Keresés

Részletes keresés

P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 300
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 299
Előzmény: P*istD (298)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 298
Itt egy cikk . Nekem ezek már makrónak számítanak, pedig csak közelképek.
Előzmény: apca (294)
sakac Creative Commons License 2010.10.09 0 0 297
Ez jégkristály találtam egy fagyzugos részt de ahogy kelt fel a nap olvadt is...

Előzmény: P*istD (296)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 296
gratulálok a képekhez!
én is kimentem de elő sem vettem a gépet.
voltam hegyen, völgyben, erdőben, patak parton de egy árva rovart sem láttam, igaz harmat sem volt..
Előzmény: sakac (295)
sakac Creative Commons License 2010.10.09 0 0 295






apca Creative Commons License 2010.10.09 0 0 294
a közelkép már makró,
A mindent eladni kívánó (és tudó) mai markecingeek szerint. (Ha a közelkép már az volna, mi értelme lenne a megkülönböztetésnek?)

Egyébként 1:1 és 25:1 közötti nagyítás. Afölött mikroszkópikus fényképezés.

Morvai-Szimán: Fotózsebkönyv. Műszaki kiadó Budapest 1965. 132. old.
Előzmény: P*istD (277)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 293
:-) semmit nem vonok kétségbe ha látom az eredményt.
feltehetnéd azt a repülő dongót amit a AI servoval lőttél, a lengedöző virág is hagy bennem kétséget, mivel ahhoz mozgatni kell a kamerát is viszont érdekes svenkelt kép születhet belőle.
tehát, várom a képeket ;-)
Előzmény: seekthedragon (283)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.09 0 0 292
Köd és dér.A kocsi szélvédője jégvirágos.
sakac Creative Commons License 2010.10.09 0 0 291
Az időkép Sopronra is azt mutatja de voltam kinn és nem tűnt fel a hideg.
Előzmény: P*istD (290)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 290
kösz a tippet.
Veresegyház és környéke is gazdag ilyen helyekben, nézd meg googlin ;-) de rohadt hideg van kint :-)
Előzmény: sakac (289)
sakac Creative Commons License 2010.10.09 0 0 289
Szerintem hegynek.
Jó én "könnyű" helyzetben vagyok max 5 perc és minden van patak, "tó" hegy...
Nálunk 9 fokot mérek az alakban... jó a hegyen biztos kevesebb...
Előzmény: P*istD (288)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 288
hegynek vagy inkább tó part, vagy patak széle felé érdemes venni az irányt ilyen hűvös időben?
nálunk, 0 fok van, talaj menti fagy.
Előzmény: sakac (287)
sakac Creative Commons License 2010.10.09 0 0 287
Ködmentes az idő
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 286
Szép napot, jó vadászatot mindenkinek! :-)




brékó-brékó!
zootyka Creative Commons License 2010.10.09 0 0 285
D7=7D   :) 
Előzmény: zootyka (284)
zootyka Creative Commons License 2010.10.09 0 0 284

Nálam D7-tel lesz kombinálva, remélem tényleg gyors lesz. Jó pár képet néztem, tényleg borotva 2,8-on is, hátteret meg gyönyörűen mossa. Köszi az infót.

 

Előzmény: seekthedragon (283)
seekthedragon Creative Commons License 2010.10.08 0 0 283
Baromi gyors az AF, de jó váz is kell hozzá. A repülő dongót az AI servo mód le tudja vadászni, illetve a szélben ingadozó virágokat is simán lekapja (persze mindkettőhöz kell a jó zársebesség is).

nekem 100 USM macro üvegem van, néha kosármeccseket is lövök vele, mert sokkal élesebb 2.8-on, mint bármi más, amim van.
Előzmény: zootyka (227)
cc Creative Commons License 2010.10.08 0 0 282
csapdába esett ördögv
Előzmény: Jajca (281)
Jajca Creative Commons License 2010.10.08 0 0 281
Egy hete vasárnap nálunk is ilyen ködös reggel volt, sajnos a nap nem akart előbújni.


Előzmény: cc (280)
cc Creative Commons License 2010.10.08 0 0 280
igen, valami ilyesmi az én vágyódásom is. ma reggel nagyon szép szellőtlen ködös idő volt és holnapra is ilyet jósoltak.
majd meglátjuk.
ez még nyári termésből.
a
Előzmény: Jajca (278)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 279
ez kiba jó :-)
Előzmény: Jajca (278)
Jajca Creative Commons License 2010.10.08 0 0 278
Én is készülök a napkeltére, bár ma is készültem, de felénk teljesen borús volt az ég. Ez is egy hete készült.

Előzmény: cc (275)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 277
a közelkép már makró, így nekem tetszenek ;-) , különösen a kis apollód.
Előzmény: pre-digitalis (274)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 276
holnap én is kinézek, remélem szép időnk lesz!
szép a zümid :-)
Előzmény: cc (275)
cc Creative Commons License 2010.10.08 0 0 275
nem rossz. holnap kimegyek, hátha látok ilyesmit.1
Előzmény: Jajca (271)
pre-digitalis Creative Commons License 2010.10.08 0 0 274
Nagy a valószínűsége, hogy errefelé több a pokoli cselőpók. Talán ez is magyarázza azt, hogy errefelé inkább kisebbek mint otthon a szikesen, bár megmondom őszintén nem szoktam őket ennyire tüzetesen megvizsgálni, csak amelyik modellt áll, de azokat is elkönyveltem térdszíntől függetlenül szongáriainak.

Ezek meg inkább habitus fotók mint makrók, de ha már győzött az ízeltláb
Előzmény: P*istD (220)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 273
rossz lehetett neki száradás után.
Előzmény: Jajca (271)
P*istD Creative Commons License 2010.10.08 0 0 272
lehet, lehet de valójában a 100 f2,8 usm-től indult a dolog..
Előzmény: zootyka (270)
Jajca Creative Commons License 2010.10.08 0 0 271
Ez az átlátszó szörny még mindig bejövős! ;-)
Nekem ilyen behálózott píjjangóm van.

Előzmény: cc (267)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!