Keresés

Részletes keresés

Viktor-diver Creative Commons License 2005.09.15 0 0 124
http://k750i.net/index_en.php?p=programy
Itt van ilyen átalakitó progi, s van téma készitő is..meg sok más hasznos progi!))
Viktor-diver Creative Commons License 2005.09.15 0 0 123
http://k750i.net/index_en.php?p=navody/navod1&n=navod1
Előzmény: kruszti (122)
kruszti Creative Commons License 2005.09.14 0 0 122
Szevaszto! Valaki tud olyanban segíteni, hogy a K750i- re milyen szoftvert kell letölteni és honnan, hogy avi-t és mpg videokat le tudjak vele játszani. Egyáltalán létezik ilyen? A telóm egyébként még nem fagyott ki nekem remekül szuperál.
Dreamer Creative Commons License 2005.09.12 0 0 121
Elég gáz, ha a kollégák nem tudtak beállítani egy ilyen piti dolgot... Na jó végülis mindegy, az a lényeg, hogy működik.

Egyébként nekem is D750i-m van.

Tapasztalatok:
- Gyorsabb a menüje mint a K700i-nek
- Fényképezésnél kicsit lassabban ment
- Nagyon jó a fókusz, makró mód
- Sajnos a kameraablak néha kiakad és csak antennafedél cserével javítható
- Kissebb a joy-gombja
- Nagyon tetszik a médialejátszó
- Ötletesek az események menü
- Wapozás közben is lehet 1 letöltést végezni
- Elég csúnya a burkolat (hajkurászok rá K750i burkot...)
- Kicsit bödönöbbül szól a kihangosítás mint a k700i, de még nem rossz
- Megváltoztatták a rendszercsatit, nem lehet töltés közben headsetelni, és fordítva sem :(
- Nekem aktív használat mellett 3 napot megy
- Sajnos a börtok kivételével egy eredeti cucc sem jó a k700ból
- Bluetooth használata közben néhányszor lefagyott
- Sms/mms írása közben néha nem jelenik meg a szerkesztő mező, csak ki és bekapcs után jó
- Egész masszivnak néz ki belülről (ma volt lehetőségem teljesen szétkapni 1-et)
- A beszédhangszórója néha halk, néha túl hangos, bár én ált. headsettel használom, a hangminősége jó!
- Ha minden igaz akkor 256-os kártyától felfelé lassabban kezeli a nagyobb háttértárakat.
- Tetszik a kapcsolatok kezelése (több fajta mező, és igen jól kezelhető Outlookal)
- Gyors és hatékony üzenetküldés (E-mail kliens)
- Sokkal logikusabb softkey elnevezések (régebben a k700-as esetén volt olyan eset amikor az egyik softkey tovább volt a másik pedig folytatás :))))) )
- Tényleg jól működő és gyors játékok (bár ez kevésbé szempont)
- A T-zones gomb, csak hosszú benyomás után aktiválódik (jó pont)
- Ha kinyílik a kameraablak, kiold a billentyűzár (-)
- Támogatja a http oldalakat is, pl simán megnyílik az index oldala is.
- Kicsit érzéketlenebb, nem szabad tapizni az antennát mert akkor szaggathat a hangja

Azelőtt Nokia fun voltam (utolsó Nokia telóm az 6310i volt). Azóta a Nokia sajnos szolgáltatásban sokkal puritánabb telókat dob piacra drágábban. Egészen a T630-ig igencsak köpködtem a SE-t. Elég lassúcska volt a menü, kevés volt a memória, gagyi a kijelző és a kamera. Mióta SE-t használok (K700-al kezdtem) pozitívan csalódtam a SE-ban. Megszoktam a menüjét néha sokkal logikusabb mint a Nokia (kezd annak is elb*szódni a menürendszere...).

Tudom, hogy az első SW verziók igen bugosak, de nekem még most így is nagyon tetszik. Aki ebben gondolkodik NEM fogja megbánni.

Nos, hirtelen ennyit, ha kérdés van, és tudok válaszolni, nem tartom magamban.

Dreamer
Prof Creative Commons License 2005.09.11 0 0 120

Szevasztok!

 

Lenne itt egy olyan vállalkozó szellemű w800i tulaj, akinek a berendezését -- ha már a bemutatótermekben nem tehetem -- alaposabban megvizslathatnám? A digitális kamera minősége már tesztfotók alapján meggyőzőtt, az mp3 minőség (amiért végülis venném) viszont változatlanul nagy kíváncsisággal tölt el. Olyan 10 számba hallgaték bele (mp3-asítást én meggyártom letölthetőre).

 

Köszönöm előre is!

 

Prof

Bacilus Benő Creative Commons License 2005.09.11 0 0 119

 

Nekem az a fura, hogy a kapcsolatoknál a nevekhez tartó adatokat nem lehet simán megnézni. A "kapcsolat szerkesztése" menüre kell ugrani. Vagy van valami titkos megjelenítő gomb???

OPi Creative Commons License 2005.09.09 0 0 118

szvsz még időben vidd vissza garos szervízbe !

 

Apám D750i-je eddig semmit sem fagyott még.

Előzmény: Okun (117)
Okun Creative Commons License 2005.09.09 0 0 117

Valakinek fagyott már ki a K750i?

 

Kiváncsi vagyok, hogy ezt más is tapasztalta vagy csak nálam fordult még elő!?

Hozzá se nyúlok a telefonhoz és csak azt veszem észre, hogy megált az óra meg nem reagál semmi. Aku ki/be aztán minden ok...

Platoon Creative Commons License 2005.09.08 0 0 116
Jah azt elfelejtettem megkerdezni hasznalsz e billentyuzart,mertha igen akkor azert nem mukodik:)

En a nav. bill jobbra-ra a jatekokat tettem,de mukxik kikapcsolas utan is.
Előzmény: Radir335i (115)
Radir335i Creative Commons License 2005.09.08 0 0 115

Jó neked...

Közben még valami: a nav. gomb beállításoknál, a jobb gombobra beállítottam a naptárat, majd elmentette, működött, a követklező bekapcsolásnál ismét elfelejtette :(

 

Software hiba?

Előzmény: Platoon (114)
Platoon Creative Commons License 2005.09.07 0 0 114
Nekem ugy mukxik ahogy ott beallitom.
Előzmény: Radir335i (108)
BadeJuve Creative Commons License 2005.09.07 0 0 113
A hívott szám méretét nem lehet valahogy csökkenteni?Bazi nagyok a számok,2 sorban fér ki egy telefonszám.
BadeJuve Creative Commons License 2005.09.07 0 0 112
Nálam is így van,ez ugyanaz mint a vinyó esete,ott is kevesebbet mutat
Előzmény: joe2119 (111)
joe2119 Creative Commons License 2005.09.07 0 0 111
Üdv Mindenkinek Lenne egy kérdésem van egy Sony Ericsson D750 telóm 38 MB belső memóval és egy 64 MB Sony Memory Stick Duo kártyával. Ezeket a teló is és a Total Commander is ennyinek látja . Kérdés : vettem egy SanDisk Memory Stick PRO Duo 512 MB kátyát és a teló is és a Total Commander is csak 468 MB nak látja ! Hova lett 44 MB ? Joe
Radir335i Creative Commons License 2005.09.07 0 0 110
Szerintem vidd vissza, amíg még tudod!
Előzmény: Okun (109)
Okun Creative Commons License 2005.09.07 0 0 109

- Már másodjára fordult elő, hogy az új K750i-m kifagyott. Reggelre beállítottam az ébresztést de persze nem volt semmi. Ekkor vettem észre, hogy a gombok nem reagálnak az óra is megált.

Még a ki/be kapcsoló gomb se működött. Ki kellett vegyem az aksit és miután visszaraktam helyreált minden.

 

Volt már valakinek hasonlóban része? Mi lehet az oka?

Témák, képek, videok, ill Mp3 le/fel töltése volt eddig.

 

Nem tudom, hogy érdemes-e ezért visszavinnem a Vodához...

 

- Jah és néha előfordul, hogy elhúzom a fedelet az optikán és persze bekapcsol a  kamera csak nem mutatja a képet. Fehér az egész kijelző!

 

 

Radir335i Creative Commons License 2005.09.06 0 0 108

Köszi, de a beállítási lehetőséget megtaláltam, és hiába állítom át (bármire) mindíg csak a rádiót akarja berakni, a "csatlakoztassa a fülhalgatót" hibaüzi kíséretében :(

 

Előzmény: Platoon (104)
Kád Creative Commons License 2005.09.06 0 0 107
ja ja
Előzmény: OPi (106)
OPi Creative Commons License 2005.09.06 0 0 106
Voda?
Előzmény: Kád (100)
OPi Creative Commons License 2005.09.06 0 0 105
szvsz az exponálási effektet nem tudod megváltoztatni
Előzmény: Radir335i (102)
Platoon Creative Commons License 2005.09.06 0 0 104
Radir!
A lejatszo gombot a beallitasok/altalanos menuben(lejatsz/szunet gomb) lehet configolni,3 lehetoseg:
-walkmant indit
-radiot indit
-legutobbit

Alapallasban a legutobbin van.Szova ha elozoleg radiot inditottal akko az jon elo mindig :)
Előzmény: Radir335i (102)
HORI Creative Commons License 2005.09.06 0 0 103
Az miéért van, hogy én nem tudok pl. témákat letölteni az itt is felsorolt oldalakról, ill. wapról sem? K750i készülék, kártyafüggetlen, T-mobile kártyával.
Radir335i Creative Commons License 2005.09.06 0 0 102

Üdv mindenkinek!

 

Hogyan lehet kikapcsolni a fényképező exponálási effektjét? Vagy megváltoztatni?

 

Illetve oldalt, a lejátszó gombot, nem tudom átprogramozni, mindíg a rádiót akarja beadni, meg azt írja ki csatlakoztassam előbb a fülhalgatót.

 

Tudtok segíteni?

 

Bacilus Benő Creative Commons License 2005.09.06 0 0 101

 

Köszi! Működik!

Előzmény: royking (97)
Kád Creative Commons License 2005.09.06 0 0 100
K750i
Előzmény: OPi (99)
OPi Creative Commons License 2005.09.06 0 0 99

pontosan melyik tipusod van ?

Előzmény: Kád (98)
Kád Creative Commons License 2005.09.05 0 0 98
Hello! Az lenne a kérdésem, hogy ami mp3 vagy mp4 kiterjesztésű fájlokat átküldök mért nem lehet csengőhangként vagy másként felhasználni? Amúgy gyönyörűen lejátsza a dolgokat csak nem megy az egyebek/használat...
Nem tudom mi lehet a baj...
royking Creative Commons License 2005.09.05 0 0 97

Szia!

 

A Communcation Suite programcsomag (ezt adták a telóhoz) Sony Ericsson File MAnager programjával láthatod a telefon memóriáját. Az otherbe copy-zod a játékot, lehúzod a telefont a kábelről, filekezelőben az egyebekben ott a játék, a kurzort ráhúzva a telepítést választod. Megkérdi, hova telepítse (gyakorlatilag csak odamásolja), és megkérdi még, hogy azonnal indítsa-e.

Ennyi.

Üdv, 

           Royking 

Előzmény: Bacilus Benő (96)
Bacilus Benő Creative Commons License 2005.09.05 0 0 96

 

Engem érdekelne ez a telepítés-dolog, mert ugye a kábeles kapcsolat nem látja a telefont. Hogy kell csinálni?

 

Ha az other-be másolod a gépről a játékot (kábellel), akkor fut a játék?

Előzmény: Platoon (95)
Platoon Creative Commons License 2005.09.04 0 0 95
Jatekokat innet: http://etnies.muskatli.hu/sonyericsson_k700_jatek.html (Legyen ön is milliomos :)
es innet : http://www.maestro.intramail.ru/files/java/index.php?page=3&sort=date
Igaz ezek k700 gamek,de nalam a legtobb fut,meg nem szedtem le olyat ami nem :)

En a kartya other konyvtaraba rakom a jar fileokat,ezt a fajlkezelobe telepittem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!