Keresés

Részletes keresés

Helly7110 Creative Commons License 2010.10.09 0 0 311
Hihetetlen, hogy milliók leélik az életüket úgy, hogy nem látják ezeket a szemeket ilyennek.Szitakötő........repkedő rovar..........ennyi.
Előzmény: sakac (307)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.09 0 0 310
Köszönet! :) Nála meg elcsúszott a fókusz ( 12 képnél:D )
Előzmény: P*istD (309)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 309
Előzmény: Helly7110 (308)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.09 0 0 308
Nem tudja valaki miféle brekusz? Nem engedett túl közel és mindig hátat fordított:(
sakac Creative Commons License 2010.10.09 0 0 307
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 306
persze! sanyivirág ;-)
Előzmény: Helly7110 (305)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.09 0 0 305
:) Apósod is tudja a virág nevét?
Előzmény: P*istD (303)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 304
beújítottam egy sigma 170-500-at, az mögé tettem 40mm közgyűrűt, azzal készült a kép.
Előzmény: P*istD (303)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 303
apósoméknál is van a sanyivirágból, végig van ültetve 30 méteren, ma rengeteg lepke volt rajtuk, többek között c album is.
Előzmény: Helly7110 (302)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.09 0 0 302
Vele is össze haverkodtam. :)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 301
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 300
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 299
Előzmény: P*istD (298)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 298
Itt egy cikk . Nekem ezek már makrónak számítanak, pedig csak közelképek.
Előzmény: apca (294)
sakac Creative Commons License 2010.10.09 0 0 297
Ez jégkristály találtam egy fagyzugos részt de ahogy kelt fel a nap olvadt is...

Előzmény: P*istD (296)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 296
gratulálok a képekhez!
én is kimentem de elő sem vettem a gépet.
voltam hegyen, völgyben, erdőben, patak parton de egy árva rovart sem láttam, igaz harmat sem volt..
Előzmény: sakac (295)
sakac Creative Commons License 2010.10.09 0 0 295






apca Creative Commons License 2010.10.09 0 0 294
a közelkép már makró,
A mindent eladni kívánó (és tudó) mai markecingeek szerint. (Ha a közelkép már az volna, mi értelme lenne a megkülönböztetésnek?)

Egyébként 1:1 és 25:1 közötti nagyítás. Afölött mikroszkópikus fényképezés.

Morvai-Szimán: Fotózsebkönyv. Műszaki kiadó Budapest 1965. 132. old.
Előzmény: P*istD (277)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 293
:-) semmit nem vonok kétségbe ha látom az eredményt.
feltehetnéd azt a repülő dongót amit a AI servoval lőttél, a lengedöző virág is hagy bennem kétséget, mivel ahhoz mozgatni kell a kamerát is viszont érdekes svenkelt kép születhet belőle.
tehát, várom a képeket ;-)
Előzmény: seekthedragon (283)
Helly7110 Creative Commons License 2010.10.09 0 0 292
Köd és dér.A kocsi szélvédője jégvirágos.
sakac Creative Commons License 2010.10.09 0 0 291
Az időkép Sopronra is azt mutatja de voltam kinn és nem tűnt fel a hideg.
Előzmény: P*istD (290)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 290
kösz a tippet.
Veresegyház és környéke is gazdag ilyen helyekben, nézd meg googlin ;-) de rohadt hideg van kint :-)
Előzmény: sakac (289)
sakac Creative Commons License 2010.10.09 0 0 289
Szerintem hegynek.
Jó én "könnyű" helyzetben vagyok max 5 perc és minden van patak, "tó" hegy...
Nálunk 9 fokot mérek az alakban... jó a hegyen biztos kevesebb...
Előzmény: P*istD (288)
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 288
hegynek vagy inkább tó part, vagy patak széle felé érdemes venni az irányt ilyen hűvös időben?
nálunk, 0 fok van, talaj menti fagy.
Előzmény: sakac (287)
sakac Creative Commons License 2010.10.09 0 0 287
Ködmentes az idő
P*istD Creative Commons License 2010.10.09 0 0 286
Szép napot, jó vadászatot mindenkinek! :-)




brékó-brékó!
zootyka Creative Commons License 2010.10.09 0 0 285
D7=7D   :) 
Előzmény: zootyka (284)
zootyka Creative Commons License 2010.10.09 0 0 284

Nálam D7-tel lesz kombinálva, remélem tényleg gyors lesz. Jó pár képet néztem, tényleg borotva 2,8-on is, hátteret meg gyönyörűen mossa. Köszi az infót.

 

Előzmény: seekthedragon (283)
seekthedragon Creative Commons License 2010.10.08 0 0 283
Baromi gyors az AF, de jó váz is kell hozzá. A repülő dongót az AI servo mód le tudja vadászni, illetve a szélben ingadozó virágokat is simán lekapja (persze mindkettőhöz kell a jó zársebesség is).

nekem 100 USM macro üvegem van, néha kosármeccseket is lövök vele, mert sokkal élesebb 2.8-on, mint bármi más, amim van.
Előzmény: zootyka (227)
cc Creative Commons License 2010.10.08 0 0 282
csapdába esett ördögv
Előzmény: Jajca (281)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!