozelem jart volna! Az ujpestiek hiaba vanak tobben fingot se csinaltak, csak egy transzparenst nyomtak ki a szunetben a Szelideknek cimezve valami Siofoki balhera visszautalva:

Szelidek: Siofokon paraztatok, meccseken magyaraztok, a huliganizmust rosszul jatszatok ! Korps.
aztan kiraktak meg valamit de nagy ivben leszarta a nep oket, meg rendesen kifesziteni se tudtak!
A zsaruk meg felulmultak magukat... ( elkepeszto beall a zsarukocsi a villamos ele ) Johogy nem a jardara all a gyalogosok ele!

Na, most udv: HvD ! Azer jol jatszott a csapat, de Tothot ugy kivagnam mint a szart, Dubecz is bena...

Kispest-MU: Te Benedek nagyon emlexel a tortentekre. Eszmeletlen jo meccs volt, Cantona / Scmeichel / Scholes is mar volt ! Stefanov hogy bemelte jobb szelrol, az mekkora volt. A vegen raadasul Illes ellen egy buntetot nem itelt meg a kocsog biro. Idegenben a 2:1 szep eredmeny volt, am a hazai meccset meglehetett volna fogni. Cantonat pl kezserules miatt le is csereltek. ( mindenesetre szerintem o a volt a vilag legjobbja mig jatszott )
Hali, es HAJRA KISPEST: HvD

( Olasz baszki, akkor most mi legyen mar? mer aktualisak ezek a decodolasok mar )

Előzmény: Strong (354)
Strong Creative Commons License 2000.11.24 0 0 354
kispest-UTE 1-2 G.:Faragó,ill.:Dvéri,Orescsuk

UTEOLÉ!!!HAJRÁ LILÁK!!!HAJRÁ LILÁK!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.24 0 0 353
Remélem most kap a szájára Tornyi és bandája :-)
tuszek Creative Commons License 2000.11.22 0 0 352
Ez a játék a bajnoki címhez tényleg kevés lesz:-)) De legalább a kezdeti nagy ijedtség ellenére nem kaptunk ki. Viszont pénteken sokkal bátrabb játékkal győzni kell.
contra Creative Commons License 2000.11.20 0 0 351
U-boat!
Hát nem lett igazad. :-)))
Mondjuk abban igen, hogy nem szépen kell játsaznunk. Mert ez nem is volt szép. :-)
De pontot szereztünk.
És ez a lényeg.
Tornyi megérezte, hogy van mit keresnünk, de hát ehhez nem kellett nagy szakértelem, mert egyértelmű volt, hogy meg lehet fogni a liba nyakát. :-)))

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: U-boat (342)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.20 0 0 350
Hello!
Este Knézy kicsit beijesztett azzal a "vajon szabályosan cserélt-e Tornyi" szöveggel, aztán fölhívtak valami MLSZ-jogászt, hogy igenis szabályosan, nincs gáz.
MU-meccs: emléxem, jócskán keveredtünk az angolokkal, mert az angoloknak nem volt elég a vendégszektor, úgyhogy egy csomó magyar, akit a meccs amúgy nem érdekelt, megvette a jegyet, és eladta drágábban az angoloknak. Igazi balhé nem volt, a meccs végén az angolok és a kispestiek között sorfalat álltak a rendőrök, aztán annyira mentek a beszólások, hogy a rendőrök végül szabályosan elkergették az angolokat.
A haverom Aston Villa-mezben hergelte a MU-drukkereket...
A meccs különben úgy esett, hogy 0-1, aztán 1-1 (Szabados), erre az angolok (Cantonával) még az 1. félidőben elhúztak 1-3-ra (az egyik gólnál Csehi elesett a labdában a kapunk előtt), a második félidőben Stefanov rúgott még egyet.
Pont a MU-meccs előtti szombaton vertük meg a Csepelt 8-1-re, csakhát a MU ellen sérülés miatt nem játszott a legjobb védőnk (Csábi), a legjobb középpályásunk (Pisont) és a legjobb támadónk (Sallói).
Idegenben 2-1 lett a MU-nak, Sallói szépített.
HVD Creative Commons License 2000.11.19 0 0 349
Olasz:

Haaat. Eleg halkan pismogtatok :)))))))))) !
Nagyon jok voltatok, es nagyon jol biztattatok a csapatot! Voltak kisebb szunetek, am masodik felido elejetol jo par percig ment a rossole!
A gol utan egybol oda neztem, jobbra , mi lehetett ott :) Akkor bizony szivesen ott ugrottam volna fel en is. De hat a diszpaholy az diszpaholy ( tok ego volt, szotyival lekoptem a Bognar Gyorgy kabatjat, de nem vette eszre :) )
Ott a szotyi mar ego volt, de hat az eso miatt mentem fel a lelatora...

Na mind1, en most el... Mara mar lelepek, meg a South Park ujonnan beszerzett epizodot megnezem a gepen, aztan ficcen az alvas. Habar Ti faradtabbak lehettek! Nem tom miert is...
A Csank meg tok bamba, jahhh, a securitis az meg belekotott azt csak utana tajekoztattak az ugyrol kit baszott le :)) )
Na udv: HvD

Hajra Kispest !!!

Előzmény: Giorgetto (348)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!