Keresés

Részletes keresés

djt-123 Creative Commons License 2022.12.24 0 2 18482

Te jó ég!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon odavagyok az ilyen hátsókért.....

Előzmény: technograd (18478)
LTXL Creative Commons License 2022.12.24 0 0 18481

Sziasztok.Kezdő latexes vagyok.Szeretnék jó minőségű catsuitot.Hol érdemes készíttetni?Pasi vagyok :)

Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2022.12.23 0 1 18480

Hibátlan!

Előzmény: technograd (18478)


boby blackbox Creative Commons License 2022.12.23 0 1 18479

Helló!

Nagyon régen szemezgetek egy ilyen "ruhával", talán most itt a lehetőség? Megvan még? Beszélgessünk róla, komolyan érdekelne. Elérhetőségem: ilovelatexgloves@gmail.com Kellemes Karácsonyt! Szép napot! 

Előzmény: Latex Bond (18464)
technograd Creative Commons License 2022.12.23 0 6 18478

Kellemes hátulja van a csajnak:

 

https://www.youtube.com/shorts/JUAYan5quxU

 

 

djt-123 Creative Commons License 2022.12.14 0 5 18477

Meg ez is

djt-123 Creative Commons License 2022.12.14 0 2 18476

Azért Bebe Rexha is nagyon odabasz....

Latex Bond Creative Commons License 2022.12.11 0 1 18475

Írtam. :)

Előzmény: szylvie (18474)
szylvie Creative Commons License 2022.12.11 0 0 18474

Kedves Bond!

megköszönném ha írnál egy emilt.lenne pár kérdésem. :)

köszi

Előzmény: Latex Bond (18472)
szylvie Creative Commons License 2022.12.11 0 1 18473

a francba.

ha esetleg nem akkor szólj. :)

Előzmény: Latex Bond (18472)
Latex Bond Creative Commons License 2022.12.11 0 0 18472

Szia Szylvie,

Borzasztóan sajnálom, de attól tartok lekéstél róla. Hétfőn elvileg már jönnek is érte.

Előzmény: szylvie (18471)
szylvie Creative Commons License 2022.12.11 0 1 18471

Szia Bond!

Írnál légyszi.érdekelne 

Köszi

Előzmény: Latex Bond (18470)
Latex Bond Creative Commons License 2022.12.10 0 0 18470

A vagina olyan értelemben nem "fake", hogy a ruhán belül egy érdesített hüvelyben folytatódik, ami a fenékpofák között halad el, ami a végén nyitott, tehát igazából tökéletesen "természetes" módon használható, akárcsak az igazi.

Lényegében olyan, mintha összeszorítanád a combjaidat és valaki a combtövek között ily módon keletkezett résbe élvezne bele. :))

Nem volt módom megtapasztalni, hogy ez milyen lehet a ruha viselőjének szemszögéből, de szerintem ebből vajmi keveset lehet érezni, hacsak nem pont a combtőnél helyezkedik el az erogén zónája. :)

Mint mondtam, ez a cucc inkább a szemnek való és persze a partnernek, mert ő egy tökéletes női testet fog látni és érezni.

Előzmény: djt-123 (18469)
djt-123 Creative Commons License 2022.12.10 0 0 18469

mondjuk ez igaz,.....látom hogy fake vaginája van a többit meg nem éri el a partner,mondjuk huzogatni:))))))))

Előzmény: Latex Bond (18467)
djt-123 Creative Commons License 2022.12.10 0 1 18468

Ja ja

emlékszem rá amikor írtad,azért rendes volt az eladó hogy küldött másikat.Ez a dolog a sikosítóval érdekes,nem tudtam hogy nem jó hozzá a begloss....Mondjuk nekem volt egy olyan pulóveres felsőm azt hintőporoztam de nem volt egyszerű felvenni úgy tapadt,viszont sokkal jobban nyúlt mint a latex

Előzmény: Latex Bond (18466)
Latex Bond Creative Commons License 2022.12.10 0 0 18467

Van persze egy 4., kissé intimebb indokom is. :)

Ez a ruha jobbára inkább a partnernek biztosít nagyobb élvezeti faktort, aki viseli, annak (természetesen a látványt és a viselés különleges érzését leszámítva) arányaiban jóval kevesebbet, hiszen a catsuit teljesen zárt (nincs rajta anális nyílás sem) és a férfi genitáliát "konvertálja" át nőibe, ami ugye sokkal inkább a partnernek fog kedvezni, semmint a viselőnek. :)

Naturalista módon fogalmazva: hiába lesz hirtelenjében álomszép puncid és melled, ez csak annak lesz igazán élvezetes, aki "megdug" téged, amiből te semmit sem fogsz érezni. :)

Nyilván a ruha keltette érzés és amit a tükörben látsz önmagadról, az valóban több, mint lenyűgöző és észvesztően izgalmas már önmagában, de ez kevés egy kölcsönös, oda-visszaható örömszerzéshez.

 

Ez inkább buliba vagy igényesebb fotózásra való - szerintem....

Más meg lehet, hogy egy egész napi otthoni viseletnek képzelné el és 24 órás játékokhoz meg kimondottan javallott. ;)

Előzmény: Latex Bond (18466)
Latex Bond Creative Commons License 2022.12.10 0 0 18466

Na, ez tényleg egy nagyon jó kérdés, köszönöm, hogy feltetted! :))

 

Valóban nehéz szívvel válok meg tőle, különösen, hogy egyetlen egyszer sem volt rajtam a megléte óta.

Annak fényében meg pláne ragaszkodom hozzá, hogy milyen kálváriával járt a beszerzése.

Ez volt ugyanis, amiből először úgy érkezett meg hozzám az első küldemény, hogy szanaszét volt vagdalva mindkét melle, kifolyva belőle ez a zselés szilikon folyadék, szörnyű volt még a látványa is. Itt írtam is róla anno és képet is csatoltam mellé:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=153329614&t=9067902

 

Vélhetően a bunkó vámosok kerestek a mellében csempészett anyagot vagy a Magyar Postán gondolták úgy, hogy kiváló tréfa lesz, ha szétszabdalt mellekkel érkezik meg a vevőhöz, mert a csomag előéletét visszanyomozva a német elosztóban még bontatlan és ép volt.

Az csak a személyes szerencsém, hogy az eladó volt olyan kedves és küldött még egyet szó nélkül ebből a - már azokban az időkben is méregdrága és azóta csak tovább drágult - holmiból és nem akadékoskodott túl sokat a  reklamációmon.

 

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, hogy miért is adom el, 3 egyszerű indok:

- Nagyon-nagyon-nagyon ritkán van alkalmam, hogy ilyesmit felvegyek (nem járok partizni és hasonló zárt körű bulikba, ahol ez kifejezetten jópofa és ütős "öltözék" lenne), otthoni játékokhoz meg szerintem túl hosszadalmas lenne az előkészület hozzá.

- Másrészről ha fel is akartam volna venni, akkor is mindenképp asszisztenciát igényelt volna a súlya és felvételi nehézségei miatt.

Még így, cipzárosan sem egyszerű belebújni egyedül egy tizen-akárhány kilós göncbe belső síkosítás nélkül, márpedig köztudottan nem szabad szilárd "szilikon" játékszerekre szilikon alapú síkosítót kenni (mint ahogy a latex göncökre szokás), a vízalapúakat meg túl hamar beszívja a bőr. Emiatt kizárólag a vegyesbázisúak jöhetnek szóba öltözködés segítőként, ami ugye nem olcsó mulatság. (A talkum por szintén nem nyerő olyanoknak, akik izzadásra hajlamosabbak.)

- Harmadrészt nagyon kell most a pénz másra, amit napi szinten használnék, nem pedig évente egyszer(se). :)

 

Kb. ezek vezéreltek a döntésemben, de most, hogy megkérdezted, kezdek egyre inkább elbizonytalanodni. :))

Előzmény: djt-123 (18465)
djt-123 Creative Commons License 2022.12.10 0 1 18465

Huh nem semmi jól néz ki.Kár hogy most nincs rá most keretem.Amugy miért adod el?Én soha nem adnám el,ha enyémm lenne

Előzmény: Latex Bond (18464)
Latex Bond Creative Commons License 2022.12.08 0 4 18464

Legnagyobb sajnálatomra eladósorba kényszerült egy kiváló állapotú, hangsúlyozottan SOHA fel sem próbált (tehát higiéniai szempontból is kifogástalan) szilikon teljes alakos catsuit.

A termék fellelhetősége az eredeti vételárral és full leírással itt található:

https://www.ebay.com/itm/Silicone-Breast-Forms-E-Cup-Fullbody-Ankle-length-Pants-Transgender-Drag-Queen/323346114037

A lényegesebb paraméterek:

72-110 cm-es mellkasra passzol, lévén 72 cm-es a mell alatti körméret és az anyag nagyjából 150%-os nyúlásra képes.

A ruha méretadatai és a nyúlási képesség alapján ily módon könnyedén kiszámolható a többi mérettartomány is.

(A ruha adatai a termék részletes leírásában megtalálhatók.)

 

Az "E" kosaras mellek töltete folyékony (zselés) szilikon, így anatómiailag és élethűség szempontjából is felső kategóriás cuccról van szó.

A ruhán az egyetlen "sufnituningot" Kriszta hajtotta végre a tőle megszokott kiváló minőségben (és ez sokkal inkább előnyére szolgál a ruhának, semmint levonna az értékéből) az, hogy hátul cipzáras záródásúra lett átalakítva a nyakon keresztül történő bebújás helyett.

A nyakon át történő felvétel ugyanis kb. a lehetetlennel egyenértékű próbálkozás lenne, lévén a ruha több, mint 10 kg-ot nyom és nincs az a bivaly erős ember, aki beleszuszakolja magát a nyaknyíláson át. Ezért lett cipzárassá alakítva, ami egyébként is egy rendkívül bravúros megoldás volt Krisztától, mivel szilikonra nem használhatók a megszokott latex ragasztók.

 

Mindezen öltözködést segítő átalakítást, valamint azt figyelembevéve, hogy a ruha még egyetlen egyszer sem volt használva, az eredeti ár 80%-áért, azaz 120.000 Ft-ért megválnék tőle. (A józan ész keretein belül alkuképes vagyok!)

 

 

Ha valamilyen részlet nem lenne tiszta a fotók alapján, akkor szívesen megmutatom és/vagy válaszolok a kérdésekre.

 

(A 2 fotó közti színeltérés senkit ne zavarjon meg, különböző alkalommal készültek, az 1. természetes fényben, a 2. mesterséges megvilágításban, ezért inkább az első áll közelebb a valósághoz színhűség szempontjából.)

 

platform Creative Commons License 2022.12.08 0 0 18463

Sziasztok,

 

Elnézést kérek mindenkitől előre is akit zavarna, de lenne néhány eladó platform magassarkúm amik sajnos mérethiba miatt nem jók nekem.

Mindegyik jó minőségű nem kínai, tehát Pleaser, Ellie shoes, Karo, Tony shoes...stb. Ha esetleg valakit érdekelne legyen kedves írni nekem a platformcipo@freemail.hu email címre.

Mindegyik cipő, papucs teljesen új, felpróbálva voltak csak. Az ára szinte mindegyiknek 23.000 Ft (+ esetleg szállítási költség), ami úgy gondolom egy jutányos ár.

Ha valamelyik megtetszik, utalod és másnap már küldöm is GLS-sel.

 

A MI PIACI, ami egy olasz papucs és hologrammos pántja van, az európai 40-es méret, de annál nagyobb lábra biztosan nem jó, ez a legdrágább mert nekem is ennyibe került 40.000 FT!!!

 

A piros műanyag pántos Pleaser US10 méret (kb. 40-41)

Az átlátszó szilikon PAPUCS US13 (43)

A kék valódi bőr magassarkú US10 (40)

A fekete szandál US12 (42-43)

A fatalpú, ami igazi fa és szilikon pántja van az US10. (40-41)

A bézs amit az Ellie shoes a női mellrák ellenes kampányaként gyártott (rózsaszín talpú), szintén US10 (40)

A fehér szandál US10, szélesített lábfejes ami egy újdonsága a Pleaser-nek (40)

És az átlátszó szandál amit üvegszandálnak is hívnak US7 illetve egy US8 méretű, tehát 37-38-as lábra valók.

 

Ha esetleg valamelyik megtetszik vagy kérdésed lenne, kérlek küldj egy üzenetet.

 

Köszönöm,

 

Emese

lakkosjátékok Creative Commons License 2022.12.05 0 1 18462

Mert észveszejtően feszül rajta a lakk aminek pont ez a lényege,hogy feszüljön és fényesedjen.Igen egy átlag alkaton persze a legizgatobb,de egy hasonló telt hölgyön is be tud engem is inditani,ha ízléses és szexi a látványa

Előzmény: technograd (18461)
technograd Creative Commons License 2022.12.04 0 1 18461

Én találkoztam partyn olyan teltkarcsú hölggyel (eleink milyen találékonyan és udvariasan fogalmazták meg ezt a szót), aki ápolt volt jó illatú, és kész voltam tőle, mint a mateklecke. Amikor széles a csípő, de a súlytartalék még nem kóros, az az ősembert is elbűvölte.

 

Ő talán egy kicsit nagyobb, mint az én max. ideálom, de azért visítva tyaffogtatnám rá a "fegyvert" XD...

 

Előzmény: lakkosjátékok (18460)
lakkosjátékok Creative Commons License 2022.12.04 0 1 18460

Szerintem egy bőr vagy lakk jól mutat egy formás testen és pont az a lényege,hogy egy vékony nőn ha lóg az nem szexi,nyílván persze nem kimondottan bbw vagy duci hölgyekre szánták,de azért van amikor rajtuk is olyan szexin tud feszülni,hogy felizgatja az embert a látvány!!!

Előzmény: technograd (18456)
LatexBo Creative Commons License 2022.12.03 0 0 18459

Sziaztok!

Ha érdekel valakit ez a férfi latex alsó, írjon!A hátsó része kicsit féltangás. XXL-nek vettem de nekem sajnos kicsi lett.

Ár 8500ft.

Alap helyzetben derék:45cm magassága 29cm.

 

 

 

 

technograd Creative Commons License 2022.12.03 0 0 18458

Inkább csak volt, és valójában egy majdnem uniszex fazonú jogging, kizárólag feketében. Kettőből varrattam Edinával egy lefelé kicsit szélesedő szárú, az eredeti lenti gumizást meghagyva még egy bakancsra simuló "karmantyúval" ellátott gatyát. Fölvettem alá a polár alsót, és olyan volt, mintha vattába csomagolva utaznék a buszon, elég érdekes érzés volt :) . De ne sajnáld, ha nem vettél ebből a szériából, mert az extra puhasága, és a 4D nyúlékonysága miatt szerintem még 2 szezont kibír, aztán szétrepedezik a PU bevonat.

 

Ilyesmi volt, csak gumis derékkal, és megkötővel:

 

Előzmény: Kovács Pisti? Á, dehogy! (18457)
Kovács Pisti? Á, dehogy! Creative Commons License 2022.12.03 0 0 18457

Van a nyújorkerben férfi műbőrgatya?

Előzmény: technograd (18456)
technograd Creative Commons License 2022.12.02 0 2 18456

A dzsekiket elajándékoztam ismerős volt kolléganőnek, beviszi a munkahelyére, és minden "kiválasztott" fényesben fog pompázni :) . Kidobni, ahogy olvastam, semmiképp nem szabad. Ha más nem, melegít, ha mégis cudarabbra venné a figurát ez az enyhének indult tél. Én is először vettem fel a New Yorkes-es, kissé átalakíttatott műbőr gatyámat kizárólag klimatikus viseletként. Azért megnézett egy pár csajszi, ez már csak járulékos siker ;) .

 

 

Nem vagyok BBW rajongó, de azért simizném, ha már ilyen jófajta gatyát választott:

 

 

 

LeggingsMan Creative Commons License 2022.12.01 0 0 18455

Sziasztok! Eladóvá vált a Botatlan állapotú (1x se volt rajtam)piros  catsuitom hátul zipzáros 2 utasos L-es méret.BrightShiny-os ha érdekel dobj egy emailt:kissfec01@gmail.com

AshleyShiny Creative Commons License 2022.11.28 0 1 18454

Sziasztok!

Érdekelne valakit esetleg egy ilyen fényes, pufi kabát? Mérethiba miatt megválnék tőle, sajnos kifutottam a visszaküldési határidőből és kidobni sem szeretném.

24 ezer forintért vettem, csak felpróbálva volt, ha valakit érdekelne E-mailben megbeszélhetjük a részleteket, a címem publikus. Üdv A.

MadMax01 Creative Commons License 2022.11.22 0 0 18453

Én ugyan ezt vettem..
Most még akciós is. Az 5k érte szerintem kicsit sok, pláne hogy se nem lakk se nem latex...
https://eur.shein.com/Scoop-Neck-PU-Leather-Tee-p-5314777-cat-1738.html

Előzmény: latexgumi (18450)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!