Keresés

Részletes keresés

TomVeil Creative Commons License 2000.12.02 0 0 410
Balhátvédnak Roberto Carlos, középre Cannavaro, jobb oldalra Maldini :-) El?re Totti, Del Piero és Inzaghi, középpályára Figo, Beckham... ja Batistutáról megfeledkeztem, meg persze Chilavertr?l aki a kapuba jönne... :-)
Zidane nem is kell....

TomVeil (egyik gyengébb pillanatában írta ezt:-))) )

Előzmény: vvittore (409)
vvittore Creative Commons License 2000.12.02 0 0 409
Sziasztok!!

Most az a kérdés ,hogy kik jönnek és kik mennek

Szerintetek ki jöjjön?

vviktor

HVD Creative Commons License 2000.11.30 0 0 408
Hali!

Olasz: bazz, gratula! Mekkora volt már, sajna csak tv-ben láttam a rövid gólokat! De holnap majd!
Újpest-Fradi 0:1 hümm...
Emberek, a terembajnokságra gondolok már... Ott mindig parázs hangulat van!
Egyébként a kispesti vezetés fel van háborodva, miszerint 1,5 milko... Ezt kérdik: a szövetség van a futballért, vagy a futball van a szövetségért vagy ilyesmi :) ! Az a lényeg jogtalan!
Az Újpest fan-ok egyre többen jönnek gratulálni. Köszönjük ez nemes gesztus!
Na tsa, es vazz Olasz 1szer má kéne dumálni !

Tomveil: Puhl szerintem ivott a nyilatkozata elött! Ilyet ő nem mondhatott ! ( emlexem egyszer idenynyiton volt Kispest Nyiregyhaza 4:3 a Puhl vezette es megadott egy 11-est oda, azt nem tudom elfelejteni, azota utalja a Kispestet a Puhl )
egervari leszophat, adjatok at neki, udv!

Előzmény: TomVeil (407)
TomVeil Creative Commons License 2000.11.30 0 0 407
hehehehe
Állítólag kinntvolt a meccsen Puhl Sanyi barátunk is :))))) és MOST FIGYELJETEK: NEM TAlÁLT SEMMI KIFOGÁSOLNIVALÓT A BÍRÁSKODÁSBAN!!!! nemtudom ez, hogy lehetett de teljesen csodálkozom! :-)))
Egyébként az NS is 8ast adott a bírónak... nagyon kevés meccs volt olyan, ahol viszonylag korrekt volt a bíráskodás... ez az volt, reméljük jöv?re is ilyen bírókat kapunk és nem mindenféle szar(kát).
:)

Végre kikaptak a lilák is, már rájuk fért vagy 5 meccs óta...

TomVeil

Kispest.

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.30 0 0 406
Megmondtam, hogy Egressy az Isten :-)
CHABY_NG Creative Commons License 2000.11.30 0 0 405

Szióka!

Gecóóóóóóóóóóóóóó
Nagyon meleg volt.
Sajna csak az NB1.hu-n tudtam követni (online).

Virtus:
Köszönjük a gratulát! :)))))

Pálinkás a ku****.............

Üdv mindenkinek!
Chaby - Nuova Guardia

Giorgetto Creative Commons License 2000.11.30 0 0 404
TomVeil!

Az arc lement edzésre, és ott pacsizott le vele. Énnemtom a számát.. Kex? Az csak tennap kellett volna, lett helyette 650Ft-os buszjegy, hogy szopjon le az a buzeráns sofôr... Vazz, ezen a fasz gépen angol szar van...

Előzmény: TomVeil (403)
TomVeil Creative Commons License 2000.11.29 0 0 403
Olasz!
Jó a kép:-)
Nem teljesen tiszta ez a dolog... Hogy tudta az a srác megszerezni a Tornyi számát? :) (Már neked is megvan? :) (Érdekelne a dolog... van egy csomó jó min?ség? kekszem... :)))) )

TomVeil

Előzmény: Giorgetto (402)
Giorgetto Creative Commons License 2000.11.29 0 0 402

IDEGBETEG EGERVÁRI OOO OOO OOO O O O
IDEGBETEG EGERVÁRI OOO OO OO!!!!!

Megbasztuk őket, de qrva jó volt!!!!!! Salamon milyen szépen csúsztatott a saját kapujukba, öröm volt nézni! Tornyi hazafele buszon irt SMS-t, melyben megköszönt pár dolgot, vicc nélkül! Egressyt sosem fogom akkor se mexeretni, tartom magam az elveimhez! A Red Alert nulla volt, nálunk is elég diszkrét volt a szurkolás, kb.100-an voltunk.

TomVeil!

Vazz, leszálltam a buszról, erre a 86-os is dugóba keveredett!!!! :)))

Predicator!

Még jó hogy qrva nagy hangzavar volt, csak orditottam a telefonba, hogy 3-0-ra baszunk! :)

Előzmény: TomVeil (399)
mash Creative Commons License 2000.11.29 0 0 401
400!!!
Előzmény: virtus (400)
virtus Creative Commons License 2000.11.29 0 0 400
GRATULA !
Örülök a győzelmeteknek !! Az Egervári legalább visszavesz egy kicsit az arcából !!!!! :)))))

HAJRÁ ÚJPEST !!

virtus

TomVeil Creative Commons License 2000.11.29 0 0 399
Hazaértem!!!
Remélem a többiek is :)
Most nagyon örülök mert minden összejött...
korrekt bíráskodás, jó játék stb...
Majd még később írok a meccsről!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DUNAFERR 0 - 3 KISPEST HFC
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

u.i.: idegbeteg Egerváry! :-)

TomVeil

HVD Creative Commons License 2000.11.29 0 0 398
Halllliiii!

Eszmeletlen jo, hat ez nagyon jo eredmeny.
Most mar igy majdnem el is felejtheto az UTE elleni
sok biroi baki ( amire egyebkent Bicske Bertalan is azt nyilatkozta hogy 2 11-es nem lett megadva a Kispestnek - NS )
A Kispest-nek muszaj megtartania most Szabo-t es Egressy-t... Ha Farago is formaba lendulne ujra, nagyok lennenk.
Kar hogy most vege is az evnek, emberek a bajnokot vertuk el idegenben!
Hajra Kispest ! ! ! ! ! !
Egressy 2 golt vagott, Salamon ongolt fejelt ( mint Szalma anno ) de Egressy allitolag hatalmas helyzetet hagyott ki a vegen, ures kapura !
Azert o a nyero emberunk, es azt hiszem Tornyi is az. Reszelivel volt nagyon durva, akkor szar volt a Kispest, de komolyan, keservesseg volt minden meccs, am Tornyi osszerakta a csapatot, lassuk be, Ujpest ellen is kikaptunk es nem is a csapattal van a gond, mig Reszeli alatt a csapat nem tudott jatszani!
THX, marcius-ban meg tuningosabbnak kell lenni... :) Beh szep lenne!
De lesz teremtorna :)) amirol a Kispest ultrak hiresek !! ( apropo, a HLASZ 1,5 millio, igen masfel millio forintra buntette meg a Kispestet ? + Kovacs Kalman irasbeli figyelmeztetest kapott, hat normalisak ezek?? 1,5 milko rendezesi hianyossagok miatt, azert mert nem oltek meg az ultrakat mert csodaszep hangulatot teremtettek. Mindenkinek nagyon tetszett a tuzijatek! Nembaj, most megszivtak, Dunaferr:Kispest 0:3
jaaa: Egervari-t elkuldte a biro :))) a kispadtol... A szerencse forgando, a Kispest FOREVER !
Hajra Kispest!
Udv: HvD

Előzmény: Törölt nick (397)
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.29 0 0 397
Egressy a legnagyobb király, ne bántsátok!
huszabi Creative Commons License 2000.11.29 0 0 396
Gratula!

Az Egressy-nek be kéne vennie a jövőbeni szerződéseibe, hogy csak Tornyival hajlandó és tud dolgozni...

Hajrá Vasas!

contra Creative Commons License 2000.11.29 0 0 395
Szép volt, fiúk!
Úgy látszik, Egressy nagyon dolgozik azért, hogz megváltoztassa a róla kialakult véleményemet. :-))

Contra
Hajrá Kispest!

Előzmény: bat66 (394)
bat66 Creative Commons License 2000.11.29 0 0 394
És ki szerezte a 3.-at?
Jay-X Creative Commons License 2000.11.29 0 0 392
Tudtam hogy ez lesz a fordulo meglepije.... :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
tuszek Creative Commons License 2000.11.29 0 0 391
Hát most tényleg elég volt a 3 gól. Nagyon kellett az UTE elleni peches pontvesztés után. Tartok tőle Egressy ezek után nem nálunk kezdi a tavaszt. És Szabót is nehéz lesz megtartani, pedig amióta Egressy itt van teljesen megváltozott.
predicator Creative Commons License 2000.11.29 0 0 389
3-0-ra zúztuk a Dunaferrt!!!! Egressy megint kettőt vágott! Még a végén megkedvelem ;))))

Olasz!

Kösz, hogy hívtál, akkora hangzavar volt nálatok a szektorban, hogy csak annyi jött át 3-0 ra húzunk!

Törölt nick Creative Commons License 2000.11.29 0 0 388
Nota most már végleg a miénk? Nehogy itt a Dunaferi bekavarjon, hogy jogtalan szereplés meg ilyenek. Nyáron volt ebből balhé.
Előzmény: predicator (387)
predicator Creative Commons License 2000.11.29 0 0 387
A Dunaferrben nem játszhat a Tököli és a Rósa, nálunk véd a Nota, így a döntettlen(de talán még a győzelem is) reálisnak tűnik számomra. Jéé még rímel is :)))

FOREVER KISPEST!

CHABY_NG Creative Commons License 2000.11.29 0 0 386

Jay-X:

Köszönöm az elismerést az ultra-k nevében is.
Kíváncsían várom mire jutunk ma Újvárosba!?
HARCOLJATOK

Chaby - NG.

HVD Creative Commons License 2000.11.28 0 0 385
Hali!

Sajna nagyon szar idoben van a meccs, 1 orakor ...
Szinte biztos nem tudok menni :(((

Azert hajra! Neten majd nezem az eredmenyt ha tudom, udv!
ES HAJRA KISPEST!!!!!!!!!

Előzmény: TomVeil (384)
TomVeil Creative Commons License 2000.11.27 0 0 384
Ugynézki talán eljutok szerdán Dunaújvárosba...
Egyedül megyek vagy még jön valaki? :)
Olasz ne hagyj cserben:))))
Azé még nem biztos, nincs kedvem egyedül menni:-)

na pá

"Mert láttam a Kispestet,
mert láttam a Kispestet,
ÉS ÖRÖKRE RABUL EJTETT!"

Előzmény: HVD (383)
HVD Creative Commons License 2000.11.27 0 0 383
Hali emberek!

Azt hiszem világos a tény, Puhl Sándort meg kell ölni. :))
Viccen kivül, nem volt szép a szarkától, akinek a nevét szádékosan nem írom naggyal. Ez elképesztő, mit műveltek.
Az nb1.hu cikke nagyon tanúlságos, és hát fájdalmas az igazság. Én Nekem is volt szerencsém megnézni a futball hétfőben Tornyi-t. Korrekt ember, ez tény, persze láttam a szemében hogy legszívesebben megölte volna a köcsög Szarkát ... :) Azaz ténleg korrekt ember!
Nembaj, a Dunaferr ellen szerdán, figyelem 13 órakor lesz a meccs. Szar 1 időpont... :(

De javuló játék, nagyon bizakodó vagyok! Hajrá Kispest!

Üdv: HvD

p.s: nagyok voltak télleg a szurkolók, úgy értem a kispestiek. Persze a tribünön utána majdnem megfulladtam, de nemhiába kezdtünk Rá a tapsolásra és a Kispestezésre. :)
Hiába, ez a szurkoló összetartás, ami a meccsen és itt a drukkerkocsmában is folyik!
Ciao!

Előzmény: TomVeil (382)
TomVeil Creative Commons License 2000.11.27 0 0 382
Ma volt szerencsém megnézni az m2-ön a Futballhétf? nev? m?sör els? részét...
Vendég természetesen Tornyi Barna...
Rendesek voltak most a TVsek nem csak a k. Puhl véleményét adják le, ez így fair. Tornyi persze mind2 11-esre azt mondta, hogy 100% megadható, mikor leadták én is megnéztem és mostmár én is biztos vagyok benne, hogy mind2 11es... Az els?ben Faragó adná be a labdát, a rúgás pillanatában (!!) a hátsó lábára rácsúsznak... (labda sehol!) persze így elesik, de sodorja magával a labdát és még belekanalaz egyet... Erre mondta Puhl, hogy nem 11es merthogy a játékos továbbrúgta a labdát (nem állt fel!), a másiknál ís egyértelm?, hogy Szabó nem 'belecsúszik' az emberbe hanem ott valami visszafogja ?t...
én így láttam, utólag már mindegy de legalább ne védené ennyire a Puhlt a Szarkát, hanem elismerné, hogy ott valami nincs rendben.
Egyébként ha valaki nem látta, Tornyi maga és Kovács K. nevében is elnézést kért, hogy azt mondták a Szarkára, hogy mivel szombathelyi azér baszta el direkt a meccsünket. Pedig lehet benne valami.:-)

TomVeil

Előzmény: predicator (381)
predicator Creative Commons License 2000.11.27 0 0 381
A Puhl(i) érvelése elég vérszegény volt, még akkor sem hajlandó elismerni a Szarka tévedését ha az nyilvánvaló. A legnagyobb baj az, hogy a TV-s lassításban mindenki láthatta, hogy Bíró szabálytalan volt, egyesek mégis hülyének nézik az embereket...

FOREVER KISPEST!

kfancsi Creative Commons License 2000.11.27 0 0 380
Ha jól tudom Nota sérült és ezért nem védett.A Puhl rosszul látta,vagy csak egyszerűen nem akarta látni a lassításnál,hogy az utés kapus,Bíró a bal kezével igenis elhúzta a játékos lábát és nem engedte felkelni a földről. Mindenesetre régen láttam ennyire jól küzdő Kispestet és a mérkőzés is élvezhető volt. A szurkolók szuperek voltak,csak mi van akkor,ha a tv a tíz perces késés reklámdíját büntetésként egyszer ráverik a csapatra?
Törölt nick Creative Commons License 2000.11.27 0 0 379
Szerintem Notát is ki kéne próbálni. Sopronban ő hozta a döntetlent, Tóth meg mostanában mintha bizonytalan lenne. Miért nem kap több lehetőséget Nota? Tornyi ismerheti, Diósgyőrben az ő keze alatt bizonyított.
Előzmény: TomVeil (368)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!